SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdlijn vermissing en vondst Lisanne en Kris - update 30-10SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdlijn (kort) - bron: EenVandaag - FotoverslagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Foto's van de wandelingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Analyses van de foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overzicht en analyses van de telefoongegevensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NieuwslinksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaarten en luchtfoto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vondsten Lisanne en KrisSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ZoekactiesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Algemene foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Betrokkenen (getuigen dan wel verdachten)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flora, fauna, klimaat, zon en maanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatie op videoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatieve postsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reisverslagen, vermissingen, criminaliteit en overige infoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Domnivoor op 04-11-2014 15:33:28 ]![]()
Groot aantal video's van trails en enkele andere attracties in de omgeving van Boquete:
http://taringamp3.com/vid(...)boquete-panamae.html
NB Sendero Culebra = Cascadas Perdidas = Lost WaterfallsAldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...![]()
Rio Velorio = Rio Culebra = Rio Changuinola
En waar ik Alto Romero zei, wil ik een joker inzetten, die ik wil ruilen voor een kaartje voor Indigenous.
De cast nam overigens zelf alle apparatuur mee het tropisch bos in, ze hadden geen gids of dragers bij zich. Zo kan het ook... en de gozert in de trailer begint met een boodschap achter te laten, op video.. hij wel.![]()
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:26 schreef ToniB het volgende:
Mijn gedachten zijn bij familie Froon vandaag.![]()
Mooi gezegd en geldt ook voor mij.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:26 schreef ToniB het volgende:
Mijn gedachten zijn bij familie Froon vandaag.
Stacey, als je toevallig meeleest... Heb je nog updates vernomen van je contact in Boquete?![]()
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 05:21 schreef Perico het volgende:
Rio Velorio = Rio Culebra = Rio Changuinola
En waar ik Alto Romero zei, wil ik een joker inzetten, die ik wil ruilen voor een kaartje voor Indigenous.
De cast nam overigens zelf alle apparatuur mee het tropisch bos in, ze hadden geen gids of dragers bij zich. Zo kan het ook... en de gozert in de trailer begint met een boodschap achter te laten, op video.. hij wel.![]()
![]()
Absoluut.Het is ten eerst al afschuwelijk dat je je kind moet begraven.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:26 schreef ToniB het volgende:
Mijn gedachten zijn bij familie Froon vandaag.
En dan ook nog eens zo weinig. Bah![]()
Dat kun je zelf ook lezen want ze haalt het hier vandaan Boquetening.com daar heeft ze een account aangemaakt, dat kan iedereen doen die dat wil. Je kan dan instellen over welke onderwerpen of van welke personen je meldingen in je inbox wilt krijgen. Maar ook zonder account kun je alles meelezen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 10:48 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Mooi gezegd en geldt ook voor mij.
Stacey, als je toevallig meeleest... Heb je nog updates vernomen van je contact in Boquete?
[ Bericht 5% gewijzigd door Grijzemassa op 31-10-2014 11:09:07 ]![]()
De laatste vermissingen waren een hoax, de door criminelen achtervolgde man (Boquete) bleek zelf de crimineel te zijn die door woedende inwoners werd achtervolgd. Hij is inmiddels met wat schrammen enzo weer thuis.
Ook de andere vermissing (Cerro Punta) was niets, er bleek drank en drugs in het spel.
[ Bericht 4% gewijzigd door Grijzemassa op 31-10-2014 11:18:07 ]![]()
Weet iemand of je ook echte watervallen tegenkomt als je de Pianista doet en stel je weet een binnendoor weggetje, hoe ver zal het dan lopen zijn naar de andere trail?![]()
Lisanne Froon naar laatste rustplaats
In Amersfoort is een afscheidsdienst voor Lisanne Froon gehouden. De familie van de 22-jarige Amersfoortse was vrijdagmorgen in de Heilige Kruiskerk bijeen en begraaft vanmiddag haar stoffelijke resten.
De resten van Lisanne zijn onlangs vrijgegeven, nadat ze sinds eind september door het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) in Den Haag waren onderzocht. De familie zegt dat ze haar nu met heel veel pijn in het hart moeten loslaten.
Lisanne Froon en haar vriendin Kris Kremers verdwenen op 1 april toen zij een wandeling maakten in de jungle van Boquete in Panama. Na intensieve zoektochten zijn stoffelijke resten van beide vrouwen gevonden.
Of Kris en Lisanne zijn verdwaald of slachtoffer werden van een misdrijf, is nog steeds onduidelijk. Het resultaat van het forensisch onderzoek is nog niet bekend. De familie van Kris Kremers heeft de speurtocht naar antwoorden in Panama nog niet opgegeven.
http://www.rtvutrecht.nl/(...)tste-rustplaats.html![]()
Als er echte watervallen waren op de Pianistaroute, dan hadden we dat nu wel geweten, denk ik. Een eventueel pad van de Pianista in westelijke richting zal al gauw ten noorden van de andere trails uitkomen. Maar stel dat je naar het westen kunt lopen vanaf het punt waar het oerwoud begint, dan zal het 6 à 7 kilometer zijn naar het 'spookkasteel', dat zoals bekend vlak bij de Caldera en het watervallenpad ligt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 11:31 schreef jackie12 het volgende:
Weet iemand of je ook echte watervallen tegenkomt als je de Pianista doet en stel je weet een binnendoor weggetje, hoe ver zal het dan lopen zijn naar de andere trail?
Ik zag dat de Habla Ya site nu een tekst over de Pianista heeft:
http://www.hablayapanama.com/ecotourism/boquete/hiking/Aldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...![]()
Oh zit dat zoquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 10:57 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Dat kun je zelf ook lezen want ze haalt het hier vandaan Boquetening.com daar heeft ze een account aangemaakt, dat kan iedereen doen die dat wil. Je kan dan instellen over welke onderwerpen of van welke personen je meldingen in je inbox wilt krijgen. Maar ook zonder account kun je alles meelezen.Ik ken die website en forum wel. Stond veel interessante info op vooral over begin van de verdwijning. Maar heb me nooit aangemeld, alleen stukjes gelezen.
![]()
Kaartje met alle trails in de omgeving.
Weet niet of ie hier al eens geplaatst was.
http://nl.wikiloc.com/wik(...)89&z=13&k=1&tab=0&a=![]()
Vermissingen bij Boquete
• Ouders in 2009 vermiste Alan Humphrey (29) waarschuwen backpackers niet naar Boquete te gaan
• In de tijd ná de verdwijning van Kris en Lisanne, die dinsdagmiddag 1 april 2014, zijn er minstens vier vermissingen van lokale Panamezen gemeld:
• 2 vermisten in Boquete en Cerro Punta 28-10-'14
De laatste vermissingen waren een hoax, de door criminelen achtervolgde man (Boquete) bleek zelf de crimineel te zijn die door woedende inwoners werd achtervolgd. Hij is inmiddels met wat schrammen enzo weer thuis.
Ook de andere vermissing (Cerro Punta) was niets, er bleek drank en drugs in het spel. (Grijzemassa)
• Alexander Méndez (9) - sinds 29 mei 2014
• Soledad Carrera (26) - sinds 5 juni 2014
• Bob Ehlert (71) met ene Diane (niemand kent haar) in Bocas del Toro - sinds 21 juni 2013
• Kerstin Goedbloed 1999
[ Bericht 0% gewijzigd door Domnivoor op 31-10-2014 19:24:54 ]![]()
De OP werd te lang, ik heb het bovenstaande verwijderd en teruggeplaatst als link.Voor mij nieuw, toegevoegd aan de OPquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef jackie12 het volgende:
Kaartje met alle trails in de omgeving.
Weet niet of ie hier al eens geplaatst was.
http://nl.wikiloc.com/wik(...)89&z=13&k=1&tab=0&a=![]()
![]()
fijn, misschien kun je nog 1 a 2 items terugplaatsen als link. Want ik weet niet wie de volgende ts is, maar dan loopt die niet meteen weer daar tegenaan als ie wat wil toevoegen. En jij houdt de boel lekker overzichtelijkquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:33 schreef Domnivoor het volgende:
De OP werd te lang, ik heb het bovenstaande verwijderd en teruggeplaatst als link.
[..]
Voor mij nieuw, toegevoegd aan de OP![]()
![]()
Dank jequote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:47 schreef Marrije het volgende:
[..]
fijn, misschien kun je nog 1 a 2 items terugplaatsen als link. Want ik weet niet wie de volgende ts is, maar dan loopt die niet meteen weer daar tegenaan als ie wat wil toevoegen. En jij houdt de boel lekker overzichtelijk
Ik heb de teksten al een beetje ingekort, en deze kan er ook wel uit:![]()
Coördinaten
• M - Mirador (laatste foto Lisanne) - 8°50'1.26"N , 82°25'34.20"W
• Q1 - Quebrada 1 (laatste foto Kris) - onbekend
• Q2 - Quebrada 2 (geen foto's) - 8°50'34.56"N , 82°25'27.68"W
• H12 - Huis 12 ("paddock") - 8°50'59.75"N , 82°25'18.23"W
• H13 - Huis 13 (Fam. Serracin) - 8°51'12.55"N , 82°24'24.01"W
• BrK - Spijkerbroekje Kris - 8°52'52.79"N , 82°24'27.26"W
• S1 - Blauwe schoen (onbekend of die van Kris is, niet op kaart) - 8°54'0.62"N , 82°24'22.08"W
• S2 - Bekkenbot Kris en Schoen met resten Lisanne - 8°54'36.55"N , 82°24'29.06"W
• R - Rugzak - 8°54'50.79"N , 82°24'40.18"W
• R-02/08 - Nieuwe resten (rib Kris naast andere ongerelateerde) 02/08 - 8°56'23.15"N , 82°24'59.81"W
• Start El Pianista - begin van de trail
• Habla Ya Spanish School - taalschool en campus Boquete - 8.7753N , 82.4327W) (Dit is niet de taalschool van Kris en Lisanne, wat wij voorheen dachten.)
• Spanish at the river - taalschool Boquete - 8.7381N , 82.4351W![]()
Ja ik lees een paar keer per week even bij op dat forum. Inderdaad heel veel informatie en ik vind het leuk om een inzicht te krijgen in het leven van de expats in Boquete en omgeving maar ik heb ook geen account hoorquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Oh zit dat zoIk ken die website en forum wel. Stond veel interessante info op vooral over begin van de verdwijning. Maar heb me nooit aangemeld, alleen stukjes gelezen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Grijzemassa op 31-10-2014 19:46:46 ]![]()
ja Stacey wij zien allang hetzelfde. Dat zag ik gelijk toen ik de eerste keer de foto zag. Net als de man met pet. Konden we de foto maar nog duidelijker maken.quote:![]()
iemand op de rug gezien met een rugzak om.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 19:57 schreef MidnightB00m het volgende:
Wat zie jij Stacey? Ik zie er niets in![]()
Hmmm. Ik zie -als ik echt mijn best doe- iemand ie schuin staat en met zijn arm wil gaan wijzen of naar iets reikt in de verte en licht reflecteert op zijn/haar arm (horloge?)quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:52 schreef ToniB het volgende:
[..]
iemand op de rug gezien met een rugzak om.
Maar zie er niets in. Jullie hebben scherpere beeldscherm toch? Waar zit dan die rugzak?![]()
Wat is nu de laatste status van dit trieste verhaal? Enige duidelijkheid of het nu om een misdrijf gaat of dat het gewoon een ongelukkige samenloop van omstandigheden is geweest?![]()
Nog steeds geen duidelijkheid helaas.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat is nu de laatste status van dit trieste verhaal? Enige duidelijkheid of het nu om een misdrijf gaat of dat het gewoon een ongelukkige samenloop van omstandigheden is geweest?![]()
Lawyer of Kremers family presents case against Prosecutors
Engelse versie;
http://laestrella.com.pa/(...)prosecutors/23817680![]()
Jouw foto is trouwens duidelijker.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:52 schreef ToniB het volgende:
[..]
iemand op de rug gezien met een rugzak om.![]()
Gewoon een briefje schrijven:quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:51 schreef ToniB het volgende:
ja Stacey wij zien allang hetzelfde. Dat zag ik gelijk toen ik de eerste keer de foto zag. Net als de man met pet. Konden we de foto maar nog duidelijker maken.quote:Beste families, Arrocha, Pitti en NFI tovenaars,
Mogen we alsjeblieft de 7 megapixel foto´s? Dan kunnen we hier ook vooruit.
Gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr.,
Verzamelde Fok crowdsleuthers![]()
quote:Op zaterdag 1 november 2014 03:49 schreef Perico het volgende:
Gewoon een briefje schrijven:
Beste families, Arrocha, Pitti en NFI tovenaars,
Mogen we alsjeblieft de 7 megapixel foto´s? Dan kunnen we hier ook vooruit.
Gr. gr. gr. gr. gr. gr. gr.,
Verzamelde Fok crowdsleuthers![]()
![]()
Creepy page layout, gadverdamme. Zien jullie dit ook?quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 23:48 schreef Grijzemassa het volgende:
http://laestrella.com.pa/(...)prosecutors/23817680SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door 11en30 op 01-11-2014 05:05:17 ]![]()
Ja, heel ernstig.quote:Op zaterdag 1 november 2014 05:13 schreef 11en30 het volgende:
Evengoed creepy as hell die layout zo. Ze heeft zelfs wat weg van Kris.![]()
Die layout is erg ongelukkig gekozen inderdaad. Het lijkt alsof die foto's bij dit item horen.Wat een moordwijf, Pericoquote:Op zaterdag 1 november 2014 05:06 schreef Perico het volgende:
In Mexico met name is de Dia de los Muertos een mega evenement, groter dan Carnaval in Rio, en loopt iedere vrouw er ongeveer zo bij:
[ afbeelding ]
Panama kent het gebruik zeer zeker ook.![]()
Ik vond wat info over Panamese feestdagen in november:
http://amble.com/ambler/2(...)y-all-november-long/![]()
In El Museo de las Momias is het pas echt macaber:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mummies_of_GuanajuatoAldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...![]()
Zijn er al mensen in Panama aan het zoeken naar de rotsen die op de foto's staan en eventuele resten van K&L? We dwalen nu wel erg af hier!![]()
Zie in de OP: “Foto’s van de wandeling” nr. 542 met eventueel:quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 23:17 schreef blondetrien het volgende:
[..]
welke foto was dit? ik zie er een uitvergrote vogel in overigens
- man met pet
- persoon met rugzak
- ring Lisanne
- been, in de betekenis van één van de onderste ledematen van een mens.![]()
Nog een bericht over het hoger beroep van Arrocha:
http://www.panamaamerica.(...)n-nuevas-diligencias
Forum Opties Forumhop: Hop naar: