pfquote:Op zondag 7 december 2014 13:43 schreef Shadow_NL het volgende:
[..]
Hahaha, die heeft helaas slechts de 101e plaats van mijn lijstje gehaald.
Aangezien ik nog eentje van Radiohead erin mag, zou je dan Reckoner op nr 70 kunnen zetten ranja?
quote:Op zondag 7 december 2014 13:43 schreef Shadow_NL het volgende:
[..]
Aangezien ik nog eentje van Radiohead erin mag, zou je dan Reckoner op nr 70 kunnen zetten ranja?
Blij dat je het mij gunt, michie.quote:Op zondag 7 december 2014 17:34 schreef methodmich het volgende:
Niet te veel Radiohead hoor, alsjeblieft.
Doen we alleen BoerBert een plezier mee.
Tuurlijk, speciaal voor jou mogen er best een paar Radiohead-nummers in. Maar ook weer geen twintig.quote:
Liever vijf stuks heel hoogquote:Op zondag 7 december 2014 17:56 schreef methodmich het volgende:
[..]
Tuurlijk, speciaal voor jou mogen er best een paar Radiohead-nummers in. Maar ook weer geen twintig.
Gewoon volgend jaar basis van de vorige 5 jaarlijsten een keuzelijst maken?quote:Op zondag 7 december 2014 22:10 schreef ranja het volgende:
Goed voorbeeld van hoe deze lijst is t.o.v. vorig jaar: Throwing Muses heeft evenveel punten en stond daarmee vorig jaar op 137, nu op 67.
Het is wel spectaculair misschien maar ik begin toch wel wat te voelen voor een voorkeuzelijst om de diversiteit aan nummers een beetje in te teugelen
Apart, zeker omdat al deze drie nummers toch wel wat stemmen kregen, in totaal kreeg Massive Attack er twaalf. De verspreiding doet ze alledrie de das om. Als ik Teardrop nou niet vergeten was in mijn lijst...quote:Op zondag 7 december 2014 21:27 schreef ranja het volgende:
Er zijn 50 platen verdwenen uit de top 100 van vorig jaar. Ik ga ze niet allemaal noemen, maar onder andere:
021 Massive Attack - Unfinished Sympathy
039 Massive Attack - Angel
041 Massive Attack - Teardrop
Ja, klopt. Angel had uiteindelijk de meeste punten (123, niet genoeg dus voor de top 100).quote:Op maandag 8 december 2014 00:30 schreef 123poetertjes het volgende:
Apart, zeker omdat al deze drie nummers toch wel wat stemmen kregen, in totaal kreeg Massive Attack er twaalf. De verspreiding doet ze alledrie de das om. Als ik Teardrop nou niet vergeten was in mijn lijst...
Ja, dit was wel een diepterecord. En met de enorme diversiteit aan nummers krijg je dan inderdaad dat als een nummer in 2 lijstjes hoog staat die meteen in de eindlijst komtquote:Op maandag 8 december 2014 08:27 schreef cafca het volgende:
Had je nu veel minder lijstjes dan voorgaande jaren, ranja? Ik zie veel nummers met maar 2 stemmen in de lijst staan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |