Ik ben blijkbaar niet de enige die het irritant vond. Was het echt nodig dan 4 Topics te openen over een of ander webcam chat website gedrocht?quote:Op dinsdag 9 december 2014 19:24 schreef Homijn het volgende:
[..]
Ja, mede dankzij jouw dramaqueen-reactie.
Tsja, maar ONZ = ONZ, toch ?quote:Op dinsdag 9 december 2014 19:22 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Als het bij een topic zou blijven.
Ik zou me maar weer opnieuw voorstellen als je uiteindelijk weer een keer mag posten op deze geheiligde plaats tussen het digitale verderf. Sterkte.quote:Op dinsdag 9 december 2014 19:47 schreef Mountainbiker_1990 het volgende:
[…] ik zal jullie missen tot overmorgen
Zie PM, alsmede akkoord. Ben benieuwd!quote:Op dinsdag 9 december 2014 20:27 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Gegroet
Ik vond het wel weer een tijd voor een ONZ verkiezing,aangezien het jaar bijna ten einde loopt.
Hier zou ik dan ook graag toestemming voor willen vragen bij deze.
En mocht het 1e verzoek ingewilligd worden, leek het mij ook wel tof als de ''winnaar'' in elke categorie een kek tagje krijgt.
mvg,
SgtPorkbeans
Je bent een inspiratie voor ons allen.quote:Op woensdag 10 december 2014 14:41 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik trek mij graag af op frikandellen
Met mayo?quote:Op woensdag 10 december 2014 14:41 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik trek mij graag af op frikandellen
Hela curryquote:
quote:Op donderdag 11 december 2014 21:59 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik eis dat smegmanus ontslagen wordt
quote:
Hahaquote:Op donderdag 11 december 2014 21:59 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik eis dat smegmanus ontslagen wordt
Jong vuilak kom vegte dan.quote:Op donderdag 11 december 2014 21:59 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik eis dat smegmanus ontslagen wordt
Kom danquote:
Optyften met je kadaver. Ik heb betere dingen te doen vanavond.quote:Op zondag 14 december 2014 02:06 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Wat ben jij een lompe hork zeg
Oprotten met je palaver, bedoel je misschien.quote:Op zondag 14 december 2014 02:07 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Optyften met je kadaver. Ik heb betere dingen te doen vanavond.
Oh, nu niet meer, ik schijn mijn vrouw niet te mogen noemen als "dingen".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 14 december 2014 02:08 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Oprotten met je palaver, bedoel je misschien.Palaver? Nu is het genoeg met dat Belgs hier! (oneluv naar Vlamen overigens)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Smegje heeft toch heul geen gevoelens rare man. Ik accepteer de excuses namens hem.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:31 schreef SuperFood het volgende:
Smegmanus mijn oprechte verontschuldigingen het was niet mijn bedoeling om je een naar gevoel te geven en dat is denk ik wel gebeurd
Mogge.quote:
Uiteraard, het zou hem trots maken.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:44 schreef stevenmac26 het volgende:
Mag ik een topic in nws openen als smegmanus zijn typhand er af heeft geknald met vuurwerk?
Dan zetten we het op de FPquote:Op woensdag 17 december 2014 19:44 schreef stevenmac26 het volgende:
Mag ik een topic in nws openen als smegmanus zijn typhand er af heeft geknald met vuurwerk?
tuurlijk wel anders had ie wel gecommuniceerd met woorden.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:43 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Smegje heeft toch heul geen gevoelens rare man. Ik accepteer de excuses namens hem.
Kusjequote:Op woensdag 17 december 2014 20:14 schreef SuperFood het volgende:
[..]
tuurlijk wel anders had ie wel gecommuniceerd met woorden.
Doe dan vuige klotenjood.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:46 schreef stevenmac26 het volgende:
Maar mag ik het schrijven dan? Dit ga ik al aftrekkend doen dan
Als je nou ff komende week niet fapt, dan komt er meer uit!quote:Op woensdag 17 december 2014 19:46 schreef stevenmac26 het volgende:
Maar mag ik het schrijven dan? Dit ga ik al aftrekkend doen dan
quote:
Leest nogal vervelend om telkens lege posts te zien.quote:
Zeker irritant. Thx voor het melden.quote:Op woensdag 31 december 2014 08:55 schreef Fokker89 het volgende:
denice87
Kan deze user niet een blokkade krijgen op het wijzigen van posts?
[..]
[..]
Leest nogal vervelend om telkens lege posts te zien.
Ook dit topic waar hij dat meerdere malen doet, en zelfs de OP weg is:
ONZ / Nieuwe aanmeldingen bij Don&Ad
Verkeerde Feedback jong.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:49 schreef wolfrolf het volgende:
Waarom waag ik mij ook aan zo'n extreem matige lemmingpoging
Terecht slotje uiteraard.
ONZ / Kerstmisquote:Op woensdag 31 december 2014 08:55 schreef Fokker89 het volgende:
denice87
Kan deze user niet een blokkade krijgen op het wijzigen van posts?
[..]
[..]
Leest nogal vervelend om telkens lege posts te zien.
Ook dit topic waar hij dat meerdere malen doet, en zelfs de OP weg is:
ONZ / Nieuwe aanmeldingen bij Don&Ad
Jup, die gaan we kielhalen.quote:Op zondag 4 januari 2015 14:04 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
ONZ / Kerstmis
ONZ / Blanke mensen
ONZ / Hoevaak bezoek jij dames van lichte zede?
SEX / Pornoster
of de posts terugzetten, deze is al zijn posts aan het verwijderen of wijzigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |