Gewoon bij Banggood bestellen dan zit je wel goed.quote:Op donderdag 25 september 2014 15:05 schreef dj-mike het volgende:
Goede vriend van me is volgende week jarig. Hij heeft net een nieuwe motor gekocht, dus wil een SJ4000 voor hem bestellen. Zijn er nog specifieke punten waar ik op moet letten? En welke accessoires zijn aan te raden?
Ik zou het nieteens proberen...quote:Op donderdag 25 september 2014 16:25 schreef Tosti-vreter het volgende:
Zou het voor die Xiaomi powerbank actie Happy Hour er van af hangen wie het eerste F5 drukt, of zal het wel meevallen? Heb namelijk langzaam internet hier...
Haha, bang dat ik de jouwe voor je neus wegkaap?quote:Op donderdag 25 september 2014 16:27 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ik zou het nieteens proberen...
Normaal met soms 6x zoveel stuks is het al vrijwel onmogelijk. Laat staan met zo'n populair item en 5 stuks.quote:Op donderdag 25 september 2014 16:28 schreef Tosti-vreter het volgende:
[..]
Haha, bang dat ik de jouwe voor je neus wegkaap?
Is gewoon de laatste officiële met het nieuwe klepje lijkt me.quote:Op donderdag 25 september 2014 16:53 schreef Bakkertjeee het volgende:
Mensen, ik heb bij ever buying de earson er-151 gekocht. Nu wil ik graag weten of ik de echte heb: hier heb ik 5 foto's geupload: http://imgur.com/a/gyWld/all
Ja hoor, echt. Zelfde heb ik ook.quote:Op donderdag 25 september 2014 16:53 schreef Bakkertjeee het volgende:
Mensen, ik heb bij ever buying de earson er-151 gekocht. Nu wil ik graag weten of ik de echte heb: hier heb ik 5 foto's geupload: http://imgur.com/a/gyWld/all
quote:Op donderdag 25 september 2014 17:57 schreef shiznuts het volgende:
560 orders wil zeggen dat de orders geplaatst zijn, niet dat ze ook afgerond zijn. Als het een nieuwe store is kan het zijn dat maar 4 mensen hun spul al hebben gekregen en feedback gegeven hebben. Of ze hebben de order afgerond zonder feedback te geven, of zonder uitgebreidere feedback achter te laten.
Anyways. Ik heb ook weleens orders geplaatst bij stores zonder noemenswaardige orderaantallen of feedback. Gewoon serieusheid beoordelen op basis van de store, de prijzen, de customer service/communicatie e.d. . Gezond verstand dus.
[..]
Is gewoon de laatste officiële met het nieuwe klepje lijkt me.
thnx helden!quote:Op donderdag 25 september 2014 18:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja hoor, echt. Zelfde heb ik ook.
quote:Op zondag 17 augustus 2014 02:56 schreef RobertNL het volgende:
Hmz, werkt hier prima. Klikt gewoon goed vast en haalde over 20 meter de snelheid niet onderuit.
Wellicht ander soort/batch ontvangen
Hier niet lang genoeg over nagedacht. Die stekkertjes van BIC zijn voor stranded netwerkkabel; wij waren solid kabel aan het gebruiken (voor in de muur etc.).quote:Op zondag 17 augustus 2014 11:01 schreef Downstar het volgende:
Vraag me eerder af of je ze wel op de goede manier vastklikt, hier ook geen probleem met die Chinese rj45 stekkers.. Zorg je er wel voor dat de stekker zich vast klemt op de mantel die eromheen zit, en niet op de aders zelf.. Is toch een vaak gemaakte beginnersfout
Er zit wel verschil in de soorten stekkers, zo zijn er rj45 stekkers voor soepele en harde kern aders, al zal je in de praktijk daar niet zo snel problemen mee ondervinden als je het switcht...
Heb je dus niets aan zo'n beschrijving...quote:Cat5, Cat5e, Cat6 Solid/Stranded
banggood met acc75aquote:Op donderdag 25 september 2014 20:06 schreef Tosti-vreter het volgende:
Fuck, die actie van PW zuigt... Had er een van 15,99 te pakken, loopt de site vast door wss te veel animo..
Waar is een genuine Xiaomi 10.400 mAh nu het goedkoopste?
Rechts onder kijken.quote:Op donderdag 25 september 2014 20:10 schreef Tosti-vreter het volgende:
[..]
Hij is 18,17 euro, maar met de code gaat er niets van af?
log uit, bij mij gaat hij van 22.59 dollar naar 19.59quote:Op donderdag 25 september 2014 20:10 schreef Tosti-vreter het volgende:
[..]
Hij is 18,17 euro, maar met de code gaat er niets van af?
Ik was niet ingelogd, vreemd zeg! Lukt nog niet.quote:Op donderdag 25 september 2014 20:11 schreef rene90 het volgende:
[..]
log uit, bij mij gaat hij van 22.59 dollar naar 19.59
je vult die coupon code wel in in je mandje?quote:Op donderdag 25 september 2014 20:13 schreef Tosti-vreter het volgende:
[..]
Ik was niet ingelogd, vreemd zeg! Lukt nog niet.
Ja zekerquote:Op donderdag 25 september 2014 20:15 schreef rene90 het volgende:
[..]
je vult die coupon code wel in in je mandje?
Zie mijn edit vorige postquote:Op donderdag 25 september 2014 20:17 schreef rene90 het volgende:
[..]
dan heb ik geen idee wat je fout doet.
Nou omdat je zo zat te zeuren....quote:Op woensdag 24 september 2014 15:05 schreef Eric_Cantona het volgende:
Waar blijft die WeLoop review Robertnl?
Heb je hem nu al eens?!quote:Op woensdag 24 september 2014 16:14 schreef Dromer het volgende:
[..]
Yup, ben benieuwd of hij die af heeft voordat de mijne binnen is.
Nee, maar veel sneller kon nietquote:Op woensdag 24 september 2014 17:15 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Dat schiet toch niet op man!
quote:Op woensdag 24 september 2014 20:27 schreef Snowballed het volgende:
Nee dan zou youtube down zijn.. met die lange reviews van je..
quote:Op donderdag 25 september 2014 21:43 schreef Tosti-vreter het volgende:
Iemand nog tips voor leuke (zak)-messen?
Wil ik ook wel weten, kan ik mijn emo skills verbeteren.quote:Op donderdag 25 september 2014 21:43 schreef Tosti-vreter het volgende:
Iemand nog tips voor leuke (zak)-messen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |