quote:Op donderdag 2 oktober 2014 10:43 schreef UpsideDown het volgende:
Kijk ze rennen die baardapen:Zou dom zijn als ze zouden blijven staan he.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ze steeds blijven wegrennen krijgen ze Kobane nooit in handen.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zou dom zijn als ze zouden blijven staan he.
Nee, als ze door blijven vechten terwijl ze weten dat ze afgemaakt worden wel natuurlijk..quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:07 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Als ze steeds blijven wegrennen krijgen ze Kobane nooit in handen.
quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, als ze door blijven vechten terwijl ze weten dat ze afgemaakt worden wel natuurlijk..
Echte soldaten vechten tot de dood.Tsja.....als de geallieerden ook hadden weggerend. ...quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:07 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Als ze steeds blijven wegrennen krijgen ze Kobane nooit in handen.
Zonder tactiek ben je nergens.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:09 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Echte soldaten vechten tot de dood.Tsja.....als de geallieerden ooj hadden weggerend. ...
https://twitter.com/PetoLucem/status/517602182624194560quote:Peto Lucem@PetoLucem
Clashes continue between #YPG and #IS forces at the eastern, southern and western frontlines of #Kobane. #Syria
twitter:Nutsflipped_z_1 twitterde op donderdag 02-10-2014 om 03:17:44#WICKED UR-77 Mine clearer in operation in #Jobar #Syria https://t.co/8oJ1gmvX2H reageer retweet
quote:VRT-ploeg bezoekt Koerdische enclave die wordt bedreigd door IS
De gruwelijkste oorlog, volgens velen, speelt zich op dit moment af in de grensstreek tussen Turkije en Syri. De Islamitische Staat zaait er dood en verderf. Een VRT-ploeg met Rudi Vranckx is erin geslaagd een Koerdische enclave in het noorden van Syri te bereiken. Veel mensen zijn op de vlucht voor het geweld van IS.
Video
Weet ik, maar het is niet alsof het kaartje er nu heel veel anders uitziet h.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:22 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Al een week niet meer bijgewerkt, ze worden wat lui daar bij wikipedia.
Mwa, zonder goede grondtroepen heeft bombarderen niet zo veel zin denk ik. Je verzwakt ze er amper mee en terreinwinst boek je niet.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Weet ik, maar het is niet alsof het kaartje er nu heel veel anders uitziet h.
Het toont gewoon aan dat het daar verschrikkelijk is en dat ik van mening ben dat de VS daar wel degelijk wat meer moet gaan bombarderen.
Grondtroepen komen er niet, dus heel dit gedoe heeft geen zin?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:36 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Mwa, zonder goede grondtroepen heeft bombarderen niet zo veel zin denk ik. Je verzwakt ze er amper mee en terreinwinst boek je niet.
In Irak lijkt de combinatie tussen lokale troepen en luchtmacht langzaam te gaan werken.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Grondtroepen komen er niet, dus heel dit gedoe heeft geen zin?
De YPG kan in kobane toch dienen als grondtroep?quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:41 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
In Irak lijkt de combinatie tussen lokale troepen en luchtmacht langzaam te gaan werken.
Als dit kaartje klopt hebben de Koerden eigenlijk niet veel te vrezen, ze hebben in Irak nog evenveel grondgebied als voor de komst van IS.quote:
Deze kaarten kloppen wel aardig, alleen worden ze niet meer zo vaak bijgewerkt.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:43 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Als dit kaartje klopt hebben de Koerden eigenlijk niet veel te vrezen, ze hebben in Irak nog evenveel grondgebied als voor de komst van IS.
Is er misschien een site die deze kaarten goed up to date bijwerkt? Kunnen we gebruiken voor ons topic.quote:Op donderdag 2 oktober 2014 11:45 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Deze kaarten kloppen wel aardig, alleen worden ze niet meer zo vaak bijgewerkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |