SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door GotC op 19-10-2014 20:51:25 ]![]()
Wat hebben we toch ineens een hoop Marathonhelden hier
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
het enige leuke van mijn marathon was het feit dat ik 2! medailles kreeg.... 1 als finisher en een als "Southland Athletics registered finisher"
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Wat?? Laat ze eens zien dan, allebei
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Leuk verslag Stipstreep!Lijkt mij ook vrij vervelend, maar bij een loop met zoveel deelnemers is de kans natuurlijk aanwezig dat dat gebeurt.quote:Op zondag 19 oktober 2014 19:58 schreef Ajaxfan het volgende:
Trouwens: Lopers die met ellebogen werk je opzij duwen of via onmogelijke gaten je passeren mogen echt gewoon STERVEN. Wat een stel klootviolen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
volgend jaar is een ultra helemaal het ding.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:44 schreef SEMTEX het volgende:
Wat hebben we toch ineens een hoop Marathonhelden hier
Je moet onderhand een ironman volbrengen om hier een beetje op te vallen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Nou dit! Vorig jaar was het nog een uniek iets, maar nu...quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:44 schreef SEMTEX het volgende:
Wat hebben we toch ineens een hoop Marathonhelden hier![]()
![]()
Heb jij eigenlijk nog gelopen vandaag? Drunense Duinen Devilstrail was toch vandaag?quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:47 schreef Guard het volgende:
[..]
volgend jaar is een ultra helemaal het ding.
Je moet onderhand een ironman volbrengen om hier een beetje op te vallen![]()
GotC, kun je mijn blog toevoegen aan die van de andere? http://mariskalooptharder.wordpress.com/
(still updating)Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:46 schreef Voccar het volgende:
Leuk verslag Stipstreep!
[..]
Lijkt mij ook vrij vervelend, maar bij een loop met zoveel deelnemers is de kans natuurlijk aanwezig dat dat gebeurt.Nooit in Ajax shirt. Is wel zo dat ik het vooral vervelend vind als ik zelf niet lekker in de wedstrijd zit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
* Ajax * Arsenal * Barca * Fiorentina * Napoli * Leeds *![]()
de eerste heb ik thuis hangen, de tweede ligt nog bij de "club captain" omdat ik de prijsuitreiking niet afgewacht heb... beetje teleurgesteld, dit, dat en alles...quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:46 schreef Guppyfriend het volgende:
Wat?? Laat ze eens zien dan, allebei'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Donequote:Op zondag 19 oktober 2014 20:48 schreef SEMTEX het volgende:
GotC, kun je mijn blog toevoegen aan die van de andere? http://mariskalooptharder.wordpress.com/
(still updating)![]()
![]()
Ja die heb ik gelopen, 't was zwaar en mooiquote:Op zondag 19 oktober 2014 20:48 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Heb jij eigenlijk nog gelopen vandaag? Drunense Duinen Devilstrail was toch vandaag?
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Mooie verslagen
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Zo na een middagje bij het 35km-punt gehangen te hebben weet ik het wel zeker hoor: zo'n marathon is niets voor mij. Zoveel pijn lijdende mensen. Mensen kunnen nog zo hard roepen dat het leuk is, maar ik geloof er niets van.![]()
Deze posts vind ik in 2016 zo terug na je eerste marathon.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:56 schreef hatsaflats het volgende:
Zo na een middagje bij het 35km-punt gehangen te hebben weet ik het wel zeker hoor: zo'n marathon is niets voor mij. Zoveel pijn lijdende mensen. Mensen kunnen nog zo hard roepen dat het leuk is, maar ik geloof er niets van.Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:54 schreef Guard het volgende:
[..]
Ja die heb ik gelopen, 't was zwaar en mooi![]()
![]()
Jaaa verslagje van mijn HMSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tldr: tot halverwege top, daarna was de koek wel op. 2.02 en naar omstandigheden tevreden![]()
Het is ook leuk. Net zoals bevallen heel leuk schijnt te kunnen zijn.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:56 schreef hatsaflats het volgende:
Zo na een middagje bij het 35km-punt gehangen te hebben weet ik het wel zeker hoor: zo'n marathon is niets voor mij. Zoveel pijn lijdende mensen. Mensen kunnen nog zo hard roepen dat het leuk is, maar ik geloof er niets van.![]()
Mijn verslag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked![]()
quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:57 schreef Stefanovic83 het volgende:
Jaaa verslagje van mijn HMOei, wat een stress moet dat geweest zijn zeg, als je je schoenen vergeten blijkt te zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tldr: tot halverwege top, daarna was de koek wel op. 2.02 en naar omstandigheden tevreden
Gelukkig nog goedgekomen en nog wel een beetje kunnen genieten
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.![]()
hahahaquote:Op zondag 19 oktober 2014 20:57 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Deze posts vind ik in 2016 zo terug na je eerste marathon.
Even dikke kuddo's uitdelen aan LT (wat een vlak negatief schema!), Strip met een toptijd voor een snotneus, en Yur die er gewoon ff 2 in een maand wegloopt. (hoe kwam je in hemelsnaam op dat idee?)
En een kleintje voor Jekel, had echt niet verwacht dat hij m uit zou lopen.
En eentje voor alle andere marathonlopers. Ik zag vanuit mijn startvak de 4.00 lopers voorbij komen, wat waren die aan het afzien zeg. Echt knap.
Nu maar eens op zoek naar een nieuw hardloopdoel. Mijn eerste HM was top in 1.58, maar die 2 erna deden serieus pijn. Misschien toch maar wat meer kortere afstandjes doen
Maar eerst verslagjes van de andere HM's lezen![]()
![]()
Pijn, emotie vanwege kapot zijn en teleurstelling....denk ik.quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Huilen van de pijn, plezier, emotie of verdriet Yur? Of waren de dropjes niet te eten?
Dropjes waren lekker!F means you're fucked![]()
quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:01 schreef YUR het volgende:
Mijn verslag:Ik mis de Yurbuds in dit verhaal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: