Gast, denk eens even door voor je rant als een jihadist.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:18 schreef Barachem het volgende:
Bullshit reactie van een Fappleboi.
Enige wat je wel toegeeft is dat ze het teveel toegespitst hebben op de gewone gebruiker en daar vallen hipsters ook onder.
En geef nou toe, voor een groot deel is de marketing van Apple op de hipsters gericht en is Apple zelf deels debet aan het creëren van de hipstercultuur.
Maar ja, Fapplehipsterbois ontkennen dat ze het zijn en hun marketing op hun richt.
Oh noes! Hipsters kopen ook deze producten. Nou ik niet hoor, ik ga met Linux werken. Stelletje conformisten met hun Apple. Ik ben stoer en uniek en ik kan wel met computers overweg.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:18 schreef Barachem het volgende:
Bullshit reactie van een Fappleboi.
Enige wat je wel toegeeft is dat ze het teveel toegespitst hebben op de gewone gebruiker en daar vallen hipsters ook onder.
Er valt niets te ontkennen als het niet waar is.quote:En geef nou toe, voor een groot deel is de marketing van Apple op de hipsters gericht en is Apple zelf deels debet aan het creëren van de hipstercultuur.
Maar ja, Fapplehipsterbois ontkennen dat ze het zijn en hun marketing op hun richt.
Op diesel of gewoon op benzine?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 10:54 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook een i7 PC met Windows thuis hoor, zelfbouw incl waterkoeling etc.
Ah, het realiseermoment dat je niet meer weet wat je moet zeggen omdat je uitgeluld bent.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:38 schreef Barachem het volgende:
Butthurt damage control, hier, heb wat uierzalf voor je.
[ afbeelding ]
Allemaal van die uitspraken die gewoon niet waar zijn. Je kunt het waarschijnlijk niet eens onderbouwen met wat feiten of zo. Gewoon roepen dat het kut is en voor hipsters en vooral dat het overpriced is. Dat laatste kan ik nog wel begrijpen als je met Linux werkt. Dan is verder alles overpriced. Maar bij Linux krijg je dan wel weer de kwaliteit van gratis software.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:50 schreef Barachem het volgende:
Neuh, het realisatiemoment dat Fapplehipsterbois zoals jij altijd aan schadecontrole doen, omdat ze de werkelijkheid dat Apple vandaag de dag een rotbedrijf geworden is dat overprijste merkrotzooi op de markt brengt.
Een bedrijf wat het in het verleden beter deed kwa kwaliteit van zijn producten.
Zullen wee een discussie houden over Beats van Dr. Dre?
Maar heb jij gerust maar het laatste woord, jongen.
ja, tweakers.net is ook al zo'n Applefapsite, echt alleen maar positieve, maar toch kritische, reviews over Applespul,maar zo'n linuxrukker zonder leven zal het wel weer beter wetenquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:50 schreef Barachem het volgende:
Neuh, het realisatiemoment dat Fapplehipsterbois zoals jij altijd aan schadecontrole doen, omdat ze de werkelijkheid dat Apple vandaag de dag een rotbedrijf geworden is dat overprijste merkrotzooi op de markt brengt.
Een bedrijf wat het in het verleden beter deed kwa kwaliteit van zijn producten.
Zullen wee een discussie houden over Beats van Dr. Dre?
Maar heb jij gerust maar het laatste woord, jongen.
Jammer dat je dan wel bekend moet komen te staan als levensloze zolderkamernerd zonder vrienden, maar je moet er iets voor over hebben natuurlijk.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 15:07 schreef Barachem het volgende:
Applefappers die over rooie gaan omdat ze wat gebash niet aankunnen.
Zo typisch, je druk maken om een stom OS en wat kritiek erop.
Nu weer lekker naar de Applestore, zodat de Apple Geniuses jullie kunnen troosten en jullie traantjes van jullie iele hipsterhoofdjes kunnen afvegen.
OS X, Windows, Linux, een ander OS, wat boeit het nou wat je gebruikt, zolang je er zelf mee tevreden bent en het voor jou werkt.
Daarom is het bashen van Applefanbois via het bashen van Apple en zijn producten zo leuk, ze happen zo leuk.
quote:Op donderdag 16 oktober 2014 20:00 schreef Modus het volgende:
Inb4 Heatwave die 'echt geen fanboy is hoor' maar wel in elk applehaattopic die ellende komt verdedigen..
Nee hoor, ik ben gewoon beter in flamen dan jijquote:Op woensdag 22 oktober 2014 15:11 schreef Barachem het volgende:
Je projecteerd wel erg hard, HeatWave.
Doet het echt zoveel pijn?
Kwaliteit van gratis software? Wat een bullshit. Als je snelle security patches en 100% forkable en veel veiliger ivm broncode inzage als typische gratis software kwaliteit bestempeld. Dan heeft Linux inderdaad de kwaliteit van gratis software.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:56 schreef Dimens het volgende:
[..]
Allemaal van die uitspraken die gewoon niet waar zijn. Je kunt het waarschijnlijk niet eens onderbouwen met wat feiten of zo. Gewoon roepen dat het kut is en voor hipsters en vooral dat het overpriced is. Dat laatste kan ik nog wel begrijpen als je met Linux werkt. Dan is verder alles overpriced. Maar bij Linux krijg je dan wel weer de kwaliteit van gratis software.
Imiddels staat het ook half vol met dit soort opmerkingen, ook lekker origineelquote:Op woensdag 22 oktober 2014 15:58 schreef BlueMage het volgende:
Goh wat 'n orgineel topic & wat 'n prachtige discussie die ik nog niet eerder gezien heb hier. Hulde!
er zijn je al drie mensen voorgeweest om de persoon die het topic niet origineel vindt te vertellen dat ze niet origineel zijn. Niet zo origineelquote:Op woensdag 22 oktober 2014 15:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Imiddels staat het ook half vol met dit soort opmerkingen, ook lekker origineel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |