quote:Op zaterdag 15 november 2014 20:04 schreef Curiosity het volgende:
Mag ik in de OP? Geslaagd 10 november. Dank je.
quote:Op zaterdag 15 november 2014 21:42 schreef roosszz het volgende:
Mag ik ook in de op ? Geslaagd op 3 november
Gefeliciteerd!quote:
Al een mooie boom uitgezocht?quote:
Wel een lantaarnpaal om in jouw reet te prikkenquote:Op zondag 16 november 2014 12:09 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Al een mooie boom uitgezocht?
xoxo
No thanks.quote:Op zondag 16 november 2014 12:14 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Wel een lantaarnpaal om in jouw reet te prikken
bijvoorbeeld door tientallen keren te falenquote:Op zondag 16 november 2014 14:50 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Boeiend! Iedereen leert op zijn/haar manier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 16-11-2014 15:55:59 ]
quote:Op zondag 16 november 2014 15:55 schreef d4v1d het volgende:
[..]
bijvoorbeeld door tientallen keren te falenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Mocht ik slagen a.s woensdag dan heb ik zondag meteen een rit van een kleine 350-400 kilometer voor de boegquote:Op zondag 16 november 2014 19:46 schreef LintuxCx het volgende:
Hop, 600km in een weekend, dan weet je weer even goed hoe het moet.
In een handgeschakelde Insignia. Lekker bakkie, maar weer terug naar handmatig is wel even afzien.
Ik wens je succes. Dat het maar eens gedaan moge zijn met de rijlesjes.quote:Op zondag 16 november 2014 21:06 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Mocht ik slagen a.s woensdag dan heb ik zondag meteen een rit van een kleine 350-400 kilometer voor de boeg
Thanks, hoop ook dat het afgelopen is.quote:Op zondag 16 november 2014 21:10 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik wens je succes. Dat het maar eens gedaan moge zijn met de rijlesjes.
Jouw familie bestaat gewoon uit übermenschen, die dwingen het geluk gewoon afquote:Op zondag 16 november 2014 23:37 schreef delano.888 het volgende:
Ja ik had ook echt mazzel dat ik in 1x een fijne instructeur had. En mijn vriendin, zus, collega's, vrienden, en familie allemaal ook die hadden ook allemaal geen enkel probleem met hun instructeur. Maar wij hadden gewoon allemaal geluk en Braddie gewoon heel veel pech.
Nog meer fokkers die ook zo veel pech hadden toevallig?
Had ik ook helaas, nou ben ik zeker geen snelle leerling, maar toch..quote:Op zondag 16 november 2014 23:33 schreef LintuxCx het volgende:
Ja, succes ermee.
Klinkt alsof je behoorlijk pech hebt gehad met instructeurs. Heb ik toch wel geluk dat ik in één keer goed zat..
Huh? Is ie gezakt?quote:Op woensdag 19 november 2014 16:13 schreef Poesopstokje het volgende:
Fijn om te horen dat VBB finaal op z'n plaat gestuiterd is.
Laat dit een wijze les zijn, en mag dit misplaatste arrogante gedrag nu eens stoppen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |