Heeft hij ook zo'n dikke ader op z'n lul?quote:Op vrijdag 7 november 2014 20:44 schreef Rabieluh het volgende:
Die enorme aderen van Emile blijven fascinerend.
quote:
twitter:OostveenBert twitterde op maandag 21-04-2014 om 12:32:32@Ajacied442 kritiek prima. Maar ik ga aangifte tegen u doen. reageer retweet
Boeiend? Hij staat in het middelpunt van de belangstelling, positief en negatief. Hij wordt daar rijkelijk voor gecompenseerdquote:Op vrijdag 7 november 2014 20:46 schreef Nober het volgende:
Blind is niet doof, die hoort dit ook. Houden ze totaal geen rekening mee.
Ik zal geen voorbeelden posten want daar heb ik al eens problemen mee gehad, maar ik vermoed van wel.quote:Op vrijdag 7 november 2014 20:46 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Heeft hij ook zo'n dikke ader op z'n lul?
Ze hadden Gomes moeten naturaliseren.quote:Op vrijdag 7 november 2014 20:49 schreef Gramulanion het volgende:
Vermeer beter vinden dan Cillessen.
Een Nederpirlo? Wow, deze noteer ik even.quote:Op vrijdag 7 november 2014 20:50 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Een Nederpirlo, zie je het al gebeuren.
Net als Kalou en Douglas zekerquote:Op vrijdag 7 november 2014 20:50 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze hadden Gomes moeten naturaliseren.
Gomes maakt wekelijks blunders bij Watfordquote:Op vrijdag 7 november 2014 20:50 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze hadden Gomes moeten naturaliseren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |