SPOILER: USERSOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gegevens worden aangepast op verzoek. Mochten we over een verzoekje heen lezen, stuur dan even een PM'etje.
Handige links:
Foliumzuur
Menstruele cyclus
Vruchtbaarheid
Vragen en antwoorden over zwanger worden
Freya, patientvereniging voor vruchtbaarheidsproblematiek
Online zwangerschapstest (voor de gein)
[ Bericht 47% gewijzigd door MaJo op 16-10-2014 20:07:00 ]26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
daar had ik wel op gehoopt maar blijkbaar niet (mobiel) nee.quote:
Te laat, ben er al uitquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:54 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Blijf lekker in bad!
Als ik in de OP erbij mag: mijn NOD mag naar 24 oktober. En baby #1!
Jap! Dankje!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:55 schreef MaJo het volgende:
[..]
Te laat, ben er al uit
Bezig sinds oktober toch? Ik zet je erin!
Donequote:
done!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:21 schreef gestreeptestoel het volgende:
NOD naar 14 nov graag. (ik had er nog geen nod staan) Ik geloof dat de cyclus steeds regelmatiger aan t worden is, maar wel gemiddeld in de 30 dagen. (op een vage cyclus na)
wow wat lijkt me dat onzekerquote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:30 schreef gestreeptestoel het volgende:
Ja ik heb ook 107 dagen op de teller gehad. En vanalles vanaf 24 - 107 dagen ofzo. Het varieerd nu wel v 29-39 ofzo, maar wel allemaal ongeveer in de 30 nu.
Nu de anderen nog waarbij t zo onregelmatig is!
Toen het echt zooo onregelmatig was, heb ik idd tig testen versleten.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
wow wat lijkt me dat onzekerblijf je dan testen of laat je het op een gegeven moment wel los?
Ik deed het net als Stoel, vaak testen (vooral voor etentjes en weekends weg), niet dat ik echt geloofde dat er twee strepen kwamen te staan maar ik wilde af en toe even weten of ik een wijntje kon drinken. Als je dipsticks gebruikt valt het qua kosten mee. (Ergens rond dag 90 testte ik positief)quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
wow wat lijkt me dat onzekerblijf je dan testen of laat je het op een gegeven moment wel los?
Jupquote:Op donderdag 16 oktober 2014 09:14 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Goedemorgen! Jeetje gestreeptestoel, 107 dagen is wel echt bizar lang! Ben je naar de huisarts gegaan, of doen die niks?
Minarosa, op dag 90 van je cyclus testte je positief?!
Ik weet niet ptecies meer wanneer, masr ik had de dokter gebeld bij 90 dagen ofzo. Die zei dat ik mocht terug komen als er een half jaar had tussen gezeten in totaal. (eerst wilden ze me doorverwihzen naar de gyn voor een echo). Uiteindelijk ben ik dus nooit bij de ha geweest. De eerstvolgende cyclus na dievan 107 was ik zwanger :-) Dus alles kan! (en die cyclus was weer redelijk normaal)quote:Op donderdag 16 oktober 2014 09:14 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Goedemorgen! Jeetje gestreeptestoel, 107 dagen is wel echt bizar lang! Ben je naar de huisarts gegaan, of doen die niks?
Minarosa, op dag 90 van je cyclus testte je positief?!
Kan me voorstellen dat je bent geschrokken.. Zei de dokter niet wat het mogelijk kan zijn? Waar gaan ze je urine op testen?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 10:10 schreef Daui het volgende:
@Krisvc ik drink nog 1 kopje per dag. Mijn ochtendespresso.
Ben net bij de huisarts geweest. Helaas was mijn eigen huisarts er niet en was er een vervanger met teveel blousen aan.
Sinds vorige week woensdag gevoelige linkeronderbuik en krampen. Vooral als ik naar bed ging en sochtends. De enige dag meer en de andere dag bijna geen last. moet dinsdag ongesteld worden. Hij heeft flink in mijn onderbuik lopen porren (au) en vervolgens moest ik op een potje plassen. Maandag moet ik terugkomen en opnieuw in een potje plassen.
Toen ik in de wachtkamer zat te wachten moest ik echt mijn best doen niet in huilen uit te barsten, Bang dat er iets niet in orde is daar beneden.
Voor nierstenen te ondekken: Moet je dan niet gewoon naar het ziekenhuis? Mocht je die hebben dan is pijnbestrijding toch niet "oplossend?"quote:Op donderdag 16 oktober 2014 12:20 schreef Daui het volgende:
Ze hebben mijn urine getest op infecties. Urine was schoon. Misschien een cyste of nierstenen of mogelijk andere oorzaak. Hij heeft wel zware pijnbestrijding besteld maar eerlijk gezegd ga ik ook niet kapot van de pijn. Maandag terugkomen en opnieuw urine testen.
Die dipsticks is een goeie, elke keer een test van 5 euro loopt wel erg snel opquote:Op donderdag 16 oktober 2014 09:10 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Ik deed het net als Stoel, vaak testen (vooral voor etentjes en weekends weg), niet dat ik echt geloofde dat er twee strepen kwamen te staan maar ik wilde af en toe even weten of ik een wijntje kon drinken. Als je dipsticks gebruikt valt het qua kosten mee. (Ergens rond dag 90 testte ik positief)
Ah joh waarschijnlijk valt het hartstikke mee! Ik heb regelmatig ontzettend pijn en dan denk ik ook van alles maar meestal is het een blaasontsteking (paar keer per jaarquote:Op donderdag 16 oktober 2014 10:10 schreef Daui het volgende:
@Krisvc ik drink nog 1 kopje per dag. Mijn ochtendespresso.
Ben net bij de huisarts geweest. Helaas was mijn eigen huisarts er niet en was er een vervanger met teveel blousen aan.
Sinds vorige week woensdag gevoelige linkeronderbuik en krampen. Vooral als ik naar bed ging en sochtends. De enige dag meer en de andere dag bijna geen last. moet dinsdag ongesteld worden. Hij heeft flink in mijn onderbuik lopen porren (au) en vervolgens moest ik op een potje plassen. Maandag moet ik terugkomen en opnieuw in een potje plassen.
Toen ik in de wachtkamer zat te wachten moest ik echt mijn best doen niet in huilen uit te barsten, Bang dat er iets niet in orde is daar beneden.
Dat is lief! Ik merk er vrij weinig van dus ik vergeet vaak dat ik zwanger benquote:Op donderdag 16 oktober 2014 13:00 schreef MaJo het volgende:
[..]
Die dipsticks is een goeie, elke keer een test van 5 euro loopt wel erg snel opEn jouw verhaal vind ik zo ontzettend bijzonder
Hoe gaat het nu? Kun je er al een beetje van genieten of durf je het nog niet te geloven?
kan ik me goed voorstellen, het was ook zo onverwacht ineens!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:10 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Dat is lief! Ik merk er vrij weinig van dus ik vergeet vaak dat ik zwanger bentotdat ik opeens weer denk 'ohjaaaaa!
'. Over een week hebben we de eerste echo, spannend.
Qua dipsticks voor ovulatie en HCG: ik gebruikte die van Sensitest, snel en anoniem in huis.
Ik lees hier ook mee omdat ik me denk ik (hopelijk) na de echo pas echt helemaal zwanger voel.
+1quote:Op donderdag 16 oktober 2014 14:42 schreef Mariposas het volgende:
Ik laat er verder ook niets om, eerlijk gezegd. Nu is het sowieso niet zo dat ik in het elk weekend lallend in de goot lig en doordeweeks stijf sta van de cafeïne, ben daar gematigd in. Ik denk maar: nu ervan genieten, straks (hopelijk) voorlopig niet.
Jeeeh!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 16:32 schreef pinquit het volgende:
Na sollicitatiegeprek dinsdag ben ik nu uitgenodigd voor arbeidsvoorwaardegesprek
![]()
En het is een thuiswerkbaanDit maakt alles zo perfect!
![]()
Laat die strepen maar komen
quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:02 schreef Daui het volgende:
Ik ben in maart gestopt met AC maar pas sinds eind september de condooms opgeborgen.
Maar het komt vast wel goed!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |