Wie heeft het over meeroken? Ik heb het daar niet over gehad, dat haal jij er ineens bij...quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Meeroken en structureel ongezond eten zijn onschadelijk?
Nooit geweten
Daar heb ik het al de hele tijd over. Je draait wel heel erg rond de pot....quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:39 schreef justanick het volgende:
[..]
Wie heeft het over meeroken? Ik heb het daar niet over gehad, dat haal jij er ineens bij...
Roken en meeroken zijn niet hetzelfde. Je sprak consequent over roken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:44 schreef Halcon het volgende:
[..]
Daar heb ik het al de hele tijd over. Je draait wel heel erg rond de pot....
In een context van kinderen er mee lastig vallen. Dat doe je, buiten het slechte voorbeeld geven, niet door in de tuin een sigaret te roken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:44 schreef justanick het volgende:
[..]
Roken en meeroken zijn niet hetzelfde. Je sprak consequent over roken.
En wat is nu je punt? Omdat sommige ouders zo debiel zijn om hun koters mee te laten roken, mogen fundamentalistische relidioten hun kinderen geestelijk verpesten, medische behandelingen ontzeggen en (indien ze homo zijn) verstoten ofzo? Verkapte 'maar hunnie doen het ook' argumentatie?quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
In een context van kinderen er mee lastig vallen. Dat doe je, buiten het slechte voorbeeld geven, niet door in de tuin een sigaret te roken.
Het is minder slecht dan binnen roken maar het richt nog steeds schade aan via tertiaire rook (schadelijke deeltjes die op de kleding en zo blijven zitten en binnen loskomen). Het best dus niet roken als je kinderen hebt of veel bij kinderen komt.quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
In een context van kinderen er mee lastig vallen. Dat doe je, buiten het slechte voorbeeld geven, niet door in de tuin een sigaret te roken.
Goede aanvulling. Ouders kunnen dus het beste niet roken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:52 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is minder slecht dan binnen roken maar het richt nog steeds schade aan via tertiaire rook (schadelijke deeltjes die op de kleding en zo blijven zitten en binnen loskomen). Het best dus niet roken als je kinderen hebt of veel bij kinderen komt.
Nee. Dit was naar aanleiding van een vraag die ik aan jou stelde over kinderen schade toebrengen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 15:48 schreef justanick het volgende:
[..]
En wat is nu je punt? Omdat sommige ouders zo debiel zijn om hun koters mee te laten roken, mogen fundamentalistische relidioten hun kinderen geestelijk verpesten, medische behandelingen ontzeggen en (indien ze homo zijn) verstoten ofzo? Verkapte 'maar hunnie doen het ook' argumentatie?
Hoeft niet en kan ook niet. Wat wel kan is de wet consequent boven religie stellen en alle geloofszaken tot louter privéaangelegenheden maken. In de publieke ruimte moet er geen plaats voor zijn.quote:
Volgens sommigen wel ja. Ik ga er even in mee om te zien hoe justanick en co de problemen aan willen pakken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:12 schreef Yasmin23 het volgende:
Religie is dus net zo schadelijk als roken.
Ja de vergelijkingen hier worden steeds grappiger.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Volgens sommigen wel ja. Ik ga er even in mee om te zien hoe justanick en co de problemen aan willen pakken.
Het zou natuurlijk van de zotte zijn als kinderen niet vrijwillig in de Kerk mogen zitten, maar wel thuis de hele dag in de rook zitten. Dat nog maar even los van ouders die het slechte voorbeeld geven door te roken.
Ja uiteindelijk los je er niks mee op...quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:15 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hoeft niet en kan ook niet. Wat wel kan is de wet consequent boven religie stellen en alle geloofszaken tot louter privéaangelegenheden maken. In de publieke ruimte moet er geen plaats voor zijn.
Je zou inderdaad van Nederland een volledig seculier land kunnen maken (daar ben ik ook niet op tegen). Maar dat lost de problemen van justanick niet op.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:15 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hoeft niet en kan ook niet. Wat wel kan is de wet consequent boven religie stellen en alle geloofszaken tot louter privéaangelegenheden maken. In de publieke ruimte moet er geen plaats voor zijn.
Het ging toch over kinderen geen schade toebrengen?quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:18 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja de vergelijkingen hier worden steeds grappiger.
Wat is nu je punt?quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:11 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee. Dit was naar aanleiding van een vraag die ik aan jou stelde over kinderen schade toebrengen.
Nah het ging eigenlijk over homo's.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:19 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het ging toch over kinderen geen schade toebrengen?
Denk het wel. Discriminatie is strafbaar, dus ook de RKK zal zich dan aan dat verbod moeten houden.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:19 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je zou inderdaad van Nederland een volledig seculier land kunnen maken (daar ben ik ook niet op tegen). Maar dat lost de problemen van justanick niet op.
Dat weet je heel goed. De vraag aan jou was hoe strikt en hoe consequent je de wet toe wil passen.quote:
Deze discussie is zinloos. Religie is een 'recht'. Het is niet te vergelijken met roken, bier drinken en hoeren.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:32 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat weet je heel goed. De vraag aan jou was hoe strikt en hoe consequent je de wet toe wil passen.
Dan nog zullen ze in de Kerk niet in de polonaise lopen. Verder staat het je vrij om een proces te beginnen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:21 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Denk het wel. Discriminatie is strafbaar, dus ook de RKK zal zich dan aan dat verbod moeten houden.
Een rechter maakt een belangenafweging. Raad van State bepaalde in 2005 eens dat JG geen kinderen mochten adopteren. Dat is onzin dus.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Deze discussie is zinloos. Religie is een 'recht'. Het is niet te vergelijken met roken, bier drinken en hoeren.
Dit zal een rechter afdoen als vrijheid van religie. Ik zou er voor zijn om dat af te schaffen. Religie wordt voldoende beschermd door de vrijheid van meningsuiting en de vrijheid van vereniging. De vrijheid van religie maakt dergelijke tegenstellingen juist mogelijk.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan nog zullen ze in de Kerk niet in de polonaise lopen. Verder staat het je vrij om een proces te beginnen.
Nee omdat het nergens op slaat en je al de hele tijd bezig bent om het maar niet over het onderwerp te hoeven hebben. Het gaat nu over ROKEN...quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:35 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een rechter maakt een belangenafweging. Raad van State bepaalde in 2005 eens dat JG geen kinderen mochten adopteren. Dat is onzin dus.
Verder blijkt uit deze post wel dat je de context van die vergelijkingen niet hebt begrepen of niet wil begrijpen.
Nee, ik weet niet wat je punt is. Ik begrijp werkelijk niet meer hoe dit te maken heeft met de schadelijke gevolgen van het anti-homo standpunt van diverse kerken.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:32 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat weet je heel goed. De vraag aan jou was hoe strikt en hoe consequent je de wet toe wil passen.
Gelukkig, begon al aan mij zelf te twijfelenquote:Op maandag 20 oktober 2014 16:50 schreef justanick het volgende:
[..]
Nee, ik weet niet wat je punt is. Ik begrijp werkelijk niet meer hoe dit te maken heeft met de schadelijke gevolgen van het anti-homo standpunt van diverse kerken.
Jij bent alleen maar in voor je eigen haat propaganda.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:27 schreef Jigzoz het volgende:
Ik ben niet geïnteresseerd in de leer van je haatsekte.
Ik ben absoluut niet iemand van de zwarte kouzen hoor.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:32 schreef Reuzelbek het volgende:
Oh je bent er zo een. Als er een groep nog intoleranter is dan de RKK (vooral in Nederland) dan zijn het de zwartekouzenbrigade wel die de bijbel letterlijk opvatten.
De bijbel letterlijk opvolgen maakt je pleidooi niet beter, geloof me. Het maakt het eigenlijk alleen maar erger dat je teksten en verhalen die van zichzelf al dikwijls symbolisch bedoelt zijn gaat hanteren als 'Het Heilige Woord Van God' gaat zien waar geen discussie over mogelijk is omdat het absoluut is. En nogmaals het is gebruikelijk dat je christen bent omdat je ouders je dopen. Het is in Nederland nog moeilijker om uit de reformistische gemeenschap te stappen dan die van de RKK.
Ben ik niet bereidt anderen anders te laten denken dan?quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:40 schreef Reuzelbek het volgende:
De pot verwijt de ketel, want je snapt de definitie van tolerantie geeneens, vandaar je dwaling dat je meent tolerant te zijn. Uit het woordenboek: "de tolerantie zelfst.naamw. (v.) Uitspraak: [tolə'rɑn(t)si] 1) bereidheid om andere mensen afwijkend te laten denken en handelen "
Wij zijn bereid om jou afwijkend te laten denken en te laten handelen. We beletten het namelijk niet dat je hier kan spreken. We spreken er wel onze afschuw over uit, maar dat is het verschil tussen tolerantie en acceptatie. Je bent niet tolerant tegenover het verrichten van homoseksuele handelingen tussen twee christelijke homoseksuelen. En echt verder dan 'ja maar staat in de bijbel' kom je ook niet. Dat was ook totaal niet de kritiek die ik in de OP uitte. Anders was ik wel een topic begonnen met 'Bijbel na meer dan 2000 jaar blijkt achterlijke ideeën te bevatten die hopeloos verouderd zijn en niet kloppend met de kennis van nu' maar ja, dat is een beetje een open deur intrappen. Ook niet echt actueel nieuws ofzo.
Wow volgens mij weet jij echt niets van de Bijbel af zeg.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:28 schreef Jigzoz het volgende:
Je moet goed zoeken wil je dat in de Bijbel kunnen vinden. Wel kun je tientallen volslagen debiele regels vinden waarbij de doodstraf geldt als je ze overtreedt.
1. Als je de Bijbel niet kent moet je er ook niet over oordelen.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:30 schreef probeer het volgende:
Door mensen zoals dit neem ik niet eens de moeite om het hele ding door te lezen. Het zal, gezien de gedragingen van haar aanhangers, dan wellicht gewoon een kutboek zijn. Ben niet veel verder gekomen dan het scheppingsverhaal als verplichte literatuur voor mijn opleiding.
Je weet dat dat dus in Leviticus staat?quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:39 schreef Reuzelbek het volgende:
Ohja? Hey wat staat hier dan?
Leviticus 20:13
13 If a man lies with a male as he lies with a woman, both of them have committed an abomination. They shall surely be put to death. Their blood shall be upon them.
Nee we houden van homo's behalve als ze seks hebben dan moeten ze dood.
Nee duhhh want jij kent de Bijbel niet.....quote:
Ik haat helemaal iemand. Zelfs sekteleden niet. Je doet maar waar je blij van wordt.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jij bent alleen maar in voor je eigen haat propaganda.
Zeer zeker wel. Meer dan jij, merk ik.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wow volgens mij weet jij echt niets van de Bijbel af zeg.
Je maakt alleen de denkfout dat dat soort wetten voor christenen geldig zou zijn.quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:48 schreef justanick het volgende:
Maar als je dit aanneemt, dan zou je dus ook de volgende leefregels moeten hanteren:
* Opstandige kinderen dienen aan de rand van het dorp te worden gestenigd.
* Het is strikt verboden om kleding aan te hebben uit meerdere stoffen.
* Je mag GEEN varkensvlees eten.
Om maar even wat voorbeelden te noemen...
1. Je hoeft geen extreem respect daarvoor te tonen. Heb gewoon respect voor de keus die mensen maken, laat elkaar er vrij in. Ga elkaar niet lopen beledigen.quote:Waarom moeten mensen perse met een (extreem) respect praten over hypocrieten, die claimen te leven vanuit een dik 2000 jaar oud boek vol met dood en verderf en tegelijkertijd de helft van de regels daarin compleet negeren?
Waarom moeten mensen perse met extreem respect praten over een boek dat zichzelf op meerdere plekken knetterhard tegenspreekt, te beginnen op de eerste pagina's met twee verschillende scheppingsverhalen?
Kritiek leveren is oke. Beledigen niet. De Bijbel is ook absoluut geen haatzaaiend boek als je naar de inhoudt kijkt.quote:Waarom moeten mensen perse met (extreem) respect praten over een groep mensen die 1) claimen de enige echte variant aan te hangen van de bijbelse woestijnmythe, 2) keihard liegen tegen nieuwe volgers (Jehovas getuigen beweren immers dat het aantal mensen dat naar de hemel kan gaan is beperkt, terwijl er al meer jehova's zijn dan het aantal dat volgens hun specifieke variant van de bijbelmythe naar de hemel KAN gaan, maar tegelijkertijd bij het stalken van de halve buurt wel beweren dat je naar de hemel gaat als je naar Jehova wordt), 3) hun eigen religieuze geschriften niet eens kennen (jij beweerde immers in dit topic dat de bijbel zichzelf niet tegenspreekt - bullshit), 4) hun eigen kinderen om zeep helpen door bloedtransfusies te weigeren die levensreddend kunnen zijn (let wel: die kinderen zijn onschuldig, die kunnen er niets aan doen, zeer ziekelijke opvatting, om niet te zeggen: ronduit misdadig en crimineel)?
Je bent vrij om te geloven wat je wilt. Maar je hebt geen enkel recht om je niet beledigd te kunnen voelen als andere mensen kritiek leveren op die religie, de bijbel een haatzaaiend boek achten of een andere mening uiten die jou onwelgevallig is.
Als je de context bekijkt wel ja. Er zijn geen tegenstrijdigheden als je de Bijbel als geheel beziet.quote:Er is blijkbaar maar 1 juiste manier om de bijbel te interpreteren...?
Waarom bevat het boek dan tegenstrijdigheden? Waarom is het blijkbaar zo belabberd geschreven dat er tig verschillende interpretaties zijn?
Er staan twee versies van het scheppingsverhaal in de bijbel. Die elkaar direct tegenspreken. Begint al op de eerste pagina, dus pak je bijbel maar eens en begin maar eens te lezen.
Heeft niets met interpretatie te maken. In versie 1 zijn man en vrouw tegelijk geschapen, in versie 2 eerst de man en later pas de vrouw (uit de rib van de man). Spreken elkaar direct tegen. Op de eerste pagina's van de bijbel al! Dus hoezo geen tegenstrijdigheden in de bijbel? En zo zijn er nog enkele tientallen meer.
Kerel er zijn hier al meerdere mensen die zeggen dat wij feitelijk gezien geen sekte zijn.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:37 schreef Jigzoz het volgende:
Ik haat helemaal iemand. Zelfs sekteleden niet. Je doet maar waar je blij van wordt.
Met je discriminatie, moordverheerlijking en ziekelijke haat jegens andersdenkenden, daar heb ik wél een probleem mee.
Vandaar dat je tegen hem zei dat je niet eens 3x zou kunnen noemen....quote:
Nee natuurlijk niet.quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:56 schreef justanick het volgende:
Wacht, ben jij hier gewoon genocides aan het goedkeuren...?
Er zijn ook meerdere mensen die geloven dat homeopathie werkt.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Kerel er zijn hier al meerdere mensen die zeggen dat wij feitelijk gezien geen sekte zijn.
Ben jij Jehova getuige ?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Kerel er zijn hier al meerdere mensen die zeggen dat wij feitelijk gezien geen sekte zijn.
Jij bent emotioneel zo gekwetst ofzo dat jij ons wel een sekte zien, maar dat maakt ons feitelijk gezien nog geen sekte.
Er zijn er zelfs die je christenfoob noemen. Je laat duidelijk zien dat je blindt bent voor feiten.
Ik discrimineer absoluut niet. Ik verheerlijk natuurlijk geen moorden, de Bijbel is een boek van liefde en ook het liefhebben van vijanden. Ik heb absoluut geen haat naar andersdenkenden, je zult mij helemaal nergens daar op zien hameren.
Iedereen moet vrij zijn in zijn eigen keus. We moeten elkaar allemaal respecteren in die keus.
[..]
Vandaar dat je tegen hem zei dat je niet eens 3x zou kunnen noemen....
Je kent alleen je paradapaardjes de oorlogen in het OT, het NT ken je helemaal niets van.
Je weet niet eens waarom die oorlogen gevoerd zijn. Jij ziet staan: Oorlog, mensen dood.
OEEEE Bijbel is moordboek. Zonder verder na te denken.
Een woest schuimbekkende jehova. Deze wil je echt niet aan je deur, want hij gooit je ruiten in en trapt je kat dood.quote:
Hmm dat haal ik niet uit zijn reactiesquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:49 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Een woest schuimbekkende jehova. Deze wil je echt niet aan je deur, want hij gooit je ruiten in en trapt je kat dood.
Ik ken 'm al wat langer en geloof mij: deze heeft echt een agressieprobleempje.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:50 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmm dat haal ik niet uit zijn reacties
Ik wil gewoon dat je eens een keer gaat toegeven dat het jouw MENING is dat wij een sekte zijn.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:48 schreef Jigzoz het volgende:
Er zijn ook meerdere mensen die geloven dat homeopathie werkt.
Ik heb overigens geen enkele interesse in gesoebat daarover. Ik weet dat jij vindt dat je niet bij een sekte zit en jij weet dat ik vind van wel.
Nou, iedereen blij.
Jaquote:
Ga jij ook langs deuren?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:51 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik wil gewoon dat je eens een keer gaat toegeven dat het jouw MENING is dat wij een sekte zijn.
Alle feiten wijzen er op dat wij geen sekte zijn. Er moet dus wel ergens een persoonlijke haat richting ons als JG zijn.
Geef gewoon toe dat het een persoonlijke vete tegen ons is...
[..]
Ja
Nou, vooruit. Komt ie: ik zie dat jullie een sekte zijn en nee, ik haat geen christenen, in welke vorm dan ook.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:51 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik wil gewoon dat je eens een keer gaat toegeven dat het jouw MENING is dat wij een sekte zijn.
Alle feiten wijzen er op dat wij geen sekte zijn. Er moet dus wel ergens een persoonlijke haat richting ons als JG zijn.
Geef gewoon toe dat het een persoonlijke vete tegen ons is...
quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:49 schreef Jigzoz het volgende:
Een woest schuimbekkende jehova. Deze wil je echt niet aan je deur, want hij gooit je ruiten in en trapt je kat dood.
Haha nee natuurlijk niet. Zou wel heel raar zijn hahaquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:50 schreef Yasmin23 het volgende:
Hmm dat haal ik niet uit zijn reacties
Nja de persoon die ik dat heb zien zeggen spoort van geen kant.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:52 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Haha nee natuurlijk niet. Zou wel heel raar zijn haha
Jigzoz heeft een beetje persoonlijke vete uitstaan met Jehovah's getuigen. Wil alleen nog niet vertellen vanwege wat, ligt mss te persoonlijk.
Iemand hier noemde hem zelfs christenfoob.
O wauw. Als iemand het zegt, dan zal dat wel kloppen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:52 schreef bianconeri het volgende:
Iemand hier noemde hem zelfs christenfoob.
Sowiesoquote:
Ik jou ook wel hoorquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:51 schreef Jigzoz het volgende:
Ik ken 'm al wat langer en geloof mij: deze heeft echt een agressieprobleempje.
Nou, vooruit: Komt ie: Hier nogmaals de definitie lijst van een sekte en daarmee het bewijs dat wij geen sekte zijn http://nl.wikipedia.org/w(...)plaats_van_definitiequote:Op maandag 20 oktober 2014 18:52 schreef Jigzoz het volgende:
Nou, vooruit. Komt ie: ik zie dat jullie een sekte zijn en nee, ik haat geen christenen, in welke vorm dan ook.
Waarom gaan jullie langs deuren als jullie weten dat de meeste mensen dit niet op prijs stellen ?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |