Hier kun je alles kwijt over sollicitaties, werksituaties, belastingen, (handelen op) de beurs, hypotheken, beleggingen en salarissen, arbeidscontracten of geschillen met je (huis)baas. Alles over werk, geldzaken en recht dus.
-Noem geen (klant)namen, adressen, telefoonnummers, etc.! Klantnamen zijn in dit geval de namen van de leasemaatschappijen en bedrijven waar wij de auto's brengen. -Bij het plaatsen van foto's van auto's, wis dan het kenteken en enig ander dat gelinkt kan worden aan de klant uit met behulp van Paint o.i.d. -Kijk uit met wat je zegt over klanten! -Bedenk bij het posten van wat dan ook, dat Easyway zelf waarschijnlijk wel op de hoogte is van dit forum en dat je door vermelding van auto en overige ritinfo wellicht wel makkelijk te traceren bent.
Redenen en gedachten achter deze regels zijn te vinden in de post van zondag 20 februari 2011 22:04 uur.. ____________________________________________________________________________________________
Wat is het? Studentchauffeurs zijn -hoe kan het anders- studenten die -hoe kan het nogmaals anders- chauffeursdiensten uitvoeren. We maken onderscheid tussen twee functies: de hiker en de privéchauffeur. Gezien de meeste studentchauffeurs op dit forum voor EasyWay b.v. werken, is het topic ook wat toegespitst op dit chauffeursbedrijf.
Hiker Als hiker transporteer je in opdracht van opdrachtgevers, lege auto's van en naar hun klanten. Opdrachtgevers zijn voornamelijk leasemaatschappijen, auto-importeurs en autoverhuurbedrijven. Een leuke en afwisselende job met een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid. Je bent werkzaam vanuit je eigen woonplaats en je werkterrein is heel Nederland. Het werk is uitsluitend op werkdagen, niet in het weekend. Bron: www.easyway.nl
Privéchauffeur Als privé-chauffeur rijd je relaties in hun eigen, meestal zeer luxe auto, naar de diverse bestemmingen in het hele land of zelfs daarbuiten. Dit geeft hen de mogelijkheid om door te werken terwijl jij de zorg draagt voor een veilige reis van A naar B. De ritopdrachten zijn zeer divers en afhankelijk van het programma van de meneer of mevrouw achterin. Voorbeelden zijn: diverse bestemmingen door het hele land, woon- werkverkeer projecten, thuisbrengdiensten etc. Het is een zeer dienstverlenende functie waarbij er een groot beroep gedaan wordt op je verantwoordelijkheidsgevoel en flexibiliteit.
In deze functie sta je vaak in contact met directeuren en managers van bedrijven. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, goede rijvaardigheid, een goede representatie en correcte omgangsvormen zijn aspecten die wij als vanzelfsprekend achten. Bron: www.easyway.nl
Waarom studenten? Studenten zijn jong, en dus goedkoop. Daarnaast heeft de student een OV kaart waarmee hij (doordeweeks) gratis kan reizen. Dit scheelt een hoop OV kosten, waardoor de chauffeursdienst goedkoper kan worden uitgevoerd. Studenten zijn ook erg flexibel, waardoor ze makkelijk en vaak in te zetten zijn.
Sollicitatieprocedure In de voorgaande topics werd vaak de vraag gesteld hoe het solliciteren in zijn werk gaat. Dit gaat bij EasyWay als volgt. Op de website vul je een sollicitatieformulier in. Je krijgt dan een bericht dat je op de wachtlijst staat en dat er contact met je zal worden opgenomen. Het is niet precies te zeggen hoe lang dat duurt. Bij de één duurt het een week, bij de ander twee maanden. Het hangt veelal af van de periode waarin je solliciteert en de regio waar je woont. aan het begin van het studiejaar heb je de meeste kans. Als je teruggebeld bent om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek, moet je éénmalig naar het hoofdkantoor in Breda komen. Nette kleding daarbij is wel een pre (een compleet pak is niet nodig, maar zorg in ieder geval voor een pantalon en net shirt). Na een kort gesprek moet je een rijtest ondergaan en krijg je een uitgebreide instructie. Meer info, hier. Na je sollicitatie, die in totaal zo'n 2 uur duurt, krijg je na een paar dagen een inlogcode voor de chauffeurssite. Daar kun je per dag opgeven of je wilt en kunt werken. Daarnaast kun je nog een opmerking plaatsen als je bijvoorbeeld vanuit een andere stad wilt werken. Meestal is het zo dat als je teruggebeld wordt, je eigenlijk al aangenomen bent. Of je moet je eerste indruk en rijtest wel heel erg verpesten. Het sollicitatieformulier vind je hier.
Kledingvoorschriften Easyway heeft een vrij streng kledingbeleid. Dit betekent dat je je zou moeten kleden in overhemd en pantalon, met daaronder nette schoenen. Hikers houden zich hier echter niet altijd aan, want ze vinden een pantalon vaak overdreven. Wij adviseren je gewoon aan de regels van Easyway te houden!
FAQ: Veel gestelde vragen Omdat het merendeel van de posters in dit topic werkt voor Easyway BV uit Breda, zijn de antwoorden gerelateerd aan dit bedrijf. Echter, de antwoorden kunnen wellicht ook worden toegepast op andere bedrijven.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tips-on-the-road Mensen die uit het oosten des lands komen en de A1 pakken om daarna de A28 opgaan hebben vaak last van file bij die oprit bij Amersfoort. Als je bij die afslag nou doorrijdt naar Amersfoort Noord, daar erafgaat en weer teruggaat over de A1, dan pak je dat knooppunt van de andere kant. Nergens een file te bekennen, je kunt heerlijk doorkarren. Kreeg die tip laatst van m'n oom, dat ik daar zelf nog nooit op was gekomen. (thanks to Jorian29)
OV tips 'n tricks
quote:
Met welke treinen mag ik reizen met mijn Studenten OV-Chipkaart?
Met de Studenten OV-Chipkaart mogen studenten binnen Nederland reizen met alle treinen van NS Hispeed, behalve met Thalys en CityNightLine. Reist u met Intercity direct, dan heeft u naast de Studenten OV-Chipkaart ook een papieren toeslagkaartje nodig. (Bron: http://ow.ly/w6CqC)
Dit betekent dus dat je als student met je studenten OV gratis mag reizen met de ICE, let op: alleen BINNEN Nederland.
Must have apps De apps die vrijwel onmisbaar zijn als studentenchauffeur. Zoals zo vaak gezegd wordt, zorg ervoor dat je concentratie op de weg blijft en niet naar je telefoon gaat.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Filmpjes
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.EasyWay b.v. Website: www.easyway.nl Login: www.easyway.nl/login Aantal chauffeurs: 1500 (per 19 september 2011) Salaris: (>23) ¤9,95 en meer Hikers: ja Privéchauffeur: ja Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 6 respectievelijk 24 maanden. Minimale leeftijd: 18 OV verplicht: Ja; week-OV Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid Overige eisen: Nette kleding (d.w.z. pantalon en overhemd) voor hikers en een compleet kostuum voor privéchauffeurs
Autoreset BV Website: www.autoreset.nl Login: http://www.autoreset.nl/aj-login.php Aantal chauffeurs: rond de 2000, waarvan ongeveer een kwart studenten Salaris: 19-21 jaar ¤6,08, 22 jaar ¤7,12, 23+ jaar ¤8,22 Hikers: ja Privéchauffeur: ja Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 1 jaar Minimale leeftijd: 19 OV verplicht: Ja; week-OV Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid Uitbetaling: wekelijks op vrijdag Kleding: Representatief, d.w.z. donkere (spijker)broek en hemd. In de zomer zijn nette polo's ook toegestaan. Verboden zijn petjes, korte broeken en open schoenen
Overige chauffeursdiensten:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chauffeurs die we regelmatig terugzien in dit topic: Als vaste bezoekers meer dan 90 dagen niet meer actief zijn in dit topic worden ze uit de OP verwijderd.
joppie_saus, ex-hiker en snoepautomatencoureur regio Groningen Mallet, ex-hiker regio Doetinchem Maharbal, ex-hiker regio Leeuwarden Franknfurter, ex-hiker regio Utrecht LeTourdeFrance, ex-hiker regio Groningen Enpe, ex-hiker regio Eindhoven Fiorano, ex-hiker regio Amersfoort. Tegenwoordig Zorgtaxichauffeur MuurStraat, ex-hiker regio Nijmegen irritatie100, ex-hiker regio Rotterdam
Privéchauffeurs invine, privéchauffeur regio Amsterdam Mothergoose, privéchauffeur regio Maastricht RTS91, privéchauffeur regio Utrecht Thrasyllus, privéchauffeur regio Utrecht/Noord-Holland DrSnuggle, privéchauffeur regio Arnhem Dimitri_, privéchauffeur regio Breda Warchaser44, privéchauffeur regio Breda ColeJ, privéchauffeur regio Alkmaar/Noord-Holland Sjouveur, privéchauffeur regio Amersfoort/Utrecht Jieuwst, privéchauffeur regio Nijmegen
Taxichauffeurs Dimitri_, regio Breda Marco001, regio Uithuizen/Eemshaven
Voorgaande topics Een overzicht van alle voorgaande topics is hier terug te vinden.
Facilitair
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor nieuwe chauffeurs:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Morgen een ritje! Van Herten naar Groningen. Moest ik wel voor één uur afleveren, dus vroeg weg, zei de planner. Weet ik veel waar Herten ligt, dus ik zeg oké. Ligt het in fucking Limburg naast Roermond. Dus ik mag morgen om vijf uur de deur uit.
Op donderdag 11 september 2014 19:39 schreef Sarasi het volgende: Morgen een ritje! Van Herten naar Groningen. Moest ik wel voor één uur afleveren, dus vroeg weg, zei de planner. Weet ik veel waar Herten ligt, dus ik zeg oké. Ligt het in fucking Limburg naast Roermond. Dus ik mag morgen om vijf uur de deur uit.
Op donderdag 11 september 2014 19:39 schreef Sarasi het volgende: Morgen een ritje! Van Herten naar Groningen. Moest ik wel voor één uur afleveren, dus vroeg weg, zei de planner. Weet ik veel waar Herten ligt, dus ik zeg oké. Ligt het in fucking Limburg naast Roermond. Dus ik mag morgen om vijf uur de deur uit.
Voor een Ford Transit.
Het voordeel is wel.. Zodra je om half 3 thuis bent heb je wel al een hele werkdag erop zitten. Even je bed in, en je bent weer fris om tot diep in de nacht de kroeg in te duiken.
Op donderdag 11 september 2014 19:39 schreef Sarasi het volgende: Morgen een ritje! Van Herten naar Groningen. Moest ik wel voor één uur afleveren, dus vroeg weg, zei de planner. Weet ik veel waar Herten ligt, dus ik zeg oké. Ligt het in fucking Limburg naast Roermond. Dus ik mag morgen om vijf uur de deur uit.
Voor een Ford Transit.
Hahaha, thanks! You really made my day!
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Nouja, ik krijg morgenavond wel twee couchsurfers, dus het komt me stiekem best goed uit. Morgenochtend zal ik wel even flink staan te vloeken, maar op zich valt vijf uur de deur uit nog best mee. Alleen zo jammer dat het dan geen Mini is ofzo, maar een Transit.
Op donderdag 11 september 2014 19:39 schreef Sarasi het volgende: Morgen een ritje! Van Herten naar Groningen. Moest ik wel voor één uur afleveren, dus vroeg weg, zei de planner. Weet ik veel waar Herten ligt, dus ik zeg oké. Ligt het in fucking Limburg naast Roermond. Dus ik mag morgen om vijf uur de deur uit.
Voor een Ford Transit.
Had ik dus ook een tijdje geleden, vanuit Roermond naar Grunn. Zelfs met de vroegste trein had ik de aflevertijd niet gered. Toen ik de planning belde moesten ze wel lachen om m'n opdracht, werd 't even geannuleerd en kreeg ik een ander ritje Jammer dat het nu wat te laat is om nog te bellen om 'm te annuleren en nog een ander ritje te krijgen
Had ik dus ook een tijdje geleden, vanuit Roermond naar Grunn. Zelfs met de vroegste trein had ik de aflevertijd niet gered. Toen ik de planning belde moesten ze wel lachen om m'n opdracht, werd 't even geannuleerd en kreeg ik een ander ritje Jammer dat het nu wat te laat is om nog te bellen om 'm te annuleren en nog een ander ritje te krijgen
Ja ik had vanavond zelf al gebeld om werk, nadat ik nieuwe schoenen had gekocht. En zoals gezegd, komt het me eigenlijk best goed uit. Afgezien van het achterlijk vroeg opstaan.
Dus mijn vier dagen werken voor een project zitten erop. Ik heb op advies van de ANWB woensdagochtend de bus veilig terug kunnen brengen naar het verhuurbedrijf om vervolgens een andere goede bus te krijgen. Toch maar weer een bevestiging dat Frans niet deugt en Duits goed spul is, terwijl ik de laatste tijd zo tevreden was over franse auto's. Verder heb ik drie dagen heerlijk mee mogen dineren, heb ik kastelen, musea en landgoederen bezocht, heb ik heel veel gezelligheid gehad met Engelsen en mensen uit Wales (je mag niet zeggen dat Engelsen en Walesman hetzelfde zijn). En uiteindelijk 65 euro fooi, en een goede fles witte wijn gekregen van de tevreden gasten.
Lekker dan, haal je de auto op bij de schade hersteller, brand het lampje van de airbag nog die er wss een paar dagen daarvoor eruit is geklapt. Nu maar wachten met een bakkie koffie.
Op vrijdag 12 september 2014 07:50 schreef S-RS het volgende: Lekker dan, haal je de auto op bij de schade hersteller, brand het lampje van de airbag nog die er wss een paar dagen daarvoor eruit is geklapt. Nu maar wachten met een bakkie koffie.
Moet dadelijk 1 transportformulier opsturen aan EW en 1 afgeven aan de klant. Is de klant nou het afhaaladres of die LM in Meerkerk waar ik hem aflever?
Op vrijdag 12 september 2014 08:36 schreef drhousing het volgende: Moet dadelijk 1 transportformulier opsturen aan EW en 1 afgeven aan de klant. Is de klant nou het afhaaladres of die LM in Meerkerk waar ik hem aflever?
De klant is waar je de auto ophaalt.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Ik denk de feestlocatie. Bij de snelweglocatie moet je het formulier namelijk 3x uitprinten. 1x voor de klant, 1x voor de LM (terwijl ze gewoon kopieerapparaten hebben staan ) en 1x voor jezelf. De feestlocatie hoef je maar 2x het formulier uit te printen.
Ik kom echt te vaak in Meerkerk
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Snelweglocatie zit aan de Energieweg, de feestlocatie aan de Steenstraat. Maar beide zitten op hetzelfde industrieterrein, en zelfs de Steenstraat ligt met een klein beetje valsspelen aan de snelweg. Maar die aan de Energieweg ligt parallel aan de snelweg, Steenstraat dan weer niet.
Energieweg > ..D Steenstraat > ....L
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Op vrijdag 12 september 2014 09:14 schreef trolley het volgende: Snelweglocatie zit aan de Energieweg, de feestlocatie aan de Steenstraat. Maar beide zitten op hetzelfde industrieterrein, en zelfs de Steenstraat ligt met een klein beetje valsspelen aan de snelweg. Maar die aan de Energieweg ligt parallel aan de snelweg, Steenstraat dan weer niet.
Twente en de achterhoek vind ik toch echt wat slechter te verstaan dan Grunningers en Friezen. Laat staan alles wat onder de rivieren zit
Edit: scheelt wel een stuk of je naar Stad moet of naar de Ommelanden
Ik heb een soort cirkel getrokken met de grote rivieren in het Zuiden, Amersfoort in het oosten en Leiden in het noorden. Alles daar buiten is wat mij betreft niet te verstaan.
Op vrijdag 12 september 2014 11:28 schreef guru033 het volgende: Kan iemand mij vertellen waar ik mijn EW loonstroken kan vinden? Ik loop blijkbaar ietsje achter...
DM.
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Limburgers zijn altijd zo lief. De vrouw bij het ophaaladres vond me heel zielig dat ik al zo vroeg van huis was gegaan en ik kreeg koffie en thee en koek aangeboden. Helaas moest ik direct weer weg, anders had ik zo een uur met haar en de schoonmaakster zitten theeleuten. Ding was bijna helemaal leeg, dus even 25 euro bijgegooid (meer heb ik niet meer na die schoenen van gisteren ) en op pad. Alles prima, geen cruisecontrol, geen airco, wel radio. Navigatie gaf er wel de brui aan, dus op goed geluk maar de borden Nijmegen/Venlo/Venray gevolgd ('dat ligt sowieso noordelijker!'). Dat ging helemaal goed, tot ik in Groningen op de ringweg stil kwam te staan. Met wel heel erg weinig diesel. AR gebeld dat ik één uur niet meer ging halen en gelukkig de Transit met 35km bereik kunnen afleveren. Net op tijd voor de bus die daar maar één keer per uur rijdt.
Als ik mijn beschikbaarheid van AR wil invullen, kruis ik dan gewoon de dagen aan die ik kan werken in de standaard beschikbaarheid? En kan ik deze gewoon dagelijks wijzen wanneer er bijvoorbeeld iets uitvalt o.i.d.? Of gaat dit echt per week? Heb namelijk volgende week 3/4 dagen vrij om te werken en heb dat nu aangekruist in m'n beschikbaarheid. Ik kan alleen volgende week vrijdag wel, maar deze vrijdag niet, is het dan beter om morgen pas een kruisje te zetten bij vrijdag? Hoe doen jullie dit?
Op vrijdag 12 september 2014 13:25 schreef stripe het volgende: Als ik mijn beschikbaarheid van AR wil invullen, kruis ik dan gewoon de dagen aan die ik kan werken in de standaard beschikbaarheid? En kan ik deze gewoon dagelijks wijzen wanneer er bijvoorbeeld iets uitvalt o.i.d.? Of gaat dit echt per week? Heb namelijk volgende week 3/4 dagen vrij om te werken en heb dat nu aangekruist in m'n beschikbaarheid. Ik kan alleen volgende week vrijdag wel, maar deze vrijdag niet, is het dan beter om morgen pas een kruisje te zetten bij vrijdag? Hoe doen jullie dit?
Aanvinken kun je doen wanneer je wilt, zelfs vandaag nog (de vrijdag in de lijst is deze vrijdag, vandaag). Uitvinken moet je eigenlijk uiterlijk de avond voor de planning doen. Dus wil je woensdag uitvinken, moet je dat eigenlijk maandagavond doen. Maandag uitvinken? Uiterlijk donderdagavond. Ik update mijn beschikbaarheid twee of drie keer per week.
Op vrijdag 12 september 2014 13:32 schreef Huisjesmelkert. het volgende: Ik moet vandaag een weekendtas meenemen tijdens het hiken omdat ik daarna meteen naar huis ga. Is dat een probleem?
Op vrijdag 12 september 2014 13:24 schreef Sarasi het volgende: Limburgers zijn altijd zo lief. De vrouw bij het ophaaladres vond me heel zielig dat ik al zo vroeg van huis was gegaan en ik kreeg koffie en thee en koek aangeboden. Helaas moest ik direct weer weg, anders had ik zo een uur met haar en de schoonmaakster zitten theeleuten. Ding was bijna helemaal leeg, dus even 25 euro bijgegooid (meer heb ik niet meer na die schoenen van gisteren ) en op pad. Alles prima, geen cruisecontrol, geen airco, wel radio. Navigatie gaf er wel de brui aan, dus op goed geluk maar de borden Nijmegen/Venlo/Venray gevolgd ('dat ligt sowieso noordelijker!'). Dat ging helemaal goed, tot ik in Groningen op de ringweg stil kwam te staan. Met wel heel erg weinig diesel. AR gebeld dat ik één uur niet meer ging halen en gelukkig de Transit met 35km bereik kunnen afleveren. Net op tijd voor de bus die daar maar één keer per uur rijdt.
Stilvallen met de auto, foei! Dat is niet bepaald goed voor de auto.
Aanvinken kun je doen wanneer je wilt, zelfs vandaag nog (de vrijdag in de lijst is deze vrijdag, vandaag). Uitvinken moet je eigenlijk uiterlijk de avond voor de planning doen. Dus wil je woensdag uitvinken, moet je dat eigenlijk maandagavond doen. Maandag uitvinken? Uiterlijk donderdagavond. Ik update mijn beschikbaarheid twee of drie keer per week.
Je kan gewoon je beschikbaarheid er uit gooien wanneer je wil, wordt toch meteen aangepast in hun systeem.
Aanvinken kun je doen wanneer je wilt, zelfs vandaag nog (de vrijdag in de lijst is deze vrijdag, vandaag). Uitvinken moet je eigenlijk uiterlijk de avond voor de planning doen. Dus wil je woensdag uitvinken, moet je dat eigenlijk maandagavond doen. Maandag uitvinken? Uiterlijk donderdagavond. Ik update mijn beschikbaarheid twee of drie keer per week.
Bedankt voor je duidelijke antwoord! Heb het direct even aangepast om verwarring te voorkomen.
Kreeg om 13:30 spoedrit, was zelfde rit die ik eerst gister ook kreeg. De andere hiker die de rit toen kreeg, was ziek, en belde dat niet door. Mocht taxi bellen, dat dus gegaan terwijl ik snel kleren aantrok. Nou, ik kom op afhaaladres aan bij Narvikweg, moest voor C. rijden. Die zijn dus verhuisd, en zag ook geen auto er staan met juiste kenteken. Rondvragen naar CP1 leverde ook niks op. EW bellen dat er geen auto staat en bedrijf verhuisd is, CP2 had schijnbaar gezegd dat de auto er zou moeten staan met de CP3 op Narvikweg. Nog een keer kijken, geen auto, bel ik de taxi weer op, ga maar eens richting het nieuwe adres. Probeer de CP3 in tussen tijd nog te bereiken, steeds in gesprek. Ben ik halverwege met de taxi, wordt ik teruggebeld dat ik met een andere CP4 bij het bedrijf ernaast moest zijn op het oude adres. Terug, daar weer aangekomen, vragen waar CP4 is, 'komt zo wel', inmiddels 14:10, auto moet om 14:30 in Assen zijn. 14:20 komt CP4 aanzetten dat hij tegen EW gezegd had, dat de rit geannuleerd kon worden en dat ik voor niks was komen aanzetten.
Op vrijdag 12 september 2014 15:20 schreef Solidberg het volgende: Kreeg om 13:30 spoedrit, was zelfde rit die ik eerst gister ook kreeg. De andere hiker die de rit toen kreeg, was ziek, en belde dat niet door. Mocht taxi bellen, dat dus gegaan terwijl ik snel kleren aantrok. Nou, ik kom op afhaaladres aan bij Narvikweg, moest voor C. rijden. Die zijn dus verhuisd, en zag ook geen auto er staan met juiste kenteken. Rondvragen naar CP1 leverde ook niks op. EW bellen dat er geen auto staat en bedrijf verhuisd is, CP2 had schijnbaar gezegd dat de auto er zou moeten staan met de CP3 op Narvikweg. Nog een keer kijken, geen auto, bel ik de taxi weer op, ga maar eens richting het nieuwe adres. Probeer de CP3 in tussen tijd nog te bereiken, steeds in gesprek. Ben ik halverwege met de taxi, wordt ik teruggebeld dat ik met een andere CP4 bij het bedrijf ernaast moest zijn op het oude adres. Terug, daar weer aangekomen, vragen waar CP4 is, 'komt zo wel', inmiddels 14:10, auto moet om 14:30 in Assen zijn. 14:20 komt CP4 aanzetten dat hij tegen EW gezegd had, dat de rit geannuleerd kon worden en dat ik voor niks was komen aanzetten. [ afbeelding ]
Wel een chille taxi?
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Op vrijdag 12 september 2014 15:30 schreef Solidberg het volgende: Dat wel, gast gaf goed gas en was aardig, had een Superb 1.9 TDI. Volgens mij is die hiker nu ook ontslagen, vroeg nog ff na
Maar ook al krijg ik 3 uur uitbetaald, dit is waardeloos. En ook nog 33 (!) euro aan taxikosten gemaakt
Zo, weer in de middle of nowhere in de Ommelanden verzeild. Kutgehucht waar de weg open lag waardoor er geen bussen reden Dus, lopen maar, zo rond een dik halfuur volgens de klant die me helaas ook geen lift aan bood. Lopend op de ventweg langs het spoor, bij iedere auto m'n duim opstekend voor een lift, stopte er na ongeveer 8 auto's een hele vriendelijke Groningse man, die me een liftje gaf naar station Scheemda Toch lekker 't weekend in gaan zo
Op vrijdag 12 september 2014 15:48 schreef underground1009 het volgende: Zo, weer in de middle of nowhere in de Ommelanden verzeild. Kutgehucht waar de weg open lag waardoor er geen bussen reden Dus, lopen maar, zo rond een dik halfuur volgens de klant die me helaas ook geen lift aan bood. Lopend op de ventweg langs het spoor, bij iedere auto m'n duim opstekend voor een lift, stopte er na ongeveer 8 auto's een hele vriendelijke Groningse man, die me een liftje gaf naar station Scheemda Toch lekker 't weekend in gaan zo
Op vrijdag 12 september 2014 15:48 schreef underground1009 het volgende: Zo, weer in de middle of nowhere in de Ommelanden verzeild. Kutgehucht waar de weg open lag waardoor er geen bussen reden Dus, lopen maar, zo rond een dik halfuur volgens de klant die me helaas ook geen lift aan bood. Lopend op de ventweg langs het spoor, bij iedere auto m'n duim opstekend voor een lift, stopte er na ongeveer 8 auto's een hele vriendelijke Groningse man, die me een liftje gaf naar station Scheemda Toch lekker 't weekend in gaan zo
Ik kan daar nooit bij hè, dat klanten benadrukken dat de bushalte/treinstation nog wel een stukje lopen is vanaf het afleveradres, en dat het gewoon niet in hun opkomt om - desnoods als blijk van waardering - ons hikers een lift te geven naar de bushalte/treinstation
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Ik kan daar nooit bij hè, dat klanten benadrukken dat de bushalte/treinstation nog wel een stukje lopen is vanaf het afleveradres, en dat het gewoon niet in hun opkomt om - desnoods als blijk van waardering - ons hikers een lift te geven naar de bushalte/treinstation
Ja helemaal omdat het was van: "Weet u misschien waar de bushalte is?" "Ja hoor, die is daar, maar er rijden geen bussen. Je moet doorlopen naar het spoor, die volgen en dan is het nog een dik halfuur." beetje jammer dat de tocht naar 't spoor zelf al een kwartier was Uiteindelijk was ik wel dus na vijf minuten langs 't spoor lopen al opgepikt
Krijg trouwens best vaak een ritje naar een station, gebeurt niet vaak dat de klant 't niet aanbiedt
Vanochtend om 8 uur de deur uit en net thuis! Vooral te wijten aan te verschrikkelijke verbindingen en vooral de aansluiting. Maar goed, wel lekker uurtjes gemaakt. Voor morgen zelfs een ritje! Heulemaal naar een privé-adres in Zeeland, wordt weer een lange OV rit terug dus.
Moet je die A6 bij een garage oid ophalen? Goede kans dat ie vandaag verlenging krijgt lijkt me. Fijne bak dat ding overigens, heb zo eentje bij PC opdracht mogen rijden. Boven de 4000 toeren ding wordt het pas leuk iig
Op vrijdag 12 september 2014 18:51 schreef stripe het volgende: Maandag de eerste keer op pad! Direct in een A6 S-line met 170pk Zie alleen dat de apk zondag vervalt, neem aan dat ze dat nog wel even regelen?
Nee, in het weekend kan dat sowieso niet. Ik heb als hiker zo vaak een auto gereden waarvan de APK net was verlopen.
Zo ik ben ook weer tot leven 6 weken op vakantie geweest te zijn. ! maar maandag weer ritjes. Tot nu toe wel gebeld trouwens op vrije dagen. Zo'n roadtrip in Amerika is zo vet!! volgend jaar nog maar een keer maar dan de westkust ipv de oostkust
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, nee dus, zie boven
quote:
Op vrijdag 12 september 2014 15:20 schreef Solidberg het volgende: Kreeg om 13:30 spoedrit, was zelfde rit die ik eerst gister ook kreeg. De andere hiker die de rit toen kreeg, was ziek, en belde dat niet door. Mocht taxi bellen, dat dus gegaan terwijl ik snel kleren aantrok. Nou, ik kom op afhaaladres aan bij Narvikweg, moest voor C. rijden. Die zijn dus verhuisd, en zag ook geen auto er staan met juiste kenteken. Rondvragen naar CP1 leverde ook niks op. EW bellen dat er geen auto staat en bedrijf verhuisd is, CP2 had schijnbaar gezegd dat de auto er zou moeten staan met de CP3 op Narvikweg. Nog een keer kijken, geen auto, bel ik de taxi weer op, ga maar eens richting het nieuwe adres. Probeer de CP3 in tussen tijd nog te bereiken, steeds in gesprek. Ben ik halverwege met de taxi, wordt ik teruggebeld dat ik met een andere CP4 bij het bedrijf ernaast moest zijn op het oude adres. Terug, daar weer aangekomen, vragen waar CP4 is, 'komt zo wel', inmiddels 14:10, auto moet om 14:30 in Assen zijn. 14:20 komt CP4 aanzetten dat hij tegen EW gezegd had, dat de rit geannuleerd kon worden en dat ik voor niks was komen aanzetten. [ afbeelding ]
Het bedrijf ernaast? Je bedoelt die schade hersteller? Ik vroeg het mij al een tijdje af, maar na vanochtend weet ik het zeker.
"Waarom ben je zo vroeg?" "Wat ben je allemaal aan het doen man" "Ja wat is dit voor gedoe met die formulieren, wat interesseert mij het nou wat er aan die auto's mankeert" "Nou wie is die opdracht gever van jou, dat wil ik nou wel eens weten met die onzin van ze"
Hij werd boos dat ik die formulieren moest invullen. Enig begrip kwam er aan het eind gelukkig nog wel naar boven "Ja ik snap jou ook wel, je doet gewoon je werk"
Heb je dat ook wel eens, dat je moet krabben op 12 september? Er kwam even een koufrontje inclusief sneeuw over hier in Colorado Vanaf morgen is het gelukkig weer 25+ graden
Nee, na het rijden. Wachten op de bus noem ik ook werktijd.
Ah, ja dat kon ik er niet helemaal uit opmaken, sorry
Zo heb ik afgelopen zomer eens een spoedritje naar Utrecht gehad, 27 graden en in de trein terug naar Heerenveen was er railcatering aanwezig met bier. Mag jij raden wat ik van die beste jongen gekocht heb
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Ah, ja dat kon ik er niet helemaal uit opmaken, sorry
Zo heb ik afgelopen zomer eens een spoedritje naar Utrecht gehad, 27 graden en in de trein terug naar Heerenveen was er railcatering aanwezig met bier. Mag jij raden wat ik van die beste jongen gekocht heb
Haha oke, heb mijn post even aangepast. Denk dat AR ook niet blij zal zijn als er verwarring kan ontstaan.
Ik kan daar nooit bij hè, dat klanten benadrukken dat de bushalte/treinstation nog wel een stukje lopen is vanaf het afleveradres, en dat het gewoon niet in hun opkomt om - desnoods als blijk van waardering - ons hikers een lift te geven naar de bushalte/treinstation
Zo verschillend he, die bedrijven/klanten. Wel eens op 1 dag een auto opgehaald bij een bedrijf. Ik gewoon het riedeltje: 'Oke dan ga ik even de auto checken, dan kom ik terug voor een handtekening en dan is verder alles goed', waarna er direct 'Neuh ik ga helemaal niks tekenen!' gesnauwd werd..
Vervolgens op afleveradres, een dealer overigens, vroegen ze of ik een lift wilde want t was een kwartier lopen naar het station. Stonden al wat mensen in de rij voor de balie + goed weer dus ik zei dat ik dat kwartiertje wel zou overleven.
Sta ik buiten even te kijken hoe ik moet lopen, komt er alsnog iemand met een auto vanuit de dealert die er op staat om me even naar 't station te brengen, stap ik in en zowaar word degene die me bracht onderweg nog even gebelt door de dealer dat die wel door moet rijden omdat m'n trein zo vertrekt.
Op vrijdag 12 september 2014 20:36 schreef CitroenFrance het volgende: Zo ik ben ook weer tot leven 6 weken op vakantie geweest te zijn. ! maar maandag weer ritjes. Tot nu toe wel gebeld trouwens op vrije dagen. Zo'n roadtrip in Amerika is zo vet!! volgend jaar nog maar een keer maar dan de westkust ipv de oostkust
Zo ook laatst een keer bij een schadebedrijf in Assen een Transporter op moeten halen, ik de auto inspecteren; "Hee, het is al een oude auto hè, moet je nou alles er op zetten?" Ding zat ook geen radio in Die moest naar de schelpdier-LM Had ook even moeite met achteruit wegrijden, had zo gauw niet gezien dat je aan de pook een pal omhoog moest trekken. Ging ik even naar binnen om het te vragen, laat die man me het zien en zegt vervolgens "Nou nou, denk je wel dat het goedkomt met die hele rit van je?"
Ik heb een keer bij A in Nieuwegein een kwartier stil gestaan in die garage om een C-klasse in z'n achteruit te krijgen. Zover dat ik zelfs de pookknop in m'n handjes had... Toch maar even naar binnen gelopen.
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Op vrijdag 12 september 2014 21:59 schreef yosander het volgende: Ik wil ook bier, verdomme. Maar dat heb ik morgen tegoed bij Nazomeren (festivalterrein bevindt zich zo'n beetje naast de LM waar ik wekelijks kom )
Chill, bij Nazomeren ben ik vandaag ook Ken de route inmiddels ook gewoon precies, aangezien het inderdaad naast NL zit.
In ander nieuws, al twee weken niet gebeld. Ik ga er maar vanuit dat het aan een rustige periode ligt.
Chill, bij Nazomeren ben ik vandaag ook Ken de route inmiddels ook gewoon precies, aangezien het inderdaad naast NL zit.
In ander nieuws, al twee weken niet gebeld. Ik ga er maar vanuit dat het aan een rustige periode ligt.
Ik ben elke keer gebeld. Niet met de beste ritjes, maar werk is werk.
Overigens heb ik een vriendin van me bijna zo ver dat ze ook gaat solliciteren. Ze is nu tweedejaars student en 18 (in juni jarig). Volgens mij zag ik laatst hier iemand die wel bij AR werkte, terwijl hij nog 18 was? Iemand een idee hoe strikt ze daar nog in zijn? Verder is het vanwege de leeftijd even kijken wat het voordeligste voor haar is, EW of AR. Zijn de salarissen van EW nog actueel op hun website?
Heb het even voor je nagekeken. Ik ben 21 en verdien ¤7,26 per uur. Volgens de website zou ik ¤7,23 per uur verdienen als 21-jarige. Maar deze 'verhoging' is pas sinds een maand volgens mij, dus ja, ze zijn actueel!
Overigens, over 4 weken word ik 22 en ga ik er met ¤1,25 per uur op vooruit!
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Ik ben elke keer gebeld. Niet met de beste ritjes, maar werk is werk.
Overigens heb ik een vriendin van me bijna zo ver dat ze ook gaat solliciteren. Ze is nu tweedejaars student en 18 (in juni jarig). Volgens mij zag ik laatst hier iemand die wel bij AR werkte, terwijl hij nog 18 was? Iemand een idee hoe strikt ze daar nog in zijn? Verder is het vanwege de leeftijd even kijken wat het voordeligste voor haar is, EW of AR. Zijn de salarissen van EW nog actueel op hun website?
Klopt, dat was ik. Ik ben echter wel half augustus aangenomen terwijl ik woensdag 19 ben geworden, dat is even een wat kortere tijdsspanne dan nu aangenomen worden en pas over 9 maanden 19 worden Maar goed, niet geschoten is altijd mis!
Chille rit gehad naar een privé adres in een random dorpje in Zeeland vanuit Veenendaal. Een nieuwe Polo, met zeer aangename audio. Eenmaal daar bleek de bus daar een belbus te zijn, gelukkig zei de beste man zelf al dat het sowieso allemaal ruk was daar en dat hij toch naar Rotterdam moest dus dat ik gelijk meekon. Hij had echter nog geen zin om te rijden want kwam net uit het buitenland dus ik kreeg de sleutel weer in mijn handen gedrukt.