Nee, want dat is racisme en ondemocratisch om de stem van een kleine meerderheid geen gehoor te gevenquote:Op zaterdag 15 november 2014 18:31 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Weet je wat we ook kunnen doen? Voor een groepje zeikers, tegen de wil van de meerderheid in, onze tradities veranderen! En dan worden we boos als die meerderheid begint te protesteren! Want zo werkt dat natuurlijk, hé. Je mag niet boos worden als je iets door de neus geboord wordt.
Oh kut ja, er moeten natuurlijk schadevergoedingen komen, ze hebben het al zo zwaar met die last die op hun schouders ligt en de pijn die ze nog dagelijks voelen.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik mis een oproep voor schadevergoeding voor de werkloze zwarte medemens in je verhaal
Nee ze zouden worden opgehangen, ik hoor het de burgemeester zelf zeggen op 55sec.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:34 schreef Tukker87 het volgende:
Sowieso apart dat ze daar mochten demonstreren. Dit soort acties waren te verwachten van de anti zwarte piet groep. Hadden ze gewoon moeten verbieden.
Dat mochten ze ook niet.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:34 schreef Tukker87 het volgende:
Sowieso apart dat ze daar mochten demonstreren. Dit soort acties waren te verwachten van de anti zwarte piet groep. Hadden ze gewoon moeten verbieden.
gvd ... waarom maakt de NOS er nou weer van "linkse" en "rechtse hoek"quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:30 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/72182(...)cht-sinterklaas.html
Ik hoor die burgemeester op 55sec. echt eerst zeggen dat de arrestanten zouden worden opgehangen. Hij slikt dat in en maakt er van "aangehouden."![]()
Of ben ik de enige die dat denkt te horen
Ik heb dit al enige tijd geleden voorspelt in dit topic (een vorig deel ervan dan). Met het gedoe rondom Zwarte Piet wordt de lat voor wat racisme is nu zo laag gelegd dat het een hoop mensen niets meer kan schelen. Dit ga je meer krijgen en dat kun je Quincy en de zijnen aanrekenen.quote:
Ja, net als die Jihad ronselaar van de week, ze moeten maar in dorst- en hongerstaking gaan tegen dit verwerpelijke machtsvertoonquote:
Gast, die is pas minstens 10 keer langsgekomenquote:
Omdat de anti pietjes linkse hersengespoelde debielen zijn en de pro pieten racistische rechts-extremistische klapharken.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:36 schreef Rurik het volgende:
[..]
gvd ... waarom maakt de NOS er nou weer van "linkse" en "rechtse hoek"
alsof deze hele discussie al niet genoeg geëscaleerd is wordt het ook nog eens in een links vs rechts verhaal geplaatst
Natuurlijk. Alle racistische uitingen zijn ineens is de schuld van Gario. Calimero kan hier nog een puntje aan zuigen.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:36 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik heb dit al enige tijd geleden voorspelt in dit topic (een vorig deel ervan dan). Met het gedoe rondom Zwarte Piet wordt de lat voor wat racisme is nu zo laag gelegd dat het een hoop mensen niets meer kan schelen. Dit ga je meer krijgen en dat kun je Quincy en de zijnen aanrekenen.
(in)direct is kwinsie verantwoordelijk voor een flink stukje polarisatie in de samenleving.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:36 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik heb dit al enige tijd geleden voorspelt in dit topic (een vorig deel ervan dan). Met het gedoe rondom Zwarte Piet wordt de lat voor wat racisme is nu zo laag gelegd dat het een hoop mensen niets meer kan schelen. Dit ga je meer krijgen en dat kun je Quincy en de zijnen aanrekenen.
Ik houd dit topic niet zo nauwlettend in de gaten.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:36 schreef LTVDK het volgende:
Gast, die is pas minstens 10 keer langsgekomen
Goh, Calimero en Gario in 1 zin, waarbij Calimero niet op Gario is gericht. Bijzonder.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Natuurlijk. Alle racistische uitingen zijn ineens is de schuld van Gario. Calimero kan hier nog een puntje aan zuigen.
Wat zegt die Belgische meneer?quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:26 schreef SecretStoryWous het volgende:
Belgische meneer op Nederland 1 heeft gelijk!
Haal dat (in) maar weg, hij is gewoon druk bezig met een potje ouderwets haatzaaienquote:Op zaterdag 15 november 2014 18:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
(in)direct is kwinsie verantwoordelijk voor een flink stukje polarisatie in de samenleving.
Dat de discussie in Belgie niet oplaait omdat de linkse elite het daar niet oppakt.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat zegt die Belgische meneer?
Maar dit is juist zo'n topic voor jou waarin je iedereen lekker makkelijk uit kunt maken voor rechtse racistquote:Op zaterdag 15 november 2014 18:38 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik houd dit topic niet zo nauwlettend in de gaten.
De scheiding tussen de extremistische pro- en antipieten is wat dat betreft erg dun, blijkt ook wel in dit topic.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:38 schreef UltraR het volgende:
[..]
Goh, Calimero en Gario in 1 zin, waarbij Calimero niet op Gario is gericht. Bijzonder.
Ze mochten juist daar niet demonstreren. Er waren demonstratieplekken weg van de intocht voor pro- en anti-Pieten maar daar hadden de anti-Pieten geen boodschap aan.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:34 schreef Tukker87 het volgende:
Sowieso apart dat ze daar mochten demonstreren. Dit soort acties waren te verwachten van de anti zwarte piet groep. Hadden ze gewoon moeten verbieden.
Verstandige woorden.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:39 schreef UltraR het volgende:
[..]
Dat de discussie in Belgie niet oplaait omdat de linkse elite het daar niet oppakt.
Oh, en dat in Nederland vrijwel alleen Piethaters aan het woord komen in de media.
Favoriete hobby van me inderdaad. Goddomme, wat een verongelijkt gehuil.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar dit is juist zo'n topic voor jou waarin je iedereen lekker makkelijk uit kunt maken voor rechtse racist
Dat is dan ook zo. Elke witte linkse Nederlander heeft een enorm weg-met-ons complex gedreven door schuldgevoel.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:39 schreef UltraR het volgende:
[..]
Dat de discussie in Belgie niet oplaait omdat de linkse elite het daar niet oppakt.
Oh, en dat in Nederland vrijwel alleen Piethaters aan het woord komen in de media.
quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:45 schreef Oliver23 het volgende:
Stukje uit het AD
http://www.ad.nl/ad/nl/33(...)-wil-naar-huis.dhtml
'Mama, ik wil naar huis.' De 8-jarige Damian heeft het gehad. Overal politie. Boze blikken op zijn Pietenpakje. De schreeuwende Pietentegenstanders. 'Ik vind het niet meer leuk,' fluistert hij z'n moeder in zijn oor. 'Oké ventje, we gaan het verder wel lekker op de televisie kijken,' sust ze. Verbeten kijkt ze om zich heen. Een traantje wringt zich naar de ooghoek van Damian. Als de twee weglopen, glijdt de druppel over z'n wang. Het feest is voorbij.
Ga je echt heel diep schamen, stelletje idioten!!!!!!!! Dit maakt mij echt zo kwaad, laat kinderen in godsnaam hierbuiten!!!!!!
Jazeker is Gario hier verantwoordelijk voor. Als iedereen die ooit met veel plezier Sinterklaas heeft gevierd door hem voor racist wordt uitgemaakt dan help je mee aan het desensitizen van mensen voor echt racisme.quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Natuurlijk. Alle racistische uitingen zijn ineens is de schuld van Gario. Calimero kan hier nog een puntje aan zuigen.
Ik had het zelf kunnen zeggen.....quote:Op zaterdag 15 november 2014 18:39 schreef UltraR het volgende:
[..]
Oh, en dat in Nederland vrijwel alleen Piethaters aan het woord komen in de media.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |