Of er zit héél goede plakband op de doos!quote:Op maandag 3 november 2014 12:33 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dan zijn de mijne zeker kwijt geraakt daar. Staat al 4 weken op openen
haha nee niet eensquote:Op maandag 3 november 2014 12:07 schreef igi0n het volgende:
[..]
Ik hoop dat je aan het trollen bent, opening betekent gewoon dat het pakket wacht om het land te verlaten. Zodra dat gebeurd is veranderd het in 'departure from outward office of exchange'
Haha! Komt door de slechte google translate vertalingen :pquote:Op maandag 3 november 2014 15:46 schreef Markos. het volgende:
[..]
haha nee niet eens![]()
Ik ben dit nog nooit eerder tegengekomen bij mijn pakketjes. Al moet ik zeggen dat ik ze niet altijd even goed track :p
Maar ik dacht seal en opening. Klinkt als fysiek openen
Zon groot ding hoef ik niet.quote:Op maandag 3 november 2014 12:28 schreef Gunny het volgende:
[..]
http://www.dx.com/p/orico(...)-324125#.VFdmgMmVqWU
Alleen zelf even een eu kabeltje erbij zoeken. Is gewoon zo'n 8 aansluiting op de achterkant.
Voor een goede is dit prijstechnisch hetzelfde als een kleine van 1A hier in Nederland kopen. Ligt er maar aan wat je wil. Die China dingen van 2 euro zijn niet aan te raden.quote:Op maandag 3 november 2014 16:08 schreef Miniem het volgende:
[..]
Zon groot ding hoef ik niet.
Gewoon 1 usb uitgang.
Dat zou ook nog kunnen. Normaal gesproken vind ik wachten helemaal niet erg. Ik weet dat het een eeuwigheid kan duren voor iets er is. Maar dit is voor iemand anders besteld.quote:Op maandag 3 november 2014 15:16 schreef Dromer het volgende:
[..]
Of er zit héél goede plakband op de doos!
-nvm-quote:Op maandag 3 november 2014 17:12 schreef Markos. het volgende:
Wat is een goede manier om USB kabels te testen? Ik heb zo'n usb tester, maar ik weet geen goede voeding die sowieso voldoende vermogen heeft en weet ook niet wat ik kan aansluiten dat het maximale eruit vraagt
twitter ze gewoon, krijg je snel een reactie (meestal binnen een uur).quote:Op maandag 3 november 2014 19:39 schreef Chunees het volgende:
is dit het nummer van tnt inklaringen?
020-5873491
Google zegt van wel, maar of 'ie nog werkt...quote:Op maandag 3 november 2014 19:39 schreef Chunees het volgende:
is dit het nummer van tnt inklaringen?
020-5873491
Mooie set aan informatie, zal eens verder kijken.quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:54 schreef shiznuts het volgende:
[..]
[..]
Ikzelf zou die gelinkte dingen lekker laten. Kun je net zo goed een headphone van karton om je oordopjes vouwen en dat op je kop zetten. Klinkt waarschijnlijk net zo brak.
Senic, Somic, E-3LUE...Best ok. De rest weinig ervaring mee, alleen met Bingle & Cosonic = Bagger.
Tis leuk speelgoed dus ik vermaak me er wel ff mee ja. Ik ga Mihome nog even proberen... Was toch wel gecharmeerd geraakt van miui op me G3 ;-)quote:Op maandag 3 november 2014 21:24 schreef shiznuts het volgende:
Ah goed om te horen. Enjoy!
Alles was terug op fabrieksinstellingen, but I'm sure you'll work it out.
(Zelf gebruik ik nooit Auto-brightness, maar de drie standen aangepast aan moment v/d dag).
Ik heb er hier één, maar zoek eens rond.quote:Op maandag 3 november 2014 23:32 schreef JohnB52 het volgende:
Is dit nou de beste nep go pro die er te koop is:
http://m.banggood.com/SJc(...)rproof-p-939976.html
Kwam via Google hier uit.
Tevens op zoek naar een gps logger, zodat ik mijn rit terug kan zien en eventueel in Google maps of zoiets kan bekijken.
Als jullie tips hebben, graag! (Ga zelf ook even googlen)
Veel members uit de topic hebben de SJ4000, waaronder ik. Persoonlijk heel tevreden mee, hele goeie actioncamera voor die prijs! Die op Banggood zijn trouwens echt, dus daar kan je met een gerust hart ééntje kopen!quote:Op maandag 3 november 2014 23:51 schreef JohnB52 het volgende:
Wat is jouw ervaring hier mee?
Heb wel gelezen dat sommige nep sj4000 zijn, en je die beter kan laten liggen...
Ik heb 2 grijze van BG die wel een juiste code hadden. Dus op zich zou ik me geen zorgen maken als de code niet werkt als de rest wel klopt. Maar de code sticker had wel een grijze kraslaag??? Misschien dat iemand hem al had nagekeken bij BGquote:Op dinsdag 4 november 2014 00:22 schreef N22 het volgende:
Vandaag even een check gedaan van mijn Xiaomi powerbank.
This can't be good![]()
[ afbeelding ]
Ik heb tutorials gevolgd en behalve de code lijkt echter alles te kloppen: Het uiterlijk, het logo, de matte LEDs, de poorten, de kabel, het logootje in de usb poort, pass trough, uitgaan lampjes bij ingedrukt houden powerknop tijdens laden etc. Ook als ik het instructiefilmpje bekijk van Xiaomi zelf dan zou dit dus een echte moeten zijn
Ik heb de power bank nog niet open gemaakt en de cellen bekeken op merknaam, daar waar dit mij te destructief lijkt. Bestaat de mogelijkheid dat de code gerepliceerd is voor neppe powerbanks, maar dat ik een echte heb? Het betreft overigens de grijze versie, besteld bij BG met die kortingsactie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |