Machtspositie verloren nadat (Arabische) soennieten meer dan 40 jaar in moderne Irak in het centrum van de machts zaten...als minderheid he. Sektarisme gigantisch toegenomen dus ipv identificeren met centrale overheid zoals de afgelopen 40 jaar voor de invasie (met soennitische president) werd de sektarische identiteit juist leidend; soennieten! "Net zoals mijn sunni-brothers in het naast Irak gelegen golfgebied en tegen de sjietische safawidisch overheersing geleidt uit Teheran vechten als mujahid!". En dan zit je op een glijdende schaal.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:37 schreef De_Guidance het volgende:
Hoe is dat ineens gebeurd?
Ook Saudisch geld?
Of de trauma's van de oorlog?
Deze dorpsgek heeft nog wel eens heldere momenten.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:45 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Was wel leuk geschreven hoor.
Noem je de huidige Grieken nu Slaven?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:41 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Dat zijn allemaal Bosniakken en Albaniërs man.
Harun Yahya die pornoster is daar de schuldige van met zijn pauperwerkjes.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:44 schreef De_Guidance het volgende:
Overigens geloofden in de jaren '70 de overgrote meerderheid van de Turken in evolutie.
Nu iets minder dan de helft.
Blame the Sauds.
Wonen naar mijn weten heul veul Balkan vluchtelingen in die stad.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:46 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Noem je de huidige Grieken nu Slaven?
Foei!
Met je atoombom.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:45 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Machtspositie verloren nadat (Arabische) soennieten meer dan 40 jaar in moderne Irak in het centrum van de machts zaten...als minderheid he. Sektarisme gigantisch toegenomen dus ipv identificeren met centrale overheid zoals de afgelopen 40 jaar voor de invasie (met soennitische president) werd de sektarische identiteit juist leidend; soennieten! "Net zoals mijn sunni-brothers in het naast Irak gelegen golfgebied en tegen de sjietische safawidisch overheersing geleidt uit Teheran vechten als mujahid!". En dan zit je op een glijdende schaal.
Ik zei al eerder dat er maar een oplossing is voor deze regio en dat is niet Averroes
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:45 schreef Aloulou het volgende:
Ik zei al eerder dat er maar een oplossing is voor deze regio en dat is niet Averroes
Vandaar de mooie lichte ogen en donkerblonde haren.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:46 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Wonen naar mijn weten heul veul Balkan vluchtelingen in die stad.
Yesssquote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:47 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Vandaar de mooie lichte ogen en donkerblonde haren.
En ik maar denken dat de evolutie (en andere wetenschappelijke visies) ook in ontegenzeglijke en duidelijke bewoordingen in de Koran stond, hoe vaak ik die wel niet heb voorbijkomen..quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:44 schreef De_Guidance het volgende:
Overigens geloofden in de jaren '70 de overgrote meerderheid van de Turken in evolutie.
Nu iets minder dan de helft.
Blame the Sauds.
Ja laten we er maar geen theologische discussie van maken.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:49 schreef primakov het volgende:
[..]
En ik maar denken dat de evolutie (en andere wetenschappelijke visies) ook in ontegenzeglijke en duidelijke bewoordingen in de Koran stond, hoe vaak ik die wel niet heb voorbijkomen..
Dat type Turkse vrouw met gitzwart haar, relatief lichte huidskleur en lichtelijk gebogen neusje zijn mooier manquote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:47 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Vandaar de mooie lichte ogen en donkerblonde haren.
Jullie beide schrijven best fijn.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:50 schreef IPA35 het volgende:
Overigens ben ik zelf meer liefhebber van de schrijfstijl van Aloulou, ook al ben ik het niet altijd met hem eens.
True.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:51 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Dat type Turkse vrouw met gitzwart haar, relatief lichte huidskleur en lichtelijk gebogen neusje zijn mooier man.
Meestal heb ik gewoon doelloze oneliners omdat ik lui ben.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:52 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Jullie beide schrijven best fijn.
Dit is al jaren mijn Fok credoquote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:53 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Meestal heb ik gewoon doelloze oneliners omdat ik lui ben.
Op de phone een heel verhaal tikken is ook irritant.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:53 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Meestal heb ik gewoon doelloze oneliners omdat ik lui ben.
Yesquote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:56 schreef Halcon het volgende:
[..]
Op de phone een heel verhaal tikken is ook irritant.
Hoe gaat het?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 23:57 schreef IPA35 het volgende:
Ben nu op PC. Jullie mogen alles vragen G's...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |