SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!![]()
Ik stuur je even een PM.quote:Op woensdag 24 september 2014 19:58 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Op zich wel interesse, maar het hangt wel van je vraagprijs af. En ik zou 'm wel het liefst willen zien voor ik 'm koop
We know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.![]()
ik heb ook wel interesse als zij hem niet wilquote:Op woensdag 24 september 2014 19:30 schreef CklokC het volgende:
Ik ga vrijdag een iPhone 6 ophalen en vanaf dan is mijn 5S 16GB Space Grey over. Als nieuw, met doosje en ongebruikte EarPods. Mocht er interesse zijn hoor ik het graag.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Ok, je hoort het als ik reactie terug heb.quote:Op woensdag 24 september 2014 21:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
ik heb ook wel interesse als zij hem niet wil
We know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.![]()
Watskebeurt? Ik las net op iCulture dat iOS 8.1 beschikbaar is maar dat ie nu opeens is terug getrokken?JenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis![]()
ze willen er meer bugs mee killen nu er zo veel commentaar op iOS 8 isquote:Op woensdag 24 september 2014 21:51 schreef JenHermes het volgende:
Watskebeurt? Ik las net op iCulture dat iOS 8.1 beschikbaar is maar dat ie nu opeens is terug getrokken?
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."![]()
Ja maar waarom is ie eerst beschikbaar en nu teruggetrokken? Foutje van een dronken Tim Cook?quote:Op woensdag 24 september 2014 21:52 schreef Adelante het volgende:
[..]
ze willen er meer bugs mee killen nu er zo veel commentaar op iOS 8 isJenHermes is gisteren terug gekomen van de kermis en hij decht is wer ber mis![]()
iOS 8.0.1 bleek veel bugs (geen mobiel netwerk of defecte Touch ID) hebben voor vooral (maar niet alleen) iPhone 6 en 6 Plus gebruikers.quote:Op woensdag 24 september 2014 21:51 schreef JenHermes het volgende:
Watskebeurt? Ik las net op iCulture dat iOS 8.1 beschikbaar is maar dat ie nu opeens is terug getrokken?![]()
Ik maak mij eigenlijk wel een beetje zorgen om die mensen die hier op FOK! nu allemaal roepen dat de iPhone 6 snel buigt. Zouden die ook zo debiel bewegen? Lijkt mij niet echt gezond.quote:![]()
Beetje slordig van Apple, die bugs in iOS 8.0.1. Na de bugs in de eerste versie van iOS8 zou je nu wat beters verwachten...![]()
Wat de fucking fuckquote:
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Ze doen iig hun best een goede reputatie naar beneden te halen.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Het buigt toch ook gewoon vrij snel vergeleken met andere toestellen.quote:Op woensdag 24 september 2014 22:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik maak mij eigenlijk wel een beetje zorgen om die mensen die hier op FOK! nu allemaal roepen dat de iPhone 6 snel buigt. Zouden die ook zo debiel bewegen? Lijkt mij niet echt gezond.
Zit je constant aan een bong dat je na een hele dag van discussies in KLB dit nog steeds niet doorhebt.NEE!![]()
"Vrij snel" is het dus niet. Je zou die video maar kijken...quote:Op woensdag 24 september 2014 23:01 schreef HexHunter het volgende:
[..]
Het buigt toch ook gewoon vrij snel vergeleken met andere toestellen.Dat was echt de meest waardeloze discussie. Er zijn een paar gevallen bekend over miljoenen mensen en vind men dat Apple maar moet toegeven dat het een probleem is.quote:Zit je constant aan een bong dat je na een hele dag van discussies in KLB dit nog steeds niet doorhebt.
Er is momenteel nog geen probleem en waarschijnlijk wordt het ook nog geen probleem. Gewoon overhyped door (social) media.![]()
Apple moet nu toch wel even heel snel gaan schakelen hoor, niet per se voor de buigproblemen, maar nu dus weer een mislukte update, dat ben ik niet van ze gewend. Er is dikke paniek denk ik.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
iOS 8 is sowieso buggy.quote:Op woensdag 24 september 2014 23:40 schreef HeatWave het volgende:
Apple moet nu toch wel even heel snel gaan schakelen hoor, niet per se voor de buigproblemen, maar nu dus weer een mislukte update, dat ben ik niet van ze gewend. Er is dikke paniek denk ik.
De lat moet echt omhoog voor de software.Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Nou ja ik heb eerlijk gezegd niet veel problemen, maar ze zijn er wel bij anderen. Maar het lijkt wel de release met de eerste issues tot nog toe voor Apple.quote:Op woensdag 24 september 2014 23:45 schreef TC03 het volgende:
[..]
iOS 8 is sowieso buggy.
De lat moet echt omhoog voor de software.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Issues zijn er zo vaak.quote:Op woensdag 24 september 2014 23:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja ik heb eerlijk gezegd niet veel problemen, maar ze zijn er wel bij anderen. Maar het lijkt wel de release met de eerste issues tot nog toe voor Apple.Maar apps sluiten echt vaak af, of mijn iPhone die opnieuw opstart. Veel grafische glitches. De Maps-app die mijn snelheid van typen niet bij kan houden en dat ik moet wachten tot de letters 1 voor 1 in de balk verschijnen. Dat soort dingen. iOS 8 had sneller en beter moeten zijn dan iOS 7.1.2 maar dat is het niet. Wachten op iOS 8.1 dan maar weer.
Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Ik heb het allemaal niet eerlijk gezegd, alleen mijn iPad3 scrolt minder soepel. Maar het softwareteam heeft echt wel even een kutweek hoor.quote:Op woensdag 24 september 2014 23:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Issues zijn er zo vaak.Maar apps sluiten echt vaak af, of mijn iPhone die opnieuw opstart. Veel grafische glitches. De Maps-app die mijn snelheid van typen niet bij kan houden en dat ik moet wachten tot de letters 1 voor 1 in de balk verschijnen. Dat soort dingen. iOS 8 had sneller en beter moeten zijn dan iOS 7.1.2 maar dat is het niet. Wachten op iOS 8.1 dan maar weer.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: