Herkenbaar! hier ook op dag 26quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 12:40 schreef gestreeptestoel het volgende:
Hier dag 26.. En dan hebben we ons voorgenomen om er niet zo mee bezig te zijn en dan doe ik het toch!
Nu zit ik toch steeds te denken: mijnnodkomtnusteeeeedsdichterbij]
Met liefde!quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 08:04 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Mag ik uit het onderste lijstje users? Op hoop van zegen... *Aftellen naar eerste echo over 13 dagen
Dit lijkt me nou juist een topic waar je ook je ongerustheden (is dit een woord?) kan spuienquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 14:27 schreef Cassandra87 het volgende:
Jullie zijn liefVoelt zo rottig om te spuien.. Maar wel fijn dat t kan. Ben begonnen met de keuken opnieuw in te delen. Kastjes leeghalen, sopje erover, opnieuw indelen. Wel fijn hoor. Maar de lage kastjes werken niet mee want ik krijg er last van mijn rug van. Dus maar lekker lui op een stoeltje. Hopelijk krijg ik alles gedaan voor
thuis komt, want ik moet ook nog t eten af krijgen
Majo ik ga heel hard duimen voor je! Was je nou al eerder gestopt met de ac, of echt pas sinds augustus? Want dan kan het prima zijn dat je cyclus nog schommelt, al hoop ik dat het snel raak is!
Ik heb ook de nuvaring gebruikt. Maar weet niet of je direct een regelmatige cyclus krijgt. Die van mij was vrij stabiel, 2x 26 dagen, 1x 28, 5x 27 en de laatste ronde dus 30 dagen. Maar wel een stabiel gemiddeldequote:Op vrijdag 10 oktober 2014 14:35 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dit lijkt me nou juist een topic waar je ook je ongerustheden (is dit een woord?) kan spuien
Ik ben in augustus gestopt met AC maar slikte niet de pil, ik gebruikte de nuvaring. Ik heb begrepen dat je daarvan niet hoeft te herstellen
Ik heb op diverse pagina's gelezen dat je van de nuvaring niet hoeft te herstellen maar of het echt zo is weet je natuurlijk nooitquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 14:41 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Ik heb ook de nuvaring gebruikt. Maar weet niet of je direct een regelmatige cyclus krijgt. Die van mij was vrij stabiel, 2x 26 dagen, 1x 28, 5x 27 en de laatste ronde dus 30 dagen. Maar wel een stabiel gemiddelde
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Oef je naam ligt op het puntje van mijn tong. We moeten toen nog samen in z&g gepost hebben.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:34 schreef Lionheart99 het volgende:
Hoi allemaal! een oude bekende hier. Nog onder een kloon. Lijkt me niet handig als ik nu herkend word door familie en vrienden. Vind het zo spannend, we gaan voor een tweede. We hebben al een zoontje, van zomer 2011. Heb toen hier en in Z&G ook meegepost. Kan nog niet helemaal geloven dat we echt gaan proberen, man vond een kind lange tijd genoeg. Nu is hij opeens toch om. Helemaal uit zichzelf sneed hij het onderwerp laatst aan. Vooral daar ben ik erg blij om. We moeten het allebei echt even graag willen, ik wil niet het gevoel hebben dat ik hem heb omgepraat.
De vorige keer was ik heel snel zwanger, de tweede ronde al. Ben erg benieuwd hoe het nu gaat, vooral omdat ik niet meer de jongste ben. Slikte de laatste pil op 27 september. Het is afwachten geblazen!
Jazeker, jouw dochter is een paar maanden jonger dan mijn zoonquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:47 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Oef je naam ligt op het puntje van mijn tong. We moeten toen nog samen in z&g gepost hebben.
Dan kan je zoon niet van de zomer zijn. Mijn oudste dochter is van mei.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:48 schreef Lionheart99 het volgende:
[..]
Jazeker, jouw dochter is een paar maanden jonger dan mijn zoonIk heb jou toen ook gevolgd. Was erg heftig toen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |