Dan gaat het v. Persie worden. Rooney is veel belangrijker voor dit Utd.quote:Op zondag 14 september 2014 18:24 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Achter de spitsen moet hij ook nog wel kunnen spelen, zal wel tussen hem en Rooney gaan. Ik vind Falcao als doelpuntenmaker iig beter.
Snap ik wel, is in de PL jaren erg belangrijk geweest, je kunt hem nu zonder risico laten staan in de hoop dat hij er nog een in schiet en wat vertrouwen krijgt.quote:
Op dit moment lijkt Rooney beter ja. Weet niet hoe van Gaal daar naar kijkt, kan hem niet altijd volgen.quote:Op zondag 14 september 2014 18:24 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hiermee geef jezelf toch ook gewoon aan dat Van Persie mag banken. Alsof hij de voorkeur boven Rooney zou krijgen.
Ja, zeker. Hij speelt als een baasquote:
Is simpelweg zijn niveauquote:Op zondag 14 september 2014 18:27 schreef Pedroso het volgende:
Fer is trouwens ook een kei om iedere keer de verkeerde club uit te zoeken, ook met QPR gaat ie degraderen. Ferdorie nog aan toe.
Denk niet dat hij meer opties had. Fer is gewoon van het niveau degradatie in de PL.quote:Op zondag 14 september 2014 18:27 schreef Pedroso het volgende:
Fer is trouwens ook een kei om iedere keer de verkeerde club uit te zoeken, ook met QPR gaat ie degraderen. Ferdorie nog aan toe.
Ik schat 'm persoonlijk iets hoger in maar heb ook het idee dat er veel meer in zit dan dat ie de laatste jaren laat zien.quote:Op zondag 14 september 2014 18:28 schreef Karelnoord het volgende:
[..]
Denk niet dat hij meer opties had. Fer is gewoon van het niveau degradatie in de PL.
twitter:aad300 twitterde op zondag 14-09-2014 om 18:23:13Van Persie kan beter Rayonhoofd worden. We zoeken nog mensen. reageer retweet
Ik kan het nu wel fergeten met zijn carrière.quote:Op zondag 14 september 2014 18:27 schreef Pedroso het volgende:
Fer is trouwens ook een kei om iedere keer de verkeerde club uit te zoeken, ook met QPR gaat ie degraderen. Ferdorie nog aan toe.
Je kunt veel van Valencia zeggen, maar hij is zeker niet sloom.quote:Op zondag 14 september 2014 18:30 schreef Yi-Long het volgende:
Jammer dat die Januzaj (sp?) nu opeens geen kans meer krijgt. Krijg je weer die slome saaie Valencia...
Geen probleem.quote:Op zondag 14 september 2014 18:30 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Bedankt voor je deskundig commentaar.
Had eigenlijk verwacht dat Januzaj een typische v. Gaal speler zou zijn. Kan nog natuurlijk maar de concurrentie is wel erg groot.quote:Op zondag 14 september 2014 18:30 schreef Yi-Long het volgende:
Jammer dat die Januzaj (sp?) nu opeens geen kans meer krijgt. Krijg je weer die slome saaie Valencia...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |