twitter:jellingworth twitterde op vrijdag 28-11-2014 om 11:02:12The RusVelo women's cycling team has been shut down. Was effectively a national Olympic development squad. reageer retweet
Denk dat hij dit jaar geen enkele omloop rijdt op dit tempo.quote:Op zondag 30 november 2014 18:28 schreef Evertjan het volgende:
[..]
met Lars Boom die het allemaal goed probeert te praten. En dat hij geen Omloop zal rijden
We kunnen allemaal rustig gaan slapen, Luis Leon zegt dat er allemaal weinig aan de hand is..quote:Op zondag 30 november 2014 18:28 schreef Evertjan het volgende:
[..]
met Lars Boom die het allemaal goed probeert te praten. En dat hij geen Omloop zal rijden
Toch fijn dat zo'n jongen tijd vrijmaakt voor de NOS en ons gerust wil stellen.quote:Op dinsdag 2 december 2014 16:36 schreef wimderon het volgende:
[..]
We kunnen allemaal rustig gaan slapen, Luis Leon zegt dat er allemaal weinig aan de hand is..
Wilde het net postenquote:Op donderdag 4 december 2014 11:36 schreef heywoodu het volgende:
Sjefke Janssen is vandaag overleden als oudste nog levende Nederlandse tourdeelnemer.
quote:Nederland is volgend jaar mogelijk een wielerploeg armer. Volgens het Duitse sportpersbureau SID gaat Giant-Alpecin, dat eerder Giant-Shimano heette, namelijk verder onder Duitse vlag.
Een officiële bevestiging hiervan wordt later op donderdag verwacht, wanneer de internationale wielerunie UCI bekendmaakt welke ploegen in 2015 over een WorldTour-licentie zullen beschikken.
De Giant-formatie heeft volgend jaar met shampoomerk Alpecin een Duitse hoofdsponsor.
Over een paar dagen is de bankgarantie binnen en is het opeens wel orde.quote:Op donderdag 4 december 2014 13:07 schreef Mykonos het volgende:
Astana krijgt voorlopig nog geen WT-licentie. Zal uiteindelijk wel een storm in een glas water blijken, maar misschien knijpen ze hem toch wel even daar in Kazachstan.
twitter:dwuori twitterde op donderdag 04-12-2014 om 14:44:23La Gazzetta dello Sport reporting Astana will not be awarded a WorldTour licence for 2015. reageer retweet
Lijken er ook elk jaar minder te worden. Of vergis ik me?quote:Op donderdag 4 december 2014 18:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
De Pro-Continentale teams
2014 17quote:Op donderdag 4 december 2014 19:58 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Lijken er ook elk jaar minder te worden. Of vergis ik me?
Verkeerd geïnterpreteerd.quote:Op donderdag 4 december 2014 15:02 schreef Mani89 het volgende:
Geen idee of dit verkeerd is geïnterpreteerd ofzo.twitter:dwuori twitterde op donderdag 04-12-2014 om 14:44:23La Gazzetta dello Sport reporting Astana will not be awarded a WorldTour licence for 2015. reageer retweet
Watquote:Op vrijdag 5 december 2014 14:29 schreef heywoodu het volgende:
Was deze treurnis al ergens gepost?
http://www.powned.tv/nieu(...)jk_doekt_fanclu.html
quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:29 schreef heywoodu het volgende:
Was deze treurnis al ergens gepost?
http://www.powned.tv/nieu(...)jk_doekt_fanclu.html
Krachtwijk overschat zich hier wel heel erg, al gaat het denk ik in eerste instantie vooral om de domeinnaam www.stevenkruijswijk.nl .quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:29 schreef heywoodu het volgende:
Was deze treurnis al ergens gepost?
http://www.powned.tv/nieu(...)jk_doekt_fanclu.html
Lijkt me meer een mountainbikequote:Op maandag 8 december 2014 14:19 schreef rubbereend het volgende:
Er wordt in ieder geval getraind op de tijdritfiets
https://twitter.com/jordietjuh/status/540201401649885184/photo/1
[ afbeelding ]
ah, natuurlijk. Ik vond het er al wat vreemd uitzienquote:
quote:Olympisch parcours Rio 2016 over kasseien en langs de Copacabana
Vanavond heeft de UCI het parcours gepresenteerd waarover de wegwielrenners tijdens de Olympische Spelen van Rio de Janeiro, Brazilië, in 2016 zullen rijden. De route leidt de renners onder meer over drie klimmetjes, langs meerdere stranden (waaronder de Copacabana) en ook over twee kilometer aan kasseistroken. Ook is het tijdritparcours bekendgemaakt.
Na de start in Flamengo Park passeert het peloton de Copacabana, Ipanema, Barra en Reserva Beach. Daarna gaat men op voor vier rondes over het Grumari Circuit, een omloop die twee klimmetjes bevat. De eerste is de Grumari, een smalle klim van 1,2 kilometer (7% gemiddeld, 13% max.) in een bosrijk gebied, gevolgd door de Grota Funda. Die klim is 2100 meter lang aan 4,5% (6% max.). Als klap op de vuurpijl heeft men ook nog een kasseistrook van twee kilometer gevonden in deze ronde. In totaal leggen de mannen het Grumari Circuit vier keer af, de vrouwen doen dat één maal.
Op de terugweg richting Flamengo Park rijdt men opnieuw langs de kusten van Reserva Beach en Barra. Direct hierna is een tweede omloop neergelegd door de organisatie. De ronde begint met de Canoas beklimming, die overgaat in de beklimming van de Vista Chinesa. In totaal gaat de weg in deze ronde 8,9 kilometer bergop. De zes kilometer lange afdaling wordt als technisch beschouwd. De heren begeven zich drie keer over deze ronde, de vrouwen één keer.
Hierna gaat het nog twintig kilometer over vlakke wegen richting Flamengo Park, waar de finishlijn gelegen is. Het mannelijke peloton rijdt op zaterdag 6 augustus 2016 in totaal 256,4 kilometer, de vrouwen leggen een dag later 130,3 kilometer af.
Op woensdag 10 augustus 2016 staan de tijdritten gepland. Deze gaan over een 29,8 kilometer lang parcours. Dit is op het Grumari Circuit, inclusief de 1,2 kilometer lange klim van de Grumari. De start en finish zijn gelegen aan Portal Beach. De mannen rijden twee rondes (totaal 59,6 km), de dames doen één ronde.
Maar ook 34 kilometer dalen!quote:Op woensdag 10 december 2014 13:53 schreef rubbereend het volgende:
Laatste 110 kilometer toch ff 34 kilometer klimmen.
Stijn elke etappe in de vroege vluchtquote:Na een indrukwekkende profcarrière van bijna twintig jaar zal de 43-jarige Jens Voigt niet uit het wielrennen verdwijnen. De sympathieke Duitser wordt ‘team consultant’ bij zijn ex-ploeg Trek Factory Racing.
Voigt zal bij de formatie van onder anderen Stijn Devolder, Gert Steegmans, Jasper Stuyven en Kristof Vandewalle renners van het WorldTour-team trainen en begeleiden.
‘Ik zal een actieve rol krijgen binnen het team’, aldus Voigt. ‘Mijn nieuwe rol houdt veel in: het coachen en motiveren van renners, de jongeren helpen en van zodra ik mijn certificaat als ploegleider heb ook ploegleider zijn in enkele races.’
Voigt zal voor het eerst bij Trek Factory Racing zijn nieuwe rol vervullen tijdens de Tour Down Under in januari en is momenteel mee op trainingsstage. ‘Natuurlijk doet het pijn als de jonge gasten ’s morgens vertrekken op training en een oude man als ik achterlaten aan het hotel. Maar ik ben er zeker van dat dit mijn droomjob is voor na mijn actieve carrière...’
‘Ik zou willen dat al onze renners rijden zoals Jens vroeger reed’, aldus General Manager Luca Guercilena. ‘Hij reed altijd ‘vol gas’ en gaf alles voor het team, in élke wedstrijd. Jens won ook veel koersen maar is misschien nog populairder door de koersen die hij niét won. Zijn houding, zijn motivatie en zijn ervaring is iets wat we willen voortzetten binnen het huidige team.’
Jens Voigt won in zijn lange carrière 29 profkoersen en reed maar liefst 17 keer de Tour de France, een record. Hij won er ook twee etappes en droeg er de gele trui. In september brak hij in zijn allerlaatste race het werelduurrecord met 51 kilometer en 115 meter. Dat werd een maand later alweer gebroken en is momenteel in handen van de Oostenrijker Matthias Brändle:51 kilometer en 850 meter.
twitter:inrng twitterde op woensdag 10-12-2014 om 22:35:13Europcar denied World Tour licence because of budget shortfall, can go Pro Conti. Fluo Yellow are Pro Conti too. Cult Energy get extra week reageer retweet
Terug naar de oude situatie dus ... (en dat was eigenlijk nog niet eens zo slecht)quote:Op donderdag 11 december 2014 09:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Binnen enkele jaren dus waarschijnlijk nog een 12/14 WT-teams en 10 wildcards voor elke koers.
Eigenlijk wel prima wat mij betreft. Kunnen wedstrijden mooi teams uit eigen regio of met specialisten uitnodigen.quote:Op donderdag 11 december 2014 09:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Binnen enkele jaren dus waarschijnlijk nog een 12/14 WT-teams en 10 wildcards voor elke koers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |