Kyanquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:25 schreef wietparkiet het volgende:
ik zat gister trouwens brugklas te kijken met de boys en toen zag ik opeens Kyan en toen dacht ik shit die ken ik
ben jij al zo oud?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:26 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
heb kyan strafwerk gegeven toen hij nog op de basisschool zat
nee, mijn moeder heeft een basisschool en daar was hij haar leerling en ik kon dus wanneer men dacht geen respect voor mij te hoeven hebben strafwerk geven, maar was vooral lesassistent in de onderbouwquote:
Sick.quote:Als de zomertijd ook in de winter zou gelden, zou het rond de jaarwisseling pas rond 09.00 uur 's ochtends licht worden.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:13 schreef Amarantha het volgende:
FB / zeg danny Ik wist dit dus niet.. en nu let ik er steeds op
ik kan mijn boxen gewoon vervangenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:21 schreef Amarantha het volgende:
Tering één van mijn boxen is naar de klote
Ik de mijne ook wel als ik wil maar geen zin inquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:22 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
ik kan mijn boxen gewoon vervangen
ik heb een versterker dus stel mijn linkerbox kapt er oppeens mee kan ik die loskoppelen en vervangenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:22 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik de mijne ook wel als ik wil maar geen zin in
Ik wil al een tijdje nieuwe boxen, kut merk heb ik nu. Ik ben allergisch voor slecht geluidquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:24 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
ik heb een versterker dus stel mijn linkerbox kapt er oppeens mee kan ik die loskoppelen en vervangen
studio monitoren kopenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:24 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik wil al een tijdje nieuwe boxen, kut merk heb ik nu. Ik ben allergisch voor slecht geluid
Jezus wat ben jij extreemquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:34 schreef Amarantha het volgende:
In de container gegooid, wil me er niet langer aan ergeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |