tactisch via de bosrandquote:Op donderdag 25 september 2014 09:34 schreef Awsom het volgende:
Hoe moeten de VeVa kindsoldaten zich dan gaan verplaatsen?
Driewielerquote:Op donderdag 25 september 2014 09:34 schreef Awsom het volgende:
Hoe moeten de VeVa kindsoldaten zich dan gaan verplaatsen?
Wat is er veranderd dan?quote:Op donderdag 25 september 2014 14:30 schreef Pumatje het volgende:
Die frontpage van fok zuigt wel zo hard nu![]()
Het was hartstikke overzichtelijk, deze is niet erg efficiënt.
eh?quote:
Voor zij die het niet kunnen lezen: alleen bepaalde users (mods o.a.) hebben toegang.quote:Op donderdag 25 september 2014 16:12 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
http://forum.fok.nl/topic/2153406
De laatste keer dat ik op de frontpage ben geweest was ongeveer deze periode: http://web.archive.org/web/19991012163834/http://fokzine.net/quote:
Alsof ik me er iets van aan ga trekken... Denken ze nou werkelijk dat ik me eerst ga omkleden voordat ik de auto instap? Ik heb nieuws voor ze.quote:Op donderdag 25 september 2014 17:28 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Wat nou als je wandelt of fietst?
Ik heb zoveel gehoord vandaagquote:Op donderdag 25 september 2014 17:38 schreef AchJa het volgende:
[..]
Alsof ik me er iets van aan ga trekken... Denken ze nou werkelijk dat ik me eerst ga omkleden voordat ik de auto instap? Ik heb nieuws voor ze.
Hoorde nl. dat er op sommige kazernes al een algeheel verbod was afgekondigd...
Mij ook niet, ze komen er wel uit.quote:Op donderdag 25 september 2014 17:43 schreef Erasmo het volgende:
Ik heb zoveel gehoord vandaagMij maken ze de pis niet lauw.
quote:Marinemensen in Den Helder blijven uniform op straat aanhouden
DEN HELDER - Ondanks de oproep van het ministerie van defensie aan militairen om vooral geen uniformen te dragen, zijn er in Den Helder nog steeds genoeg marinelui in hun blauwe overall te zien.
Militairen zouden, onder meer in het openbaar vervoer, geen uniform moeten dragen omdat diverse soldaten afgelopen week zijn bedreigd.
De aanleiding voor de verhoogde alertheid is de videoboodschap van een Nederlandse jihadstrijder. Die riep na een Amerikaans bombardement in Syrië op om een ’stevige daad tegen de Nederlandse overheid te verrichten’.
Een groepje marinemannen in de Helderse binnenstad noemt het advies onzin. ,,Als ons uniform geweld zou uitlokken, kan alles wel wat uitlokken. Korte rokjes bij vrouwen lokken een verkrachting uit, boerka’s geweld. We kunnen net zo goed allemaal naakt gaan rondlopen’’, zegt een van hen. Hij kwam gisterochtend het marineterrein op en merkte dat de beveiliging verscherpt was. ,,Ik wist toen nog niet waarom, maar het zal wel met IS te maken hebben.’’
De marineman noemt het verzoek van Defensie ook vervelend. ,,Als ik van huis ga moet ik in mijn normale kleding over straat, op het marineterrein moet ik mijn uniform aan hebben. Dat is verplicht. Maar als ik dan even wil lunchen in de binnenstad moet ik me weer omkleden. Zo kleed ik me vier keer per dag om. Of ik moet dus verplicht op de basis lunchen.’’
Ze hebben tot op heden ook nog geen rare reacties gehad op hun uniform. ,,Wij hebben nergens last van’’, aldus een ander.
Den Helder, zelfs IS wil er niet gevonden worden.quote:Op donderdag 25 september 2014 17:49 schreef AchJa het volgende:
[..]
Mij ook niet, ze komen er wel uit.
En in Den Helder interesseert het toch niemand iets...
[..]
In het mailbericht wat ik kreeg stond zelfs het woord "verbod"...quote:Op donderdag 25 september 2014 21:26 schreef LXIV het volgende:
Ik zou toch het advies volgen om niet in uniform in het OV te reizen. Denk wat er in Engeland gebeurd is een half jaar geleden. Bovendien is het gewoon een order, dus heb je dat uit te voeren.
De kans dat je onthoofd wordt is natuurlijk heel klein, maar toch.
Is geen order.quote:Op donderdag 25 september 2014 21:26 schreef LXIV het volgende:
Ik zou toch het advies volgen om niet in uniform in het OV te reizen. Denk wat er in Engeland gebeurd is een half jaar geleden. Bovendien is het gewoon een order, dus heb je dat uit te voeren.
De kans dat je onthoofd wordt is natuurlijk heel klein, maar toch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |