abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156137081
quote:
Tering wat een nare beelden.

Hoe gaan ze dit oplossen?
pi_156138261
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 11:35 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Tering wat een nare beelden.

Hoe gaan ze dit oplossen?
de andere kant op kijken
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_156138537
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 11:35 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Tering wat een nare beelden.

Hoe gaan ze dit oplossen?
De oorlog verklaren aan de islamitische barbaren overal ter wereld. Tijd voor ongekende kruistochten. ;)

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 16-09-2015 12:46:43 ]
pi_156138703
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 12:42 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De oorlog verklaren aan de islamitische barbaren overal ter wereld. Tijd voor ongekende kruistochten. ;)
Geniaal idee wel. Zal vast alles oplossen :p
pi_156138713
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 12:50 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Geniaal idee wel. Zal vast alles oplossen :p
Als je er maar genoeg uitroeit wel. ;)

Maar even serieus: Ik word steeds somberder van dit gedoe. Volgens mij is een oplossing nog heel ver weg. ;(

[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 16-09-2015 13:01:44 ]
pi_156139280
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 12:51 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Als je er maar genoeg uitroeit wel. ;)

Maar even serieus: Ik word steeds somberder van dit gedoe. Volgens mij is een oplossing nog heel ver weg. ;(
Dat denk ik ook ja.
pi_157366742
Ai.

quote:
UN Libya envoy secretly worked with UAE to back a side in civil war

Bernardino Leon was covertly working with the United Arab Emirates to support one side in Libya’s civil war while serving as the UN envoy attempting to mediate an end to the country’s conflict, an email seen by Middle East Eye appears to suggest.

On 31 December last year Leon, an experienced Spanish diplomat, sent an email to UAE Foreign Minister Abdullah bin Zayed al-Nahyan, via an Emirati intermediary for security reasons, in which he made clear he was working at the behest of Abu Dhabi in his role as a UN mediator.

“All my movements and proposals have been consulted with (and in many cases designed by) the HOR and Aref Nayed and Mahmud Jibril (with whom I speak on a daily basis) following Your request,” Leon wrote, capitalising “your” to reflect Abdullah’s royal status in Abu Dhabi.

Mahmud Jibril is a prominent Libyan politician who lives in the UAE and who previously served as Libya’s interim prime minister during the 2011 NATO-backed revolution that overthrew the late Muammar Gaddafi. Aref Nayed is the House of Representatives (HoR) ambassador to the UAE.

Throughout Leon's email, he refers on several occasions to previous conversations with Abdullah bin Zayed and frames his plan in terms of how it can benefit the UAE. At one point, he said that the “UN is not today a problem for the interests of the country we discussed (meaning the UAE), but obviously I don’t know what can happen in the future.”

The Guardian reported the leaked email on Wednesday, as well as news that Leon will in December begin a new £35,000 per month job directing the Emirates Diplomatic Academy. The academy trains UAE diplomats and its board of trustees is chaired by Abdullah bin Zayed.

Leon gave a press conference at the UN in New York on Thursday, where he said that he had “followed the procedures” in relation to his new job in the UAE.

He admitted that he “could have done things differently” but defended his attempts to broker a peace deal in Libya.

“Hundreds of Libyans have been working for a year on this agreement,” he told reporters. “Is it fair now to say that the result of all this work is biased?”
Incelfrikandel
pi_157379096
Corrupt zijn, ervan profiteren en er mee wegkomen. Verbaast me eerlijk gezegd niks aangezien dit de normale gang van zaken is tegenwoordig.
pi_157932257
quote:
IS maakt angstaanjagende sprong voorwaarts op drempel van Europa


Muziek weerklinkt er niet langer en de eerste publieke onthoofdingen hebben er al plaatsgevonden. Maar we spreken hier niet over Irak of Syrië maar wel over een havenstad in Libië die nu volledig wordt gecontroleerd door IS. En dat allemaal op de drempel van Europa.

Lokale radiostations bezingen enkel nog de lof van de zelfbenoemde kalief al-Baghdadi, islamitische politiekantoren zijn operatief en bevelhebbers uit Syrië en Irak voeren er het commando. In Sirte worden vrouwen verplicht zich volledig te bedekken, sigaretten en muziek zijn taboe en winkels moeten dicht tijdens het gebed. Het ziet er steeds meer naar uit dat de Libische stad met 150.000 inwoners het nieuwe bolwerk wordt van IS nu de terreurorganisatie steeds meer onder druk komt te staan in Irak en Syrië.

Machtsvacuüm
Sinds een groepje militanten er in februari de zwarte vlag van IS hees, is het uitgegroeid tot een belangrijke uitvalsbasis voor moslimextremisten en dat vlak onder onze neus. Steeds opnieuw gebruikt IS dezelfde methodiek. Of het nu gaat om Syrië, Irak of Libië: de jihadi's springen in het machtsvacuüm om nieuwe gebieden te claimen.

Alarmbellen
Het aantal IS-strijders in Libië is op een jaar tijd omhooggeschoten van een tweehonderdtal naar 5.000 nu. De spectaculaire expansie van de terreurorganisatie op Libische bodem heeft de alarmbellen doen afgaan in het naburige Tunesië, dat haar grenzen met Libië heeft gesloten na de aanslag van een zelfmoordterrorist vorige week. Volgens de Tunesische staatssecretaris van nationale veiligheid, Rafik Chelly, werden alle recente bloedbaden in zijn land gepland in Libië.

Focus
En zo is het land op extreem korte tijd uitgegroeid tot een belangrijke uitvalsbasis van IS op een steenworp van Europa. Hier stromen de oliedollars vlotjes binnen en worden aanslagen beraamd. De verontrustende situatie in Libië toont ook aan dat de terreurorganisatie erin slaagt elders te groeien ondanks de bombardementen door de coalitie in Irak en Syrië. Zowel de Franse president Hollande als zijn Italiaanse ambtsgenoot Renzi waarschuwden na de aanslagen in Parijs dat Europa dringend haar focus moet richten op Libië.

Olievelden
De Libische autoriteiten of wat daar nog van overblijft na de val van Kadhafi zeggen dat het slechts een kwestie van tijd is vooraleer IS nog meer olievelden nabij Sirte zal veroveren waarmee aanslagen in Europa en het Midden-Oosten kunnen gefinancierd worden.

Rome
"Ze hebben hun intenties duidelijk gemaakt", zei Ismail Shoukry die aan het hoofd staat van een militaire inlichtingendienst in het Midden-oosten. "Ze willen hun strijd uiteindelijk verleggen naar Rome." IS wil de geografische ligging van Libië uitbuiten om de Europese economie en beveiliging te ontwrichten. Zowat 85 procent van de Libische ruwe olie werd in 2014 naar Europa geëxporteerd met Italië als grootste afnemer. Ook de helft van de gasproductie is bestemd voor Italië.

Het lijdt dan ook geen twijfel dat de controle van IS over deze regio een niet te onderschatten impact zal hebben op de Europese economie en onze veiligheid.
Tij dat we daar gaan ingrijpen. 5000 man moet je toch wel snel kunnen verslaan. :{
Ура для россии
pi_157932708
Dat IS hun positie in Libië zou gaan versterken konden al die adviseurs voor westerse overheden al jaren aan zien komen en toch laten ze het gebeuren. De miljardenbusiness in de overheid is niet dom dus er zal vast een goede reden zijn waarom ze IS rustig aan kracht laten winnen in Libië.
  maandag 30 november 2015 @ 22:11:42 #261
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_157933052
Gooi als buurlanden in ieder geval de grens dicht met die terreurvrijstaat
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_157933144
gadaffi is dood, eindelijk vrede met de nieuwe leiders





ondertussen in libie


[ Bericht 17% gewijzigd door Mytho op 30-11-2015 22:20:40 ]
pi_157933703
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 12:42 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

De oorlog verklaren aan de islamitische barbaren overal ter wereld. Tijd voor ongekende kruistochten. ;)
zit er wel aan te komen hoor
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_157933974
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:30 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

zit er wel aan te komen hoor
Yup. Spann0nde tijden zitten er aan te komen.
pi_157934034
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:38 schreef J0kkebr0k het volgende:

Yup. Spann0nde tijden zitten er aan te komen.
Ach moslims willen een grote oorlog ontketenen willen ze hun profetieen zien uitkomen.
Komst van de mahdi (oorlog zij met hem) enzo
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_157934069
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:40 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

Ach moslims willen een grote oorlog ontketenen willen ze hun profetieen zien uitkomen.
Komst van de mahdi (oorlog zij met hem) enzo
Christenen wachten op de messias of de terugkeer van Jezus. Knalfuif in het vooruitzicht.
pi_157934121
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:41 schreef J0kkebr0k het volgende:

Christenen wachten op de messias of de terugkeer van Jezus. Knalfuif in het vooruitzicht.
Heb ik nog iets te doen op mn ouwe dag :7
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_157934136
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:43 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

Heb ik nog iets te doen op mn ouwe dag :7
Je zult motten knokken vrind.
pi_157934181
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:48 schreef Woestijnvos het volgende:

[..]

Tij dat we daar gaan ingrijpen. 5000 man moet je toch wel snel kunnen verslaan. :{
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:14 schreef Mytho het volgende:
gadaffi is dood, eindelijk vrede met de nieuwe leiders

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

ondertussen in libie
[ afbeelding ]
42 jaar lang was het oké in Libie onder Muamar Gaddaffi en co ,maar afgelopen 4 jaar is het land evenveel verneukt als Irak post-Saddam Hussein. :') _O-
pi_157934376
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:48 schreef Woestijnvos het volgende:

[..]

Tij dat we daar gaan ingrijpen. 5000 man moet je toch wel snel kunnen verslaan. :{
Eigenlijk gewoon niet nodig imo, als de andere partijen eens zouden stoppen met vechten kunnen ze zich makkelijk op Daesh richten. Zo is het ook gelukt in Derna.

quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:14 schreef Mytho het volgende:
gadaffi is dood, eindelijk vrede met de nieuwe leiders

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

_O_
Incelfrikandel
pi_157934431
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:50 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]

Eigenlijk gewoon niet nodig imo, als de andere partijen eens zouden stoppen met vechten kunnen ze zich makkelijk op Daesh richten.

[..]

_O_
Die andere radicaal islamitische haatbaard partijen bedoel je? :D
pi_157934515
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:51 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Die andere radicaal islamitische haatbaard partijen bedoel je? :D
Mwha, de Islamisten zitten voornamelijk in de alliantie van Tripoli(GNC), niet bij Misrata en Tobruk.
Incelfrikandel
pi_157934587
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:53 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]

Mwha, de Islamisten zitten voornamelijk in de alliantie van Tripoli(GNC), niet bij Misrata en Tobruk.
"Gematigden" schijnen ook niet veel nodig te hebben om over te wandelen.

Waterstofbommen eroverheen.
pi_157934620
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:55 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

"Gematigden" schijnen ook niet veel nodig te hebben om over te wandelen.
Que?
Incelfrikandel
pi_157934669
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:56 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]

Que?
We kennen de term "gematigde" van Syrië. VS levert ze wapens en vervolgens lopen ze 1 voor 1 over naar de ISlamisten
pi_157934798
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:58 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

We kennen de term "gematigde" van Syrië. VS levert ze wapens en vervolgens lopen ze 1 voor 1 over naar de ISlamisten
Die zitten voornamelijk in Tripoli(LIFG, JaCP), niet Misrata of Tobruk.
Incelfrikandel
pi_158282073
Onder Internationale druk is een akkoord gesloten over een 'Eenheidsregering':
http://time.com/4147661/l(...)unity-or-government/

probleem is wel dat geen vand e beide huidige twee concurerende parlementen (in Tripoli en Torbuk)
deze nieuwe 'Eenheidsregering' ondersteunt en nu een angst ontstaat dat er nu een verergerde pat-situatie ontstaat met drie verschillende regerende instanties in drie verschillende steden.

Ondertussen vergroot de aan IS gerelateerde militie rondom Sirte zn macht uit, heeft onlangs een monumentale toeristenstad Sabratha ingenomen (waarbij gevreesd kan worden dat deze net zo vernietigd gaan worden als in Palmyra )...

Libye lijkt momenteel hard op weg als 'Failed State' naar Somalisch model, warbij lokale milities hun eigen territoria veroveren en daar een eigen (Islamitisch) recht handhaven en economische belangen uitbaten (bv inkomsten uit olie incasseren)..
Hierbij gat het verder niet om 'gematigd' zijn of niet, maar vooral erom dat enkel lokale geweldmilities een regionale orde handhaven op basis van stam-structuren, zonder 'nationale' stabiliteit en bv ook zonder onafhankelijke rechtstaat of conflict-beheersende instanties

"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_158284037
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 13:52 schreef RM-rf het volgende:
Onder Internationale druk is een akkoord gesloten over een 'Eenheidsregering':
http://time.com/4147661/l(...)unity-or-government/

mbt tot de twee regeringen in libie: "The two bodies don’t agree on much, but they do agree on blocking this deal," :D
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  woensdag 16 december 2015 @ 15:35:57 #279
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_158284546
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 13:52 schreef RM-rf het volgende:
Onder Internationale druk is een akkoord gesloten over een 'Eenheidsregering':
http://time.com/4147661/l(...)unity-or-government/

probleem is wel dat geen vand e beide huidige twee concurerende parlementen (in Tripoli en Torbuk)
deze nieuwe 'Eenheidsregering' ondersteunt en nu een angst ontstaat dat er nu een verergerde pat-situatie ontstaat met drie verschillende regerende instanties in drie verschillende steden.

Ondertussen vergroot de aan IS gerelateerde militie rondom Sirte zn macht uit, heeft onlangs een monumentale toeristenstad Sabratha ingenomen (waarbij gevreesd kan worden dat deze net zo vernietigd gaan worden als in Palmyra )...

Libye lijkt momenteel hard op weg als 'Failed State' naar Somalisch model, warbij lokale milities hun eigen territoria veroveren en daar een eigen (Islamitisch) recht handhaven en economische belangen uitbaten (bv inkomsten uit olie incasseren)..
Hierbij gat het verder niet om 'gematigd' zijn of niet, maar vooral erom dat enkel lokale geweldmilities een regionale orde handhaven op basis van stam-structuren, zonder 'nationale' stabiliteit en bv ook zonder onafhankelijke rechtstaat of conflict-beheersende instanties

[ afbeelding ]
Aan dit kaartje te zien zullen de burgers in Lybie heeeeeeeeeeel blij zijn dat ze niet meer onder Ghadaffi leven.... :r
Wederom een land verneukt door ons....
  woensdag 16 december 2015 @ 15:42:53 #280
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158284720
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 15:35 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Aan dit kaartje te zien zullen de burgers in Lybie heeeeeeeeeeel blij zijn dat ze niet meer onder Ghadaffi leven.... :r
Wederom een land verneukt door ons....
Hoor je ook helemaal niks meer over in de reguliere media, deze mede door ons veroorzaakte puinzooi.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 16 december 2015 @ 15:44:22 #281
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_158284758
quote:
18s.gif Op woensdag 16 december 2015 15:42 schreef Perrin het volgende:

[..]

Hoor je ook helemaal niks meer over in de reguliere media, deze mede door ons veroorzaakte puinzooi.
Net zoals je weinig meer hoort over Irak en zodirekt niets meer over Syrie.

Volgende landen op de lijst: Iran en Libanon.
pi_158289336
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 13:52 schreef RM-rf het volgende:heeft onlangs een monumentale toeristenstad Sabratha ingenomen (waarbij gevreesd kan worden dat deze net zo vernietigd gaan worden als in Palmyra )...
Dat is gelukkig niet waar, IS heeft al een jaar een trainingskamp daar in de buurt. Vorige week hebben ze de stad kort betreden, maar zijn verjaagd. Maar zolang Fajr weigert iets te doen aan dat trainingskamp zal dat wel niet lang zo blijven...
Incelfrikandel
  donderdag 17 december 2015 @ 17:30:04 #283
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_158310790
Er is nu in ieder geval een akkoord getekend over een nationale regering, vraag is hoe die vorming gaat verlopen aangezien beide partijen niet 100 procent achter een akkoord staan dat onder buitenlands gezag is opgesteld.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_158311306
Ja Libie was echt vreselijk onder het bewind van Ghadaffi en de bevolking had ook vreselijk te lijden.

quote:
1. Er werd door de burgers van Libië geen elektriciteit betaald in de tijd van de ‘dictator’..
2. Er werd door de burgers van Libië geen rente betaald, wanneer zij leningen afsloten bij banken die staatseigendom waren; dit was wettelijk zo geregeld..! De grote vraag is nu, of deze renteloze leningen wettelijk nog van kracht zijn..
3. Een woning werd in Libië gezien als een grondrecht.. Het bijzondere is dat Mohammar Khadaffi zwoor dat zijn ouders van hem geen huis zouden krijgen, tótdat iedere burger in Libië een huis zou hebben..
4. Elk pasgetrouwd koppel in Libië kreeg bij het tekenen van de huwelijksakte een bedrag toegekend van de Libische overheid van 60.000 Dinar (¤ 35.000). Hiermee kon het stel dan een ‘verse start’ maken.
5. Alle gezondheidszorg voor Libische burgers was vrij. Er was geen sprake van ziektekosten, noch van ziektekostenverzekeringen..
6. Vóórdat Khadaffi aan de macht kwam (1969), was het percentage analfabeten in Libië zo’n 83%. Een paar jaar geleden lag dat nog slechts op 25%.
7. Wanneer Libische burgers het idee mochten opvatten om te gaan boeren, dan stelde de Libische regering het volgende ter beschikking, kostenloos.. Land, boerderij, gereedschap, zaden en vee naar keuze..
8. Wanneer Libische burgers het niet konden vinden in Libië, waar het opleiding en scholing betrof, konden zijn in het buitenland gaan studeren. Zij kregen dan van de Libische overheid een toelage van maar liefst ¤ 1750,- per maand toegekend. Voor levensonderhoud en behuizing..
9. Net als Mao Zte Tung in China, in de jaren 1960, liet Khadaffi de wereld en zijn Libische volk zijn gedachtengoed na. Dit deed hij in de vorm van het ‘Groene boek’.. Wil je daar eens in neuzen, dan klik je HIER voor dit (pdf) documentale werk. Naar de mening van Khadaffi zijn parlementaire democratieën vanuit hun essentie corrupt en hij geloofde daarom, dat mensen zichzélf kunnen en zouden moeten vertegenwoordigen. Na heel mijn leven de leugens over deze man als zoete koek geslikt te hebben, deed dit boek bij ons de opperste verbazing toeslaan.
11. De prijs voor een liter benzine in Libië bedroeg ¤ 0,10 in de tijd van Khadaffi..
12. De staatschuld van Libië…? Die bestond niet.. Dat lijkt logisch, met de mega-olieproductie.
13. Het land had reserves in de orde van grootte van maar liefst ruim ¤ 100 miljard.. Waar die reserves zijn gebleven, die globaal rondom de wereld belegd zijn, is momenteel niet bekend.
14. Wanneer Libische burgers niet in staat waren om een baan te vinden, betaalde de staat een gemiddeld salaris, totdat de persoon in kwestie een werkkring gevonden had.
15. Libische burgers kregen een soort jaarlijkse geldelijke ‘olie-toelage’; dit betrof een (klein) deel van de olie-opbrengsten van de verkoop van Libische aardolie.
16. Elke Libisch kind dat werd geboren, leverde de ouders een toelage op van zo’n ¤ 3500,- als bijdrage in de kosten voor de nieuwe wereldburger..
17. De kosten van 40 broden in Libië bedroeg maar liefst ¤ 0,10
18. Maar liefst 25% van de Libische jonge mensen (tot 45 jaar) is in het bezit van een universitaire graad.
19. Last but not least.. Mohammar Khadaffi is verantwoordelijk voor de bouw van één van de wereldwonderen.. Een project dat bijna niemand kent.. (Hoezo? ‘Selectief nieuws’..?!) En dan hebben we het over het ‘Great Man-Made River’-project. Water, zoet water, dat zich diep onder de grond in de Sahara bevindt, wordt opgepompt en vervoerd, via een mega-pijplijnstelsel, naar de Libische steden aan de kustlijn, waar 90% van alle Libiërs woont. Dit was één van de eerste projecten die Khadaffi voor zijn volk initieerde. Een project dat naar schatting rond de ¤ 20 miljard heeft gekost..!
Bron.

[ Bericht 0% gewijzigd door HSG op 17-12-2015 17:55:39 ]
Corporate translator
  donderdag 17 december 2015 @ 18:07:13 #285
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_158311662
Ja en Hitler heeft ook een goed wegennetwerk gebouwd. Als je met zulke discutabele propaganda lijstjes gaat strooien is een bron wel zo verstandig.
pi_158312446
quote:
Libya conflict: Rival lawmakers sign deal in Morocco

Libya's rival politicians have signed a UN-brokered deal to form a unity government in a nation split by more than four years of conflict.

UN envoy Martin Kobler described the deal as historic, saying Libya had "turned a page" in efforts to achieve reconciliation and stability.

However, the heads of the rival parliaments failed to sign the deal because of major disagreements.

Armed groups which control much of Libya were not part of the talks.

It has two rival governments, one based in the main city, Tripoli, and the other about 1,000km (620 miles) away in the port city of Tobruk.

The signing draws a line under a 14-month political process that gained more prominence in recent months because of the large influx of refugees and migrants to Europe, and the growing threat of Islamic State militancy in the country.

Diplomats put extra pressure on the Libyan delegates in recent weeks because in order to address those issues they need a single government to work with.

Some observers sounded alarm bells ahead of the signing, cautioning that it could further divide Libya if it did not include all the key players - and not everyone was present at the ceremony in Morocco.

A security plan to protect the new unity government - which at the moment only exists on paper - is crucial, and this does not exist.

This latest step is a huge gamble.

It could yet prove to be a springboard for a wider agreement that eventually unites Libya.

But if it fails, it may lead the country into a darker spiral of violence over legitimacy and control.
quote:
Around 80 of the 188 members of the Tobruk-based parliament and 50 of the 136 rival lawmakers in Tripoli signed the deal, the AFP news agency quotes participants as saying.
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 17:30 schreef Szura het volgende:
Er is nu in ieder geval een akkoord getekend over een nationale regering, vraag is hoe die vorming gaat verlopen aangezien beide partijen niet 100 procent achter een akkoord staan dat onder buitenlands gezag is opgesteld.
Het Libische leger(Haftar) lijkt er in ieder geval achter te staan, maar die milities in Tripoli gaan niet meewerken verwacht ik. De Libische luchtmacht beweert dat er gisteren 20 special forces van de VS zijn aangekomen op een luchtmachtbasis ten zuidwesten van Tripoli. Als dat waar is denk ik dat de internationale gemeenschap gaat proberen om desnoods met geweld die regering in Tripoli te installeren.

quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 17:50 schreef HSG het volgende:
Ja Libie was echt vreselijk onder het bewind van Ghadaffi en de bevolking had ook vreselijk te lijden.

[..]

Bron.
Al 10x langsgekomen ofzo.

quote:
Incelfrikandel
  donderdag 17 december 2015 @ 22:02:30 #287
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_158317191
Diverse kranten hebben afgelopen weken die special forces, ook Franse, al gemeld maar dan in relatie tot het verzamelen van inlichtingen over ISIS.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_158319175
britten gaan 1000 special forces sturen op ISIS in Libie tegen te houden

http://www.dailymail.co.u(...)-stem-rise-ISIS.html

8-)
pi_158361179
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 22:02 schreef Szura het volgende:
Diverse kranten hebben afgelopen weken die special forces, ook Franse, al gemeld maar dan in relatie tot het verzamelen van inlichtingen over ISIS.
Van Franse special forces heb ik niks meegekregen. Heb je een bron? Die Amerikaanse zijn inmiddels van die luchtmachtbasis geschopt.
Incelfrikandel
  zaterdag 19 december 2015 @ 19:26:39 #290
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_158361761
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 december 2015 18:55 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]

Van Franse special forces heb ik niks meegekregen. Heb je een bron? Die Amerikaanse zijn inmiddels van die luchtmachtbasis geschopt.
Zou zweren dat ik dat laatst in de Times heb gelezen. Kan het nu niet terugvinden.

Dit artikel vermeldt in ieder geval Amerikaanse en Britse:

quote:
Western officials involved in Libya policy say that the United States and Britain have each sent commandos to conduct surveillance and gather intelligence on the ground.
http://mobile.nytimes.com(...)option.html?referer=
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 19 december 2015 @ 19:32:32 #291
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_158361903
Wellicht heb ik twee dingen verward.

Britse en Amerikaanse special forces:
http://www.thetimes.co.uk(...)t/article4629427.ece

Franse verkenningsvluchten:
http://www.ibtimes.co.uk/(...)-air-strikes-1531903
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_158363754
Dan is dat ook weer opgelost.
Incelfrikandel
pi_158374204
quote:
Al 10x langsgekomen ofzo.

[..]

"Dat stond op Facebook." In de categorie bronnen en propaganda is dit wel erg droevig.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158375853
quote:
0s.gif Op zondag 20 december 2015 09:42 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

"Dat stond op Facebook." In de categorie bronnen en propaganda is dit wel erg droevig.
Ik zou als ik jou was wat beter gaan lezen voordat je domme dingen roept knul.
Incelfrikandel
pi_158376557
Of dat lijstje nou klopt of niet, de kern van het verhaal klopt gewoon: Libië was relatief gezien een rijk en welvarend land.
De Human Development Index, opgesteld door de VN slechts enkele maanden voor de revolutie, heeft laten zien dat Libië een van de meest welvarende Afrikaanse landen is. Welvarender zelfs dan sommige Oost-Europese landen.

En deze feiten, die je in de media nergens hoorde, stellen zeker vraagtekens hoe geoorloofd het was om in Libië in te grijpen vanwege de mensenrechten situatie. Je hebt namelijk zat landen in Afrika waar mensen niet eens te eten hebben, het meest belangrijke mensenrecht dat er is, en daar grijpt de VN niet in.
  Moderator woensdag 23 december 2015 @ 12:16:02 #296
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_158465106
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_158629321
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 oktober 2014 16:03 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Among other issues, the Islamist militias are taking refuge in residential areas, making it difficult for Operation Dignity forces to take full control of the city of the city
Ja, natuurlijk. Net als de rebellen in Oekraine, wonen ze al hun hele leven in die residential areas en beschermen ze hun huis, haard en levensstijl. Dat is een feit, en het doet er niet toe of je hun levensstijl ok vindt of niet.
pi_158894114
Conflicts twitterde op donderdag 07-01-2016 om 09:59:33 UPDATE: Bomb explosion targeted police training facility in #Zliten. 350 recruits at site at time of explosion. - @Eljarh reageer retweet
Conflicts twitterde op donderdag 07-01-2016 om 10:08:29 PHOTOS: Up to 50 killed in bomb explosion at a police training facility in #Zliten, #Libya. - @NadiaR_LY https://t.co/TfYw9NIc60 reageer retweet
pi_158896053
News_Executive twitterde op donderdag 07-01-2016 om 11:48:24 UPDATE: The death toll in the terror attack at the police academy in #Zliten #Libya stands at 70, at least 150 others were injured. reageer retweet
pi_159266503
quote:
National Unity government announced

The Presidency Council headed by Prime-minister designate has announced the names of members of the government of national unity.
Incelfrikandel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')