Varkentjesquote:
Dat lijkt mij wel een leuk ideequote:Op vrijdag 17 oktober 2014 12:54 schreef kwakz0r het volgende:
sarabi: een kerststal haken? dat houdt je zeker 30 dagen bezig...
Misschien zit hier wat tussenquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 13:13 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dat lijkt mij wel een leuk ideeheb alleen nog geen goed voorbeeld/patroon kunnen vinden.
Ik maak die van Christel Krukkert, dit boekjequote:Op vrijdag 17 oktober 2014 13:13 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dat lijkt mij wel een leuk ideeheb alleen nog geen goed voorbeeld/patroon kunnen vinden.
Ik ben toch ook verleid. Het voordeel van een tas is dat je steeds aan de voorkant werkt ipv dat je aan de achterkant "verkeerd om" moet werken zoals bij traditioneel tapestry haken (op de FB groep leggen ze de mochila techniek heel goed uit).quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 11:48 schreef Serinde het volgende:
[..]
Varkentjes![]()
ze zijn leuk!
Over Facebook gesproken ..![]()
Ik heb de groep "Mochila look-a-like haken" ontdekt![]()
Heeft iemand hier al eens zo'n tas gemaakt? Ik vind het wel iets voor trui!
Voorbeeldjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik mag van mezelf zo'n tas maken als ik mijn scriptie af heb. Nu alleen een makkelijke (driehoek)shawl en shrug tussendoor.
het valt me mee! ik haak juist te strak soms blijkt, dus mijn bodem bobbelt wat (maar ik ga t niet zoals sommige dames daar 18 keer uithalen tot t plat blijft, met vulling in de tas zie je dat toch niet meerquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 11:53 schreef trui het volgende:
ik heb er wel eens naar zitten kijken en vind ze inderdaad leuk. maar het lijkt me ook wel een gepriegel en nogal rsi-riskant omdat je geloof ik best strak moet werken.
Tof! Ik heb de handleidingen al op mijn laptop opgeslagen. Zag al dat ze erg uitgebreid zijn. Lijkt me echt er leuk werkje, en zo'n tas vind ik sowieso erg mooi.quote:Op zondag 19 oktober 2014 11:35 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik ben toch ook verleid. Het voordeel van een tas is dat je steeds aan de voorkant werkt ipv dat je aan de achterkant "verkeerd om" moet werken zoals bij traditioneel tapestry haken (op de FB groep leggen ze de mochila techniek heel goed uit).
Ik heb er dus weer een wipje bijalsof ik straks met baby uberhaupt tijd heb om nog dingen af te maken...
[..]
het valt me mee! ik haak juist te strak soms blijkt, dus mijn bodem bobbelt wat (maar ik ga t niet zoals sommige dames daar 18 keer uithalen tot t plat blijft, met vulling in de tas zie je dat toch niet meer)
vind het erg meevallen qua techniek en ook wel een lekker rustgevend werkje met al die kleurwisselingen.
Oh en ik blijk altijd al "yarn under" te haken, wat bij deze patronen het resultaat rechter maakt... ik heb vaak te horen gekregen dat ik de draad "fout" omsla, maar ik vind het eigenlijk mooier
quote:Op zondag 19 oktober 2014 13:09 schreef Serinde het volgende:
[..]
Tof! Ik heb de handleidingen al op mijn laptop opgeslagen. Zag al dat ze erg uitgebreid zijn. Lijkt me echt er leuk werkje, en zo'n tas vind ik sowieso erg mooi.
Heb je een foto van jouw wip? (En ik vrees inderdaad dat je een hele grote wip-bak moet gaan aanschaffen
*zwaait maar mede-goudse*quote:Op donderdag 16 oktober 2014 16:22 schreef blanket het volgende:
[..]
Ik heb zwarte pieten gehaakt![]()
Moet wel heh...de oude baas komt hier (Gouda) aan en mijn oudste dochter is zwarte piet in de optocht...ik heb inside info! Maar ik zeg niks
Ik reageer lang niet op alles (vergeet het topic soms en soms als ik het niet leuk/mooi vind reageer ik ook niet).quote:Op maandag 20 oktober 2014 00:16 schreef Amnistia het volgende:
Vinden jullie nu echt alles wat hier gepost word leuk? Ik zie soms echt serieus ontzettend lelijke kleurencombinatie langskomen en dan lees ik daaronder allemaal 'vind ik leuk' reacties.
Gewoon vraagje hoor. .. viel me op
Kdeurencombinaties zijn vaak heel persoonlijk en ook afhankelijk van de ruimte waar iets komt of voor wie je iets maakt.quote:Op maandag 20 oktober 2014 00:16 schreef Amnistia het volgende:
Vinden jullie nu echt alles wat hier gepost word leuk? Ik zie soms echt serieus ontzettend lelijke kleurencombinatie langskomen en dan lees ik daaronder allemaal 'vind ik leuk' reacties.
Gewoon vraagje hoor. .. viel me op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |