Dat hebben we ook m.i.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:24 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nou als de gemiddelde burger dat als de islam ziet dan hebben we een probleem.
Hoezo hebben we dan een probleem?quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:24 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nou als de gemiddelde burger dat als de islam ziet dan hebben we een probleem.
Omdat ze dan niet zo slim zijn...quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoezo hebben we dan een probleem?
Dat is geen antwoord op mijn vraag.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:25 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Omdat ze dan niet zo slim zijn...
Nou vind dat al erg genoeg :pquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag.
Vergeet niet dat in bijna alle oorlogsbeelden uit bijv. Syrie de snackbarren niet van de lucht zijnquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:23 schreef IPA35 het volgende:
[..]
De gemiddelde persoon weet toch wat hij weten moet? Je ziet de Allah schreeuwende figuren kelen afsnijden en kerken slopen terwijl de mocros de straten terroriseren met hun petjes en nektasjes.
Moet de gemiddelde burger zich vervolgens gaan inlezen over Ibn Sina, Rumi en dergelijke?
Omdat ze het niet zo hebben op moslims?quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:26 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nou vind dat al erg genoeg :p
Maar dat zou kunnen beteken dat ze zich actief zullen gaan verzetten tegen moslims.
Zonder de YPG in het omringende gebied was Qamishlo ook belegerd door ISIS met de rug tegen Turkije. Ze hebben al een aantal keer geprobeerd de stad te bereiken vanuit Tal Hamis, dan krijg je een soort Kobane situatie. Desondanks is de stad altijd stevig in handen geweest van de SAA/YPG.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:20 schreef IPA35 het volgende:
De echte bazen zijn natuurlijk de Assyriërs in Qamishlo die zich hebben aangesloten bij Baas Bashar i.p.v. bij de PKK.
Nee omdat ze het onderscheid niet kunnen maken tussen Is. ratten en gewoon normale moslims.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:26 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Omdat ze het niet zo hebben op moslims?
Je slaat door.
Het is m.i. dom om te verwachten dat de gemiddelde persoon dit zou moeten kunnen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:27 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee omdat ze het onderscheid niet kunnen maken tussen Is. ratten en gewoon normale moslims.
Ik vind het dom als je dit onderscheid niet kan maken ...quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:29 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Het is m.i. dom om te verwachten dat de gemiddelde persoon dit zou moeten kunnen.
Maar de Islam is toch één religie, gebaseerd op één boek?quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:29 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik vind het dom als je dit onderscheid niet kan maken ...
Tuurlijk, IPA onderschat de gemiddelde burgerquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:29 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik vind het dom als je dit onderscheid niet kan maken ...
Ja. Maar iedereen weet toch dat religie verschillende stromingen kent ?quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:30 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Maar de Islam is toch één religie, gebaseerd op één boek?
^^^
Dat is wat de gemiddelde persoon weet.
quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:30 schreef UpsideDown het volgende:
ISIS schijnt nu toch echt een luchtmacht te hebben.
[ afbeelding ]
Hahahahquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:30 schreef UpsideDown het volgende:
ISIS schijnt nu toch echt een luchtmacht te hebben.
[ afbeelding ]
Dat is nepquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:30 schreef UpsideDown het volgende:
ISIS schijnt nu toch echt een luchtmacht te hebben.
[ afbeelding ]
FUCK flying booslimquote:Op maandag 20 oktober 2014 20:30 schreef UpsideDown het volgende:
ISIS schijnt nu toch echt een luchtmacht te hebben.
[ afbeelding ]
Dat zullen ze wel snappen ja.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:31 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja. Maar iedereen weet toch dat religie verschillende stromingen kent ?
Je hoeft je niet te verdiepen maar een beetje algemene kennis kan geen kwaad toch ?quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:31 schreef theunderdog het volgende:
Waar het omgaat is dat de gemiddelde Nederlander zaken op tv ziet en zelf dingen meemaakt, en daar baseert hij/zij zijn mening op. Mensen moeten zich realiseren dat de hersenactiviteit van deze mensen niet zo heel veel meer is dan dat van een aap. De mens is het meest intelligente diersoort , maar ook het meest overschatten. Er zijn zeer veel verschillen tussen mensen, het gelijkheidsdenken moet echt eens stoppen.
Je kan niet van de gemiddelde Nederlander vragen dat hij/zij zich serieus gaat verdiepen in de islam. Als deze mensen een bladzijde van de Koran hebben gelezen, dan worden ze gek. En dat is niet omdat de Koran achterlijk is (waarmee ik niet zeg dat het niet achterlijk is), maar omdat de Koran een erg lastig boek is om te lezen. Je moet van ieder vers de context weten (en ook dat is weer interpretatie afhankelijk) .
Dat kunnen die mensen niet.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Je hoeft je niet te verdiepen maar een beetje algemene kennis kan geen kwaad toch ?
Die algemene kennis is er wel.quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Je hoeft je niet te verdiepen maar een beetje algemene kennis kan geen kwaad toch ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |