abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_145412294
Een topic waar we weer verder kunnen kletsen over het opvoeden van 1-jarigen ... Voor zover mogelijk :P


pi_145412633
Hier slapen ze ook in slaapzak. Ze proberen wel uit bad te klimmen. Hopelijk wachten ze nog even met klimmen anders moeten we naar een ander bed :X
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 22:19:40 #3
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_145412839
Le fijne vakantie! En die uitspraak O+
pi_145413215
Danic, wat heb je een plaatje! Wauw, haar haar en haar gezichtje O+

LE, fijne vakantie alvast!

Hier ook slaapzak en nog geen poging om uit bed te klimmen.

Ik neem me telkens voor vaker te komen reageren hier maar steeds schiet het erbij in en dan heb ik zo veel gemist dat inhaken een onmogelijke taak is en dan durf ik er niet eens fatsoenlijk aan te beginnen en stel ik het weer uit en nou ja, beetje irritant wel :')

Eva d'r eten gaat weer eens heel slecht zoals ik laatst al zei en vandaag even wezen wegen en haar curve begint weer iets af te buigen maar gelukkig nog niet zo heel erg. Ze zat net iets boven de -1 lijn en nu er iets onder, niets om ons zorgen over te maken gelukkig! Ze weegt 9380 gram in ieder geval en te merken aan haar kleding zal ze rond de 80 cm zijn vermoed ik.
E.
pi_145413850
Spark gelukkig dat je jezelf niet zorgen hoeft te maken :*
Hopelijk eet ze gauw weer beter
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 22:38:50 #6
381212 Gulara
From the future
pi_145414022
Spark, hopelijk gaat ze snel weer beter eten. Fijn dat je je nog geen zorgen hoeft te maken.

Hier zijn broodkorstjes trouwens ineens de as van het kwaad. Kind propte gisteren 3 boterhammen met pindakaas naar binnen. Dat kan vlug joh, als je niet hoeft te kauwen op korstjes. :')
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 22:39:05 #7
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145414032
Hoe gaat dat nu dan Spark, heeft ze gauw genoeg, of wil ze überhaupt niet? Zo frustrerend lijkt me als dat een heikel punt blijft en je je toch een beetje zorgen gaat maken zodat je gaat wegen. Dat snap ik overigens wel heel goed hoor.
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 22:39:51 #8
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145414070
E weigert al tijden in alle toonaarden het eten van korstjes. Die flikkert ze op de grond. Dus ze krijgt ze gewoon sowieso niet :N Die smul ik zelf wel op met een lik appelstroop :9
pi_145414551
Het wisselt een beetje LB. Ze krijgt een boterham bij haar ontbijt en tussen de middag en soms eet ze wat, denk dat het 1 boterham over beide keren is gemiddeld zeg maar. Tussendoor krijgt ze fruit en soms wil ze wat (denk aan een partje appel, kwart banaan, zoiets) en soms raakt ze al in paniek van het zien van fruit.
Avondeten eet ze vrijwel helemaal niet, als ze eens een keer goed eet dan heeft ze 4/5 hapjes op en heel af en toe eet ze de half potje Olvarit en dan zijn we echt verbaasd. Dat komt misschien eens per maand voor. Dan krijgt ze altijd nog een toetje, dat ging er eerder goed in en tegenwoordig vaak nog 1 of 2 hapjes.
Koekjes en andere snacks weigert ze meestal helemaal.

Ze heeft wel nog steeds een fles voor het slapen en de laatste tijd wordt ze ook iedere nacht weer wakker met honger, dan krijgt ze ook pap (150/5).

Eigenlijk hadden we besloten ons geen zorgen meer te maken maar al haar kleren werden wijder en zowel mijn man als ik hadden het idee dat ze af begon te vallen en gezien haar verleden maken we ons dan toch weer zorgen :{
E.
pi_145414773
Je zou bijna denken dat kauwen of slikken haar gewoon pijn doet ofzo -O-
Sarcasme. Herken het.
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 22:58:13 #11
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145414914
En krentenbollen enzo? En pap van een bordje?

Ja sorry je hebt vast alles al geprobeerd, maar t klinkt zo naar.... je blijft t maar proberen elke keer natuurlijk :{
pi_145415271
Spirit, we dachten inderdaad aan kiezen toen het net begon. Maar de kiezen zijn door en eigenlijk heeft ze natuurlijk altijd al slecht gegeten. Ondertussen denk ik niet zo meer aan iets lichamelijks maar wat het wel is..

LB, lief dat je meedenkt :* we proberen inderdaad van alles, hebben toen ze kleiner was zelfs van die mierzoete papjes gekocht omdat iedereen zei dat ze dat echt wel eten ging :')
Ze vindt standaard dingen nog het lekkerste, bruin brood en fruit. Wel gezond he O+
Krentenbollen lust ze niet, die krenten hebben een structuur die ze niet verwacht en dan is het drama. Ze wil ook het liefste eten waarvan de structuur duidelijk is zeg maar. Yoghurt met stukjes fruit? Direct reden tot uitspugen ;)

In principe hebben we wel geaccepteerd dat ze gewoon moeilijk eet maar als we dan zien dat ze afvalt is het wel moeilijk..
E.
pi_145415443
Heeft ze ooit een sonde of iets gehad, Spark? Of reflux?
Home is where the O+ is...
  vrijdag 10 oktober 2014 @ 23:11:51 #14
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145415562
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 oktober 2014 23:05 schreef .Sparkling. het volgende:
Spirit, we dachten inderdaad aan kiezen toen het net begon. Maar de kiezen zijn door en eigenlijk heeft ze natuurlijk altijd al slecht gegeten. Ondertussen denk ik niet zo meer aan iets lichamelijks maar wat het wel is..
LB, lief dat je meedenkt :* we proberen inderdaad van alles, hebben toen ze kleiner was zelfs van die mierzoete papjes gekocht omdat iedereen zei dat ze dat echt wel eten ging :')
Ze vindt standaard dingen nog het lekkerste, bruin brood en fruit. Wel gezond he O+
Krentenbollen lust ze niet, die krenten hebben een structuur die ze niet verwacht en dan is het drama. Ze wil ook het liefste eten waarvan de structuur duidelijk is zeg maar. Yoghurt met stukjes fruit? Direct reden tot uitspugen ;)
In principe hebben we wel geaccepteerd dat ze gewoon moeilijk eet maar als we dan zien dat ze afvalt is het wel moeilijk..
Ah kijk, dat is analytisch bekeken. Mja, tel je zegeningen inderdaad dat ze gezond eten wel lekker vindt! Je zou dr best frikandellen geven waarschijnlijk als dat t enige was dat ze lustte, maar toch liever niet he... Ze zal heus ooit wel gaan eten ja. Maar hopelijk zonder al teveel af te vallen voor die tijd.
pi_145416248
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 oktober 2014 23:09 schreef Cwen het volgende:
Heeft ze ooit een sonde of iets gehad, Spark? Of reflux?
Reflex wel ja, daar heeft ze Nexium en ranitidine voor gehad.
Sonde niet, gelukkig. Wel op het randje toen ze opgenomen was wegens afvallen maar het hoefde toen gelukkig niet.
E.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 07:06:00 #16
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_145421048
Omen, wat leuk om te lezen! Toch spannend hoe je kind op een verhuizing reageert he?

Uit bed klimmen doet Isabel niet, ze slaapt al een paar maanden zonder slaapzak.

Jeetje Sparkling, dat is niet fijn zeg, boeh ;( zou het iets met structuren te maken kunnen hebben?
3!
pi_145421175
Sparkling geen tips, maar een woord van steun.
Mijn eva is/was ook een moeilijke eter (het is de naam, ik zweer het je).
Vers spul wilde ze als baby niet, niet gepureerd en niet Rapley. Dus dan maar potjes. Nou, ze lustte welgeteld 2 verschillende smaken. Dus die kreeg ze iedere week en de andere dagen van de week bleven we proberen. Grote frustratie alom.
Dat slechte eten je gebleven.
Ze eet weinig en kan een uur over haar boterham doen. Ze heeft zelfs één tijdje met haar gewicht onder de curve gezeten :{ dus op haar eigen -3 lijntje.

Sinds afgelopen weekend is ze stuk. Ze eet ineens 2 boterhammen per maaltijd en ook met smaak.
Ze is al wel 3,5

Mijn tip: hou haar goed in de gaten, zolang ze fit is en energie genoeg heeft zal ze met de weinig voeding genoeg hebben. Geef gezonde tussendoortjes, maar niet teveel om maaltijden te compenseren, want dan eet ze straks alleen nog maar koek.
En probeer volle producten: volle yoghurt bijvoorbeeld. En een keer worst ipv kipfilet.

:* want ik weet hoe frustrerend het is.

Troost: het ligt niet aan jullie.
Maar probeer er niet te krampachtig mee om te gaan, want dat merkt ze.
pi_145421649
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 oktober 2014 23:28 schreef .Sparkling. het volgende:

[..]

Reflex wel ja, daar heeft ze Nexium en ranitidine voor gehad.
Sonde niet, gelukkig. Wel op het randje toen ze opgenomen was wegens afvallen maar het hoefde toen gelukkig niet.
Tja, ik zat te denken, mss heeft ze een heel nare keelassociatie. Je kan natuurlijk niet in de koppies kijken... Maar vervelend hoor!
Ellie werkt qua brood hetzelfde weg... Maar die eet meer fruit en avondeten en yoghurt.

En wat danic zegt, idd erin mee gaan. Strijd win je niet. :*

Hoe gaat 't met jou verder?
Home is where the O+ is...
pi_145422007
Bedankt voor jullie tips :*
Ik geloof dat we richting Eva wel ontspannen zijn rondom eten. Ze mag alles proberen en wil ze het niet is het goed, wil ze 1 hapje is het goed en wil ze ineens vijf happen is het net zo goed.
We leggen haar geen druk op of worden niets boos als ze weigert te eten, ik weet dat krampachtig averechts werkt door het verleden.

Of het iets met structuren te maken heeft zou misschien wel kunnen, al proberen we van potjes tot geprakt tot stukken en ik ervaar daar eigenlijk geen verschil in. Ik heb ook nog geen favoriet in eten kunnen ontdekken. We wisselen veel af
;)
E.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 10:07:45 #20
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145422097
Spark, vast ook al geprobeerd, maar hier werkt afleiding soms wel goed. Dan struikelt ze weer over textuur, haalt alles uit haar mond, etc, maar als we dan een aflevering van bumba opzetten, kan ze het wel en eet ze wel redelijk 'gewoon'. Dat is voor ons de bevestiging dat het niks fysieks is, maar iets tussen haar oren. En hier ook E. als tweede naam, dus wie weet :').

Ze eet nu dit op een dag:

Ontbijt: 210 gewone melk met 20gr Bambix en een geprakte banaan erdoor. Gaat meestal voor 2/3e op.
Tussendoor: soms een half reepje, soms niks, afhankelijk van hoelaat ze ontbeten heeft
Lunch: 2-3 boterhammen, zonder korst, met smeerkaas en jam. Korsten eet ze hier niet, op het kdv wel :')
Tussendoor: potje fruit. Gaat lang niet altijd op. Ook hier geldt dat ze op het kdv wel vers fruit eet en thuis niet. Zijn we on the road, dan krijgt ze zo'n knijpzakje fruit
Avondeten: variërend van driekwart potje Olvarit tot 2 happen zelfgekookt avondeten. Wisselt heel erg. Zelfgekookt gaat meestal heel slecht, zeker met textuur en potjes gaan het beste, zolang het die zijn zonder aardappel, want die blokjes aardappel in de Olvarit zijn evil, aldus mevrouw.
Toetje: 120-150 gr yoghurt, dat gaat meestal wel op.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145422517
Hier gaat het eten heel erg op en af. Heb keihard gelachen om Gulara's 'as van het kwaad', zo herkenbaar. _O- Dingen die hij vorige week verslond zijn nu VIES!! en dan net een voorraad aangelegd hebben :')
De laatste tijd gaat het avondeten weer goed maar er zijn weken dat hij met moeite 2 hapjes eet. Nu het avondeten goed gaat merk ik dat hij minder brood eet. Fruit krijg ik er tussendoor altijd wel in.
Volgende week weer meten en wegen, ben benieuwd. Geen zin in doorverwijzing naar een dietiste -O-

LE fijne vakantie, hoop dat je je goed voelt
pi_145425306
Danic wat een prachtige foto's! Mooi meisje heb je O+

Poeh lastig zeg die dreumesen die weigeren te eten. Vooral al ze echt afvallen of van hun lijntje afbuigen.
Hier gelukkig geen last van. Zou er wel moeite mee hebben km niet steeds krampachtig er iets proberen in te proppen.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 13:05:57 #23
381212 Gulara
From the future
pi_145425384
Oh appel. Ook zoiets hier:
"Ja lekker mam, een appeltje! *O* "
Begint enthousiast te bijten. *knabbel, knabbel! knaag, knaag!* Na een tijdje zie ik dat er al een behoorlijk deel van de appel op is. *)
Komt ie ineens naar me toe gelopen, pakt m'n hand en stopt er een warm nat prutje in. :X
Alle zorgvuldig afgebeten stukjes appel. Kind snapt bij harde dingen niet dat je het ook door kunt slikken. 8)7
pi_145426851
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 10:43 schreef Fieder het volgende:
Hier gaat het eten heel erg op en af. Heb keihard gelachen om Gulara's 'as van het kwaad', zo herkenbaar. _O- Dingen die hij vorige week verslond zijn nu VIES!! en dan net een voorraad aangelegd hebben :')
De laatste tijd gaat het avondeten weer goed maar er zijn weken dat hij met moeite 2 hapjes eet. Nu het avondeten goed gaat merk ik dat hij minder brood eet. Fruit krijg ik er tussendoor altijd wel in.
Volgende week weer meten en wegen, ben benieuwd. Geen zin in doorverwijzing naar een dietiste -O-

LE fijne vakantie, hoop dat je je goed voelt
Waarom zou je naar een diëtiste moeten? Als hij actief is en zich goed ontwikkelt is het toch goed?

Hier gaat eten ong zo:
9.00 uur bv
10.30 uur ontbijt. Halve boterham/ 10 happen havermout, halve beschuit of cracker met boter. Halve banaan.
12.00 uur bv + klein koekje
13.00 - 15.00 slapen
15.00 uur bv
15.30 uur lunch. Halve boterham/ halve omelet/ halve pannenkoek. Beleg is boter, pindakaas of tahin. Stukje fruit toe.
17.00 bv + tomaatje oid
19.00 uur avondeten. Wat de pot schaft zonder zout en weinig kruiden. Soms zakje Ella's Kitchen. Varieert van 2 happen tot heel bakje/zakje leeg, ca. 120 gram max.
Toetje is yoghurt, ca 50-75 gram.
20.30 bv + fruit of klein koekje
22.00 bv
In de nacht nog 1-5 x bv.

Niet veel dus, maar ze groeit en ontwikkelt en komt wel aan, dus het zal wel goed zijn.
Home is where the O+ is...
pi_145427115
Mmmm Gulara homemade appelmoes O+

Vorige keer was het lijntje van L afgebogen en moesten we tussendoor een keer extra komen. Als het dan niet bijgetrokken was moesten we naar de dietiste. Was toen niet nodig maar ze zijn er hier kennelijk nogal snel mee? Zal wel met geld te maken hebben denk ik? :?
pi_145427493
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 14:11 schreef Fieder het volgende:
Mmmm Gulara homemade appelmoes O+

Vorige keer was het lijntje van L afgebogen en moesten we tussendoor een keer extra komen. Als het dan niet bijgetrokken was moesten we naar de dietiste. Was toen niet nodig maar ze zijn er hier kennelijk nogal snel mee? Zal wel met geld te maken hebben denk ik? :?
Met geld? Lekker dan...
Gelukkig mag je altijd weigeren :D

Gulara, Ellie maakt ook appelmoes ja _O-. Zo vies!
Home is where the O+ is...
pi_145427673
Oh die appel is hier wel herkenbaar inderdaad.

J heeft vandaag 1,5 peer weggeknaagd. Met schil en klokhuis en al. We zijn naar 2 boerderijen geweest voor Doe als een boer dag. Was wel geinig maar onze verwachtingen waren hoog doordat de Campinaboerderij zo leuk was. Hier waren we toch redelijk snel weer uitgekeken.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 15:15:23 #28
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145428805
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 13:05 schreef Gulara het volgende:
Komt ie ineens naar me toe gelopen, pakt m'n hand en stopt er een warm nat prutje in. :X
_O- _O- _O-

Enne, Spark, danic en XM..... het ligt niet aan de naam, sorry :')

Deze E eet gewoon goed. Kan er niks anders van maken, Ze lust veel, geniet van eten, en doet dat ook nog eens redelijk netjes. Gisteren heeft ze een heel bord hutspot zelf met een lepel zitten eten O+
En er belandt regelmatig iets op de grond, maar dan heeft ze genoeg gehad en is het (meestal) ok als ik dr bord weg pak.

Wel iets nieuws is dat ze soms halverwege dr bord heel resoluut dr bord en lepel aan mij geeft en te kennen geeft dat ze wel yoghurt blieft :')
pi_145428965
LadyBlack _O-
Heerlijk he, dat ze zelf kunnen aangeven wat ze wel en niet willen :D

deze even delen hoor.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 15:36:35 #30
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145429362
Wat een stel Kyara O+. Die boots van M :D

Noor geniet niet echt van eten. Ik heb nog niks kunnen ontdekken waar ze echt van smulde. Het is allemaal omdat het nou eenmaal moet. Pannenkoeken, patat en croissants zijn ook vies. Eigenlijk alles waarvan je denkt, nou dát vindt een dreumes vast heerlijk :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145429801
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 15:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een stel Kyara O+. Die boots van M :D
Noor geniet niet echt van eten. Ik heb nog niks kunnen ontdekken waar ze echt van smulde. Het is allemaal omdat het nou eenmaal moet. Pannenkoeken, patat en croissants zijn ook vies. Eigenlijk alles waarvan je denkt, nou dát vindt een dreumes vast heerlijk :').
Draai het om! Geef haar spruitjes! :D
Sarcasme. Herken het.
pi_145429811
Favorieten om te eten zijn hier:
Grote stukken prei en ui (rauw), d'r absolute favo's! Als de koelkast opengaat, staat ze daarnaast al te springen en om prei te roepen <3
'Piepies', verschillende soorten pitjes zoals pijnboompitten en zonnebloempitjes.
Noten, zoals amandelen en hazelnoten, gewoon zo uit het vuistje.
En verder houdt ze ook veel van: Zeekraal, goji bessen, stukjes gedroogde en verse mango, rijstwafeltjes, losse hagelslagjes :"D, banaan en bananensmoothie, rozijntjes, ananas, yoghurt en kwark (vol en naturel), champignonnen en andere paddestoelen.

Ze kan zelf de lade met eten in de keuken openmaken en haalt dan bijvoorkeur de piepies en nootjes tevoorschijn, die liggen ook door het hele huis en eet ze de hele dag door af en aan een paar van.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 15:58:21 #33
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_145429938
Hmmz, eten, ik heb gewoon een typische dreumes denk ik. Dol op frietjes, pannenkoeken en broodjes met knakworstjes. Maar hij lust ook bijna al het fruit, olijven, dadels (gedroogde) en hij is dol op paddestoelen en alle 'soorten' Hollandse kaas (met tomaat, met brandnetel, met tuinkruiden, jonge kaas, old amsterdam, echt, je kunt het zo gek niet bedenken). We zijn er ook achter dat alles met bladerdeeg of wraps ook in de smaak valt (venkelquiche, appelflappen, wraps met guacamole, wraps met kaas), en dat lauwe soep ook prima is.

Al het andere is afhankelijk van J's humeur, de maanstand, het weer en het feit of de kat in de kamer is of niet in andere woorden, totally random ;)
pi_145429981
Oja, dadels! Die vindt ze hier ook erg lekker ja! En Prei-taartjes uit de oven, met ei en kaas en room :)
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 16:00:34 #35
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145429998
Ela, echt? Noten?? Vind je dat niet eng?
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 16:09:41 #36
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145430244
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 15:52 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

Draai het om! Geef haar spruitjes! :D
Nee, alles wat groen is is zeer verdacht en dient uit het eten verwijderd te worden. Of uit de mond als het daar toch op een miraculeuze wijze is beland :').

Vers spul wordt ook afgekeurd overigens.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145433301
Isa eet ook noten. Ik zeg dat ze goed moet kauwen en dat doet ze.
Sarcasme. Herken het.
pi_145434280
Gulara. Het as van het kwaad :D

Spark, lastig dat ze zo slecht eet. :*
Vooral als ze zichtbaar afvalt ook.

Inca, dat vond ik zeker spannend inderdaad. Hoe Riley zou reageren.

Herkenbaar van die appel :D

Kyara jouw drietal O+

Ela, wat een heerlijke gezonde eter heb jij O+
Ik moet een paar van die dingen eens opschrijven. Ik weet nooit wat gezonde tussendoortjes zijn (dus buiten fruit)

quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 15:58 schreef mousemicky het volgende:


Al het andere is afhankelijk van J's humeur, de maanstand, het weer en het feit of de kat in de kamer is of niet in andere woorden, totally random ;)
_O-

Hier ook een goede eter. Haar humeur verbetert zelf door eten. :D

Vanmorgen een dreumes die moe was en niet wilde slapen. Ene driftbui naar de ander. Ze wilde eigenlijk ook heel weinig. Pas na haar lunch wilde ze slapen en vanmiddag had ik een vrolijke dreumes en zijn we lekker naar het park gegaan
pi_145436783
Hier ook Omen. Als ze honger hebben worden ze knorrig en na het eten weer de vrolijkheidzelve. Ze zeggen het er nu zelf ook bij als ze het lekker vinden O+
pi_145437065
Ik heb wel wat tips nodig om om te gaan met die buien. Ik vond het vanmorgen best wel moeilijk hoor. Niks was goed. En ik wil dan zo graag weten, waarom ze die buien heeft. Zodat ik daarop kan reageren. Maar ik zie het dan niet :@
pi_145437126
Hier ook wel eens buien dat niks goed is. Meestal omdat ze moe zijn inderdaad. In dat geval ga ik eigenlijk altijd naar buiten want thuis gaat het van kwaad tot erger. En vaak komen ze door de afleiding zelf ook wel uit zo'n bui. En bonus: door de beweging en buitenlucht slapen ze ook beter.
pi_145438292
Mijn kind lust geen kaas :(. Dat beperkt het aanbod helaas nog wat. Besjes vindt ze helaas ook niet lekker, olijven ook niet.
Verder durf ik met die 4 tanden nootjes e.d. nog niet aan.
Voor vis mogen we haar altijd wakker maken, net als tomaten en de Goodies koekjes.

Ook wij zijn naar de Doe Een Boer-dag geweest. Het was leuk, maar die van Campina zijn idd leuker. En op een kaasboerderij scheelt het als je kind kaas lust :D.
Home is where the O+ is...
pi_145438571
Naar buiten gaan werkt hier ook inderdaad vaak. Maar vandaag regende het. Dus waren we alleen even naar de slager gelopen en Riley op haar fiets (ze heeft een obsessie voor dat ding :D )
Maar in de regen kan ze ook naar buiten natuurlijk. Ik zie soms teveel beren op de weg hoor met dingen buiten ondernemen :@

Ik weet dat loslaten het antwoord is. Zoals hond uit laten in het park. Een echt rondje lopen we niet. En ik vond dat zo zielig voor de hond. Vandaag maar het idee losgelaten om een rondje te lopen en Riley gevolgd. En een dreumes heeft wel een hele aparte manier van rond lopen. Die rent even naar voren. Draait zich om. Ziet dan werkelijk waar het meest mooie wat ze zojuist helemaal gemist had en loopt weer terug. En dat herhaalt zich dan, totdat ik het tijd vind om weer naar huis te gaan. :D

Maar soms weet ik dus niet wat mij zo tegenhoudt om iets los te laten. En dan voel ik me zo gefaald als moeder, omdat ik dan wel eens nee roep ofzo :@
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 21:35:02 #44
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145438576
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 20:45 schreef Omentielvo het volgende:
Ik heb wel wat tips nodig om om te gaan met die buien. Ik vond het vanmorgen best wel moeilijk hoor. Niks was goed. En ik wil dan zo graag weten, waarom ze die buien heeft. Zodat ik daarop kan reageren. Maar ik zie het dan niet :@
+1, hier was het vandaag ook heel erg. En baldadig.... pffff :{ Ze lag me constant te schoppen op het aankleedkussen, dus ik had al heel rustig uitgelegd dat dat zeer deed, geprobeerd af te leiden.... maar ze bleef schoppen (terwijl ze ook "sjoppen!" zei :') ) en me zo gebiologeerd aankijken wat ik ging doen. Echt moeilijk. Want ik schoot op den duur uit mn slof, en dan vind ik mezelf helemaal geen leuke moeder.

Maargoed, het duurt nooit lang, en ze knapt inderdaad vaak op van wat eten (vanavond weer een halve pot olijven :o please tell me they're superfood :') ), maarja, dat heb ik helaas niet altijd bij de hand!
pi_145438600
Cwen wat leuk. Ze lijkt niet bang voor die geit O+
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 21:38:38 #46
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145438668
Ik dacht E een plezier te doen door haar mee te nemen naar de mega-Jumbo, waar ze hele einden kon lopen.

Boy, was I wrong :N het was allemaal veel te interessant geloof ik, dus ze wist van gekkigheid niet wat ze wilde. Daarbij opgeteld het feit dat ze gewoon perse de andere kant op wil lopen dan ik wil (en ze hoeft heus niet alleen maar rechtdoor door de gangpaden, maar ze mag niet achter de kaasbalie bijvoorbeeld --> op de grond, brullen...) Zodra ze doorheeft dat ik vlakbij loop (en dat doe ik natuurlijk wel), loopt ze van me weg. Zou t zoveel gezelliger vinden als ze een beetje met ons mee liep :{

-edit- Sorry voor de klaagzang :X
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 21:51:27 #47
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145439018
Ik begin er niet eens aan :@. Heb Noor 1x los laten lopen in de supermarkt, dat duurde 2 minuten en toen liep ze overal al in de weg en heb ik haar snel teruggezet in de kar. Ik laat haar nog nergens loslopen eigenlijk.. Ja, thuis.

Cwen, leuke foto! Noor lust ook geen kaas trouwens :)

Hier strijd om haar te leren van de vuilnisbak af te blijven. Elke keer gaat ze er weer heen en dan erop slaan en mij uitdagend aankijken terwijl ik negeer/boos word/waarschuw/whatever. Het maakt niks uit. We hebben m nu maar omgedraaid, zodat de opening naar de muur staat. Dat werkt vooralsnog :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145439139
Lb de herkenbaarheid. :*

Maar Riley loopt dus ook alle kanten op en ze loopt alleen los als er echt iemand is die haar in de gaten kan houden. Laatst was ik met mijn moeder en moesten we beide boodschappen doen en toen hebben we haar afgeleid met een broodje (food is good)
Op de markt hadden we niet veel nodig en mocht ze lopend mee. Ze bleef staan bij de juwelier. Al dat moois daar. Ze keek haar ogen uit. O+
Maar hoe laat je een dreumes nou een beetje volgen? Want Riley boeit het weinig als ik links ga als zij rechts in gedachten heeft. En daadwerkelijk weglopen doe ik niet. Ik wil niet dat zij ooit het idee heeft dat mam's weg kunnen lopen :@

[ Bericht 78% gewijzigd door Omentielvo op 11-10-2014 22:01:57 ]
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 21:56:26 #49
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145439221
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 21:54 schreef Omentielvo het volgende:
Lb de herkenbaarheid. :*
Zwakke momenten moeten ook gedeeld worden he ;) voelen we ons allebei weer beter O+
pi_145439480
Daarom houd ik ook van dit forum LB. O+
pi_145439830
LB en Omen, ik vind het ook heel herkenbaar hoor! Ik denk zelfs dat vrijwel iedere moeder soms niet weet wat ze moeten en hoe ze het moeten.

Fieder, wat vreemd dat ze hem zo snel al naar een diëtiste willen sturen. Als je je er zelf niet goed bij voelt zou ik het ook weigeren. Maar hopelijk is het helemaal niet nodig en is zijn lijntje gewoon mooi.

Cwen, Ellie is zo'n ontzettend schatje. Ze heeft een heel zacht en lief gezichtje.

Kyara, jouw drietal O+ Je moet toch smelten van zulke momenten?

Interessant te lezen hoe al jullie kinderen eten, heel wisselend dus!

Eva kan (of wil) gewoon nog steeds geen mama zeggen en dat vind ik helemaal niet leuk :@ ze zegt fietsen, kindje, pop, dicht, boekje en nog veel meer woorden maar mama is overrated :')
E.
pi_145439916
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 21:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik begin er niet eens aan :@. Heb Noor 1x los laten lopen in de supermarkt, dat duurde 2 minuten en toen liep ze overal al in de weg en heb ik haar snel teruggezet in de kar. Ik laat haar nog nergens loslopen eigenlijk.. Ja, thuis.

Cwen, leuke foto! Noor lust ook geen kaas trouwens :)

Hier strijd om haar te leren van de vuilnisbak af te blijven. Elke keer gaat ze er weer heen en dan erop slaan en mij uitdagend aankijken terwijl ik negeer/boos word/waarschuw/whatever. Het maakt niks uit. We hebben m nu maar omgedraaid, zodat de opening naar de muur staat. Dat werkt vooralsnog :').
Waarom mag ze er niet op slaan? Gaat hij dan open staan (bij zo'n drukklep) of vind je het vies? Of iets anders?
Rosalie mag er prima bij komen, ze mag hem alleen niet leeghalen. Maar dat lijkt me logisch. En sinds ze ons begrijpt vindt ze het ook leuk als ze mag helpen met dingetjes weggooien.
Ze weet heel goed wat erin hoort. Ze loopt dus wel eens met een dwarrelende pluk haar van poes en die gaat dan onder luid geroep van 'pluis! Pluis!' In de prullenbak.
pi_145439945
In de supermarkt kan ik ook niet meer dan 1 kind los handelen. En dan ook alleen als ik weinig nodig heb. Ik heb ze vorige week een keer samen los laten lopen in de supermarkt. Was NIET voor herhaling vatbaar :X

En ja, hoe je ze mee krijgt. Ik loop meestal een beetje overenthousiast te doen om ze mee te krijgen (ik ken geen schaamte meer vrees ik). En als ze met z'n tweetjes zijn dan loop ik achter ze om ze een beetje op te drijven.
pi_145440118
Spark. Niet leuk dat ze geen mama zegt. Maar ik moest wel lachen om hoe je dat opschreef. :D

Prullenbak vindt Riley ook super en ze wil ook graag dingen weggooien. Alleen het daadwerkelijk los laten vindt ze nog moeilijk, want je raakt snel gehecht aan een zakdoek waar je mond mee is schoongemaakt

Kyara. Ik heb geloof ik teveel schaamte. Ik zie me al enthousiast roepen voor niks :o
pi_145440524
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 22:17 schreef Kyara het volgende:
In de supermarkt kan ik ook niet meer dan 1 kind los handelen. En dan ook alleen als ik weinig nodig heb. Ik heb ze vorige week een keer samen los laten lopen in de supermarkt. Was NIET voor herhaling vatbaar :X
En ja, hoe je ze mee krijgt. Ik loop meestal een beetje overenthousiast te doen om ze mee te krijgen (ik ken geen schaamte meer vrees ik). En als ze met z'n tweetjes zijn dan loop ik achter ze om ze een beetje op te drijven.
Toch die schapendoes? ;)

Als ik het zo hoor mag ik nog blij zijn dat Femke nog niet loopt ;) Als waren we haar vandeweek in de Praxis ook kwijt, ze mocht rondkruipen en we hoorden ook ineens gegiechel twee gangpaden verder O+ Vrolijke meid.

Vandaag was ze ook niet zo in haar hum. Zit er iets in de lucht? Maanstanden weer verkeerd ofzo? Vrijwel alles was aanleiding voor een huilbui, en zodra Femke ging huilen hield Lars heel demonstratief zijn oren dicht, en als het iets te lang duurde (wat al heel snel was) huilde hij maar mee. Heerlijk... Not! Er was een moment vanochtend dat we met ons drieën zaten te janken...

Ze zou ook een ander dingetje kunnen hebben dan die maanstanden btw. Toen we vanmiddag wat aan het stoeien waren, en ik haar op de kop hield (Ja, dat doen we soms ;) ) zag ik in haar bovenkaak zomaar gewoon twee halve kiezen! Als die andere helften er ook nog aan het doorkomen zijn, zou ze daar best last van kunnen hebben...

Aan haar eetgedrag merken we overigens niets van het krijgen van kiezen. Ons vuilnisbakkie eet nog steeds alles en véul. En bóós als het niet snel genoeg komt. :')

Ow, Spark, geniet er van!! Straks is alles "Mama!?" gevolgd door 'wil je mijn billen afvegen?'/'wil je helpen met mijn sokken?'/'ik wil opstaan!'/'ik heb snot!'/'ik heb honger!'/ etc. Lijkt me zo heerlijk als ie dan ook eens begint met "Papa!?", maar helaas...

Prullenbak is hier ook verboden, maar met name omdat ze graag dingen weggooien. Ook dingen die eigenlijk niet weg mogen. Júíst dingen die niet weg mogen... :X

quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 22:03 schreef Omentielvo het volgende:
Daarom houd ik ook van dit forum LB. O+
:Y :Y
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 22:59:25 #56
381212 Gulara
From the future
pi_145441333
Qua loslopen, probeer eens een vast stukje en kijk wat er de mogelijkheden zijn:
-Kleine randjes om aan het handje op te lopen.
-Roostertjes om over te lopen.
-Putten om op te springen.
-Een stukje gras met klavertjes om te plukken.
-Iets waar je kiekeboe kan doen.
-Iets leuks om aan te wijzen (tuinkabouter, weet ik het).

En dat doe je dan gewoon elke keer als je er langsloopt. :') Dreumesen doen graag 6miljoenmiljard keer hetzelfde. Dus wij lopen volledige voorspelbaar een paar keer per week 650m heen en terug naar de winkel.
En passant leer je ook nog wat (verkeers)regels aan: waar mag je wel en niet lopen, handje vasthouden bij het oversteken. Die van mij zwaait zelfs naar automobilisten die voor hem stoppen. O+
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 23:00:29 #57
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145441367
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 22:16 schreef [url=http:/forum.fok.nl/user/profile/282655]danic[/url] het volgende:

[..]

Waarom mag ze er niet op slaan? Gaat hij dan open staan (bij zo'n drukklep) of vind je het vies? Of iets anders?
Rosalie mag er prima bij komen, ze mag em alleen niet leeghalen. Maar dat lijkt me logisch. En sinds ze ons begrijpt vindt ze het ook leuk als ze mag helpen met dingetjes weggooien.
Ze weet heel goed wat erin hoort. Ze loopt dus wel eens met een dwarrelende pluk haar van poes en die gaat dan onder luid geroep van 'pluis! Pluis!' In de prullenbak.
Het is zo'n drukklep idd. Dus dat én ik vind het vies. Ik maak m nu wel meer schoon, maar toch...

Ik geloof dat Noor ons niet zou volgen. Het is zo'n allemansvriend. Ze zwaait naar iedereen, lacht naar iedereen. sterker nog, als we zowaar eens een kusje krijgen, krijgt iedereen in de kamer een kusje. Dus als iemand haar aandacht zou trekken, zou ze daar gerust achteraan gaan of meegaan. Niet zo'n relaxed idee. Dus het los laten lopen waar drukte is, laten we nog maar even zitten.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 23:07:00 #58
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145441621
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 22:59 schreef Gulara het volgende:
Qua loslopen, probeer eens een vast stukje en kijk wat er de mogelijkheden zijn:
-Kleine randjes om aan het handje op te lopen.
-Roostertjes om over te lopen.
-Putten om op te springen.
-Een stukje gras met klavertjes om te plukken.
-Iets waar je kiekeboe kan doen.
-Iets leuks om aan te wijzen (tuinkabouter, weet ik het).
En dat doe je dan gewoon elke keer als je er langsloopt. :') Dreumesen doen graag 6miljoenmiljard keer hetzelfde. Dus wij lopen volledige voorspelbaar een paar keer per week 650m heen en terug naar de winkel.
En passant leer je ook nog wat (verkeers)regels aan: waar mag je wel en niet lopen, handje vasthouden bij het oversteken. Die van mij zwaait zelfs naar automobilisten die voor hem stoppen. O+
Dit vind ik echt een fijne en constructieve tip!! Thanks! ^O^

We zitten hier natuurlijk in het fietsland, dus ik doe bijna alles op de fiets met E. Maar niets weerhoudt mij (ik werk natuurlijk niet nu, dus dat is wel een luxepositie) om gewoon mañana mañana te gaan lopen naar de supermarkt of het kinderdagverblijf. Slaan we de hele strijd om het fietszitje over, en tegen de tijd dat we bij de supermarkt zijn wil ze dan misschien wel in het karretje.
pi_145441693
We laten Ellie wel los en meestal luistert ze (nog) best aardig. Maar ik doe net als Kyara vaak overenthousiast als ik echt wil dat ze meegaat. Overigens, áls mevrouw dan een richting op wil, dan gáát ze ook. Prachtig, zo'n eigen wil _O-. En boos als ik haar dan meeneem :D.

XM, gewoon eens doen in een rustige straat! Is zo grappig O+

Spark, dank je O+.

Omen, nee, ze vond het helemaal niet eng!

Ik weet soms ook niet wat ik met haar moet, hoor. Maar buiten hetzelfde stukje lopen werkt idd altijd goed. En dan stoppen we bij elke put en elke heg, want voelen O+.
Home is where the O+ is...
pi_145442097
Ja, dat werkt hier ook heel goed met peuter. Met 3 dus totaal niet want andere interesses (qua put, blaadjes of stokjes) en D wil gewoon elke dag voor de vierdaagse oefenen dus die loopt gewoon door in ferme pas.
pi_145442153
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 22:17 schreef Kyara het volgende:
In de supermarkt kan ik ook niet meer dan 1 kind los handelen. En dan ook alleen als ik weinig nodig heb. Ik heb ze vorige week een keer samen los laten lopen in de supermarkt. Was NIET voor herhaling vatbaar :X
En ja, hoe je ze mee krijgt. Ik loop meestal een beetje overenthousiast te doen om ze mee te krijgen (ik ken geen schaamte meer vrees ik). En als ze met z'n tweetjes zijn dan loop ik achter ze om ze een beetje op te drijven.
Ach die schaamte, ik liep vandaag langs een man en zijn zoontje bij de supermarkt en de man had een plastic emmertje op zijn hoofd. Je bent duidelijk niet de enige die zich er geen moer meer van aantrekt :P

En terecht overigens! O+
Sarcasme. Herken het.
pi_145442198
Als ik Rosalie kwijt ben in de supermarkt komt dat 9 van de 10 keer omdat ze een stuk eerder ineens is gestopt met lopen omdat ze de (achtergrond) muziek hoort en midden in het gangpad staat te dansen O+

En dan kan ik aanmoedigen wat ik wil, maar ik zal moeten wachten tot het liedje klaar is of zij klaar is met dansen :D
pi_145442235
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 23:23 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

Ach die schaamte, ik liep vandaag langs een man en zijn zoontje bij de supermarkt en de man had een plastic emmertje op zijn hoofd. Je bent duidelijk niet de enige die zich er geen moer meer van aantrekt :P

En terecht overigens! O+
_O-
Ik hou ervan. Mannen die ineens niet meer stoer hoeven te zijn voor de buitenwereld O+
pi_145442380
Oh en even heel iets anders. Een tijdje terug vroeg ik toch om cadeau ideeën voor de feestdagen? Een aantal tips zijn op het lijstje gegaan en meegegeven aan opa en oma.
Wij hebben besloten dat we liever de dames 1 groot cadeau geven waar ze lang plezier van hebben.
Dus ik ga binnenkort de complete houten treinbaan met alle accessoires van de Ikea kopen.

Misschien voor hier nog een tip. Ze verkopen een basispakket en allerlei uitbreidingen dus je kunt het zo gek maken als je wilt.
  zaterdag 11 oktober 2014 @ 23:30:01 #65
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145442390
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 23:24 schreef danic het volgende:
Als ik Rosalie kwijt ben in de supermarkt komt dat 9 van de 10 keer omdat ze een stuk eerder ineens is gestopt met lopen omdat ze de (achtergrond) muziek hoort en midden in het gangpad staat te dansen O+
En dan kan ik aanmoedigen wat ik wil, maar ik zal moeten wachten tot het liedje klaar is of zij klaar is met dansen :D
Ohhhh O+ geweldig vind ik dat!

Wij hebben vanmiddag met zn drieën in de huiskamer ook staan dansen :D zo tof! En E helemaal exhilarated dat wij ook meededen *O*
pi_145442816
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 23:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Het is zo'n drukklep idd. Dus dat én ik vind het vies. Ik maak m nu wel meer schoon, maar toch...
Ik geloof dat Noor ons niet zou volgen. Het is zo'n allemansvriend. Ze zwaait naar iedereen, lacht naar iedereen. sterker nog, als we zowaar eens een kusje krijgen, krijgt iedereen in de kamer een kusje. Dus als iemand haar aandacht zou trekken, zou ze daar gerust achteraan gaan of meegaan. Niet zo'n relaxed idee. Dus het los laten lopen waar drukte is, laten we nog maar even zitten.
Dat is hier ook het geval en toch laten we haar vaak wel los lopen. Ze moet het toch leren en het valt eerlijk gezegd best mee. In de supermarkt bijvoorbeeld gaat de een met Isa mee terwijl de ander boodschappen doet en dat is eigenlijk supergezellig :D Ze duikt vaak ergens een oma op om mee te kletsen, of we gaan een plakje worst halen. Daarnaast helpt ze ons door spullen in de wagen te doen of vast te houden. Ik vind boodschappen doen echt altijd een klein feestje sinds Isa er is O+
Sarcasme. Herken het.
pi_145447737
Jullie boodschapavonturen O+
En Danic, ik hoop gewoon ooit jullie tegen te komen in de supermarkt met een dansende Rosalie O+

Hier is het winkelwagentje een straf :')
Laat ik hem loslopen, pakt hij een mandje en gaat boodschappen doen --> alleen!
Buiten loopt hij veel aan de hand. Dat heb ik hem aangeleerd, want t lukte niet meer om hem telkens achterna te rennen of te tillen toen ik zwanger was. Gaat prima :)
  zondag 12 oktober 2014 @ 07:00:03 #68
381212 Gulara
From the future
pi_145447836
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 oktober 2014 23:07 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Dit vind ik echt een fijne en constructieve tip!! Thanks! ^O^

We zitten hier natuurlijk in het fietsland, dus ik doe bijna alles op de fiets met E. Maar niets weerhoudt mij (ik werk natuurlijk niet nu, dus dat is wel een luxepositie) om gewoon mañana mañana te gaan lopen naar de supermarkt of het kinderdagverblijf. Slaan we de hele strijd om het fietszitje over, en tegen de tijd dat we bij de supermarkt zijn wil ze dan misschien wel in het karretje.
Graag gedaan. :)
En ik zou zo graag fietsen met mijn kind.
ik vind het idee dat hij later misschien nooit in een voorstoeltje heeft gezeten echt onverdraaglijk. :')
  zondag 12 oktober 2014 @ 07:38:11 #69
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_145447920
Haha, gij Nederlander :D

Boodschappen doen doe ik het liefst met 1 kind tegelijk (of alleen), lekker overzichtelijk :P Peach klimt al een tijd het zitje uit als ze het zat is en haar broer zit meestal al in het grote vak, dus dan heb ik een gillende dreumes omdat ze eruit wil, een mopperende kleuter omdat de dreumes gilt (en soms met boodschappen naar de kleuter en/of omringende klanten gooit) en ik kan me niet meer omdraaien omdat zij anders snel gaat staan en uit haar zitje dreigt te vallen :') samen los is ook geen best plan ;)

We hebben trouwens net een oud speeltje van zolder gehaald, eeb koekiemonsterpop die praat en koekjes eet. Hij was kapot, maar Paul heeft de hele avond in de schuur gezeten met dat ding om 'm te maken.. Dus vanmorgen dé onthulling.. Koekiemonster roept dat hij koekjes ruikt..

En Isabel rent snel weg en gaat er op afstand naar staan kijken met angstige ogen _O- gelukkig durfde ze wel dichterbij te komen toen haar broer ermee ging spelen, haha!

Danic, goed plan! Treinbaan is hier samen met de auto's het meestgebruikte speelgoed ooit :) en wij doen ook vaak 1 groter cadeau voor beiden en dan nog een paar kleine dingetjes voor ieder, vind ik leuker. Dit jaar toevallig niet, omdat Isabel ineens bijna geen speelgoed meer heeft dat haar prikkelt. Wel grappig, dit is dus de leeftijd dat Stef alleen nog maar met auto's en treinbaan speelde, maar Isabel gaat daar niet zo blind op. Sint speelt daar dus maar even op in ;)
3!
  zondag 12 oktober 2014 @ 08:46:31 #70
381212 Gulara
From the future
pi_145448170
Inca, klinkt heerlijk dat boodschappen doen. ;)

Wat ik me trouwens afvroeg, hebben Nederlandse winkelwagentjes ook een riempje (voor over de buik) in het kinderzitje?
pi_145448222
quote:
1s.gif Op zondag 12 oktober 2014 08:46 schreef Gulara het volgende:
Inca, klinkt heerlijk dat boodschappen doen. ;)

Wat ik me trouwens afvroeg, hebben Nederlandse winkelwagentjes ook een riempje (voor over de buik) in het kinderzitje?
De meeste niet.
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_145448255
quote:
1s.gif Op zondag 12 oktober 2014 08:46 schreef Gulara het volgende:
Inca, klinkt heerlijk dat boodschappen doen. ;)

Wat ik me trouwens afvroeg, hebben Nederlandse winkelwagentjes ook een riempje (voor over de buik) in het kinderzitje?
Hier bij AH en Lidl niet in elk geval. Is wel handig denk ik ja! :D
Home is where the O+ is...
  zondag 12 oktober 2014 @ 09:17:55 #73
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145448378
Alleen bij de ikea heb ik dat gespot :Y.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145448419
Danic, dat is echt te schattig eigenlijk. Ze zal veel bekijks trekken als ze midden in de winkel begint te dansen O+ En een treinbaan geven klinkt heel leuk! Hopelijk beleeft ze er veel plezier aan.

Gulara, jouw tips zijn handig inderdaad! Putdeksels en gekke randjes zijn hier sowieso al helemaal geweldig dus als ik daar een spelletje van maak moet dat wel goed komen.

Hahaha Inca _O- mijn dag begint goed met jouw verhaal!

Leuk die vader met dat emmertje op zijn hoofd. Ik kijk altijd een beetje verliefd naar vaders die zo durven te doen :@
E.
pi_145448490
Ooohhh mijn dochter gaf net haar pop de fles, haar speen, een knuffel en ging toen slaap kindje slaap zingen O+ O+ Ik zit ernaast te janken op de bank :')
Sarcasme. Herken het.
  zondag 12 oktober 2014 @ 09:43:00 #76
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_145448599
quote:
0s.gif Op zondag 12 oktober 2014 09:33 schreef Spirit82 het volgende:
Ooohhh mijn dochter gaf net haar pop de fles, haar speen, een knuffel en ging toen slaap kindje slaap zingen O+ O+ Ik zit ernaast te janken op de bank :')
O+

De mijne trok de pop uit de speelgoedbuggy, ging er bovenop staan en ding ligt nu ergens halverwege de woonkamer :').

Vreselijk ding ook, maar gekregen, dus mja. Ik kan het haar niet helemaal kwalijk nemen :+.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_145448674
quote:
0s.gif Op zondag 12 oktober 2014 09:33 schreef Spirit82 het volgende:
Ooohhh mijn dochter gaf net haar pop de fles, haar speen, een knuffel en ging toen slaap kindje slaap zingen O+ O+ Ik zit ernaast te janken op de bank :')
Oooh O+ O+ O+

Mijn dochters zijn meer van de auto's. En met de enkele pop die ze hebben gaan ze om zoals N. :D
  zondag 12 oktober 2014 @ 10:01:27 #78
171422 LadyBlack
paint it black
pi_145448829
quote:
0s.gif Op zondag 12 oktober 2014 09:33 schreef Spirit82 het volgende:
Ooohhh mijn dochter gaf net haar pop de fles, haar speen, een knuffel en ging toen slaap kindje slaap zingen O+ O+ Ik zit ernaast te janken op de bank :')
O+!

Ik zit te janken in de trein (ok, figuurlijk); had een dagkaart gekocht bij de AH omdat t net een paar euro goedkoper was, maar de printer weigerde dienst vanochtend dus ben ik ook nog gewoon ingecheckt :X dubbel geld, wordt een duur dagje zo ;(
En ik ga een dagje weg met mijn twee zeer geslaagde, goedverdienende vriendinnen, dus voel me toch altijd al een beetje t sjappie.
pi_145449675
Oh LB das balen :* ik hoop dat het toch een fijne dag wordt

Mijn hoofd is stuk geloof ik. Net alles gelezen, onwijs veel herkenning maar weet gewoon niks te zeggen. Ik lees iig mee en word er blij van dus O+
  zondag 12 oktober 2014 @ 11:11:32 #80
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_145450053
quote:
1s.gif Op zondag 12 oktober 2014 09:17 schreef XcUZ_Me het volgende:
Alleen bij de ikea heb ik dat gespot :Y.
+1

En ja, heerlijk, die boodschappen, haha! Nouja, met 1 exemplaar is het doorgaans best te doen :)
3!
pi_145450819
Ik vind boodschappen doen met twee ook nog wel te doen. En eerlijk gezegd best leuk en gezellig, MITS je de tijd hebt/neemt. Haast is funest, dan gaat alles mis. En ja, nu heb ik natuurlijk nog het voordeel dat Femke lekker in het karretje blijft zitten. O+
Bij onze AH hebben ze sinds een paar weken zelfscan, en Lars vindt dat helemaal geweldig. Hij is dus meester-scanner en roept ook na elk artikel wat het subtotaal is...
En ook hier zo'n ding, een bootje met hamsters, en sóms, heel sóms, mag er een muntje in. Maar Lars weet al dondersgoed dat dat niet elke keer zal zijn, en vaker dan niet vraagt hij er niet eens om. Dat zal met Femke ook wel loslopen.

Fieder, lastig ;) Hopelijk doet je stukke hoofd geen pijn? ;)

Femke is ook (nog) niet echt zo'n meisjes-meisje. Al kan ze wel heel lief knuffelen en kusjes geven met onze Ikea-pop. O+

Gulara, waarom fiets je niet? Hebben ze daar helemaal geen zitjes? Of is fietsen zelf zelfs not-done?
pi_145451989
quote:
0s.gif Op zondag 12 oktober 2014 09:33 schreef Spirit82 het volgende:
Ooohhh mijn dochter gaf net haar pop de fles, haar speen, een knuffel en ging toen slaap kindje slaap zingen O+ O+ Ik zit ernaast te janken op de bank :')
O+

Boodschappen doen met twee kindjes gaat hier prima. N. in het zitje in de wagen (blijft prima zitten en ik houd altijd een rijsttafel achter de hand voor het geval dat) en grote broer loopt of mee en helpt of staat op het rekje voor de kratjes.

LB hopelijk heb je gewoon een hele leuke dag vandaag :*

Wij waren vanochtend in de dierentuin en sloten af met de binnenspeeltuin daar. N. vond het super leuk, vooral de speeltuin. Zei spontaan in de auto: "Leuk peeltuin!"
Oh en ze meldde ook nog even dat ze de vissen niet leuk vindt: "Vissen eng"
  zondag 12 oktober 2014 @ 12:48:43 #83
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_145452194
Vissen eng O+

Ohja, Spirit, de poppenmama O+ ook al zo zoet :Y

Shandaly, met twee is te doen. Een klein lijstje. Maar fullblown weekboodschappen met 2 a 3 winkels op een drukke weekend-dag.. Nee. Zeker niet nu Peach zo klimt, ik kan het niet meer bijbenen.

Vrienden van ons waren net even hier om hun zoon/onze logée op te halen en Bella deed even haar cute-ste cutie-act. Ik zág mijn vriendin gewoon rammelen, haha!
3!
  zondag 12 oktober 2014 @ 12:58:09 #84
381212 Gulara
From the future
pi_145452408
LB, nog geslaagder dan jij? O+ Volgens mij kan dat heul niet! :N

Shandaly ik fiets wel. Maar sowieso doen ze niet aan fietsstoeltjes voorop, heul stom. Plus mijn kind met helm zie ik niet gebeuren.
Maar het allerbelangrijkste is dat als ik fiets ik alle (lieve, vriendelijke, sociale) Australiërs uit de grond mijn hart haat. :@ :P
pi_145453315
Gulara goede tips :*

XM. Riley is ook wel een allemansvriendje hoor. Op vakantie gaf ze tot twee keer toe een vreemde een hand. :D

Ik heb nog nooit gefietst met Riley :@

Danic. Smelt O+
En leuk idee. Die treinset O+

LB dansen door de woonkamer met E O+

Inca. De reactie van I op koekiemonster :D

Spirit smelt. O+
Hier geen poppenmama. Fiets en bal zijn tha bomb. En gewoon lopen en klimmen

LB dat is balen. Hopelijk wel een leuke dag :*

Fieder met haar stukke hoofd :D :*

Animalmix. Gezellige ochtend. En duidelijk taal van jouw dreumes O+

Inca zo geweldig als ze zich zo cute gedragen zodat een ander rammelt O+

Hier net een moeie dreumes die overal boos om was op bed gelegd. Was ze ook even boos om. Maar nu slaapt ze O+
Vanmorgen echt superlief samen gespeeld. Ik bouw huisjes met de houten blokken en zij sloopt mijn huisjes O+
pi_145453387
Mijn enkele kinderwagen is zojuist verkocht. Is het heel raar dat ik nu een beetje een brok in mijn keel heb.
pi_145453431
quote:
1s.gif Op zondag 12 oktober 2014 12:40 schreef Animalmix het volgende:
[..]
O+
Boodschappen doen met twee kindjes gaat hier prima. N. in het zitje in de wagen (blijft prima zitten en ik houd altijd een rijsttafel achter de hand voor het geval dat) en grote broer loopt of mee en helpt of staat op het rekje voor de kratjes.
Een hele rijsttafel achter de hand houden vind ik toch echt wel wat ver gaan hoor... ;)

Nee hoor, Kyara, heel normaal.
(Maar goed, ik heb vanochtend nog een traantje weggepinkt bij Frozen, dus ik ben geen goede maatstaf denk ik)
  zondag 12 oktober 2014 @ 13:44:17 #88
381212 Gulara
From the future
pi_145453496
Nee hoor, Kyara dat lijkt me normaal. En daar gaat de drielingdienogkomt toch niet in kunnen.

Frozen. O+
pi_145454447
Ik heb Frozen gewoon nog helemaal niet gezien :@
En ik heb vrijwel elke disneyfilm in huis.
pi_145456285
Frozen is echt tof O+ Ik zag laatst ook trouwens Maleficent... niet zozeer een kinderfilm, maar wel ook erg Disney en sprookje enzo... O+
pi_145456382
Ik vind met 2 kinderen boodschappen doen soms wel een uitdaging.
Als ik Sac iets te dicht bij een schap zet trekt ze alles op de grond en ze wil er ook wel uit kruipen. Ean wil dan in het karretje staan en heeft vooral commentaar op waar ik de boodschappen neer wil leggen. Zij verplaatst ze dan wel met als gevolg geplette bananen en zo. Ean met een eigen karretje is nog het beste te doen maar dat wil ze vaak niet.
pi_145456472
Iets minder maar ook huil, kind at dus net een kattendrol :r
Sarcasme. Herken het.
pi_145456785
oeh bah spirit. Daar zal ik ook van gaan huilen
pi_145460153
Gatver Spirit :r

Tip voor het boodschappenwagentje. Lukt vooral met grotere kinderen als die van mij, Inca en Shandaly bijvoorbeeld. Zet de oudste niet in de grote kar, maar op het rekje voor het krat bier.
Als je dat niet nodig hebt tenminste.
Het grote vak van de kar is vrij voor boodschappen (lees: geen peuter die lekker met haar rug tegen je brood gaat zitten), en ze kunnen lekker samen kletsen.
Kanttekening: bij ons gaat dat niet altijd goed, dan gaat Rosalie schoppen.

Frozen O+ toen ik hem voor het eerst zag waren de meisjes net logeren. Begint die film, dat ze als klein meisje aan het spelen zijn in het kasteel, zie ik daar toch eva en Rosalie nagetekend!! Echt exact. Inclusief de manier van omgaan met elkaar.
Janken joh! :')

Nou heeft Disney altijd een spannend moment in films, maar ik vond Frozen toch best heftig voor kleine tere kinderzieltjes.
Maar schijnbaar zijn de kinderen dat niet met me eens.

Kyara, ik moest ook even slikken hoor, toen ik mijn kinderwagen met alle toebehoren verkocht.
Voelde wel goed dat het naar een crisis pleeggezin is gegaan.
pi_145460201
Hier ging ie naar een soort tokkiemoeder. Maar het voelde wel goed dat ze bijna de vraagprijs heeft betaald :+
pi_145461164
De boodschappenkarretjes van AH-XL hebben zo'n fijn tussenschot. Vroeger vond ik dat maar onhandig, en pakte ik vaak de 'kapotte' wagentjes, maar tegenwoordig... Lars past prachtig in dat voorste stukje waardoor ik nog heel veel karruimte over heb voor de boodschappen ;)
(En als ik dat bierrek uitzet, resulteert dat altijd in blauwe plekken op m'n schenen... :x)

Spirit, jakkie... volgens mij heeft Femke hier wel eens ooit een korreltje grit binnen gekregen, maar echt bewust zoiets eten... brr...
pi_145461310
Oh het was niet bewust hoor, ze had "iets" prutterigs "ergens" vandaan, uit de steeg geloof ik. Meestal zijn dat van die houtschilfers of stenen die mensen in de tuin hebben liggen, dus ik denk dat ze ook dacht dat het dat was. Ze had ook geen grote hap ofzo, maar toch, het idee, huuuuuuu :'(
Sarcasme. Herken het.
  zondag 12 oktober 2014 @ 19:43:26 #98
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_145464914
Brrr.. Kattenpoep -O- Vond ze het zelf ook vies?


Ik wilde even zeggen dat het Kinderboekenmuseum echt onwijs leuk is! 8-)

Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  zondag 12 oktober 2014 @ 19:46:00 #99
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_145465024
Danic, dat bierrek doen wij hier ook wel eens maar Stef is dat heel snel zat (en mijn schenen ook) :D

Frozen is ook nog best pittig, Stef vond 'm eng (de eerste drie keer zeg maar :') ). Maar Bella wordt gewoon chagrijnig als ze 'm een paar dagen niet mag zien :')
3!
pi_145465286
quote:
0s.gif Op zondag 12 oktober 2014 15:20 schreef Spirit82 het volgende:
Iets minder maar ook huil, kind at dus net een kattendrol :r
Ieks! Hoe vond ze het zelf smaken?

quote:
2s.gif Op zondag 12 oktober 2014 17:20 schreef Kyara het volgende:
Hier ging ie naar een soort tokkiemoeder. Maar het voelde wel goed dat ze bijna de vraagprijs heeft betaald :+
:D Afzetter :)

Sylver wat leuk! Waar is het (te lui om te googlen)?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')