Zo rollen we....quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:52 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Is al schandalig genoeg, maar dat de rest van de wereld met hun grote muil hieraan meedoen...
Ik weet ook niet wanneer het precies gebeurde, maar ik heb niet de indruk dat men het expres verzwijgt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:53 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
Je bedoelt die notificatie? zo snel was 'ie anders niet hoor. Ik heb in de tussentijd alles al opgedoken op fok en twitter.
Ja, als IS het Turkse heiligdom in Syrië bedreigt... Dan wel ja.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:49 schreef Huisjesmelkert. het volgende:
[..]
Wtf is Erdogan voor flapdrol? Ik dacht dat Turkije juist ook militair ging ingrijpen onderhand tegen IS.
quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:54 schreef eend112 het volgende:
Bij RTL late night
Ze zijn boos over een of andere stad in Syrië, jankzakken
Styloquote:Op maandag 6 oktober 2014 22:52 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:RHoogland twitterde op maandag 06-10-2014 om 22:49:46Tip voor die Koerdische Binnenhofbestormers: de Turkse ambassade ligt aan de Jan Evertstraat. reageer retweet
Nee dat nietquote:Op maandag 6 oktober 2014 22:55 schreef Huisjesmelkert. het volgende:
Heeft RTL Late Night een live stream?
Er is gewoon overwogen dat er geen newsbreak nodig is. Het komt echt wel in de journaals morgenochtend en ter sprake bij praatprogramma'squote:Op maandag 6 oktober 2014 22:52 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
Raar dat er geen media aandacht aan gegeven wordt. en zoiets zeg ik niet gauw.
Over verzwijgen heb ik het niet, maar er wordt ook geen duidelijkheid gegeven. Ik had verwacht dat er gelijk gezocht zou worden naar details, en die komen er niet.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:55 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet ook niet wanneer het precies gebeurde, maar ik heb niet de indruk dat men het expres verzwijgt.
Theekransje vannacht.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:56 schreef Strani het volgende:
Geen aanstalten om weg te gaan, en de politie geen aanstalten om in te grijpen.
Zo te horen moet de koning er nog een noodgebouwtje bij laten zetten voor ons parlement.
Moah, in principe weten we wel zo'n beetje waar het om gaat. Zo veel valt er ook niet te melden denk ik.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:57 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
Over verzwijgen heb ik het niet, maar er wordt ook geen duidelijkheid gegeven. Ik had verwacht dat er gelijk gezocht zou worden naar details, en die komen er niet.
Dat geloof ik, maar dat is niet genoeg in een tijd van social media. Zonder die duidelijkheid worden geruchten in de hand gewerkt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Er is gewoon overwogen dat er geen newsbreak nodig is. Het komt echt wel in de journaals morgenochtend en ter sprake bij praatprogramma's
Mwah, ze hebben wel een punt. Het Turkse leger had met gemak de verovering van Kobani door IS kunnen stoppen, ze willen alleen de Koerden niet helpen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:54 schreef eend112 het volgende:
Bij RTL late night
Ze zijn boos over een of andere stad in Syrië, jankzakken
Gevaarlijk terrein. Ik vind ook niet dat media zich daar door moeten leiden en zodoende fouten maken.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:58 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
Dat geloof ik, maar dat is niet genoeg in een tijd van social media. Zonder die duidelijkheid worden geruchten in de hand gewerkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |