SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!![]()
1s.gif Op woensdag 17 september 2014 22:37 schreef NoCigar het volgende:
Hallo ik wil kijken of dit werkt, Hier de spraakherkenning bedoel ik dus… Backspace terug
Het gaat redelijk
Je bedoelt dat je dit sprekend hebt "getypt"?
klopt, En dat is denk ik maar heel even leuk. Dit ook trouwens.anonieme razernist![]()
'Backspace terug'
Maar wel nice ja :-) die spraakherkenning wordt steeds beterVooral dat wat hier boven staat.![]()
Ik zeg niet dat ik soms app tijdens het rijden, maar wil wel zeggen dat het met die spraakfunctie toch iets veiliger is.
Maar nog steeds niet doen!![]()
Haha, ik wilde die drie puntjes wegkrijgen, die verschenen ineens nadat ik punt zei( misschien te hard gesproken).quote:Op woensdag 17 september 2014 23:16 schreef amvrosios het volgende:
'Backspace terug'
Maar wel nice ja :-) die spraakherkenning wordt steeds beteranonieme razernist![]()
Hoe stel je het swypetoetsenbord in? Je zou denken bij instellingen > toetsenborden, maar daar vind ik het niet.![]()
App ook eerst gedownload?quote:Op woensdag 17 september 2014 23:31 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Hoe stel je het swypetoetsenbord in? Je zou denken bij instellingen > toetsenborden, maar daar vind ik het niet.![]()
Update waardig?
Hier een iPhone 5.
Sneller of trager?I may not be your first, but to be your last would be perfect.....![]()
Merk geen verschil.quote:Op woensdag 17 september 2014 23:41 schreef RogerFederer_17 het volgende:
Update waardig?
Hier een iPhone 5.
Sneller of trager?![]()
Behalve direct na het opstarten en dan krijg je natuurlijk meteen van die mensen die dan lopen te zeiken dat het allemaal zo traag is. Mja, indexeren en zo. Kost nou eenmaal behoorlijk wat kracht.![]()
quote:Klopt, maar dit doe je ook niet "dagelijks".quote:Op woensdag 17 september 2014 23:45 schreef Dimens het volgende:
Behalve direct na het opstarten en dan krijg je natuurlijk meteen van die mensen die dan lopen te zeiken dat het allemaal zo traag is. Mja, indexeren en zo. Kost nou eenmaal behoorlijk wat kracht.
Thx anywayz....I may not be your first, but to be your last would be perfect.....![]()
http://www.trustedreviews(...)wnload#disqus_thread
(voor de mensen die twijfelen)I may not be your first, but to be your last would be perfect.....![]()
Sneller.quote:Op woensdag 17 september 2014 23:41 schreef RogerFederer_17 het volgende:
Update waardig?
Hier een iPhone 5.
Sneller of trager?Protège moi de mes désirs.![]()
Iemand een idee wat de speciale commando's van de spraakherkenning zijn? Dingen als delete, verbeter, nieuwe alinea, hoofdletter, einde zin enz.? Vroeger bij de spraakherkenningsprogramma's van die twee Belgen (hoe heetten zo ook al weer?) kon je met commando's werken. Hier heb ik eea geprobeerd, maar alles wat ik zeg wordt uitgeschreven...![]()
Wow, wat een verbetering tov de iOS8 GM. Kreeg ook meteen 19 updates toen ik vanochtend wakker werd
[ Bericht 0% gewijzigd door Erasmus op 18-09-2014 03:04:01 ]![]()
De GM versie is exact hetzelfde...quote:Op donderdag 18 september 2014 03:03 schreef o.us2.0 het volgende:
Wow, wat een verbetering tov de iOS8 GM. Kreeg ook meteen 19 updates toen ik vanochtend wakker werd![]()
Bij mij was het alleen crashes en bugs. Zelfs na een full wipe..quote:Op donderdag 18 september 2014 06:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
De GM versie is exact hetzelfde...![]()
GM is een 1 op 1 kopie van de officiële versie.quote:Op donderdag 18 september 2014 03:03 schreef o.us2.0 het volgende:
Wow, wat een verbetering tov de iOS8 GM. Kreeg ook meteen 19 updates toen ik vanochtend wakker werd![]()
Hier nergens last van (64GB 5S). Misschien brakke backup teruggezet? Nu apps geoptimaliseerd zijn, zou 't iig beter moeten gaan.quote:Op donderdag 18 september 2014 06:42 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Bij mij was het alleen crashes en bugs. Zelfs na een full wipe..![]()
haha die spraakherkenning vangt ook de tv op. Jan de Hoop was dit bericht aan het vollullenShuffle up and deal!!!![]()
Nope, geen back up teruggezet op mijn ook 64GB 5S.quote:Op donderdag 18 september 2014 07:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hier nergens last van (64GB 5S). Misschien brakke backup teruggezet? Nu apps geoptimaliseerd zijn, zou 't iig beter moeten gaan.
Achja, boeiend. Werkt nu als tierelier. iOS 8!
![]()
Ik merk dat de batterij langer meegaat, gewoon doen!quote:Op woensdag 17 september 2014 23:49 schreef Scorpie het volgende:
Net een 5s gekocht, wacht nog even met upgraden.![]()
Morgen stemlokalen in Schotland zijn open Schotland
300 jaar uit het Verenigd Koninkrijk stap beschreven en Ronald
Bezighoudt Molenhorst herinneren over het nog een keer opstaan vandaag de verwachting is dat ik op: Rose zal bereiken middels 4,3 miljoen inwoners van Schotland hebben zich ingeschreven als kiezer in het wegrennend was ongekend hoog dat is 97% van het totale electorale naar normale Hongkongse Schotse crisis rond de 60% zwart vandaag is dat ie: zeker 80% van zijn en misschien is dat zelfs een muziek![]()
Meeste bugs ooit. Het is traag, toetsenbord komt niet tevoorschijn en kan ik dus niet typen bij bepaalde apps van Apple zelf.![]()
hoe doe je dat serieus? Ik ben echt jelly. Ik had geen jailbreak, geen GM, geen beta en alles met mijn macbook via iTunes gedaan.quote:Op donderdag 18 september 2014 09:24 schreef Mano_ het volgende:
Overigens voelt het allemaal zelfs nog wat vlotter dan iOS7 met een 16gb 5.![]()
iOS8 werkt perfect hier; iphone5 16gb. Meest soepele OS tot nu toe, batterij lijkt het langer vol te houden. Niet eens een cleane install.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.![]()
Hebben jullie dat whatsapp geen reserve kopie meer maakt onder iOS8 geen ondersteuning en ik zie ook geen documenten staan.![]()
Komt in je iCloud drive te staan.quote:Op donderdag 18 september 2014 09:54 schreef Haaibaaike het volgende:
Hebben jullie dat whatsapp geen reserve kopie meer maakt onder iOS8 geen ondersteuning en ik zie ook geen documenten staan.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: