SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!
[ Bericht 6% gewijzigd door Fred op 16-09-2017 12:12:35 ]"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman![]()
5c? Dat is inderdaad heel matig, maar je het red het er mee? Aangezien bijna 6gb standaard apps zijn zonder eigen inbreng.quote:![]()
Jep idd!quote:Op donderdag 2 oktober 2014 14:46 schreef ufopiloot het volgende:
Pfff.. één dag een groeps chat op Whatsapp en hij zit al volEen paar lullige plaatjes en filmpjes....
![]()
Beetje 5gb of meer datalimiet en muziek streamen = geen opslag nodig voor muziek
Beetje kekke gamer speelt z'n spelletje zo uit = geen opslag nodig voor games
Beetje fotograaf back-upt zijn foto's op 1 van de tig manieren = geen opslag nodig voor foto's
Nog even en high capaciteit hd's in telefoons zijn niet meer nodigMai pben rai~!![]()
Dat kan zijn, maar het betekend dat je er wel enorm rekening mee moet houden. Dat is nou net wat ik bij een dure telefoon niet wil, maar goed ieder zijn ding dus.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:05 schreef KNAK het volgende:
Beetje 5gb of meer datalimiet en muziek streamen = geen opslag nodig voor muziek
Beetje kekke gamer speelt z'n spelletje zo uit = geen opslag nodig voor games
Beetje fotograaf back-upt zijn foto's op 1 van de tig manieren = geen opslag nodig voor foto's
Nog even en high capaciteit hd's in telefoons zijn niet meer nodig![]()
Ik maak mij echt continue zorgen over mijn opslag. Ik ben echt iedere minuut van de dag bezig met het bedenken welke opslag ik deze keer ga verwijderen op mijn 16 GB iPhone. Ik zit er zelfs aan te denken om maar gewoon een klaptelefoon te kopen waar ik alleen mee kan bellen want als ik niet zorgeloos mijn foto's en andere crap kan opslaan dan heeft het ook geen zin om een iPhone te nemen en bespaar ik meteen heel veel geld. Ik MOET heel veel apps installeren als ik een iPhone heb en verwijderen is absoluut een no go.![]()
Mijn 6 heeft iig geen probleem hiermee. Zowel niet met de Tesla, als met de RS6. Misschien dat het bij oudere iPhone modellen is, of bij wat oudere typen auto's?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 08:35 schreef Etcetera het volgende:
Het is een bekend issue. Lees anders hier evenDoe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
16 was ook echt te weinig voor mij, ik vind het heerlijk dat ik nu met 64 gig nergens meer aan hoef te denken.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.![]()
Ik heb destijds gekozen voor een iPhone 5 met 16GB, omdat de 32GB variant niet leverbaar was.
Ik kwam van een iPhone 4 met 32GB, dus het was wel even wennen. Ik heb nu een iCloud account met 20GB, een Dropbox account met 20GB en Spotify, dus over het algemeen heb ik wel genoeg aan die 16GB. Heel zelden moet ik mijn telefoon echter nog wel eens opschonen om zo wat ruimte vrij te maken, maar over het algemeen kan ik me prima redden met de beschikbare ruimte.![]()
Jep, 5Cquote:Op donderdag 2 oktober 2014 14:36 schreef Apekoek het volgende:
[..]
5c? Dat is inderdaad heel matig, maar je het red het er mee? Aangezien bijna 6gb standaard apps zijn zonder eigen inbreng.Gratis bij abbo, dat was voor mij de belangrijkste reden. Ook drie jaar met de 4 8GB gedaan. Nou zijn foto's nu wel van betere kwaliteit dus die nemen wat meer ruimte in. Volgende keer ga ik wel voor 16GB, maar voor nu gaat het prima.
Even snel gekeken en dit is ongeveer mijn opslag:
Apps: 49 stuks (26 standaard apps) (o.a. Facebook, whatsapp/telegram, ING, 2 weer apps, NOS, TV gids, vodafone, ns, 9292ov, appie, dropbox, pages en een leesapp)
iBooks: 27 ebooks, 2 pdf's
Foto's: 50 foto's (Sinds iOS8)
Nu 4,4 GB in gebruik en 1 GB vrijOTA updaten gaat niet, dat is dus jammer. En verder kan ik een paar honderd foto's hebben. Dat vind ik zelf prima want anders wordt het ene zooi, en er zitten veel bullshit foto's tussen dus die zijn ook niet nodig.
Moet daarbij wel even zeggen dat ik een iPod Video 30GB heb voor mijn muziek en ik mijn MacBook intensief gebruik, en die heb ik bijna altijd mee.
Maar meer geheugen is helemaal top hoor! Voor mij is het nu prima zo en 'gratis' bij mijn abbo is toch wel echt een pre, ik kan namelijk totaal niet met geld omgaan(Nu verdwijnt er elke maand ¤40,- van mijn rekening, daar kan ik niks aan doen dus dat gaat gewoon goed.) En ik begrijp de discussie heel goed dat men meer geheugen wilt en dat 8 en 16 GB niet meer van deze tijd is, ik vind het alleen jammer dat mensen met 8 en 16 nu steeds voor van alles en nog wat worden uitgemaakt.
![]()
Dit.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:18 schreef Dimens het volgende:
Ik maak mij echt continue zorgen over mijn opslag. Ik ben echt iedere minuut van de dag bezig met het bedenken welke opslag ik deze keer ga verwijderen op mijn 16 GB iPhone. Ik zit er zelfs aan te denken om maar gewoon een klaptelefoon te kopen waar ik alleen mee kan bellen want als ik niet zorgeloos mijn foto's en andere crap kan opslaan dan heeft het ook geen zin om een iPhone te nemen en bespaar ik meteen heel veel geld. Ik MOET heel veel apps installeren als ik een iPhone heb en verwijderen is absoluut een no go.
Wat een kansloos gelul over geheugen al 4 pagina's lang.Moet ieder voor zichzelf weten/bepalen.
Plaatje van mijn 6, met daarachter mijn 5S die afgelopen weekend het pand heeft verlaten.Morgen komt de Apple case binnen, ben voor de bruine gegaan.
We know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.![]()
Verkapte 'kijk-mij-een-Tesla-en-een-RS6-rijden'-post.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 15:23 schreef DS4 het volgende:
[..]
Mijn 6 heeft iig geen probleem hiermee. Zowel niet met de Tesla, als met de RS6. Misschien dat het bij oudere iPhone modellen is, of bij wat oudere typen auto's?![]()
6gb aan standaard apps? Dan vraag ik me af wat ze bij mij vergeten zijn. 25 apps, 30 foto's en 3 video's en in totaal 3,8gb gebruikt.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 14:36 schreef Apekoek het volgende:
[..]
5c? Dat is inderdaad heel matig, maar je het red het er mee? Aangezien bijna 6gb standaard apps zijn zonder eigen inbreng.
Blijkbaar kan jij niet toe met 16gb. Prima, daarom kan je kiezen voor meer. Maar waarom ben je er zo stellig van overtuigd dat niemand comfortabel gebruik kan maken van een toestel met 16gb?![]()
Heb je al een keer netwerkinstellingen hersteld?quote:Op woensdag 1 oktober 2014 22:59 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb last van de Bluetooth icm mijn auto. Las net op nu.nl dat dat een bekend probleem is.
Dat zou het op kunnen lossen, maar het kan ook een bug zijn natuurlijk.![]()
op de bodem staan 4 standaard apps telefoon muziek safari en mail, is er een mogelijkheid om die aan te passen of te vervangen?"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman![]()
Heb je ze al geprobeerd weg te slepen door een app ingedrukt te houden?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:35 schreef cherrycoke het volgende:
op de bodem staan 4 standaard apps telefoon muziek safari en mail, is er een mogelijkheid om die aan te passen of te vervangen?
Je kan zelfs mappen in de dock gooien![]()
ohwja zo deed je datquote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:37 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Heb je ze al geprobeerd weg te slepen door een app ingedrukt te houden?
Je kan zelfs mappen in de dock gooien"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman![]()
Ik denk eerder een "kijk-mij-eens-doen-alsof-ik-een-Tesla-en-een-RS6-heb" postquote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:15 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Verkapte 'kijk-mij-een-Tesla-en-een-RS6-rijden'-post.
People assume too much.![]()
Nou en? Jij mag hier toch ook over je opel astra vertellen?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:06 schreef very het volgende:
[..]
Ik denk eerder een "kijk-mij-eens-doen-alsof-ik-een-Tesla-en-een-RS6-heb" post![]()
Als je dan toch wil fiepen moet je de iPhone 6 er ook bij noemen.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:15 schreef Pino112 het volgende:
Verkapte 'kijk-mij-een-Tesla-en-een-RS6-rijden'-post.Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Lees vaker mee in PTA zou ik zeggen.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:06 schreef very het volgende:
Ik denk eerder een "kijk-mij-eens-doen-alsof-ik-een-Tesla-en-een-RS6-heb" postDoe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Wat wil je als bewijs? Dat ik meermaals op de Nordschleife fokkers heb ontmoet met de auto's waarvan ik claim ze onder mijn reet te hebben? Dat kun je nl. wel teruglezen...quote:
In K&W kun je ook nog wel een draadje vinden over mijn woning als je zo heel graag bevestigd wil zien dat ik meer te makken heb dan de gemiddelde fokker.
Maar goed, mijn punt was vooral dat ik denk dat het geen heel algemeen probleem is en wellicht vooral wat oudere modellen treft (of dat nu gaat om de iphone of de auto zelf).Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
is echt zo hoorquote:
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Ik wil natuurlijk gewoon een foto van je RS6 zienquote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:32 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat wil je als bewijs? Dat ik meermaals op de Nordschleife fokkers heb ontmoet met de auto's waarvan ik claim ze onder mijn reet te hebben? Dat kun je nl. wel teruglezen...
In K&W kun je ook nog wel een draadje vinden over mijn woning als je zo heel graag bevestigd wil zien dat ik meer te makken heb dan de gemiddelde fokker.
Maar goed, mijn punt was vooral dat ik denk dat het geen heel algemeen probleem is en wellicht vooral wat oudere modellen treft (of dat nu gaat om de iphone of de auto zelf).
Geile bak namelijk
En ik geloof je nu wel hahaPeople assume too much.![]()
Zo, wat een switch qua formaat vd 4S naar de 6. Geweldig.
1 puntje: ben vorige week van Vodafone naar Ziggo gegaan, maar bij APN instellingen blijven dingen van Vodafone staan (MMS en persoonlijke hotspot). Als ik dat verwijder zet het zichzelf terug
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Tering, is er soms een nieuwe iPhone uit of zo? Ik blijf niet deleten, dat jullie het even weten.I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.![]()
Toch proef ik wat narcisme in je post. Maar hey, wellicht zou ik dat ook hebben met een Tesla en een Duitse blinker onder mijn zitvleesch. Wanneer gaat de Riva weer naar de stalling?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:32 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat wil je als bewijs? Dat ik meermaals op de Nordschleife fokkers heb ontmoet met de auto's waarvan ik claim ze onder mijn reet te hebben? Dat kun je nl. wel teruglezen...
In K&W kun je ook nog wel een draadje vinden over mijn woning als je zo heel graag bevestigd wil zien dat ik meer te makken heb dan de gemiddelde fokker.
Maar goed, mijn punt was vooral dat ik denk dat het geen heel algemeen probleem is en wellicht vooral wat oudere modellen treft (of dat nu gaat om de iphone of de auto zelf).http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 18:59 schreef Bart het volgende:
Tering, is er soms een nieuwe iPhone uit of zo? Ik blijf niet deleten, dat jullie het even weten.![]()
![]()
hoi
ik wil graag tweedehands een iphone aanschaffen. als ik op maektplaats kijk (16gb) zijn dit ongeveer de minimale prijzen voor onbeschadigd en veel mensen bieden dus hun iphone voor zoveel
iphone 4s 95 euro
iphone 5 200 euro
iphone 5s 280 euro
nu vraag ik mij af waar ik op moet letten bij het kopen van een tweedehands iphone, behalve een icloud lock en beschadigingen? (en een bonrekening zodat ik zeker weet dat die niet gestolen is)
en welke zouden jullie tweedehands aanraden? hoe lang duurt het per telefoon voordat er een os uitkomt waar je je telefoon niet meer op kan updaten? (4s vlg jaar neem ik aan) en als dat biet meer kan hoe lang duurt het voordat je problemen krijgt met apps installeren en updaten?![]()
Daar kun je snel achter komen dan, gewoon hem vragen of hij een narcist isquote:Op donderdag 2 oktober 2014 22:54 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Toch proef ik wat narcisme in je post. Maar hey, wellicht zou ik dat ook hebben met een Tesla en een Duitse blinker onder mijn zitvleesch. Wanneer gaat de Riva weer naar de stalling?Bron: http://mobiel.nu.nl/weten(...)antwoord-vraag-.html
![]()
Ik denk dat je prijzen wat aan de lage kant zitten. Voor een goed werkende 5s krijg je wel ~400 bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 01:30 schreef mapima het volgende:
hoi
ik wil graag tweedehands een iphone aanschaffen. als ik op maektplaats kijk (16gb) zijn dit ongeveer de minimale prijzen voor onbeschadigd en veel mensen bieden dus hun iphone voor zoveel
iphone 4s 95 euro
iphone 5 200 euro
iphone 5s 280 euro
nu vraag ik mij af waar ik op moet letten bij het kopen van een tweedehands iphone, behalve een icloud lock en beschadigingen? (en een bonrekening zodat ik zeker weet dat die niet gestolen is)
en welke zouden jullie tweedehands aanraden? hoe lang duurt het per telefoon voordat er een os uitkomt waar je je telefoon niet meer op kan updaten? (4s vlg jaar neem ik aan) en als dat biet meer kan hoe lang duurt het voordat je problemen krijgt met apps installeren en updaten?
De iCloud lock is snel te zien. Als er namelijk een op het toestel zit, is de iPhone onbruikbaar. Waar je verder op moet letten: Wifi/3G, speakers, microfoon, Touch ID, knoppen. Ik zou een 5s kopen, die hebben namelijk nog garantie (bij Apple is een serienummer en iPhone genoeg - factuur hoeven zij niet te zien).
[ Bericht 0% gewijzigd door Ataturko op 03-10-2014 08:28:23 ]![]()
iig geen 4s doen veel te veel wifi problemen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 01:30 schreef mapima het volgende:
hoi
ik wil graag tweedehands een iphone aanschaffen. als ik op maektplaats kijk (16gb) zijn dit ongeveer de minimale prijzen voor onbeschadigd en veel mensen bieden dus hun iphone voor zoveel
iphone 4s 95 euro
iphone 5 200 euro
iphone 5s 280 euro
nu vraag ik mij af waar ik op moet letten bij het kopen van een tweedehands iphone, behalve een icloud lock en beschadigingen? (en een bonrekening zodat ik zeker weet dat die niet gestolen is)
en welke zouden jullie tweedehands aanraden? hoe lang duurt het per telefoon voordat er een os uitkomt waar je je telefoon niet meer op kan updaten? (4s vlg jaar neem ik aan) en als dat biet meer kan hoe lang duurt het voordat je problemen krijgt met apps installeren en updaten?
Voor de 5 zijn 2 reparatieprogrammas dus dat is goed op te lossen.
Controleer of icloud uitgelogd is, en zoek mijn iPhone uit staat. Is dat niet, dan kun je m weggooien.
Controleer de indicatoren op vochtschade. En behuizing op vallen.
Hoelang is er nog garantie?Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
http://tweakers.net/nieuw(...)ng-ios-apparaat.htmlquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 01:30 schreef mapima het volgende:
hoi
ik wil graag tweedehands een iphone aanschaffen. als ik op maektplaats kijk (16gb) zijn dit ongeveer de minimale prijzen voor onbeschadigd en veel mensen bieden dus hun iphone voor zoveel
iphone 4s 95 euro
iphone 5 200 euro
iphone 5s 280 euro
nu vraag ik mij af waar ik op moet letten bij het kopen van een tweedehands iphone, behalve een icloud lock en beschadigingen? (en een bonrekening zodat ik zeker weet dat die niet gestolen is)
en welke zouden jullie tweedehands aanraden? hoe lang duurt het per telefoon voordat er een os uitkomt waar je je telefoon niet meer op kan updaten? (4s vlg jaar neem ik aan) en als dat biet meer kan hoe lang duurt het voordat je problemen krijgt met apps installeren en updaten?![]()
Je zit wel erg laag met je prijzen. Ik verkocht mijn 5S voor 500 om maar wat te noemen...quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 01:30 schreef mapima het volgende:
hoi
ik wil graag tweedehands een iphone aanschaffen. als ik op maektplaats kijk (16gb) zijn dit ongeveer de minimale prijzen voor onbeschadigd en veel mensen bieden dus hun iphone voor zoveel
iphone 4s 95 euro
iphone 5 200 euro
iphone 5s 280 euro
nu vraag ik mij af waar ik op moet letten bij het kopen van een tweedehands iphone, behalve een icloud lock en beschadigingen? (en een bonrekening zodat ik zeker weet dat die niet gestolen is)
en welke zouden jullie tweedehands aanraden? hoe lang duurt het per telefoon voordat er een os uitkomt waar je je telefoon niet meer op kan updaten? (4s vlg jaar neem ik aan) en als dat biet meer kan hoe lang duurt het voordat je problemen krijgt met apps installeren en updaten?
De 5S is het fijnste toestel van de 3. Een 4(S) zou ik niet meer willen.Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
klopt. Heb wat issues (freezes) met ios8. Zit nog te wachten op de release van mn volgende toestel. (Note4).quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 08:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Je zit wel erg laag met je prijzen. Ik verkocht mijn 5S voor 500 om maar wat te noemen...
De 5S is het fijnste toestel van de 3. Een 4(S) zou ik niet meer willen.http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
- heeft Apple nou ongevraagd een album van U2 op mijn iPhone gezet en het ook op eigen houtje weer verwijderd? Ik zou namelijk zweren dat ik een album van U2 tussen mijn muzieknummers zag staan terwijl ik dat nooit gedownload heb. Ik haat U2
- hoe kan het dat als ik in de iPhone mail app in een mailtje van marktplaats op de link naar de advertentie klik ik op een hele foute adult site uitkom? Helaas niet repriduceerbaar.![]()
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 18:59 schreef Bart het volgende:
Tering, is er soms een nieuwe iPhone uit of zo? Ik blijf niet deleten, dat jullie het even weten.Bart door de bocht
There are 2 Situations that drives an man Crazy: With and without wife
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷![]()
Ik ben vorige week van Vodafone naar Ziggo gegaan, maar bij APN instellingen blijven dingen van Vodafone staan (MMS en persoonlijke hotspot). Als ik dat verwijder zet het zichzelf terugzelfs na switch van 4s naar 6..
En mijn 4s ga ik verkopen. Zijn al mijn instellingen, passwords etc van het toestel af middels Instellingen ▸ Algemeen ▸ Stel opnieuw in ▸ optie: Wis alle instellingen?Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
https://buy.itunes.apple.(...)e.woa/wa/offerOptOutquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 08:37 schreef BlauweSporttas het volgende:
- heeft Apple nou ongevraagd een album van U2 op mijn iPhone gezet en het ook op eigen houtje weer verwijderd? Ik zou namelijk zweren dat ik een album van U2 tussen mijn muzieknummers zag staan terwijl ik dat nooit gedownload heb. Ik haat U2
- hoe kan het dat als ik in de iPhone mail app in een mailtje van marktplaats op de link naar de advertentie klik ik op een hele foute adult site uitkom? Helaas niet repriduceerbaar.![]()
Bootjes moet je huren (of je moet extreem veel vrije tijd hebben en die op de boot door willen brengen).quote:Op donderdag 2 oktober 2014 22:54 schreef SosuaCafe het volgende:
Toch proef ik wat narcisme in je post. Maar hey, wellicht zou ik dat ook hebben met een Tesla en een Duitse blinker onder mijn zitvleesch. Wanneer gaat de Riva weer naar de stalling?
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
PTA / Touristen Fahrten (Nürburgring) deel 3quote:Op donderdag 2 oktober 2014 17:39 schreef very het volgende:
Ik wil natuurlijk gewoon een foto van je RS6 zien
Geile bak namelijk
En ik geloof je nu wel hahaDoe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Punt is dat het album al verwijderd is, echter dat heb ik niet zelf gedaan. Ik heb dus ongevraagd een album van U2 gekregen (een schande), en het is ook ongevraagd weer verwijderdquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:29 schreef Ataturko het volgende:
[..]
https://buy.itunes.apple.(...)e.woa/wa/offerOptOut![]()
Dus je vindt het EN schandalig dat ze het op jouw telefoon gezet hebben EN schandalig dat ze het er weer afgehaald hebben? Ben je dan niet aan het zeuren om het zeuren? Pick one!quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:47 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Punt is dat het album al verwijderd is, echter dat heb ik niet zelf gedaan. Ik heb dus ongevraagd een album van U2 gekregen (een schande), en het is ook ongevraagd weer verwijderdDoe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Sinds ik naar ios8 ben gegaan log ik (in Safari, in Chrome gaat het goed) steeds automatisch uit bij sommige sites. Bijvoorbeeld dit forum. Iemand enig idee hoe dat komt?![]()
wanneer koop je een Nissan GTR om mee te speulen?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 09:44 schreef DS4 het volgende:
[..]
PTA / Touristen Fahrten (Nürburgring) deel 3
http://www.syfy.com/tinman/oz/
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”![]()
Ik heb ook een 4s... iCloud heb ik gewoon ingelogd en zoek mijn iPhone staat bij mij aan.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 07:52 schreef Ynske het volgende:
Controleer of icloud uitgelogd is, en zoek mijn iPhone uit staat. Is dat niet, dan kun je m weggooien.
Is dat niet goed? Omdat jij zei dan kun je m weggooien😳![]()
Wat gaar dat je Camera+ gewoon opnieuw moet aanschaffen. Ik had hem al gekocht en gebruikte hem al jaren.![]()
Als jij een iPhone koopt waar zoek mijn iPhone op staat en iCloud ingelogd is met de gegevens van de vorige gebruiker, dan kun jij niets met die iPhonequote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:01 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik heb ook een 4s... iCloud heb ik gewoon ingelogd en zoek mijn iPhone staat bij mij aan.
Is dat niet goed? Omdat jij zei dan kun je m weggooien😳
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Leren apple hoesje voor de iphone 6 binnen, erg nice.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.![]()
hier niet, staat een wolkje naast in de storequote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:09 schreef Splackavellie02 het volgende:
Wat gaar dat je Camera+ gewoon opnieuw moet aanschaffen. Ik had hem al gekocht en gebruikte hem al jaren.“Specialization is for insects”.—Robert Heinlein![]()
Wanneer heb je hem gekocht?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:35 schreef n8n het volgende:
[..]
hier niet, staat een wolkje naast in de store![]()
Staat hij niet bij je eerdere aankopen?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:35 schreef n8n het volgende:
[..]
hier niet, staat een wolkje naast in de store
http://support.apple.com/kb/HT2519?viewlocale=nl_NL
anders navragen bij iTunes Store waarom je nu ineens moet betalen? >http://www.apple.com/nl/support/itunes/contact/Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Ik denk dat ik mezelf in m'n vingers heb gesneden, heb hem opnieuw gekocht. Het is maar 1,79 maar toch. Ik heb drie jaar geleden de app voor 2,59 gekocht geloof ik en altijd met veel plezier gebruikt, dus vond het een beetje apart dat hij niet terug gezet werd met de rest van m'n backup naar m'n nieuwe iPhone.![]()
Ja maar deze is van mij niet van een ander.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:09 schreef Ynske het volgende:
Als jij een iPhone koopt waar zoek mijn iPhone op staat en iCloud ingelogd is met de gegevens van de vorige gebruiker, dan kun jij niets met die iPhone![]()
Dus heb jij daar geen last van.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 12:25 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja maar deze is van mij niet van een ander.
Maar als je een andere koopt van iemand die ingelogd is, en die wil m niet verwijderen dan kun je m weggooienToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Dan kun je m laten refundenquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:53 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ik denk dat ik mezelf in m'n vingers heb gesneden, heb hem opnieuw gekocht. Het is maar 1,79 maar toch. Ik heb drie jaar geleden de app voor 2,59 gekocht geloof ik en altijd met veel plezier gebruikt, dus vond het een beetje apart dat hij niet terug gezet werd met de rest van m'n backup naar m'n nieuwe iPhone.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Oke dank je!quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 12:31 schreef Ynske het volgende:
Dus heb jij daar geen last van.
Maar als je een andere koopt van iemand die ingelogd is, en die wil m niet verwijderen dan kun je m weggooien![]()
Het zijn echt de prijzen op Marktplaats voor goed werkende toestellen zonder beschadigingen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 08:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Je zit wel erg laag met je prijzen. Ik verkocht mijn 5S voor 500 om maar wat te noemen...
De 5S is het fijnste toestel van de 3. Een 4(S) zou ik niet meer willen.
En ik denk dat ik overtuigd ben waarom de 4S ondanks de lage prijs niet meer de moeite waard is. Kan je me vertellen waarom de 5S veel fijner is?![]()
Nooit. Niet meer mijn ding. Ik reed ze ook steevast voorbij met de Porsche.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 10:48 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
wanneer koop je een Nissan GTR om mee te speulen?Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
4 jaar terug ofzo, had mn 3GS nogquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:48 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Wanneer heb je hem gekocht?“Specialization is for insects”.—Robert Heinlein![]()
In het verre verleden Tweetbot aangeschaft. Blijkt dat ik het weer moet aanschaffen vanwege iOS8. Die weten het wel uit te melken.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Omdat de WiFi connector vaak kapot gaat /is en zichtbaar wordt na een update.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 12:44 schreef mapima het volgende:
[..]
Het zijn echt de prijzen op Marktplaats voor goed werkende toestellen zonder beschadigingen.
En ik denk dat ik overtuigd ben waarom de 4S ondanks de lage prijs niet meer de moeite waard is. Kan je me vertellen waarom de 5S veel fijner is?
En dan heb je een toestel zonder WiFi of kost t je max iPhone 4s ¤ 211,10 om te laten repareren als hij ouder dan 1 jaar isToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Of je dan ook werkelijk geleverd krijgt wat is geadverteerd valt dan te betwijfelen...quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 12:44 schreef mapima het volgende:
Het zijn echt de prijzen op Marktplaats voor goed werkende toestellen zonder beschadigingen.
Ligt een stuk beter in de hand, ook door het lagere gewicht. Het scherm is fijner en het toestel is gewoon sneller. Het zijn net die dingen die in de dagelijkse praktijk gemerkt worden.quote:En ik denk dat ik overtuigd ben waarom de 4S ondanks de lage prijs niet meer de moeite waard is. Kan je me vertellen waarom de 5S veel fijner is?Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
huh hoe kan dat en is dat alleen bij de 5?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 13:55 schreef Ynske het volgende:
[..]
Omdat de WiFi connector vaak kapot gaat /is en zichtbaar wordt na een update.
En dan heb je een toestel zonder WiFi of kost t je max iPhone 4s ¤ 211,10 om te laten repareren als hij ouder dan 1 jaar is![]()
oke snap ik maar waardoor logt die betwr in de hand behalve het gewicht?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:46 schreef DS4 het volgende:
[..]
Of je dan ook werkelijk geleverd krijgt wat is geadverteerd valt dan te betwijfelen...
[..]
Ligt een stuk beter in de hand, ook door het lagere gewicht. Het scherm is fijner en het toestel is gewoon sneller. Het zijn net die dingen die in de dagelijkse praktijk gemerkt worden.![]()
Omdat hij wat langer is vermoed ik. Ik weet iig dat ik destijds heel gelukkig was met de 5 ipv de 4S.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:11 schreef mapima het volgende:
oke snap ik maar waardoor logt die betwr in de hand behalve het gewicht?Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Nee alleen bij de 4S.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:11 schreef mapima het volgende:
[..]
huh hoe kan dat en is dat alleen bij de 5?Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Dat ligt ook aan je handenquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:11 schreef mapima het volgende:
[..]
oke snap ik maar waardoor logt die betwr in de hand behalve het gewicht?Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Was die versie uit het verre verleden ook Tweetbot 3 (die ik overigens ook op IOS7 al tijden gebruik)?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 13:53 schreef MisterJ.Lo het volgende:
In het verre verleden Tweetbot aangeschaft. Blijkt dat ik het weer moet aanschaffen vanwege iOS8. Die weten het wel uit te melken.
![]()
quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:53 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ik denk dat ik mezelf in m'n vingers heb gesneden, heb hem opnieuw gekocht. Het is maar 1,79 maar toch. Ik heb drie jaar geleden de app voor 2,59 gekocht geloof ik en altijd met veel plezier gebruikt, dus vond het een beetje apart dat hij niet terug gezet werd met de rest van m'n backup naar m'n nieuwe iPhone.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 11:53 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ik denk dat ik mezelf in m'n vingers heb gesneden, heb hem opnieuw gekocht. Het is maar 1,79 maar toch. Ik heb drie jaar geleden de app voor 2,59 gekocht geloof ik en altijd met veel plezier gebruikt, dus vond het een beetje apart dat hij niet terug gezet werd met de rest van m'n backup naar m'n nieuwe iPhone.Je hoeft NOOIT wat opnieuw aan te schaffen, dan zegt de App Store dat je het al eerder hebt aangeschaft en krijg je hem gratis.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 13:53 schreef MisterJ.Lo het volgende:
In het verre verleden Tweetbot aangeschaft. Blijkt dat ik het weer moet aanschaffen vanwege iOS8. Die weten het wel uit te melken.
In jouw geval is er een nieuwe versie van de app uitgekomen. Er staan dus nu meerdere versies van die app in de App Store. Tweetbot 2 en Tweetbot 3.![]()
Klopt niet, je moet wel degelijk opnieuw betalen voor Tweetbot 3 ook al heb je de voorganger (eerder) aangeschaft.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:27 schreef glannie het volgende:
[..]
[..]
Je hoeft NOOIT wat opnieuw aan te schaffen, dan zegt de App Store dat je het al eerder hebt aangeschaft en krijg je hem gratis.
In jouw geval is er een nieuwe versie van de app uitgekomen. Er staan dus nu meerdere versies van die app in de App Store. Tweetbot 2 en Tweetbot 3.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Dat zegt hij toch ook.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Klopt niet, je moet wel degelijk opnieuw betalen voor Tweetbot 3 ook al heb je de voorganger (eerder) aangeschaft.
Voor de oude versie hoef je niet te betalen, die staat bij je eerdere aankopen.
Als je een nieuwere app er van wilt moet je betalenToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Je kunt het beestje nog zoveel namen geven, feitelijk is het dezelfde app die een update heeft ondergaan en waarvoor je opnieuw dient te betalen. Een makkelijke manier om te cashen. Dat terzijde koop ik het gewoon opnieuw.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:38 schreef Ynske het volgende:
[..]
Dat zegt hij toch ook.
Voor de oude versie hoef je niet te betalen, die staat bij je eerdere aankopen.
Als je een nieuwere app er van wilt moet je betalenAny man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Vandaag ook maar een 6 met 64gb aangeschaft. Mijn 5 met 16gb voor 280 kunnen verkopen. Redelijke prijs?![]()
Ik vind het niet hoog, maar jij bepaalt als verkoper wat je redelijk vindt...quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:43 schreef Sunri5e het volgende:
Vandaag ook maar een 6 met 64gb aangeschaft. Mijn 5 met 16gb voor 280 kunnen verkopen. Redelijke prijs?
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Net eindelijk een nieuw scherm in mijn iPhone 4 gezet, wat is dat mooi zeg. Lijkt net of ik een nieuwe telefoon heb![]()
![]()
Was die 4 de investering nog waard dan? Of is zo'n scherm relatief goedkoop?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:49 schreef usernaamvergeten het volgende:
Net eindelijk een nieuw scherm in mijn iPhone 4 gezet, wat is dat mooi zeg. Lijkt net of ik een nieuwe telefoon hebDoe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Had de 4 gekregen een paar maanden geleden met gebarsten scherm. Scherm is 20 euro, zelf ingebouwd. Zat even te twijfelen of ik niet gewoon een 5 te kopen maar wil mijn jailbreak graag behouden en op marktplaats is 99,9% al geüpdatet naar iOS8 bij het leeggooien. Dus toch maar een nieuw schermpje erin gezet.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:50 schreef DS4 het volgende:
[..]
Was die 4 de investering nog waard dan? Of is zo'n scherm relatief goedkoop?![]()
O, ik dacht dat je al snel 200 euro kwijt was voor zoiets...quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:54 schreef usernaamvergeten het volgende:
[..]
Had de 4 gekregen een paar maanden geleden met gebarsten scherm. Scherm is 20 euro, zelf ingebouwd. Zat even te twijfelen of ik niet gewoon een 5 te kopen maar wil mijn jailbreak graag behouden en op marktplaats is 99,9% al geüpdatet naar iOS8 bij het leeggooien. Dus toch maar een nieuw schermpje erin gezet.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Prijs valt inderdaad mee, maar je moet wel een beetje handig zijn om het zelf te kunnen doenquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:55 schreef DS4 het volgende:
[..]
O, ik dacht dat je al snel 200 euro kwijt was voor zoiets...![]()
![]()
Zeker bij de 4 en 4S, die gaat van achteren naar voren open in plaats van andersom. Maar is best te doen, en 20 euro is goed te doen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:56 schreef usernaamvergeten het volgende:
[..]
Prijs valt inderdaad mee, maar je moet wel een beetje handig zijn om het zelf te kunnen doen![]()
Dan heb je ontzettend geluk.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 16:04 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik heb al twee jaar 4s en gewoon wifiToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Ik ookquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 16:04 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik heb al twee jaar 4s en gewoon wifinou ja, ik heb 'm dit jaar gekocht van een vriend van me. En nooit wifi-issues gehad.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Ik heb al 3 jaar een 4s, en het laatste half jaar valt om de paar weken de wifi weg. Gelukkig werkt de haardroger-fix tot nu toe nog prima (voor weer een paar weken).
Heb bij mijn nieuwe abonnement toch maar een iphone 6 besteld, nog een paar weekjes wachten!![]()
Etcetera had het linkje al laten zien.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 08:00 schreef DS4 het volgende:
[..]
Van jouw auto? Want BT icm auto werkt hier prims...
Mijn telefoon maakt nog wel verbinding met mijn auto, maar geeft alleen muziek door (dus de ringtone komt over de boxen en muziek streamen werkt wel). Zodra ik de telefoon opneem, wordt het gesprek "teruggepakt" door de speakers van mijn telefoon.Ja, maar hielp niks. En inderdaad, het lijkt een bug te zijn.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 16:29 schreef glannie het volgende:
[..]
Heb je al een keer netwerkinstellingen hersteld?
Dat zou het op kunnen lossen, maar het kan ook een bug zijn natuurlijk."It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."![]()
lol, dat zeg ik dus netquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Klopt niet, je moet wel degelijk opnieuw betalen voor Tweetbot 3 ook al heb je de voorganger (eerder) aangeschaft.![]()
![]()
Ik heb voor de zoveelste keer op deze iPhone 4S -laatste versie- het probleem dat ie m'n contacten weer eens heeft weggegooid.
Die contacten slider bij iCloud heb ik nu al tig keer aan en uit gezet. Iemand een oplossing?![]()
Spigen Neohybrid binnen, bevalt prima. Iemand geinteresseerd in foto's of waren die hier al geplaatst?![]()
nou als je de prijzsn op marktplaats ziet is dat echt hoog hoorquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:43 schreef Sunri5e het volgende:
Vandaag ook maar een 6 met 64gb aangeschaft. Mijn 5 met 16gb voor 280 kunnen verkopen. Redelijke prijs?![]()
![]()
oja achterkantjes kan je toch ook vervangen?quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 15:49 schreef usernaamvergeten het volgende:
Net eindelijk een nieuw scherm in mijn iPhone 4 gezet, wat is dat mooi zeg. Lijkt net of ik een nieuwe telefoon heb![]()
![]()
Ja. Als je goed zoekt hoeft het niet zo duur te zijn. Mijn scherm was destijds 60 euro volgens mijquote:Op vrijdag 3 oktober 2014 18:06 schreef mapima het volgende:
[..]
oja achterkantjes kan je toch ook vervangen?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: