In Irak steun ik elke groep die het sektarische regime van Abadi bevecht. Wij sunnieten moeten Bagdad weer krijgen, Bagdad is van ouds aan een sunnitische stad geweest.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:46 schreef primakov het volgende:
[..]
Je lijkt het anders wel goed te vinden wanneer ze sjiieten afmaken..
Dit is wel erg kortzichtig.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:39 schreef Biebsie het volgende:
[..]
Hoe vaak moet ik het nog zeggen? Ik ben geen IS fanboy, het zijn gespuis die van mij allemaal opgeruimd mogen worden. Maar in bijvoorbeeld de Kobane situatie moet je naar het gehele plaatje kijken, het is strategisch gezien voor Turkije juist heel goed (ook de voor de moslims) om IS te verslaan nadat ISIS de PKK heeft afgeslacht, zo sla je 2 vliegen in 1 klap.
Dikgedrukte is je issue. Zeg het maar gewoonquote:Op maandag 6 oktober 2014 21:48 schreef Biebsie het volgende:
In Irak steun ik elke groep die het sektarische regime de overheid die voornamelijk uit Iraakse sjieten bestaat bevecht. Wij sunnieten moeten Bagdad weer krijgen, Bagdad is van ouds aan een sunnitische stad geweest.
Nee in die zin snap ik aanslagen op plekken als Istanbul en op bussen vol onschuldige mensen ook niet. Hoezo doet Erdogan het dan niet wat slimmer door achter de schermen iig de YPG enigszins te hulp te schieten door publiekelijk afstand te nemen van de PKK en YPG'ers die de PKK steunen, maar door zich wel hard te maken voor de Koerden die uit huis en haard verdreven zijn, hij kan dan iig toelaten dat andere coalitiepartners of de peshmerge ze te hulp kan schieten, dit zou z'n populariteit iig onder de Koerden ook wel vergroten.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:46 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Ik ben geen Marokkaan voor de duidelijkheid. Maar ja, volgens mij wel. Dit soort dingen vind ik achterlijk en zie je juist in die trieste "derde wereldlanden". In die zin snap ik ook wel waar de PKK met nog veel erger beleid uit ontstaan is. Alleen die aanslagen in hartje Istanbul doet je zaak totaal geen goed. Zelfde geldt voor de Palestijnen in Israel bussen opblazen. Verzieken alles. Een van de prijzen daarvoor is dat wellicht Erdogan en Davutoglu het in Turkije en de publieke opinie ook gewoon niet kunnen maken om de YPG zo direct te helpen. Buiten de vraag om of de politieke wil er is of of je het dan indirect moet doen.
quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:47 schreef SadPanda het volgende:
Dode ISIS haatbaarden door Hezbollah in Libanon.Al-Nusra moet niet fucken met Hezbollah.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Say what?
quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:47 schreef SadPanda het volgende:
Dode ISIS haatbaarden door Hezbollah in Libanon.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
Kijk hoe reactief en verdedigend je bent, en maar betogen dat je geen sympathie hebt voor ISIS, je bent makkelijker te lezen dan je zelf voor ogen houdt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:52 schreef Biebsie het volgende:
Zal ik ook een reeks dode hezbollah fotos plaatsen?
Leuk, maar wanneer in Bagdad?quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:55 schreef Biebsie het volgende:
IS Vlag wappert in oost Kobani! Gaat lekker zo....
Dat zijn foto's van Nusrah en niet van IS...... Nusrah heb ik nog wel respect voor zolang ze geen onschuldige gaan onthoofden.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:53 schreef primakov het volgende:
[..]
Kijk hoe reactief en verdedigend je bent, en maar betogen dat je geen sympathie hebt voor ISIS, je bent makkelijker te lezen dan je zelf voor ogen houdt.
Volgens mij heeft Turkije wel duizenden Syrische Koerden opgevangen recent toch?quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:51 schreef primakov het volgende:
Nee in die zin snap ik aanslagen op plekken als Istanbul en op bussen vol onschuldige mensen ook niet. Hoezo doet Erdogan het dan niet wat slimmer door achter de schermen iig de YPG enigszins te hulp te schieten door publiekelijk afstand te nemen van de PKK en YPG'ers die de PKK steunen, maar door zich wel hard te maken voor de Koerden die uit huis en haard verdreven zijn, hij kan dan iig toelaten dat andere coalitiepartners of de peshmerge ze te hulp kan schieten, dit zou z'n populariteit iig onder de Koerden ook wel vergroten.
Betuig je respect voor ze door ze ook te hulp te schieten danquote:Op maandag 6 oktober 2014 21:56 schreef Biebsie het volgende:
[..]
Dat zijn foto's van Nusrah en niet van IS...... Nusrah heb ik nog wel respect voor zolang ze geen onschuldige gaan onthoofden.
Je hebt dus respect voor al-Qaedaquote:Op maandag 6 oktober 2014 21:56 schreef Biebsie het volgende:
[..]
Dat zijn foto's van Nusrah en niet van IS...... Nusrah heb ik nog wel respect voor zolang ze geen onschuldige gaan onthoofden.
Tja... zwaar in de minderheid en mindere wapens. Stadsguerilla kunnen ze vast goed, maar IS helaas ook.quote:Op maandag 6 oktober 2014 21:57 schreef Nintex het volgende:
The Independent steekt de realiteit niet onder stoelen of banken:
[..]
http://www.independent.co(...)-border-9778532.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |