 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Aankomende week is ie weer verkrijgbaar in alle kleuren zo te zien bij smokesmarter;quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 18:39 schreef Sorella het volgende:
[..]
Die wil ik kopen maar ik wil een blauwe en die is uitverkocht ofzo want kom hem niet tegen, ja in amerika maar dan komt het op 66 dollar met douane en inklaringskosten erbij als ik pech heb.
Kan ik hem net zo goed hier kopen.
 
			 
			
			
			Hehe, echnie, dan gaat het feest pas beginnenquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 19:08 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Bijna heb ik mijn bestelling rond, alleen de nautilus is ¤5 goedkoper, weet iemand welke een betere dampervaring geeft? Of maakt dat niet uit?
Zo, en dan zijn jullie van me af.
 
  
			 
			
			
			Krijg er een dual coil bij. Menthol heb ik nog liggen, heb ook nog een beetje Lucky Strike-smaak.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 20:30 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hehe, echnie, dan gaat het feest pas beginnen
Wat voor coils heb je erbij? En liquids, smaakjes dit dat..
 
											 
			 
			
			
			Naar zo'n ding was ik ook al op zoek gegaan, alleen echt nergens in Nederland te vinden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 18:39 schreef Sorella het volgende:
[..]
Die wil ik kopen maar ik wil een blauwe en die is uitverkocht ofzo want kom hem niet tegen, ja in amerika maar dan komt het op 66 dollar met douane en inklaringskosten erbij als ik pech heb.
Kan ik hem net zo goed hier kopen.
 
											 
			 
			
			
			Mjah, eentje is genoeg voor een weekje ofzo, misschien 2, en daarna heb je ze tóch nodigquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 20:37 schreef Waarheidsvinder het volgende:
[..]
Krijg er een dual coil bij. Menthol heb ik nog liggen, heb ook nog een beetje Lucky Strike-smaak.
Van die laatste krijg ik met mijn e-go totaal geen TH, dus mooie test.
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Niks. Dat zijn gewoon de beschikbare nicotinegehaltes van die smaak (en die letters staan voor Red, Green, Blue en White).quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:21 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Ik heb hier toevallig nog een doosje van mijn menthol liggen, en dacht dat er gewoon de verhouding PG/VG op zou staan. Niet dus.
Lijkt me dat je het best 50/50 zou kunnen hebben, maar hier staat:
R:16mg
G:6mg
B:11mg
W:0mg
Wat kan ik hieruit opmaken?
 
			 
			
			
			staat voor de kleuren van de dopjes tav de sterkte nicotine.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:21 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Ik heb hier toevallig nog een doosje van mijn menthol liggen, en dacht dat er gewoon de verhouding PG/VG op zou staan. Niet dus.
Lijkt me dat je het best 50/50 zou kunnen hebben, maar hier staat:
R:16mg
G:6mg
B:11mg
W:0mg
Wat kan ik hieruit opmaken?
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Nee hoor. Ik ken ze ook alleen maar met witte dopjesquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:33 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Thx.
Is JoyeTech merk. Als het er niet duidelijk op staat zal ik het wel online bestellen waar het wél goed aangegeven staat.
Edit: Staat op doosje 11mg maar beide dopjes zijn wit. Zal toch niet...?
 .
. 
			 
			
			
			Een fysieke winkel. Hebben een hele kast staan met 10 tot 20 verschillende smaken.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:41 schreef Anne het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik ken ze ook alleen maar met witte dopjes.
Ik ken sowieso geen enkele e-liquid merk dat gekleurde dopjes gebruikt om het nicotinegehalte aan te geven.
Waar heb je ze vandaan? Het PG/VG gehalte zal toch wel op de website staan aangegeven? Voor mensen met een PG allergie toch wel erg belangrijk..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Valt best wel mee. Er zijn meer merken die het wel doen, dan merken die het niet doen.quote:
 
			 
			
			
			En T-Juice heeft alleen maar rode dopjesquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:45 schreef marc0871 het volgende:
ik heb hier alleen maar groene dopjes.
6, 11 en 12mg.
 .
. 
			 
			
			
			dekang en diamond flavours.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:47 schreef Anne het volgende:
[..]
En T-Juice heeft alleen maar rode dopjes.
Welk merk heb jij?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Heb ik ook nog wat restjes vanquote:
 
  
			 
			
			
			euh...quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Heb ik ook nog wat restjes van
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			een heet badje en een nieuwe coil willen wel eens helpen, ja.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:53 schreef Waarheidsvinder het volgende:
LOL, van mijn setje heb ik er gister eentje onderhouden, denk laat ik toch maar even mijn Lucky Strike inpluggen.
En ik heb ineens een throat hit!
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:59 schreef Sounddragon het volgende:
Binnenkort maar weer een beetje bestellen, voor je het weet is het op enzo, moeten we niet hebben
 
			 
			
			
			 Ik vind vanille als stand alone smaakje niet lekker, maar je kunt het met bijna alles wel combineren; geeft vaak een beetje een zoetere rondere smaak aan je liquid
  Ik vind vanille als stand alone smaakje niet lekker, maar je kunt het met bijna alles wel combineren; geeft vaak een beetje een zoetere rondere smaak aan je liquid   
											 
			 
			
			
			ik heb hier ook orange smaakstof.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 22:05 schreef Sounddragon het volgende:
Ik had een tijdje geleden die orangyne met vanilla ice, dat is ook best goed te doenIk vind vanille als stand alone smaakje niet lekker, maar je kunt het met bijna alles wel combineren; geeft vaak een beetje een zoetere rondere smaak aan je liquid
 
			 
			
			
			Hmm, orangyne met pure peach.. can do that.. ik heb mijn Russian bijna leegquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 22:08 schreef marc0871 het volgende:
[..]
ik heb hier ook orange smaakstof.
in z'n eentje idd niet lekker.
maar bijv gemengd met perzik, is het best lekker.
 
											 
			 
			
			
			ik ben van alles aan het proberen, hoor.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 22:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmm, orangyne met pure peach.. can do that.. ik heb mijn Russian bijna leeg
 
			 
			
			
			Heb zojuist de Russian volgekieperd met Pure Peach, Orangyne en Vanilla Ice in ongeveer gelijke delen... niet slekt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 22:20 schreef marc0871 het volgende:
[..]
ik ben van alles aan het proberen, hoor.
ik heb nog wel eens een cocktail gemaakt van perzik, sinaasappel, aardbei en een drupje menthol.
call me crazy, maar ik vond het lekker.
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			In Ben sinds 1 December rookvrij. Ook geen moment meer behoefte gehad, zelfs niet met drank en dergelijkequote:Op zondag 12 oktober 2014 00:37 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zijn er hier mensen die uiteindelijk dankzij elektronisch roken ook echt gestopt zijn met roken? Ik zit er aan te denken van die dingen voor m'n ouders te kopen.
 
			 
			
			
			Hmm ok, ik zal binnenkort eens kijken wat ik kan kopen. Ben benieuwdquote:Op zondag 12 oktober 2014 00:44 schreef Catch22- het volgende:
[..]
In Ben sinds 1 December rookvrij. Ook geen moment meer behoefte gehad, zelfs niet met drank en dergelijke
 
											 
			 
			
			
			Ik raad iedere roker aan het tenminste te probere . Al doe je het erbij, dan kan het nog uit en is het beter voor jequote:Op zondag 12 oktober 2014 00:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Hmm ok, ik zal binnenkort eens kijken wat ik kan kopen. Ben benieuwd
 
			 
			
			
			Ik rookte 3 a 4 pakkies zware per week, ik vond het niks, maar kreeg van Anne een startersetje, en binnen 3 dagen dampte ik alleen nog maar, heb 2 weken over het laatste pakkie shag gedaan, vond het gewoon vies. Had toen net een nieuwe slof van Nelle gehaald, en die ligt nu nog steeds in de kast.quote:Op zondag 12 oktober 2014 00:37 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zijn er hier mensen die uiteindelijk dankzij elektronisch roken ook echt gestopt zijn met roken? Ik zit er aan te denken van die dingen voor m'n ouders te kopen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik ben begonnen met een kangertech evod setje, daarna een visionspinner 2 met protank gekocht, daarna kreeg ik een ego queen bij wat liquids bestellen, daarna een kangertech emow en een vamo v5 met aerotank gekocht (op de verlanglijst staat nog een kangertech ipow en een eleaf istick).quote:Op zondag 12 oktober 2014 08:40 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Misschien handig als de gestopte mensen ook vertellen wat voor setje ze de eerste keer gebruikten.
Want waar ik nu achter ben is dat de goedkopere niet altijd het gewenste effect hebben.
 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat is het mooie van de ego-C, je zet hem in elkaar en dan doet hij het gewoon. Er valt bijna niets fout te doen.quote:Op zondag 12 oktober 2014 09:33 schreef Sorella het volgende:
Zit de coil niet te strak of te los of de tank niet te strak of te los?
Heb ik ook weleens en dan rommel ik even met ze en dan doet tie het weer
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			EVOD I, daarna EVOD II, setje andere clearo's erop, daarna een Spinner erbij, toen een Aerotank erop, daarna een VV-mod gekocht, daarop een Aerotank Mega, toen eens een RBA besteld, toen nog een, daarna mech, een Evic Supreme, en nu heb ik een heleboelquote:Op zondag 12 oktober 2014 08:40 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Misschien handig als de gestopte mensen ook vertellen wat voor setje ze de eerste keer gebruikten.
Want waar ik nu achter ben is dat de goedkopere niet altijd het gewenste effect hebben.
 
											 
			 
			
			
			Coil moet soms even 'in komen'.. beetje geduld.. en ja, het kan ook aan je liquid liggen..quote:Op zondag 12 oktober 2014 09:18 schreef Waarheidsvinder het volgende:
WTF is dit, coil vervangen en nog geen TH? En ik proef ook geen smaak. Ligt dit toch aan de liquid?
Zou het kunnen dat ik gister wel iets merkte omdat er nog iets van menthol achter bleef na het verwisselen?
 
			 
			
			
			En dat allemaal in een tijdsbestek van nog geen 5 maandenquote:Op zondag 12 oktober 2014 11:02 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
EVOD I, daarna EVOD II, setje andere clearo's erop, daarna een Spinner erbij, toen een Aerotank erop, daarna een VV-mod gekocht, daarop een Aerotank Mega, toen eens een RBA besteld, toen nog een, daarna mech, een Evic Supreme, en nu heb ik een heleboel
 .
.
											 
			 
			
			
			Jouw schuldquote:Op zondag 12 oktober 2014 11:06 schreef Anne het volgende:
[..]
En dat allemaal in een tijdsbestek van nog geen 5 maanden.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij Kangertech coils niet zulke goede ervaringen met dryburnen, misschien dat het met die van jou beter gaatquote:Op zondag 12 oktober 2014 11:17 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Met onderhouden bedoel ik dat wat er in de handleiding staat: dry-burnen en base schoonmaken en doorblazen. Wat betreft verbranden, geen last van. Doet het gewoon zoals het hoort, proef niets raars.
Welke smaken geven een betere throat hit?

 
			 
			
			
			Menthol was het toch hè?quote:Op zondag 12 oktober 2014 11:17 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Met onderhouden bedoel ik dat wat er in de handleiding staat: dry-burnen en base schoonmaken en doorblazen. Wat betreft verbranden, geen last van. Doet het gewoon zoals het hoort, proef niets raars.
Welke smaken geven een betere throat hit?
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 12 oktober 2014 02:20 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik rookte 3 a 4 pakkies zware per week, ik vond het niks, maar kreeg van Anne een startersetje, en binnen 3 dagen dampte ik alleen nog maar, heb 2 weken over het laatste pakkie shag gedaan, vond het gewoon vies. Had toen net een nieuwe slof van Nelle gehaald, en die ligt nu nog steeds in de kast.
Goeie verhalen hierquote:Op zondag 12 oktober 2014 08:36 schreef Sorella het volgende:
Ben sinds 12 april rookvrij na 36 jaar 3 a 4 pakjes (gemiddeld) shag per week gerookt te hebben.
In het begin lichte afkick verschijnseltjes gehad maar lang niet zo erg als dat ik het met pillen, pleisters, kauwgom en cold turkey had (Ik had nog 1,5 pakje shag liggen, de halve opgerookt en de hele weg gegeven).
Als ik op visite ben waar stevig gerookt wordt heb ik totaal niet de behoefte om een sigaret te bietsen en nu ben ik (heel) langzaam aan het afbouwen om helemaal geen nicotine liquids meer te gebruiken.

 Als ik dus m'n moeder zover krijg te stoppen met roken stopt m'n pa ook wel
 Als ik dus m'n moeder zover krijg te stoppen met roken stopt m'n pa ook wel 
 
			 
			
			
			Hier is ie in de aanbieding voor 44,95 incl verzenden.quote:Op zondag 12 oktober 2014 19:19 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
[..]
Goeie verhalen hier
Maar goed, jullie zijn beide blijkbaar begonnen met een EVOD setje. Binnenkort maar ff 1 scoren. Mijn pa kan makkelijk stoppen met roken heb ik het idee maar m'n moeder niet. Iedere keer als m'n moeder weer begint gaat hij ook weer rokenAls ik dus m'n moeder zover krijg te stoppen met roken stopt m'n pa ook wel
-edit-
http://www.premiumsmoking.nl/home/kangertech-evod-2.html
Ik ga denk ik voor deze, zitten gelijk 2 van die sigaretten bij
 
			 
			
			
			In Duitsland zelfs een stuk goedkoperquote:Op zondag 12 oktober 2014 19:42 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Hier is ie in de aanbieding voor 44,95 incl verzenden.
http://www.dampwinkel.nu/Kangertech-Evod-2-starterset
 
			 
			
			
			Tip; neem de RVS. die kleurtjes zijn coatings, en die beschadigen/slijten vrij rap.quote:Op zondag 12 oktober 2014 19:19 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
[..]
Goeie verhalen hier
Maar goed, jullie zijn beide blijkbaar begonnen met een EVOD setje. Binnenkort maar ff 1 scoren. Mijn pa kan makkelijk stoppen met roken heb ik het idee maar m'n moeder niet. Iedere keer als m'n moeder weer begint gaat hij ook weer rokenAls ik dus m'n moeder zover krijg te stoppen met roken stopt m'n pa ook wel
-edit-
http://www.premiumsmoking.nl/home/kangertech-evod-2.html
Ik ga denk ik voor deze, zitten gelijk 2 van die sigaretten bij
 
			 
			
			
			yep.quote:Op zondag 12 oktober 2014 22:16 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Tip; neem de RVS. die kleurtjes zijn coatings, en die beschadigen/slijten vrij rap.
 
   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Gewoon niet meer in huis halen, dat scheelt allesquote:Op maandag 13 oktober 2014 21:20 schreef Waarheidsvinder het volgende:
Smokesmarter heeft het pakketje verstuurd, heb besloten om mijn asbak alvast weg te zetten en mijn resterende tabak buiten op te roken. Rook nu toch al veel minder daar ik al meer aan mijn e-sig zit te lurken.
Hoop dat het gaat lukken, heb nu de indruk dat ookal zit ik de hele avond te lurken, ik toch nog een peuk opsteek voor de feeling.
 
											 
			 
			
			
			Waarom niet? die 2 dagen zijn toch niet onoverkomelijk?quote:Op maandag 13 oktober 2014 21:08 schreef CocaColaLight het volgende:
Waarom ben ik zo ongeduldig... Ik wil zo'n eleaf istick maar nog steeds nergens op voorraad en bij smokesmarter zelf weer 2 dagen later.
De bedoeling was om die bestelling te combineren met wat liquids maar dat gaat hem nu niet meer worden
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ik zou geen hana nemen . Ding is echt log. Dan zou ik eerder een ipv nemen.quote:Op maandag 13 oktober 2014 22:01 schreef CocaColaLight het volgende:
Het was oorspronkelijk de bedoeling om hem eind vorige week voor mijn verjaardag al in huis te hebben. Maar idd 2 dagen extra maakt niet echt uit, de uitdaging is dat ik bijna door mijn lekkere liquids heen ben.
Ach jah ooit komt er wel eentje, of ik ga verder kijken naar een hanna mod.
 
			 
			
			
			tof dingquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 15:25 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje een raar systeem en de damp is volgens mij ook niet echt geweldig. Als je pas volgende maand 1 koopt, zou je kunnen kijken naar de eGrip. Overweeg ik zelf als ding voor onderweg
[..]
die is inderdaad ook prima
 
											 
			 
			
			
			Dekang is ook 70/30, tenminste waar ik ze haalquote:Op zondag 12 oktober 2014 12:11 schreef Anne het volgende:
[..]
Menthol was het toch hè?
Je zou de Menthol van Dekang eens kunnen proberen in plaats van die van Joyetech. Dekang is 80 PG / 20 VG. En anders bijvoorbeeld Sub Zero van Halo (wel wat prijziger als een Dekang en Joyetech, maar dat zul je ook wel merken aan de smaak).

gewoon voor een clone gaan van een hanaquote:Op maandag 13 oktober 2014 22:01 schreef CocaColaLight het volgende:
Het was oorspronkelijk de bedoeling om hem eind vorige week voor mijn verjaardag al in huis te hebben. Maar idd 2 dagen extra maakt niet echt uit, de uitdaging is dat ik bijna door mijn lekkere liquids heen ben.
Ach jah ooit komt er wel eentje, of ik ga verder kijken naar een hanna mod.
 
			 
			
			
			Halo moet je ook maar net liggen qua smaak. Ik vond het van alle (en dat zijn er ondertussen best veel) merken verreweg de smerigste.quote:Op zondag 12 oktober 2014 12:11 schreef Anne het volgende:
[..]
Menthol was het toch hè?
Je zou de Menthol van Dekang eens kunnen proberen in plaats van die van Joyetech. Dekang is 80 PG / 20 VG. En anders bijvoorbeeld Sub Zero van Halo (wel wat prijziger als een Dekang en Joyetech, maar dat zul je ook wel merken aan de smaak).
 
			 
			
			
			Dat is natuurlijk persoonlijk. Ik damp alleen maar Dekang koffie, omdat ik dat de lekkerste vindt (en het vertik om tweemaal zoveel te betalen voor een ander merk terwijl ik tevreden ben met Dekang), maar als je gaat lezen wat er over Dekang geschreven wordt, ben ik waarschijnlijk één van weinigen die het damptquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 08:26 schreef Kreator het volgende:
[..]
Halo moet je ook maar net liggen qua smaak. Ik vond het van alle (en dat zijn er ondertussen best veel) merken verreweg de smerigste.
 
			 
			
			
			En sommige mensen zweren erbij en vinden Virgin Vapor dan weer bahquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 08:26 schreef Kreator het volgende:
[..]
Halo moet je ook maar net liggen qua smaak. Ik vond het van alle (en dat zijn er ondertussen best veel) merken verreweg de smerigste.
 .
.
											 
			 
			
			
			Dat zei ik ook.quote:
Onmogelijk. Virgin Vapor is lekker, omdat ik het zeg. Moet je alleen niet die kansloze smaakjes bestellen, zoals je vriend deed.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:00 schreef Anne het volgende:
[..]
En sommige mensen zweren erbij en vinden Virgin Vapor dan weer bah.
 .
.
											 
			 
			
			
			Catch vindt VV niks! (dacht ik?)quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:06 schreef Kreator het volgende:
[..]
Dat zei ik ook.
[..]
Onmogelijk. Virgin Vapor is lekker, omdat ik het zeg. Moet je alleen niet die kansloze smaakjes bestellen, zoals je vriend deed..
 
			 
			
			
			Milkshake ja. DIe is niet te dampen. Heb em nog staan als ultra-nood-reserve.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:08 schreef Anne het volgende:
[..]
Catch vindt VV niks! (dacht ik?)
SD vindt VV wel lekker, behalve de milkshake smaak (of wat was het ook alweer?).
 
			 
			
			
			Ik kreeg er geen smaak uit. En ik vind volledige VG niets vanwege het totale gebrek aan throathit, geeft mij een heel onvoldaan gevoel.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:08 schreef Anne het volgende:
[..]
Catch vindt VV niks! (dacht ik?)
SD vindt VV wel lekker, behalve de milkshake smaak (of wat was het ook alweer?).
 
			 
			
			
			Heb ik ook wel last van, maar ja. Wat moet je dan...quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:29 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik kreeg er geen smaak uit. En ik vind volledige VG niets vanwege het totale gebrek aan throathit, geeft mij een heel onvoldaan gevoel.
 . Ik mis de throathit echt wel. Mooie witte wolken met damp is dan wel weer leuk.
. Ik mis de throathit echt wel. Mooie witte wolken met damp is dan wel weer leuk.
											 
			 
			
			
			Sja, in de praktijk is dat niet zo handig (op werk bijvoorbeeld). Als je een PG-allergie hebt is dat wel naar ja.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:47 schreef Kreator het volgende:
[..]
Heb ik ook wel last van, maar ja. Wat moet je dan.... Ik mis de throathit echt wel. Mooie witte wolken met damp is dan wel weer leuk.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |