Die hebben ze al afgeschaftquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik durf geen nergerzoenen meer te halen. Voor je het weet zeggen ze dat ik er van hou om negers op te eten
Zit diepgeworteld he, maar als de staat gewoon even een terugbetaling van het gedane leed op zijn rekening stort voelt ie zich vast weer wat beterquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gario kan hun pijn nog voelen , wel knap
Nou leg uit dan, ik ben wel benieuwd.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:31 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik ben er 1, dus ik weet het wel. Maar goed, jij bent er al helemaal uit wat ik denk.
Insayno wil trouwens nog een vergoeding voor het feit dat ie adhd heeft , schuld van de blanke manquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:34 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zit diepgeworteld he, maar als de staat gewoon even een terugbetaling van het gedane leed op zijn rekening stort voelt ie zich vast weer wat beter
In Scheveningen verliep het allemaal primaquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:25 schreef admiraal_anaal het volgende:
Jammer dat die zeurpieten niet in Scheveningen stonden, stond een grote groep verderop die actief aan het zoeken waren en stroomstootwapens en meer bij zich hadden. Had het graag willen zien
Als jullie niet zo druk waren met schreeuwen als apen en wat beter hadden opgelet had je dat al geweten. Het is in dit topic door mij en anderen meermalen beargumenteerd.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:35 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Nou leg uit dan, ik ben wel benieuwd.
Geweldig om te horen. Hier zijn ze ook zwart, maar dit is dan ook maar een dorpjequote:Op zaterdag 15 november 2014 17:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
In Scheveningen verliep het allemaal prima. 100% van de pieten waren ook echt zwart, zoals het hoort!!
Ik had die anti piet brigade graag daar gezien, ik vermoed dat ze letterlijk Scheveningen uitgeslagen zouden zijn
Mooi toch! Het mooiste is als hele dorpen/steden er gewoon schijt aan hebbenquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:39 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Geweldig om te horen. Hier zijn ze ook zwart, maar dit is dan ook maar een dorpje
Toen ze in de stad aankwamen waren ze wel aardig verregend als je begrijpt wat ik bedoel.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
In Scheveningen verliep het allemaal prima. 100% van de pieten waren ook echt zwart, zoals het hoort!!
Ik had die anti piet brigade graag daar gezien, ik vermoed dat ze letterlijk Scheveningen uitgeslagen zouden zijn
Wat zijn de twee wins dan?quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:42 schreef theguyver het volgende:
Ze willen zwarte piet weg hebben omdat die hun kwetst.
Ondertussen worden ze zo'n beetje uitgekotst door half Nederland..
Dus veel Nederlanders voelen zich gekwetst.
En waarschijnlijk krijgen de Antipieten nu nog meer gedoe richting hun hoofd geslingerd dan een verwijzing naar zwarte piet.
Ik zeg, win win situatie..
Btw, die pro-pieten die opgepakt zijn, Dombo's!
Demonstreren prima, maar gedraag je!
Ik vind het anders heerlijk! Dat de anti's maar flink op hun bek mogen gaan , hoe harder hoe beterquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:43 schreef beantherio het volgende:
De toon van dit gedoe is wel aan het veranderen. Erg veel woedende reacties op Twitter. En er gebeurd wat ik al dacht: de zeurpieten provoceren, veroorzaken een rel en krijgen "de Zwarte Piet toebedeeld". Wat er in Gouda gebeurd is is heel slecht voor hun PR: degene die een kinderfeestje gaat lopen bederven maakt geen vrienden.
Dan lost het probleem zichzelf op.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:43 schreef beantherio het volgende:
De toon van dit gedoe is wel aan het veranderen. Erg veel woedende reacties op Twitter. En er gebeurd wat ik al dacht: de zeurpieten provoceren, veroorzaken een rel en krijgen "de Zwarte Piet toebedeeld". Wat er in Gouda gebeurd is is heel slecht voor hun PR: degene die een kinderfeestje gaat lopen bederven maakt geen vrienden.
Welke rechtszaak?quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:44 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dan lost het probleem zichzelf op.
Ze kunnen ook niet anders nu hun rechtzaak is verloren.
Doodsverwensingenquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:33 schreef theunderdog het volgende:
Vechten bij de intocht ...![]()
Mogen deze mensen langzaam sterven.
Assadquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:44 schreef theunderdog het volgende:
Er waren en zijn leiders op deze wereld die het leger opdracht hadden gegeven om met scherp te schieten wanneer er zo'n voorval zich voordeed als in Gouda.
Gelukkig leven wij in een democratie.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:44 schreef theunderdog het volgende:
Er waren en zijn leiders op deze wereld die het leger opdracht hadden gegeven om met scherp te schieten wanneer er zo'n voorval zich voordeed als in Gouda.
Wat dat betreft mogen we ons in dit land gelukkig prijzen dat dit zo'n beetje het ergste is wat er gebeurdquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:44 schreef theunderdog het volgende:
Er waren en zijn leiders op deze wereld die het leger opdracht hadden gegeven om met scherp te schieten wanneer er zo'n voorval zich voordeed als in Gouda.
Heel verkeerd om hierom te moeten lachenquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:43 schreef bascross het volgende:
Drie weken per jaar sluipen gekleurde mensen je huis binnen om er spullen te brengen. De andere 49 weken sluipen gekleurde mensen je huis binnen om er spullen uit te halen.
Oja, jij maakte je zorgen om hoe het bij de rest van de wereld over kwam toch? Maar zelfs al vind je dat ( wat je goed recht is overigens) waarom dan automatisch achter de zeurpieten en hun acties staan? Ik neem aan dat elke fatsoenlijke volwassene het niet vind kunnen wat er gebeurde vandaag en wat er allemaal naar kinderen geroepen werd.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:38 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als jullie niet zo druk waren met schreeuwen als apen en wat beter hadden opgelet had je dat al geweten. Het is in dit topic door mij en anderen meermalen beargumenteerd.
Als je wil blijven hangen in je eigen vooroordelen, mij best. Maar het is niet mijn probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |