Wat prober je nu te berijken met dese speellinzcontrole ?quote:Op dinsdag 11 november 2014 19:57 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Plan B:
http://www.weekend-online(...)iljonair-aan-de-haak
En het is crisis
In het begin was Gigi toch niet zo heel goed? Ze is wel flink in haar rol gegroeid, ik vind haar tegenwoordig prima acteren.quote:Op dinsdag 11 november 2014 19:55 schreef LetsGame het volgende:
Lorena was een leuk personage.. helaas gedoemd te mislukken in alles wat ze deed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:08 schreef Frey het volgende:
ArnieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Toen het eerste seizoen hier begon en Inge dat zei, was nog niet duidelijk hoe het zou lopen met haar rol in het Australische origineel. Later werd dat wel duidelijk voor de Nederlandse makers en dus ook voor Inge.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:07 schreef GTSTFreakje het volgende:
Nu we het toch even over Martine als eventuele dader hebben, waarom doet Inge eigenlijk niet mee aan het tweede seizoen van Celblok H? Ze zei namelijk een keer dat ze heel veel zin had in het tweede seizoen, maar haar rol is nergens meer te bekennen.
quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:08 schreef Frey het volgende:
LOL sit je nu de uitsending fan fandaach fooruid te keiken ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
Alleen de boeiende scènes.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:10 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
LOL sit je nu de uitsending fan fandaach fooruid te keiken ?
Yep, haar karakter in Celblok H is vermoord door Suus.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:10 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Toen het eerste seizoen hier begon en Inge dat zei, was nog niet duidelijk hoe het zou lopen met haar rol in het Australische origineel. Later werd dat wel duidelijk voor de Nederlandse makers en dus ook voor Inge.
Aha vandaar. Ach ik hoop nog steeds dat het Martine is, of anders een totaal nieuw personage dat veel potentie heeft en een lekkere spannende rol krijgt, dat vind ik ook best.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:10 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Toen het eerste seizoen hier begon en Inge dat zei, was nog niet duidelijk hoe het zou lopen met haar rol in het Australische origineel. Later werd dat wel duidelijk voor de Nederlandse makers en dus ook voor Inge.
Ik denk dat laatstequote:Op dinsdag 11 november 2014 20:13 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Aha vandaar. Ach ik hoop nog steeds dat het Martine is, of anders een totaal nieuw personage dat veel potentie heeft en een lekkere spannende rol krijgt, dat vind ik ook best.
Het principe van vooruit kijken snap ik niet echt, waarom nutteloos geld betalen terwijl je 1/2 daagjes maar moet wachten om het te zien?quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:15 schreef MMXMMX het volgende:
Ik cha ztrakz ff 2 uitsendingen vooruid keiken
Niet iedereen die vooruit kijkt, betaaltquote:Op dinsdag 11 november 2014 20:18 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Het principe van vooruit kijken snap ik niet echt, waarom nutteloos geld betalen terwijl je 1/2 daagjes maar moet wachten om het te zien?
Ik sta ook in de quote 500quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:18 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Het principe van vooruit kijken snap ik niet echt, waarom nutteloos geld betalen terwijl je 1/2 daagjes maar moet wachten om het te zien?
Ja hoe dan? Tenzij je op Dailymotion ofzo kijkt maar anders weet ik niet hoe je dat omzeilt.quote:Op dinsdag 11 november 2014 20:18 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Niet iedereen die vooruit kijkt, betaalt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat van 31 augustus klopt gek genoeg. De aflevering waarin zij kwam te overlijden zou eigenlijk op die datum worden uitgezonden, maar RTL besloot (om wat voor reden dan ook) een week later te beginnen met de start van seizoen 22. Die fout dat er toen dus ook al in, en ik vind het opvallend dat ze die hebben behoudenquote:Op dinsdag 11 november 2014 20:26 schreef GTSTFreakje het volgende:
Iemand ook opgemerkt dat er op Rosa's graf 31 augustus staat terwijl ze ergens rond 10/11 juli in de serie overleed? (De tijd in de serie dan, niet de tijd waar op de uitzending werd uitgezonen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |