Iets gebeurt daar onder die tafel...quote:Op vrijdag 7 november 2014 13:56 schreef tong80 het volgende:
Claudia de Breij hangt haar radiomicrofoon aan de wilgen. Althans, die van 3FM. De blonde cabaretière stopt met radiomaken voor de publieke zender. Dat maakte ze bekend op 3FM.
[ afbeelding ]
Op 12 december is de laatste editie van haar wekelijkse show Claudia D'r Op te horen. Ze belooft er een feestelijke uitzending van te maken, met onder anderen Typhoon als gast.
'Ik heb het altijd gezegd en dat heb ik ook gedaan toen ik begon bij 3FM: ik wil niet tot mijn veertigste op 3FM zitten. Ik vind dat ik gelijk had. Het is letterlijk mooi geweest', vertrouwde de 39-jarige haar luisteraars toe.
De Breij maakte sinds 2003 verschillende radioshows voor 3FM. In 2004 zat ze als een van de drie dj's in het Glazen Huis tijdens de eerste editie van Serious Request.
http://www.radiofreak.nl/(...)topt-met-radiomaken/quote:Claudia de Breij stopt met haar programma op 3FM. "Ik heb altijd gezegd: ik wil niet tot m'n 40e op 3FM zitten. Nu ben ik 39 en volgend jaar word ik 40. En ik vind dat ik gelijk had", zo zei ze zojuist op zender. "We gaan nog door tot 12 december." Gerard Ekdom vult het tijdslot van De Breij op. Daarmee is 'Effe Ekdom' vanaf januari 2015 van maandag tot en met vrijdag te horen op 3FM.
De presentatrice heeft 12 jaar bij 3FM gewerkt. Na haar studie begon ze met verslaggeven en presenteren voor Radio M en Radio West. Korte tijd daarna kwam Hilversum; ze schreef columns voor het televisieprogramma 'Kaap de Goede Hoop' van de RVU en presenteerde voor diezelfde omroep een serie over pubers. Voor BNN ging ze het Radio 1-programma 'United' presenteren.
In 2002 verruilde Claudia Radio 1 voor Radio 3FM. Ze presenteerde het programma '...en dit is Claudia' voor de NPS tussen 20:00 en 22:00 uur. Claudia stapte vervolgens in september 2003 over naar de VARA. 'Denk aan Henk' hield op en zij dook in het gat dat Henk Westbroek achterliet tussen 12:00 en 14:00 op 3FM.
Serious Request
Claudia zat in 2004 in het Glazen Huis tijdens de eerste editie van 3FM Serious Request. Er werd toen iets minder dan een miljoen euro opgehaald voor Darfur.
In 2007 nam ze ook al afscheid om zich op haar tv-carrière te richten, maar nog geen jaar later kwam ze weer terug op vrijdagmiddag.
quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:03 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Iets gebeurt daar onder die tafel...
Vind haar juist één van de uitzonderingen.quote:Op vrijdag 7 november 2014 15:33 schreef DeJori het volgende:
Liever op de radio dan op televisie. Nog liever thuis achter de geraniums. Cabaretières zijn niet grappig.
Vreselijk.quote:
Bedankt voor je bijdrage. Zaten we echt op te wachten.quote:
En zijn huidige tijd! De hele middag Stendersquote:
Dan draai ik m'n eigen muziek. Succes met de commerciele shit.quote:Op zaterdag 8 november 2014 11:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En zijn huidige tijd! De hele middag Stenders
precies , die man maakt briljante radio.quote:Op zaterdag 8 november 2014 11:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En zijn huidige tijd! De hele middag Stenders
Stenders , Siebelink,Dickeb in de ochtend wat vond ik dat briljantquote:Op zaterdag 8 november 2014 11:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vreselijk.Met van Inkel was helemaal de horror.
O, heerlijk was dat! Ik zat toen noodgedwongen heel wat uurtjes in de auto in de ochtend, maar wat was dat aangenaamquote:Op zaterdag 8 november 2014 18:35 schreef Joene het volgende:
[..]
Stenders , Siebelink,Dickeb in de ochtend wat vond ik dat briljant
Die doet al jaren hetzelfde trucje, leuk als je het nog niet kent, strontvervelend na 10 jaar.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:28 schreef Vlindur het volgende:
Gerard komt er voor in de plaats. Ik vind Gerard echt dikke prima, maar ik zou de nachtmensen daar wel eens willen zien. Frank ofzo
Heel 3fm, luister het al een paar jaar niet meer. Kan er niet goed tegen.quote:Op zaterdag 8 november 2014 20:58 schreef waxmask het volgende:
[..]
Die doet al jaren hetzelfde trucje, leuk als je het nog niet kent, strontvervelend na 10 jaar.
Ik slaap goddank op zijn tijd, maar hij heeft lang haarquote:Op zaterdag 8 november 2014 20:58 schreef waxmask het volgende:
[..]
Die doet al jaren hetzelfde trucje, leuk als je het nog niet kent, strontvervelend na 10 jaar.
Huh? En dan kaal van boven? Of is daar miraculeus weer een kolonie haar gaan wonen?quote:Op zaterdag 8 november 2014 21:06 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ik slaap goddank op zijn tijd, maar hij heeft lang haar![]()
![]()
Geen idee wie er na Roosmarijn komt eigenlijk
Frank van der Lendequote:Op zaterdag 8 november 2014 21:07 schreef waxmask het volgende:
[..]
Huh? En dan kaal van boven? Of is daar miraculeus weer een kolonie haar gaan wonen?
Dit dus... ! Claudia zullen we ook zeker niet missen !!quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:09 schreef Gunner het volgende:
Nu Beelen en lantinga nog pleite en dan zal het nog eens wat worden met die zender.
Of die zender is niet voor jou... Begrijp me goed, ik pruim Beelen ook niet (op de radio althans) en lantinga ken ik niet, maar waarschijnlijk word ik daar ook niet vrolijk van... maar daarom luister ik gewoon nooit naar 3FM.quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:09 schreef Gunner het volgende:
Nu Beelen en lantinga nog pleite en dan zal het nog eens wat worden met die zender.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |