Die bij de Ikea werken dan wel wel redelijk, 1 persoon per 4 kassa's en gaat altijd wel vlot.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 13:25 schreef lily het volgende:
[..]
Dat hebben ze hier bij de Plus ook.
Belachelijk systeem.
Twee zelfscan kassa's maar je mag niet zelf afrekenen. Er staat een kassière bij die bij iedereen nog een steekproef neemt. Daarna rekent zij met je handscanapparaat af en betaal je aan haar.
De rijen zijn daar langer dan bij de gewone kassa's.
Laatst ook gezien ja, misschien leuk om je meer te verdiepen in dit onderwerp: Technologische Singulariteit. Oftewel wij mensen zijn straks overbodigquote:Op woensdag 1 oktober 2014 13:31 schreef JaJammerJan het volgende:
Geweldige video die dit onderwerp behandelt:
Absoluut niet, maar de balans zal ongetwijfeld negatief zijn.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 13:58 schreef DS4 het volgende:
Het kost 2 tot 3 miljoen banen, prima. Hoeveel banen levert het eigenlijk op? Want dat zal zeker niet 0 zijn!
Dat dacht men bij de industriële revolutie ook.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:11 schreef Straatcommando. het volgende:
Absoluut niet, maar de balans zal ongetwijfeld negatief zijn.
Uitkeringsrobot. Handig toch?quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:16 schreef Lyrebird het volgende:
Bij de PvdA doen ze er alles aan om iedereen aan een uitkering te helpen.
En een robot hoeft geen uitkering te krijgen als ie overbodig is, scheelt weer een hoop sociale premiesquote:
Maar de massa-immigratie gaat gewoon door. We krijgen dus steeds meer mensen erbij en steeds minder banen. Schaf de uitkeringen nog maar niet af want die gaan we nog heeeel hard nodig hebben.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:30 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En een robot hoeft geen uitkering te krijgen als ie overbodig is, scheelt weer een hoop sociale premies
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 13:58 schreef DS4 het volgende:
Het kost 2 tot 3 miljoen banen, prima. Hoeveel banen levert het eigenlijk op? Want dat zal zeker niet 0 zijn!
quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:11 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Absoluut niet, maar de balans zal ongetwijfeld negatief zijn.
Met als verschil dat we vroeger het werkpaard vervingen. Nu zijn wij als mensen langzaam maar zeker vervangbaar aan het worden. Dat is het verschil met 'toen'.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:14 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat dacht men bij de industriële revolutie ook.
Dat bedoelde ik indirect ook, er blijft geld over voor uitkeringen aangezien robots die niet nodig hebben. Als die overbodig zijn geworden worden ze gewoon omgesmolten en een nieuwe van gemaaktquote:Op woensdag 1 oktober 2014 14:59 schreef Reconquista. het volgende:
[..]
Maar de massa-immigratie gaat gewoon door. We krijgen dus steeds meer mensen erbij en steeds minder banen. Schaf de uitkeringen nog maar niet af want die gaan we nog heeeel hard nodig hebben.
NWS / De geautomatiseerde maatschappij #3quote:Op woensdag 1 oktober 2014 12:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Volgens mij zijn hier al twee topics over. Althans, de discussie is al in topic nummer twee:
POL / Asscher voorziet baanloze toekomst.#2
Uit het verleden blijkt dat mensen bang waren voor de toekomst, terwijl deze er langjarig altijd beter uit bleek te zien.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:01 schreef Disorder het volgende:
[..]
[..]
[..]
Met als verschil dat we vroeger het werkpaard vervingen. Nu zijn wij als mensen langzaam maar zeker vervangbaar aan het worden. Dat is het verschil met 'toen'.
Het probleem wordt dat robots straks zichzelf kunnen produceren en programmeren zonder menselijke tussenkomst. Oftewel de mens wordt overbodig, een last voor de machines.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:12 schreef DS4 het volgende:
[..]
Uit het verleden blijkt dat mensen bang waren voor de toekomst, terwijl deze er langjarig altijd beter uit bleek te zien.
O jee... We krijgen straks Skynet!quote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:15 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het probleem wordt dat robots straks zichzelf kunnen produceren en programmeren zonder menselijke tussenkomst. Oftewel de mens wordt overbodig, een last voor de machines.
Klonk inderdaad een beetje als een post voor BNWquote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
O jee... We krijgen straks Skynet!
Sorry, maar ik moet nu een beetje lachen.
Een theorie. Ik deel die niet zo. Er is altijd weer iets verrassends.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Klonk inderdaad een beetje als een post voor BNW
Maar ik zei het net al, zoek even wat artikelen op over technologische singulariteit.
Je kan de theorie dan ook op veel verschillende manieren interpreteren, positief als in "robots doen al het werk, dus meer tijd voor leuke dingen" of negatief "de robots nemen de wereld over!". Maar verrassend is technologie altijd, wie had 30 jaar geleden kunnen bedenken dat er miljoenen mensen communiceren via een apparaat en een verbinding die toen gewoon niet voor te stellen waren omdat er niks vergelijkend wasquote:Op woensdag 1 oktober 2014 15:20 schreef DS4 het volgende:
[..]
Een theorie. Ik deel die niet zo. Er is altijd weer iets verrassends.
Gewoon extra Afrikanen laten immigreren.quote:Op woensdag 1 oktober 2014 16:03 schreef MakkieR het volgende:
Waar ik mij zorgen om maak is dat dit kabinet zo makkelijk spreekt over omscholing terwijl zij niet beseft daar hier grenzen aan zijn verbonden. laaggeschoolden zijn er en zullen er altijd blijven. Je kunt deze groep niet zomaar naar een hoger niveau trekken. Het lijkt wel alsof de overheid van ons verlangt dat we straks allemaal hersenchirurg moeten gaan worden.
Je kan de plaats innemen van een kinderarbeider en mijn kleding gaan naaien. Of voel je je daar te goed voor?quote:Op woensdag 1 oktober 2014 16:03 schreef MakkieR het volgende:
Waar ik mij zorgen om maak is dat dit kabinet zo makkelijk spreekt over omscholing terwijl zij niet beseft daar hier grenzen aan zijn verbonden. laaggeschoolden zijn er en zullen er altijd blijven. Je kunt deze groep niet zomaar naar een hoger niveau trekken. Het lijkt wel alsof de overheid van ons verlangt dat we straks allemaal hersenchirurg moeten gaan worden.
Als die banen er zijn in Nederland prima heb ik echt geen moeite mee, onder arbo voorwaarden en tegen minimum loon uiteraardquote:Op woensdag 1 oktober 2014 16:29 schreef beeer het volgende:
[..]
Je kan de plaats innemen van een kinderarbeider en mijn kleding gaan naaien. Of voel je je daar te goed voor?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |