Een vriendin begon net met spelen, kreeg een bericht van een GM met verzoek om gegevens omdat anders haar account zou worden gesloten: geeft ze die ook nog. Toen ze me dat vertelde dacht ik ook: doen mensen dat ècht!!quote:Op zaterdag 27 september 2014 19:59 schreef Roma-Totti het volgende:
M'n ex had naam + wachtwoord aan zo een mannetje gegeven die tegen hem had gezegd dat die hem gold zou geven als die dat zou zeggen![]()
/Who die zogenaamde GM's maar eens als ze je whisperen, zijn meestal lvl 90 toons met een gewone naam (dus niet frgjrjhfr ofzo). Ze whisperen anderen met de toons van hun eerdere slachtoffersquote:Op zaterdag 27 september 2014 20:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een vriendin begon net met spelen, kreeg een bericht van een GM met verzoek om gegevens omdat anders haar account zou worden gesloten: geeft ze die ook nog. Toen ze me dat vertelde dacht ik ook: doen mensen dat ècht!!Hoe eh, dom.
Hathor, al terug op wow?
Ik heb meer als een uur aan de telefoon gezeten met die lui terwijl ze alles aan het napluizen waren, er was al flink wat goud verdwenen uit diverse guildbanks, maar alles is weer terug op zijn plek. Ik heb nog niet in het spel zelf ingelogd, want ik ben er een beetje moe van geworden, maar heb wel even ingelogd op battlenet met nieuwe gegevens en dat was verder allemaal goed. Nog hartstikke bedankt voor de moeite.quote:Op zaterdag 27 september 2014 20:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een vriendin begon net met spelen, kreeg een bericht van een GM met verzoek om gegevens omdat anders haar account zou worden gesloten: geeft ze die ook nog. Toen ze me dat vertelde dacht ik ook: doen mensen dat ècht!!Hoe eh, dom.
Hathor, al terug op wow?
.....quote:Op zaterdag 27 september 2014 19:59 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
M'n ex had naam + wachtwoord aan zo een mannetje gegeven die tegen hem had gezegd dat die hem gold zou geven als die dat zou zeggen![]()
Geen enkel probleem, hoop dat alles voor je in orde komtquote:Op zaterdag 27 september 2014 20:57 schreef Hathor het volgende:
Ik heb meer als een uur aan de telefoon gezeten met die lui terwijl ze alles aan het napluizen waren, er was al flink wat goud verdwenen uit diverse guildbanks, maar alles is weer terug op zijn plek. Ik heb nog niet in het spel zelf ingelogd, want ik ben er een beetje moe van geworden, maar heb wel even ingelogd op battlenet met nieuwe gegevens en dat was verder allemaal goed. Nog hartstikke bedankt voor de moeite.
Ja kan toch nietquote:Op zaterdag 27 september 2014 20:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een vriendin begon net met spelen, kreeg een bericht van een GM met verzoek om gegevens omdat anders haar account zou worden gesloten: geeft ze die ook nog. Toen ze me dat vertelde dacht ik ook: doen mensen dat ècht!!Hoe eh, dom.
Hathor, al terug op wow?
Genoeg mogelijkheden hoor.quote:Op zaterdag 27 september 2014 22:24 schreef Syphixx het volgende:
nog nooit gehackt geweest, geen idee hoe dat eigenlijk mogelijk is
account wel door verkocht vroeger en na enkele jaar via blizzard terug geclaimed ( gozer heeft m'n 2 70 chars toch naar andere account getransferd en was voor ages inactief )
Dat geloof ik niet, dat Blizzard daar een aandeel in heeft, als dat ooit uit komt dan zijn de rapen gaar. Ik speel on and off sinds Vanilla en ben nog nooit gehacked.quote:Op zaterdag 27 september 2014 18:19 schreef GlenSpey het volgende:
Achja, dat hacken overkomt iedereen tegenwoordig. Ben de afgelopen 2 weken ook al 100 keer gewhispered door een 'GM', die dreigt mijn account op slot te gooien als ik mijn gegevens niet op een louche website invoer![]()
Vraag me ook af in hoeverre blizzard hier zelf geen aandeel in heeft, om bijvoorbeeld de verkoop van die authenticators te stimuleren en spelers terug te lokken naar het spel.
Zo werd ik zelf drie jaar terug plotseling gehacked nadat ik een paar maanden niet meer gespeeld had. De 'hacker' was zo vriendelijk geweest mijn account voor een maand te activeren en had ook alvast een ticket geopend naar blizzard met het bericht 'hey I need your help I got hacked!!!'![]()
Tegen de tijd dat ik dat las waren al het geld en de verkochte items ook al restored door blizzard. Ik vind het allemaal iets te toevallig, lijkt vreemd genoeg ook altijd te gebeuren op accounts die al een tijdje niet meer actief zijn geweest....
[/illuminati]
Ik had ooit een authenticator, en toen hield ie op met werken na een half jaar. Dan is het erg veel gedoe om je account van de authenticator af te krijgen. I'll pass.quote:Op zaterdag 27 september 2014 21:09 schreef Bienelientjee het volgende:
Ben ik toch blij met mijn authenticatorPaar euries, maar toch extra beveiligd!
dat weet ik wel, maar bedoelde meer dat ik niet snap dat het mogelijk is dat mensen nog steeds in die zooi trappenquote:Op zondag 28 september 2014 00:06 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Genoeg mogelijkheden hoor.
- Je hebt de eerdergenoemde 'GM's' die je naar een louche site lokken voor een zogenaamde gegevenscheck waar je al je accountgegevens in moet voeren.
- Als je goud of powerleveling ofzo koopt dan moet je ook een account maken op zo'n site daarvoor. De meeste mensen gebruiken voor alles hetzelfde wachtwoord en dan hengel je als Aziaatje in een schuur al gauw wat extra pingels binnen.
- Keyloggers / malware op je PC, meestal afkomstig uit mailtjes.
Mijn vriend heeft heel veel geluk gehad! Nu met die extra buff, hij had er 18/20!quote:Op zondag 28 september 2014 10:37 schreef Cornelis83 het volgende:
Donderdag was ik dan eindelijk bij de beruchte quest in de legendary questline: de quest waarbij je de 2 battlegrounds moet winnen. Ging nog vrij voorspoedig, heeft me uiteindelijk 1-2 uur gekost en een aantal tries dat op 2 handen te tellen is om beide wins te krijgen. Maar ik snap prima waarom die quest zo gehaat is.
Nu op naar de 20 secrets of the empire. Hopelijk red ik dat binnen 2 weken. Theoretisch zou het in 1 week kunnen (12 bosses in ToT en 8 in SoO) maar alleen als ik zo lucky ben dat iedere boss zo'n secret dropt.
2 uit 3 so far. Vanmiddag meer LFR'squote:Op zondag 28 september 2014 11:25 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Mijn vriend heeft heel veel geluk gehad! Nu met die extra buff, hij had er 18/20!Dus succes!
Ik dacht wel dat er nog steeds zo'n soort optie was ja.quote:Op zondag 28 september 2014 13:05 schreef Evertjan het volgende:
kan je nog altijd mensen een soort vanScroll of Resurrection sturen?? Ben zelf 5-6 maanden gelden gestopt
Heb je geen smartphone dan?quote:Op zondag 28 september 2014 12:56 schreef Hathor het volgende:
Ik ga morgen wel meteen een authenticator kopen, kan bij Mediamarkt geloof ik ook. Blizz had netjes alles in orde gemaakt, er was veel goud gestolen van diverse chars, maar ik heb alles terug gekregen. Het enige wat wel irritant was dat ik op alle chars guildless was ineens, maar dat was na een uurtje ook weer opgelost. Hij was ook nog flink in de weer geweest met tickets sturen uit mijn naam, om te vertellen dat zijn account gehacked was en dat al zijn chars helemaal gestript waren. Geen idee hoe die gast dacht hier ook daadwerkelijk mee weg te komen zonder dat de echte eigenaar van dat account alarm zou slaan. Ook vaag dat bijna al mijn chars naar een andere realm waren getransfereerd, dat is toch een betaalde service? Is dat niet iets van 20 euro per char? Tenzij dat ie hier ook een soort hack voor heeft, heeft hem dat dus een paar honderd euro aan realmtransfers gekost.
quote:Op zondag 28 september 2014 13:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Pff, gisteren in één ruk m'n nieuwe undead warlock naar lvl 20 getraptWel cool dat je mounts nu account bound zijn zodat ik lekker op een black war raptor rond kan stuiteren
Nop, bestaan niet meerquote:Op zondag 28 september 2014 13:05 schreef Evertjan het volgende:
kan je nog altijd mensen een soort vanScroll of Resurrection sturen?? Ben zelf 5-6 maanden gelden gestopt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |