Toen de opnames waren wel, nu woont hij in een of andere woonboerderij waar je polen kunt onderbrengen.quote:Op donderdag 13 november 2014 21:13 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Ik kijk niet, maar woont hij nog in een stacaravan?
Dat dacht ik ook al. Ze ziet er in de verste verte niet uit als 21. Komt ook door haar overgewicht, ik bedoel, als je gewoon pas op het moment van bevallen er achter komt dat je zwanger bent, dan ben ook best wel vadsig.quote:Op donderdag 13 november 2014 20:36 schreef MissJ het volgende:
die vriendin ziet er echt uit als 40 ofzo![]()
Wat een kop zeg
Nee, hij is best vervelend. Ik snap ook niet dat ze hem als grappig bestempelde, want het leek erop alsof ze hem ook een beetje flauw vond. Een grapje is leuk, maar hij is heel geforceerd grappig en maakt stomme grappen.quote:Op donderdag 13 november 2014 21:30 schreef Injetta het volgende:
Wat is die Tijl een ongelofelijke flauwe man. Mennnnn, bestaan er echt mensen die zelfs maar de mondhoeken van omhoog krullen?
Laatste kwartier gekeken omdat ER nog slechter was maar Tijl is zo niet grappigquote:Op vrijdag 14 november 2014 14:47 schreef utrecht1970 het volgende:
ruben van der meer Iedere andere willekeurige gast was grappiger geweest
Ik ken er helaas een paar. Al hoor ik daar zelf uiteraard niet bij.quote:Op donderdag 13 november 2014 21:30 schreef Injetta het volgende:
Wat is die Tijl een ongelofelijke flauwe man. Mennnnn, bestaan er echt mensen die zelfs maar de mondhoeken van omhoog krullen?
Het enige flauwe lichtpuntje op een verder donkere avond RTL-jolijt.quote:Op vrijdag 14 november 2014 16:13 schreef RedFever007 het volgende:
...maar ziet er wel lekker uit...
Dat is raar?quote:Op donderdag 20 november 2014 20:58 schreef Roooske het volgende:
Hahahaha ze heeft echt altijd make-up op. Als ze slaapt zelfs.
Oh, ik heb ook altijd make up op hoor.quote:
Ook als je slaapt? Dat vind ik wel echt raar ja.quote:Op donderdag 20 november 2014 21:15 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh, ik heb ook altijd make up op hoor.
ach... maar wel lekker.quote:Op donderdag 20 november 2014 21:20 schreef Roooske het volgende:
[..]
Ook als je slaapt? Dat vind ik wel echt raar ja.
Zegt meer over de vrouwelijke onzekerheidquote:Op donderdag 20 november 2014 21:15 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh, ik heb ook altijd make up op hoor.
meer over hoe lui ik ben.quote:Op donderdag 20 november 2014 21:25 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Zegt meer over de vrouwelijke onzekerheid
Ja vraag ik me ook af. Lijkt mij heel irritant slapen met mascara enz. nog op.quote:Op donderdag 20 november 2014 21:27 schreef Ferdii het volgende:
[..]
En de volgende ochtend gewoon een nieuwe laag er overheen kwakken?
nee, dan gooi ik een plons water over mn hoofdquote:Op donderdag 20 november 2014 21:27 schreef Ferdii het volgende:
[..]
En de volgende ochtend gewoon een nieuwe laag er overheen kwakken?
En je valse wimpers laat je dan ook zitten?quote:
Ze duikt toch in hun bed?quote:Op donderdag 20 november 2014 23:13 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
En je valse wimpers laat je dan ook zitten?
Ben ik overigens de enige die zich ergert aan het intro waarin gezegd wordt dat Chantal LETTERLIJK in het leven van bekende Nederlanders duikt? Dat is toch niet letterlijk? Dat is figuurlijk! Het enige waar je letterlijk in kan duiken is in bijv. een zwembad.
Hier ook Wibi fan.quote:Op donderdag 27 november 2014 20:35 schreef MissJ het volgende:
Ik ben ook 3 keer bij Wibi thuis geweestPrachtig mooi huis en bizar grote tuin.
Wibi is echt zo tof.
Hij is echt heel sympathiek ja. Een schatje is het.quote:Op donderdag 27 november 2014 20:38 schreef oh-oh het volgende:
Wibi lijkt me sympathieker dan dat ie overkomt ja.
joehoe mede Wibi fanquote:Op donderdag 27 november 2014 20:39 schreef vencodark het volgende:
[..]
Hier ook Wibi fan.![]()
Kan nu helaas niet kijken maar ik vind hem op tv altijd heel sympathiek en de beelden die ik van z'n huis weleens op tv zag, vond ik ook boeiend.
Z'n Disney collectie is wel heel tof!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |