Die walkers bij de gevangenis werden ook voor een deel in leven gelaten als bewaking tegen andere overlevenden. Alleen het overschot werd afgemaakt.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 18:39 schreef Fylax het volgende:
[..]
Wel slim. Hadden ze bij de gevangenis ook moeten doen.
Dat is echt een geweldig spel, daar werken ze het hele concept van The Walking Dead zo veel beter uit dan de serie. Er is in de game ook een stukje met kannibalen en is erg goed gedaan.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 13:37 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Semi-offtopic: Dan schijnt wel echt een super mooi spel te zijn hoorde ik
Na maanden lang afwezig te zijn geweest ben ik toch even speciaal voor deze post ingelogd.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:56 schreef AmaninFull het volgende:
Ik heb gisteren de aflevering gezien van het nieuwe seizoen en ik moet zeggen, het is weer helemaal duidelijk geworden waarom dit mijn favoriete serie is (zelfs beter dan Game of Thrones). Om te zien hoe het slachtproces feitelijk gebeurt was wel even slikken, maar het is mooi dat ze de boel niet hebben verhuld en die Terminusmensen gewoon hebben weergegeven zoals ze zijn. Enige puntjes van kritiek, en dat betekent niet dat ik me daar constant aan zit te ergeren, maar gewoon dat het beter had gekund, is zoals al eerder aangegeven de vuurpijl-als-mortiertruuk, Tyreese die (aanvankelijk) weer overmeesterd wordt (hoe voorspelbaar) en het is toch ook vreemd om Rick te horen met zijn stoere taal (they're fucking with the wrong people) terwijl hij dit totaal niet waar heeft kunnen maken. Zonder Carol hingen ze met z'n alleen gewoon aan een vleeshaak. Rick maakte natuurlijk al veel eerder een cruciale fout door niet eerst een paar dagen rond Terminus te kamperen, proberen Terminusverkenners te grijpen en te ondervragen en dan pas ingrijpen, i.p.v. meteen als een idioot het kamp te bestormen.
Maar goed, ik ben vooral blij verrast door Carol, die echt een interessante ontwikkeling heeft doorgemaakt van onderdanig vrouwtje naar bad-ass.![]()
Ik kan me ook niet goed voorstellen waarom Terminus Ricks groep zou achtervolgen, totaal onzinnig, ze kunnen gewoon weer hun oude leventje oppakken nl.
Wanneer dalen je balletjes in?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:15 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Na maanden lang afwezig te zijn geweest ben ik toch even speciaal voor deze post ingelogd.
TWD beter vinden dan GOT X![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat hebben mijn teelballen te maken met mijn post?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:16 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Wanneer dalen je balletjes in?
Ze hadden er ook voor kunnen kiezen om 2-3 vuurpijlen af te schieten. Maar een wolk gas is 'nogal' wat groter dan het volume van de tank waar het uit komt. Dat er ook echt gas in zit, is wel logisch. Of het zou op moeten zijn. Maarja, Terminus is nog in werking en er staan ook treinwagons. Wellicht ook een wagon met gas.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:44 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Het is nogal onwaarschijnlijk dat je een vuurpijl 200 meter verder schiet en dan direct je doel raakt. Als je er eerst een stuk of wat hebt kunnen uitproberen is het een ander verhaal. Maar als dat het masterplan is om je vrienden te bevrijden, en direct de eerste poging werkt, is natuurlijk 'nogal mazzel'. Vooral omdat de tank gevuld is met explosief gas en niet leeg is, of vol met water zit of koeiemest of whatever.
Maar goed, ik kan met dit soort toevalligheden en supermazzel wel leven in een serie waar de doden opnieuw tot leven komen. Je zou de schrijvers van het scenario misschien wel kunnen verwijten dat ze het zichzelf wel makkelijk hebben gemaakt.
Anyway, een goeie eerste aflevering, vol met spanning (wie weet had men besloten Tyreese of Glenn te laten sterven) en heerlijk gewelddadig.
Wat ik schokkend vond, was die stapel teddyberen in de ruimte met spullen die de kannibalen hadden geroofd van hun slachtoffers. Ze vermoordden en aten dus ook kinderen!
Bedankt voor de tip!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 15:01 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Wellicht is Z Nation wat voor je. Gaat ook over zombies maar heeft geen diepgang.
Die mannelijke hoofdpersoon (zoon van die oudere vrouw?) werd wel door een kogel geraakt en viel, maar hij is vast niet dood.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:25 schreef tralalala het volgende:
Hebben we alle hoofdpersonen van Terminus dood zien gaan? Rick wou terug om te kijken of ze wel allemaal dood waren maar toch doen ze het niet.
Zal wel weer een Governor 2.0 revanche worden.
De intens infantiele strekking van je post duidt er op dat je de leeftijd waarop het gemiddelde balletje indaalt nog niet hebt bereikt.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:19 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Wat hebben mijn teelballen te maken met mijn post?
Nee, maar er wordt in het 'Nieuwe Series Topic' wel af en toe over gesproken.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:59 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip!
Nog geen topic over, zag ik?
Ik snap het niet.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:47 schreef 2cv het volgende:
"Deze serie is véééééééééééééééééééél beter dan die andere serie"
Ik zal het nooit begrijpen
Ben je zwanger ofzo ?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 23:07 schreef Vlindur het volgende:
Oh jongens. Ik moest gewoon huilen bij de hereniging.
Gefeliciteerd !quote:
Want walkers hebben supergehoor. Hoe verder ze zijn, hoe beter ze kunnen horen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:48 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Bovendien; als je denkt dat je de lokale walkers afleidt met deze truc heb je gelijk, maar dit trekt uit een grotere omgeving juist walkers aan richting je vesting. Het worden er per saldo juist veel meer in de omgeving.
j0rdiiii zet zijn tekst (welke dat ook moge zijn), met alle goede bedoelingen, in een spoiler. Terecht dat je dat meteen weer teniet doetquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 14:16 schreef schijffie het volgende:
[..]
Maanden daarna pas? Spoelt de regen die modder niet gelijk weg? Waar Rick zelf dus ook wel een aan had kunnen denken.
Zonder context (zijn stukje tekst in spoiler), is mijn hele bericht ook gewoon gebrabbel waar niemand iets wijzer van wordt.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 01:09 schreef NoBody122 het volgende:
Dat was een fijne aflevering 14.gif
[..]
j0rdiiii zet zijn tekst (welke dat ook moge zijn), met alle goede bedoelingen, in een spoiler. Terecht dat je dat meteen weer teniet doet
Gewoon ergens gewassen bij een beekjequote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:49 schreef Fer het volgende:
Pijl omhoog kon best, ze wilde het gas laten ontploffen. Alleen ze was wel snel haar vieze smoel kwijt, na uit Terminus ontsnapt te zijn.
Ik zal het nog een keer uitleggen; als je op verschillende plekken rondom je schuilplaats herrie gaat maken, zullen er walkers aanwezig in de ring rondom je schuilplaats naar buiten zwalken. Maar in een grotere cirkel aan de buitenkant van je herrieplekken, zal je ook walkers aantrekken, die zich richting herrieplek begeven en dus dichterbij jouw schuilplek. Je maakt dus een ring rondom je schuilplek waar zich zeer veel walkers bevinden.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:19 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Want walkers hebben supergehoor. Hoe verder ze zijn, hoe beter ze kunnen horen.
Ook wel weer bijzonder dat die paar onbekende andere 'gasten' van Terminus allemaal worden vermoord en er niemand anders (behalve de Terminus bad guys) overleeft. Er zijn geen andere containers of treinwagens met gevangenen meer? Ik had dat eigenlijk wel verwacht, weer even wat nieuwe karakters.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 00:49 schreef Fer het volgende:
Duurde even voordat ik doorhad dat de 2 scenes kwa tijd door elkaar liepen. Maar het kan wel. Ze horen de schoten van Rick die wordt beschoten, ze wachten tot de horde zombies weg is. Vinden die kerel met vuurwerk, hebben nog discussie in het huisje. Carol gaat naar Terminus en neemt nog de tijd voor een vieze cape en bloed(pieten)smink.
Als er eindelijk is worden Rick, Daryl enz uit de wagon gehaald en naar de slachtbank gebracht. Waarna zij dus de ontploffing horen.
Pijl omhoog kon best, ze wilde het gas laten ontploffen. Alleen ze was wel snel haar vieze smoel kwijt, na uit Terminus ontsnapt te zijn.
Toch maar eens opzoeken op PSN danquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:07 schreef MaxC het volgende:
[..]
Dat is echt een geweldig spel, daar werken ze het hele concept van The Walking Dead zo veel beter uit dan de serie. Er is in de game ook een stukje met kannibalen en is erg goed gedaan.
Ik vind de TV-serie vermakelijk maar had graag gezien dat ze qua verhaal, karakterontwikkelingen, onderlinge verhoudingen en emoties meer naar het spel keken. Dan had het mijn favoriete serie ooit kunnen worden
Dat aspect vind ik ook al ee beetje jammer, waarom kunnen ze geen mensen tegen komen die niet dood gaan?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:20 schreef Verbal het volgende:
Zoooo, afgelopen dagen de laatste 4 van seizoen 4 bekeken en de eerste van 5 gedaan.
Vond het erg fijn, al zie je natuurlijk ook alweer aankomen dat die kannibalen later weer een keer terugkomen. Net zoals de teaser van deze aflevering. Lui die niet snoeihard worden afgemaakt, komen geheid terug.
V.
Het mooie is dat er iedere aflevering, ieder moment weer nieuwe personages toegevoegd kunnen worden.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 07:48 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Ook wel weer bijzonder dat die paar onbekende andere 'gasten' van Terminus allemaal worden vermoord en er niemand anders (behalve de Terminus bad guys) overleeft. Er zijn geen andere containers of treinwagens met gevangenen meer? Ik had dat eigenlijk wel verwacht, weer even wat nieuwe karakters.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |