SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De autoriteiten - Season 4SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Topicreeks
[USA] Sons of Anarchy
Links
Officiële site: http://www.fxnetworks.com/shows/originals/soa/
IMDb: Sons of Anarchy (TV Series 2008â ) - IMDb
TV.com: http://www.tv.com/sons-of-anarchy/show/75303/summary.html
List of Sons of Anarchy episodes: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Sons_of_Anarchy_episodes
Wikipedia NL: http://nl.wikipedia.org/wiki/Sons_of_Anarchy
Wikipedia EN: http://en.wikipedia.org/wiki/Sons_of_AnarchyVi är Borg. Motstånd är meningslöst. Ni kommer att bli assimilerade!!
Ik ook. Al is het wel raar dat Sutter die suggestie wel gewekt heeft door een boze Jury te laten zien nav die shotgun. Ik bedoel, daar moet Jury dan toch op handelen?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 20:39 schreef rubensanti het volgende:
Ik geloofde Jury trouwens wel toen die zei dat hij de rat niet was, ben benieuwd of het iemand is die aan de tafel zit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk dat dat nog wel komt. Maar daar is nu even geen tijd voor.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:03 schreef koenes het volgende:
Wel raar dat er amper wordt stilgestaan bij de dood van bobby. Hij wordt fftjes in de bosjes gedumpt en klaar is Kees.
Vond ik dus ook raar. Dat zullen ze volgende week wel doen maar deze aflevering was zo warrig. Het ene moment word Bobby doodgeschoten en 5 minuten later zit je naar Chibs in z'n blote kont te kijken. Dat paste gewoon niet in het verhaal. Dat deed Sutter vroeger toch wel stukken beter.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:03 schreef koenes het volgende:
Wel raar dat er amper wordt stilgestaan bij de dood van bobby. Hij wordt fftjes in de bosjes gedumpt en klaar is Kees.
Hoofd en armen van die priester naaiden ze aan een willekeurige andere vermoorde neger. Zodat Marcks dacht dat hij gewoon het hele lichaam van die priester had als hij even de tatoeages ging checken of het wel echt die priester is.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:24 schreef AchJa het volgende:
Waarom die hoofdafhak aannaai actie eigenlijk? Ik begreep daar vrij weinig van...
Ah op die manier.quote:Op woensdag 5 november 2014 22:39 schreef koenes het volgende:
[..]
Hoofd en armen van die priester naaiden ze aan een willekeurige andere vermoorde neger. Zodat Marcks dacht dat hij gewoon het hele lichaam van die priester had als hij even de tatoeages ging checken of het wel echt die priester is.
En met de overgebleven stukken van die priester die Jax nog had kon hij Marcks alsnog aangeven bij de popo.
Marks oogt in ieder geval slimmer/krachtiger dan Tyler, ik kan me het maar moeilijk voorstellen dat dat knuppeltje de baas is van een keiharde gang. Hij oogt altijd zo onzeker en totaal niet daadkrachtig.. bizare performance vind ik dat...quote:Op donderdag 6 november 2014 11:02 schreef WammesWaggel het volgende:
Die Marks was ook niet bijster slim zeg, als er twee Sons met machinegeweren in de bosjes hadden gelegen tijdens de meet en waren losgegaan ala met yellow dan was het ook einde oefening.
hier kan ik niet aan meedoen jax dat wordt te leip.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:07 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
Marks oogt in ieder geval slimmer/krachtiger dan Tyler, ik kan me het maar moeilijk voorstellen dat dat knuppeltje de baas is van een keiharde gang. Hij oogt altijd zo onzeker en totaal niet daadkrachtig.. bizare performance vind ik dat...
precies, dat bedoel ik.. Wat ik wel overigens heel opmerkelijk vond bij de ontmoeting met Marks, dat hij heel erg zenuwachtig hoopte te ogen door dat gedoe met die zonnebril.. Maar goed.. Uiteindelijk schieten ze elkaar vast allemaal dood, einde serie, dat is de enige manier om alles nog snel af te rondenquote:Op donderdag 6 november 2014 11:44 schreef planethugo het volgende:
[..]
hier kan ik niet aan meedoen jax dat wordt te leip.
>> maar tyler komop we zitten hier samen in
(5 sec denken) oh ok nee is goed lets do this
Nou de verhaallijn is wel zo dat de kinderen uiteindelijk wel met Nero en de CrackHo op de boerderij gaan wonen, misschien die vingerloze er nog bij voor het melken van de koeien, tenminste zo ervaar ik het...quote:Op donderdag 6 november 2014 11:54 schreef WammesWaggel het volgende:
Misschien schieten die andere Sons uit Tacoma etc nav die stemming hem wel dood ivm de moord op die vader van Kip
Of doet Gemma het... Of zijn eigen problem child
Sowieso slaat het nergens op dat Marks daar feitelijk met drie gasten staat die tegen hem zijn. Bobby heeft misschien niets te brengen (al werkt dit op TV anders), maar dan zijn er alsnog twee.quote:Op donderdag 6 november 2014 11:02 schreef WammesWaggel het volgende:
Die Marks was ook niet bijster slim zeg, als er twee Sons met machinegeweren in de bosjes hadden gelegen tijdens de meet en waren losgegaan ala met yellow dan was het ook einde oefening.
dat zal allemaal nog wel een rol van betekenis gaan spelen.quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:06 schreef Jivis het volgende:
Laatste twee afleveringen waren niet om aan te gluren. Zit ook veel onnodige shit in, zoals dat verhaallijntje met die prospect en zijn chick en Chibs met die sherrif.
Lijkt wel of ze tijd willen vullen, terwijl er nog genoeg op te lossen is. De afleveringen zijn extra lang, maar er gebeurt geen fuck.
Dat ben ik niet met je eens. Vond het erg schokkend dat Tara doodging (hoewel ze behoorlijk irri was) en ook hoe Opie en zijn pa eraan gingen was zielig. Maar die laatste twee waren ook sympathieke personages.quote:Op vrijdag 7 november 2014 14:35 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Dat Bobby dood ging boeide me overigens geen klap. Geldt eigenlijk voor iedere andere character uit deze serie. Niemand is interessant of heeft een bepaalde sympathie. Alleen Juicy had dat een tijdje, maar dat is nu ook niet meer zo, aangezien het in deze vorm een vrij lege character is.
Tara was vorig seizoen nogquote:Op vrijdag 7 november 2014 15:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens. Vond het erg schokkend dat Tara doodging (hoewel ze behoorlijk irri was) en ook hoe Opie en zijn pa eraan gingen was zielig. Maar die laatste twee waren ook sympathieke personages.
Ja, klopt. Die inderdaad wel. Behalve Tara. Daarvan had ik gewoon niet verwacht dat ze dood zou gaan. Eli had op de een of andere manier ook wel iets. Ik had het meer over de laatste seizoenen. Het is van een heel goede serie naar een serie afgezakt waar het eea erg opportunistisch afgehandeld wordt door de schrijvers.quote:Op vrijdag 7 november 2014 15:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens. Vond het erg schokkend dat Tara doodging (hoewel ze behoorlijk irri was) en ook hoe Opie en zijn pa eraan gingen was zielig. Maar die laatste twee waren ook sympathieke personages.
Klopt, dat is inderdaad de enige. Was ik vergeten.quote:Op vrijdag 7 november 2014 16:11 schreef WammesWaggel het volgende:
Nero is de enig die mijn sympathie nog kan krijgen ondanks zijn erbarmelijke smaak qua vrouwen.
Sutter heeft het ook beter gedaan met The Shield...quote:Op vrijdag 7 november 2014 16:45 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Tara was vorig seizoen nog
Ik werd ook totaal niet geraakt door de dood van Bobby, en meer dan de helft van de scenes zijn nu gewoon opvulling en loze onnodige plotlijntjes (zoals met Rat en dat kind). De boel wordt zolang opgerekt..
Ben nu voor de grap weer begonnen aan de Sopranos, ik weet dat je niet mag vergelijken maar man wat een verschil, bijna elke scene is werkelijk fenomenaal en draagt ergens aan bij, kijk je SoA en dan ben je de halve aflevering wat anders aan het doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laffe huichelaar
Dat maakte die gasten die deze aflevering dood gingen wel uit, net zoals de Nordics die ook niet de slimste waren. De wat slimmere personages maakt het volgens mij geen reet uit wanneer ze iets te baten hebben van samen werken met iemand met een kleurtje.quote:Op woensdag 12 november 2014 09:55 schreef RanTheMan het volgende:
Wel opmerkelijk dat de ariers toelieten dat een paar negers hun hielpen.. Maar goed, kennelijk is neit alles zwart of wit
spoilertags?quote:Op woensdag 12 november 2014 15:01 schreef The_Playmaker het volgende:
Ze zullen Abel ook niet meteen geloven na wat hij op school gedaan had. Maar in de promo van volgende week was al te zien dat Unser eindelijk aan Jax verteld dat Gemma gelogen heeft over de dader (dat hij dus niet eens in California was tijdens Tara's moord).
Ik vermoed ook dat Wendy aan Jax gaat vertellen dat ze Gemma en Unser heeft geholpen met Juice en wat er allemaal gebeurd is. Je hoort haar al zeggen in de trailer dat ze geen geheimen meer wil hebben nadat Jax Abel de waarheid heeft verteld over Wendy.
Ja die Unser zegt in seizoen 1 al dat hij met een paar maanden of misschien een jaar de pijp uitgaat. En 7 seizoenen verder is je nog gewoon present. En je hoort ook niemand meer over z'n ziekte.quote:Op woensdag 12 november 2014 16:42 schreef Gambetta het volgende:
Unser die al vijf jaar terminaal ziek is maar wel even nonchalant een Aryan Brotherhood hoofdman de baas is in een close quarters combat
De promo komt toch meteen na de laatste scčne dus ik ga ervan uit dat iedereen die gezien heeft?quote:
Promo's horen in spoilertags, staat in de FAQ. Kijk ze zelf expres ook nooit.quote:Op woensdag 12 november 2014 18:19 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
De promo komt toch meteen na de laatste scčne dus ik ga ervan uit dat iedereen die gezien heeft?
Ga daar maar niet van uit. Zit er bij mijn download niet bij.quote:Op woensdag 12 november 2014 18:19 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
De promo komt toch meteen na de laatste scčne dus ik ga ervan uit dat iedereen die gezien heeft?
spoilersquote:Op woensdag 12 november 2014 15:01 schreef The_Playmaker het volgende:
Ze zullen Abel ook niet meteen geloven na wat hij op school gedaan had. Maar in de promo van volgende week was al te zien dat Unser eindelijk aan Jax verteld dat Gemma gelogen heeft over de dader (dat hij dus niet eens in California was tijdens Tara's moord).
Ik vermoed ook dat Wendy aan Jax gaat vertellen dat ze Gemma en Unser heeft geholpen met Juice en wat er allemaal gebeurd is. Je hoort haar al zeggen in de trailer dat ze geen geheimen meer wil hebben nadat Jax Abel de waarheid heeft verteld over Wendy.
Lezen is ook best wel moeilijk hč? Het gaat over promo's voor de volgende aflevering. Die is dus nog niet uitgezonden en veel mensen willen daar dan ook nog niets van weten.quote:Op donderdag 13 november 2014 17:56 schreef Luuksor het volgende:
Gezeur over de spoilers.. Nu hier ook al.. Het is toch uitgezonden, zeur niet zo..
Ze mochten ook negers doodschieten, dat compenseertquote:Op woensdag 12 november 2014 09:55 schreef RanTheMan het volgende:
Wel opmerkelijk dat de ariers toelieten dat een paar negers hun hielpen.. Maar goed, kennelijk is neit alles zwart of wit
Daar is Juice ook wel achtergekomen inmiddels...quote:Op vrijdag 14 november 2014 12:01 schreef Jivis het volgende:
Eindelijk dan de cliffhanger waar we al afleveringen lang op wachten, Abel die zijn oma verlinkt. Voor een laatste seizoen weten ze de boel goed te rekken zeg.
[..]
*proest*quote:Op zaterdag 15 november 2014 01:21 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Daar is Juice ook wel achtergekomen inmiddels...
Vraag en antwoord in één post.quote:Op vrijdag 14 november 2014 12:29 schreef planethugo het volgende:
is ook opmerkelijk dat er maar steeds wat gasten doodgeschoten worden om niets en dat hun gangleden dat zomaar pikken. Nu ook weer met die gast die tig uitdaagde. Even 2 nazi's dood en we gaan verder tot de orde van de dag. Zijn dat steeds de loners uit die groepen ofzo
Gelukkig hebben ze er 2 ook al maakt dat ze niet beterquote:Op zaterdag 15 november 2014 03:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die Abel kan trouwens echt niet acteren, maar dat kan je zo'n jochie natuurlijk niet kwalijk nemen.
Ik mag hopen dat Happy in het echt niet net zo'n creep is als in de seriequote:Op zaterdag 15 november 2014 17:14 schreef RPG het volgende:
[..]
Gelukkig hebben ze er 2 ook al maakt dat ze niet beter
[ afbeelding ]
Dat lijkt me echt heel erg verwarrend om twee series door elkaar te kijken.quote:Op zaterdag 15 november 2014 14:44 schreef Ties02 het volgende:
Adrianna / Drea blijft toch wel een goede actrice
Nu tegelijkertijd bezig met de Sopranos
Nee hoor, kan ik prima van elkaar scheiden.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat lijkt me echt heel erg verwarrend om twee series door elkaar te kijken.
Wat ik doe op school is geen studeren te noemen.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:17 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Nee hoor, kan ik prima van elkaar scheiden.
Jij studeert zeker ook maar 1 vak op school.
Je komt uit 93 toch? Wordt het toch wel een keer tijd hequote:Op zaterdag 15 november 2014 17:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat ik doe op school is geen studeren te noemen.
Zijn andere oog had er ook wel uit gemogen.quote:Op zaterdag 15 november 2014 16:10 schreef Vlindur het volgende:
Oh, dat oog van Moses![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vond nog wel dat ze hem relatief snel uit zn lijden hebben verlost. Hij had nog een oog, een lading tanden, een hand en 2 voeten over
[ afbeelding ]
of moet ie onder een spoiler?![]()
Hij is lid van de Hells Angels.quote:Op zaterdag 15 november 2014 17:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat Happy in het echt niet net zo'n creep is als in de serie
Badassquote:Op zaterdag 15 november 2014 17:33 schreef bascross het volgende:
[..]
Hij is lid van de Hells Angels.
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Labrava
Wie?quote:Op zaterdag 15 november 2014 14:44 schreef Ties02 het volgende:
Adrianna / Drea blijft toch wel een goede actrice
Nu tegelijkertijd bezig met de Sopranos
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |