Ik kan wel, maar rond 20.00quote:Op woensdag 29 oktober 2014 17:19 schreef Mestreech1990 het volgende:
Zijn er nog mensen die vanavond de raid willen doen? Ik wil rond 18:30/19:00 beginnen. Voeg me maar toe.
PSN: Etienne-Horbach (ps4)
Ben je al bezig of klaar met een raid?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 17:19 schreef Mestreech1990 het volgende:
Zijn er nog mensen die vanavond de raid willen doen? Ik wil rond 18:30/19:00 beginnen. Voeg me maar toe.
PSN: Etienne-Horbach (ps4)
Wil wel een poging doen, vandaag de daily gemakkelijk gedaan. Weekly is a different cookie natuurlijk.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 18:11 schreef wiebel535 het volgende:
Vanavond iemand die me ff wil helpen met de weekly heroic? ik kom makkelijk Tot het eindstuk alleen maar dan wordt het iets minder makkelijk... xbox one. wiebel535. uurtje of 8 half 9.
20 euro dacht ik. In lijn met andere games is dat echt wel een prima prijs hoor. 3 multiplayer maps, 2 strikes (voor playstation dan) een nieuwe raid, een zooi nieuwe gear, en 3 nieuwe missies, die een stuk verhalender zouden moeten zijn volgens bungie.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 13:53 schreef Visserij het volgende:
[..]
Ik neem aan dat we hiervoor niet veel meer hoeven te betalen dan EUR 10,- dan...
Anders lijkt het me weinig content zo op t eerste oog.
Verhalender als in: De verhaallijn loopt via een vendor in de tower. Net als met exotic bounty's. Heb jij gemerkt dat er een verhaal in de exotic bounty's zat? Ik niet.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:02 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
20 euro dacht ik. In lijn met andere games is dat echt wel een prima prijs hoor. 3 multiplayer maps, 2 strikes (voor playstation dan) een nieuwe raid, een zooi nieuwe gear, en 3 nieuwe missies, die een stuk verhalender zouden moeten zijn volgens bungie.
Ah zonde, voeg me maar gewoon toe de volgende keer en bericht me. Zat in een team met ervaren gasten, dan vlieg je echt door die raid heen niet normaal. Overigens alleen maar shards & energy weer en shatterwhite voor de derde raid achter elkaar haha. Bij de nightfall kreeg ik een pistol, dus dit was echt een verschrikkelijke week. Wil echt die raid armor hebben, blijf maar steken op 29 op deze manier.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:27 schreef Koenani het volgende:
[..]
Ben je al bezig of klaar met een raid?
Anders willen ik en een maat van mij wel joinen!
Welke handgunquote:Op woensdag 29 oktober 2014 23:46 schreef Mestreech1990 het volgende:
[..]
Ah zonde, voeg me maar gewoon toe de volgende keer en bericht me. Zat in een team met ervaren gasten, dan vlieg je echt door die raid heen niet normaal. Overigens alleen maar shards & energy weer en shatterwhite voor de derde raid achter elkaar haha. Bij de nightfall kreeg ik een pistol, dus dit was echt een verschrikkelijke week. Wil echt die raid armor hebben, blijf maar steken op 29 op deze manier.
Wij van wc eend...quote:
Same here, mijn kluis zit al bijna volquote:Op donderdag 30 oktober 2014 09:26 schreef Visserij het volgende:
Ik ben ook nog op zoek naar Raid Armor inderdaad, voor de rest zwem ik in shards, exotics en legendary.
Begin ze nu zelfs in de kluis op te stapelen...
Must have Raid Armor!
"The devil you know".quote:
Mooi dat jullie het allemaal gehaald hebben!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 07:08 schreef Wiebeldak het volgende:
Gisteren de Weekly heroic, Weekly nightfall en de Vault off glass allemaal achter elkaar gehaald. En wat is de buit. Serieus zo'n 20 strange coins, 9 anchedent chards en te veel energy. Geen enkel wapen of stukje armor, echt bizar slecht eigenlijk.
Oh ja en de legendary shader chatterwhite, die is op zich wel vet.
Ik moet m ook nog ergens doorspelen deze week... Waarschijnlijk in het weekend oid.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:20 schreef Reintji het volgende:
[..]
Mooi dat jullie het allemaal gehaald hebben!![]()
Jullie hebben vast nog wel een keertje zin om het nog eens te doen voor de "Raiding Party " cheevo?![]()
Zorg ik dat ik lvl 27/28 ben
Klopt wel ja. Na 20 zit op een duur een beetje een dood punt waar je nog geen legendary kunt kopen omdat je factionranks nog niet hoog genoeg zijn, maar ook amper wat krijgt (als je pech hebt)quote:Op donderdag 30 oktober 2014 07:41 schreef Pheno het volgende:
Zelf ga ik er extreem rustig doorheen. Ik ben pas level 21, krijg amper light shit waardoor die kunstmatig gemaakte 'hogere' strikes te lastig zijn. Dus dan maar continue grinden op patrols en matige strikes. Ach, ik vermaak me wel, met een vast clubje wat afspreken en aankloten in The Crucible.
Al kom je daar alleen high-levels tegen die al al hun vaardigheden hebben geunlocked, dus echt eerlijk voelt het niet aan, maar als we maar lol hebben
Beste legendary handgun die er is. Mijn go-to primary weapon.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:24 schreef Mestreech1990 het volgende:
[..]
"The devil you know".
Ja Wiebeldak, i know. Het voordeel van die strange coins is wel dat je die kan inruilen bij Xur voor een exotic item. Het enige waar ik nog op zoek na ben, is raid gear voor mijn hunter. Ben ondertussen met mijn Warlock, level 19 en 90% haha. Had al een exotic chest armor "voidfang vestments" gekocht voor hem en heb nog wat leuke wapens klaar staan.
Valt mee toch? Ben tot lvl 24 gekomen met alleen maar blauwe gear, beetje light erbij per wissel van gear.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:51 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Klopt wel ja. Na 20 zit op een duur een beetje een dood punt waar je nog geen legendary kunt kopen omdat je factionranks nog niet hoog genoeg zijn, maar ook amper wat krijgt (als je pech hebt)
Lol, dat is wel lame.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 16:25 schreef Koenani het volgende:
Genieten hoor,
deze raid mijn 4e en 5e grips in 3 raids op de titan
Dat ze me dan gewoon de legs geven die ik nog nodig heb
Die monte Carlo is toch totaal niet speciaal? Ik heb hem ook maar je hebt legendary auto rifles die beter zijn?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 16:45 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Lol, dat is wel lame.
Ik ben wel blij met m'n Monte Carlo en raidgauntlets. Ging best vloeiend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |