Drie dagen, maar dat was ook wat ik dacht. Voor de verandering eens met je eens.quote:Op donderdag 9 oktober 2014 20:47 schreef Craptacular het volgende:
[..]
4 dagen geleden op Tinder. Nog steeds geen "Match". Nuff said toch?
Wat een frustratie.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:53 schreef clumsy_clown het volgende:
[ afbeelding ]
Hij heeft ook foto's. Zou niet eens zo heel lelijk zijn, als hij de kinderlokkersnor weg zou scheren..
Niks mis met snor.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:53 schreef clumsy_clown het volgende:
[ afbeelding ]
Hij heeft ook foto's. Zou niet eens zo heel lelijk zijn, als hij de kinderlokkersnor weg zou scheren..
Niet als je in de jaren '70 leeft, in de Rotterdamse haven werkt, shag rookt of een Duitse pornoacteur bent, inderdaad.quote:
Mh we voelen ons ook verheven boven andere levende wezens in het algemeen vind ik.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 00:16 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Niet als je in de jaren '70 leeft, in de Rotterdamse haven werkt, shag rookt of een Duitse pornoacteur bent, inderdaad.
Anyway. Ik begon net in een gesprek op tinder over duivengenocide en nu krijg ik een serieuze lezing over hoe mensen zich verheven boven alle andere dieren voelen en dat compleet misplaatst is en wie zijn wij om te oordelen over andere levende wezens en zo'n duif kan er toch niets aan doen. Klinkt als een veganist. Jammer.
Episch weer. Dit slag poëten vraagt zich dus af waarom ze nooit een date geregeld krijgen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 00:22 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Mh we voelen ons ook verheven boven andere levende wezens in het algemeen vind ik.
Nou ik laat nooit echt een snor staan behalve in movember ik trim het meestal.
Je snor laten staan in movember is toch wel goed vind ik.
Omdat ik mijn mening geef?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 01:43 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Episch weer. Dit slag poëten vraagt zich dus af waarom ze nooit een date geregeld krijgen.
Nou niet kut ik ben gewoon niet zo van lange snorren maar een klein snorretje vind ik gewoon prima doe ik wel vaker.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 04:07 schreef fathank het volgende:
Omdat het movember is laat je je snor staan omdat het 'goed' is en voor de rest vind je het kut.
Oké...
Weet je wie ook dol was op kleine snorretjes?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 04:16 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nou niet kut ik ben gewoon niet zo van lange snorren maar een klein snorretje vind ik gewoon prima doe ik wel vaker.
hij heeft ergens wel gelijk vind ik. Mannen zijn gewoon toffer dan vrouwen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 01:43 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Episch weer. Dit slag poëten vraagt zich dus af waarom ze nooit een date geregeld krijgen.
helemaal niet johquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:42 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
hij heeft ergens wel gelijk vind ik. Mannen zijn gewoon toffer dan vrouwen.
Vrouwen kunnen ook prima een klein snorretje kweken hoor.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:42 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
hij heeft ergens wel gelijk vind ik. Mannen zijn gewoon toffer dan vrouwen.
turkse vrouwen bedoel je? Ja weet ik.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 10:24 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen ook prima een klein snorretje kweken hoor.
Nou ik bedoel kort.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:40 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Weet je wie ook dol was op kleine snorretjes?
Ik kan hier echt 40 tot 45 antwoorden op even...quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:40 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Weet je wie ook dol was op kleine snorretjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |