Gelukkig zijn er nog mensen met eer, zoals de YPG in Kobanê.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:06 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Tough shit. Erdogan is de baas. Deal with it
Je haalt je eigen bewering nu onderuit.quote:
Maar niet lang meerquote:Op maandag 6 oktober 2014 19:06 schreef IPA35 het volgende:
Gelukkig zijn er nog mensen met eer, zoals de YPG in Kobanê.
quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:08 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Maar niet lang meerBoom boom mofo
Jarenlang hebben de Koerden terreur gezaaid en nu krijgen ze een koekje van eigen deeg.
De Europese landen hebben makkelijk praten, die gaan niet in een wespennest stappen. De terughoudendheid is begrijpelijk. Als Turkije nu ingrijpt betekent dat indirect de dood van minstens tientallen Turkse militairen en misschien wel meer burgers.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:07 schreef UpsideDown het volgende:
Toen een paar shells in Turkije terecht kwamen 2 jaar terug was de wereld te klein, nu landen er alleen deze week al meer dan alle voorgaande maanden bij elkaar en er gebeurd niks.
Dus jij denkt dat Turkije basically hoopt dat de Koerden buigen voor de Turkse Assad-eis en dat ze dan pas gaan helpen?quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:04 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Realistisch gezien kan Turkije de stad beschermen zonder de grens over te steken.
Gaat niet gebeuren. Turkije EN de VS willen dat Kobane gaat vallen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:06 schreef De_Guidance het volgende:
Overigens is er wel een media element.
De genocide in Sudan en genocide poging in CAR boeide weinig mensen.
Net als de vele eerdere gruwelen van de Is lang niet werden aangepakt.
Er is ook veel internationale geopolitiek gaande.
Ik hoop dat iemand de mensen in Kobane gaat redden.
Inderdaad.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:07 schreef UpsideDown het volgende:
Toen een paar shells in Turkije terecht kwamen 2 jaar terug was de wereld te klein, nu landen er alleen deze week al meer dan alle voorgaande maanden bij elkaar en er gebeurd niks.
Was dat niet een vergelding voor het sluiten van de Koerdische school? Geweld is de taal die de Turkse overheid spreekt.quote:Op maandag 6 oktober 2014 18:55 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Het zijn de PKK-ers die scholen in brand steken
http://www.aydinlikdaily.(...)Southern-Turkey/4544
De YPG zit anders wel te wachten op luchtsteun/bevoorrading/munitie/wapens, iets wat door Turkse interventie niet mag, dus geen valse dilemma's meer neerplempen.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:04 schreef De_Guidance het volgende:
Toch even nuance aanbrengen.
Pkk is niet echt cool.
Wat de Kemalisten met de Koerden hebben gedaan is echter walgelijk.
Koerdische zaak is oké en ik snap dat veel Koerden de PKK als redder zien.
Maar als je het nu pragmatisch realistisch bekijkt. Vandaag. 6 oktober 2014
Zit de YPG te wachten op Turkse interventie in Kobane? Lijkt mij niet.
Ja. Kemal-aanbidders zijn immers mensen die totaal verstoken zijn van empathie.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:08 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat Turkije basically hoopt dat de Koerden buigen voor de Turkse Assad-eis en dat ze dan pas gaan helpen?
Het zou al helpen als ze de grens dichtgooien, Koerden de grens naar Syrië over laten gaan en het toestaan dat de Syrische luchtmacht ISIS in Kobane bombardeert.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:04 schreef De_Guidance het volgende:
Toch even nuance aanbrengen.
Pkk is niet echt cool.
Wat de Kemalisten met de Koerden hebben gedaan is echter walgelijk.
Koerdische zaak is oké en ik snap dat veel Koerden de PKK als redder zien.
Maar als je het nu pragmatisch realistisch bekijkt. Vandaag. 6 oktober 2014
Zit de YPG te wachten op Turkse interventie in Kobane? Lijkt mij niet.
Omdat YPG trouw blijft aan Assad?quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:09 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Turkije EN de VS willen dat Kobane gaat vallen.
Tja, moet men naar luisteren naar Erdogan en zijn Obama-puppet.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:09 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Turkije EN de VS willen dat Kobane gaat vallen.
Davutoglu en Erdoğan zijn niet echt Kemal aanbidders toch?quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:10 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ja. Kemal-aanbidders zijn immers mensen die totaal verstoken zijn van empathie.
De YPG is neutraal, niet pro-Assad.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:10 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Omdat YPG trouw blijft aan Assad?
YPG is niet trouw aan Assad, maar "neutraal".quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:10 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Omdat YPG trouw blijft aan Assad?
De meeste 'Koerden' daar zijn geen Koerden meer. Allemaal Uncle Toms.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:09 schreef primakov het volgende:
[..]
De YPG zit anders wel te wachten op luchtsteun/bevoorrading/munitie/wapens, iets wat door Turkse interventie niet mag, dus geen valse dilemma's meer neerplempen.
Daarbij was het toch Bilge hier die repte over sociale voedingsbodem weghalen teneinde het conflict van Turkse Koerden jegens de Turkse staat af te kalven, zie hier een nieuwe voedingsbodem voor Turkse Koerden om die strijd weer aan te wakkeren; het moedwillig laten afslachten van Syrische Koerden. Hopelijk zien de Erdogan-stemmende Koerden dat ook ipv zich te laten door religieuze sentimenten, sinds wanneer is het in de Islam ook goed om je 'soennitische broeders' te laten creperen omwille van geopolitiek?
Davutoglu is een groot Osmanli fan.quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:10 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Davutoglu en Erdoğan zijn niet echt Kemal aanbidders toch?
Wat is dat?quote:Op maandag 6 oktober 2014 19:11 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Davutoglu is een groot Osmanli fan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |