Nee )(*^ JIJ Bent hier de kansloze aanvallende dweil die weer lekker Applebashed zonder 1 milliseconde hands on ervaring te hebben. maar het is Apple, dus het is kut.quote:Op donderdag 25 september 2014 19:56 schreef Ireyon het volgende:
Tijdens de bekendmaking lieten ze tientallen icoontjes op het scherm zien, het promofilmpje laat tientallen icoontjes op het scherm zien, de productpagina laat tientallen icoontjes op het scherm zien maar ík mag vervolgens niet zeggen dat er tientallen icoontjes op het scherm staan?
Typisch weer, die inhoudsloze:
[..]
wanhopige:
[..]
en ronduit sneue:
[..]
verdedigingsdrang van de Apple fan.
Ik vind het apart hoe je mijn woorden dat "een 1.6-inch scherm met 20 icoontjes niet geschikt is voor een 80-jarige" weet te vertalen in "Apple, dus kut". Dat is 100% jouw eigen verzinsel en bizar defensief gedrag wederom.quote:Op donderdag 25 september 2014 19:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
maar het is Apple, dus het is kut.
quote:Op donderdag 25 september 2014 20:06 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Ik vind het apart hoe je mijn woorden dat "een 1.6-inch scherm met 20 icoontjes niet geschikt is voor een 80-jarige" weet te vertalen in "Apple, dus kut". Dat is 100% jouw eigen verzinsel en bizar defensief gedrag wederom.
Ik heb geen zin om dit eindeloze gedoe voort te zetten als men toch alleen maar leest wat ze willen lezen en, zoals jij en retorbrapi, absoluut niks inhoudelijks te zeggen hebben. Maar nu ben ik wel benieuwd, hoe gaat het met jou verder? Nog veel nieuwe mensen zonder reden een kk-hond genoemd de laatste tijd?quote:Op donderdag 25 september 2014 20:20 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Maar als je op de absurditeit van je claims gewezen wordt, ben je opeens verdacht stil.
Jaquote:Op donderdag 25 september 2014 20:10 schreef klaas_th het volgende:
Heeft Apple al iets naar buiten gebracht omtrent de buigingen in de iPhone 6 plus?
Bronquote:Since going on sale Friday, Apple said only nine customers have contacted the company about a bent iPhone 6 Plus—the larger and more expensive of its two new iPhones. Apple said both the iPhone 6 and iPhone 6 Plus passed a series of tests meant to check the products’ strength and durability to withstand every day, real-life use.
quote:Op donderdag 25 september 2014 20:27 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah, er blijken wel 9(NEGEN!) real life klachten bij apple binnen gekomen te zijn van buigende 6+
Blijkbaar zijn er meer gesneuveld in hijgerige youtubes dan daadwerkelijk in zakken van gebruikers.
http://9to5mac.com/2014/0(...)pple+Intelligence%29
Ik hoef geen Crapple meer.quote:Op donderdag 25 september 2014 20:38 schreef CklokC het volgende:
M'n 5S is weer/nog in de aanbieding wegens afhakers via Marktplaats.
Hee maar dit is nog een oude 5S, die buigen niet.quote:
en dan wel lopen kutten in een iPhone topicquote:
Nog niet, maar wacht maar tot iOS 8.0.1, dat bouwen ze erin om je te dwingen een nieuwe iPhone te kopen, zo zijn die rattenquote:Op donderdag 25 september 2014 20:41 schreef CklokC het volgende:
[..]
Hee maar dit is nog een oude 5S, die buigen niet.
Seriously?quote:Op donderdag 25 september 2014 20:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
en dan wel lopen kutten in een iPhone topic
dat jij mod bent
sorry dat ik niet altijd alle posts in een topic leesquote:
Zeker van Nederlanders, aangezien dat ding al zo enorm voorradig is hier.quote:Op donderdag 25 september 2014 20:51 schreef Dimens het volgende:
Ik ben het eens met de reaguurders op Tweakers. http://tweakers.net/nieuw(...)k-zeer-zeldzaam.html
Dit is gewoon een leugen van Apple want ook ik ken tientallen mensen en mijn hele Facebook staat vol met klachten over gebogen iPhones. Ze praten zichzelf gewoon goed en doen alsof er niets aan het handje is. Schandalig zeg ik je. SCHANDALIG!
Apple moet nu echt gewoon helemaal kapot. Ik ga direct mijn iPhone 5S, waardoor ik mijn schuur heb scheef gebouwd omdat de bewegingssensor 2 graden afwijkt, mijn iPhone 5 vol met krassen omdat de behuizing van slechte kwaliteit is, mijn iPhone 4S met batterijproblemen en iPhone 4 waar ik niet mee kan bellen omdat continue de verbinding wegvalt verbranden op de Apple oplader die uit zichzelf vlam gaat vatten samen met de tientallen kabels die Apple iedere maand uitbrengt. En natuurlijk het geld wat ik zou uitgeven aan een iPhone 6 want als je iets koopt bij Apple dan is dat hetzelfde als je geld verbranden.
Helemaal klaar mee!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |