Ja en duizend anderen.quote:Op donderdag 6 november 2014 19:19 schreef Tim86 het volgende:
Gewoon echt precies Family Guy: The Quest For Stuff nagemaakt
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar er is wel heel duidelijk voor het design van Family Guy gekozen natuurlijk. Ziet er heel anders uit dan bijvoorbeeld Simpsons Tapped Out en andere vergelijkbare spellen.quote:Op donderdag 6 november 2014 19:48 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Ja en duizend anderen.
Maar was een toffe aflevering, de beste van dit seizoen wat mij betreft samen met die van Lorde.
quote:
Let me explain the darkness of human soul...quote:
ipv de Super Devil uit Family Guyquote:Op donderdag 6 november 2014 22:50 schreef Remqo het volgende:
Ik vond hem weer leuk, weer verwijzingen naar gluten-vrij en Randy's zangcarriere
Satan die Stan alles uitlegt.
Canadian Devil
quote:The boys struggle with reality on an all-new episode of “South Park” premiering Wednesday, November 12 at 10:00 P.M. ET/PT on Comedy Central.
What’s real is anyone’s guess. Butters is convinced that he’s living in a virtual reality. When he suddenly goes rogue and wreaks havoc at home and all over South Park, everyone struggles to figure out what’s real.
quote:Op maandag 10 november 2014 20:20 schreef Zolder het volgende:
COC wil onzijdig toilet
De belangenorganisatie voor lesbiennes, homoseksuelen, biseksuelen en transgenders, het COC, vindt dat er onzijdige toiletten moeten komen op scholen.
De organisatie stelt dat het toiletbezoek op school voor transgenders, mannen of vrouwen die zich niet thuisvoelen in het geslacht waarin ze geboren zijn, soms een groot probleem is.
Niet welkom
Zo weet Sophie Schers van Transgender Netwerk Nederland (TNN) dat jongens die zich eigenlijk een meisje voelen, vaak niet welkom zijn in de vrouwentoiletten. Dat kan voor ongemakkelijke situaties zorgen.
De jonge transgender Laurens (18) vertelt zijn verhaal: "Als transgender moet je op school elke dag kiezen of je naar het jongens- of het meisjestoilet gaat. Veel transgenders zijn daar zo bang voor, dat ze het de hele dag ophouden en pas thuis naar het toilet durven te gaan. Het zou veel fijner zijn als toiletten er voor iedereen zijn."
Hele artikel: http://www.telegraaf.nl/b(...)zijdig_toilet__.html
Idd, had iets meer ingezeten. Had echt een klassieke South Park kunnen worden. Met misschien nog een cameo van de Underpants Gnomes. Satan was wel weer erg tofquote:Op dinsdag 11 november 2014 00:45 schreef Yi-Long het volgende:
De 'Freemium' episode bekeken, en die was wel OK, maar na alle lovende recensies had ik wel meer verwacht, dus het viel een beetje tegen. Er zaten wel wat goede stukjes in, maar ik vond het op het eindelijk allemaal iets te 'makkelijk' en snel afgeraffeld, met dat Satan vs Canadian Satan.
De stukjes met Randy waren uiteraard wel weer tof.
Er zijn er 3 met Lorde ofzoquote:Op donderdag 13 november 2014 14:06 schreef Robbert. het volgende:
Geweldig seizoen, die met Lorde is tot nu toe toch wel mijn favoriet.Vanavond de nieuwste kijken.
eentje met Buttersquote:Op donderdag 13 november 2014 14:52 schreef Poesopstokje het volgende:
Vaagheid alom![]()
![]()
![]()
Wat een geweldig seizoen tot nu toe, nog geen misser gehad.
En dat eindeWie kan er een mooie screenshot voor in de OP maken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en eentje zonderSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch maar even een spoilertje voor degenen die nog moeten kijken
[ Bericht 13% gewijzigd door DeTolk op 13-11-2014 19:23:36 ]
quote:Op donderdag 13 november 2014 19:15 schreef DeTolk het volgende:
[..]
eentje met ButtersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en eentje zonderDank u!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch maar even een spoilertje voor degenen die nog moeten kijken![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paar jaar geleden had je deze jongens al van new kids/comedy central nederland.
Heb net de aflevering bekeken en in tegenstelling tot 6 vond ik 7 weer geniaal!
Nu Simpsorama kijken!
quote:Op vrijdag 14 november 2014 00:27 schreef beetotheizzo het volgende:
Is er ook al een Simpsons/Futurama crossover?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paar jaar geleden had je deze jongens al van new kids/comedy central nederland.
Heb net de aflevering bekeken en in tegenstelling tot 6 vond ik 7 weer geniaal!
Nu Simpsorama kijken!Futurama is allang gecancelled toch?
Yep er is een crossover! En of Futurama gecancelled is weet ik niet, eerlijk gezegd zat ik al te wachten op een samenwerking van Futurama met of Family Guy of Simpsons na de Family Guy/Simpsons crossover.quote:Op vrijdag 14 november 2014 00:29 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Is er ook al een Simpsons/Futurama crossover?Futurama is allang gecancelled toch?
quote:Op donderdag 13 november 2014 19:15 schreef DeTolk het volgende:
[..]
eentje met ButtersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en eentje zonderSoms vind ik het maar moeilijk te beseffen dat we inderdaad kijken naar jonge kinderen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch maar even een spoilertje voor degenen die nog moeten kijken
Rui Pereira: "You're an artist, you don't give a fuck!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |