Meer racisme of openlijker racisme? Door de hysterische overreactie op hun gezeur helpen uiteindelijk de pro-Zwarte Pieten, onze Zwarte Piet om zeep...quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:01 schreef beantherio het volgende:
Ik vraag me af of Quinsy en de zijnen zich wel realiseren dat er een prijs betaald moet worden voor dit gedoe. Je ziet mensen al steeds makkelijker worden met dingen die mogelijk racistisch kunnen zijn met het idee van "ach ja, zelfs Zwarte Piet wordt racistisch genoemd dus wat maakt het nog uit". De prijs voor het gefrutsel aan Zwarte Piet is meer racisme: zou men dat wel door hebben?
Ik denk dat strijders als Nelson Mandela en Martin Luther King zich zouden omdraaien in hun graf als ze konden zien hoe het woord racisme zijn waarde verliest.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:01 schreef beantherio het volgende:
Ik vraag me af of Quinsy en de zijnen zich wel realiseren dat er een prijs betaald moet worden voor dit gedoe. Je ziet mensen al steeds makkelijker worden met dingen die mogelijk racistisch kunnen zijn met het idee van "ach ja, zelfs Zwarte Piet wordt racistisch genoemd dus wat maakt het nog uit". De prijs voor het gefrutsel aan Zwarte Piet is meer racisme: zou men dat wel door hebben?
Die escaleert al.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:02 schreef byah het volgende:
de hele discussie rond zwarte piet is gewoon een projectie van de sociale onrust in dit land. De frustraties gaan een keer escaleren.
Ik ben benieuwd wat Martin Luther King van zwarte piet had gevonden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:07 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Ik denk dat strijders als Nelson Mandela en Martin Luther King zich zouden omdraaien in hun graf als ze konden zien hoe het woord racisme zijn waarde verliest.
Het eerste wat die mw. Shepherd (die zgn. VN-medewerkster) in Nederland riep is dat ze professor is en 17 boeken geschreven had.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit. Ze geven de schuld van hun mislukte levens en ellende aan de blanke. Alles is hun schuld, zij worden gediscrimineerd en krijgen nergens de kans. Alles moet ze maar toe komen... Maar he, wat schiet mij opeens te binnen:
http://www.dumpert.nl/med(...)ismeroepers_uit.html
Die bestond destijds al geruime tijd, dus blijkbaar was piet niet zo boeiend.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:08 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat Martin Luther King van zwarte piet had gevonden.
Hij wist waarschijnlijk niet van zijn bestaan af, maar ik heb nog geen Amerikaan gezien die Zwarte Piet wel een leuk figuur vindt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:10 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Die bestond destijds al geruime tijd, dus blijkbaar was piet niet zo boeiend.
Die shepherd moet helemaal haar bek houden. Zij is een vooraanstaande strijdster voor eventuele herstelbetalingen te regelen. Zodat de afstammelingen van de slaven (met dat complex) allemaal persoonlijk kunnen profiteren over de dode ruggen van voorouders. Gaat haar allemaal om geld. Hypocriet geld.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:08 schreef Schurkenstaat het volgende:
[..]
Het eerste wat die mw. Shepherd (die zgn. VN-medewerkster) in Nederland riep is dat ze professor is en 17 boeken geschreven had.
Toen wist ik meteen wat (ook) haar probleem was. Een diepgeworteld persoonlijk probleem.
Denk dat hij wel tevreden zou zijn geweest.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:08 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat Martin Luther King van zwarte piet had gevonden.
Dit neigt steeds meer naar een zorgvuldig opgebouwde 1 april-grap.quote:Op vrijdag 12 september 2014 06:53 schreef Paul het volgende:
Alle Sinterklaasliedjes worden herschreven
De overreactie maakt helaas dat het waar gaat worden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dit neigt steeds meer naar een zorgvuldig opgebouwde 1 april-grap.
Ik heb sowieso weinig Amerikanen gezien die een mening hadden over Zwarte Piet die goed onderbouwd was.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:12 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Hij wist waarschijnlijk niet van zijn bestaan af, maar ik heb nog geen Amerikaan gezien die Zwarte Piet wel een leuk figuur vindt.
Oh? De staat wil doodleuk miljoenen Euro's verspillen voor dit. Ja hoor, bouw vooral extra schuld op voor zulke flauwekul. Wat een visie!quote:Op vrijdag 12 september 2014 09:23 schreef Vasilevski het volgende:
REWRITE ALL THE THINGS!!!
Die man is blijkbaar 'in onderhandeling' met Asscher. Ik wist niet dat een minister met elke jan lul moet 'onderhandelen' om zijn boek in een oplage van 1,5 miljoen door de staat te laten drukken. Ik ga zelf morgen even met Rutte bellen om te kijken of we niet even een dealtje kunnen sluiten om ligfietsen te verbieden.
Ik zou het direct bij het oud papier gooien als ik de directeur van een lage school zou zijn.quote:Enfin, de bedoeling is dus inderdaad om dit boekje bij alle basisschoolkinderen door de strot te rammen.
Ook ik heb daar moeite mee. Ik wil ook niet zo ver gaan als dat Geenstijl doet, ook sommige slechte krijgen veel zoet en goede mensen kunnen de roe krijgen maar dat is een ander verhaal.quote:Het meest opvallende van de nieuwe teksten heeft niet zozeer met Zwarte Piet te maken, maar met de complete afwezigheid van alle begrippen als goed, kwaad, zoet, stout, enz. Het is het totale relativisme: de Sint is er ook voor de kindertjes die pesten of die hun eigen oma beroven, want goed en fout bestaat niet, dat is allemaal maar relatief.
Stel je voor, dat zou me wat zijn! Op 1 april openbaren dat het 1 grote grap was.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dit neigt steeds meer naar een zorgvuldig opgebouwde 1 april-grap.
Volgens mij is het juist de overreactie bij degenen die wél invloed hebben, en niet die van de tokkies, die daarvoor zorgt.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De overreactie maakt helaas dat het waar gaat worden.
Dank tokkie-Nederland voor het om zeep helpen van Piet.
Een geloofsgenoot van mij.quote:Op vrijdag 12 september 2014 09:17 schreef beantherio het volgende:
Die nieuwe teksten zijn echt te dom voor woorden: http://static1.ad.nl/stat(...)met_je_Piet_6326.pdf![]()
Het geforceerde multiculturele druipt er vanaf. Ik ben links maar dit slaat helemaal nergens op.
Ik zie geen overreactie maar juist een onderreactie. Veel Nederlanders laten het wel erg makkelijk van zich afglijden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:07 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Meer racisme of openlijker racisme? Door de hysterische overreactie op hun gezeur helpen uiteindelijk de pro-Zwarte Pieten, onze Zwarte Piet om zeep...
Dat is een reactie op de tokkies.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:32 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Volgens mij is het juist de overreactie bij degenen die wél invloed hebben, en niet die van de tokkies, die daarvoor zorgt.
De tokkies van beide kampen maken het meeste geluid en generen dus ook de meeste aandacht.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:32 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Volgens mij is het juist de overreactie bij degenen die wél invloed hebben, en niet die van de tokkies, die daarvoor zorgt.
Je ziet nu aan alle kanten bewegingen dat Zwarte Piet om zeep wordt geholpen. Juist omdat men zo hysterisch reageert en het daardoor plots wel een racistisch dingetje wordt wat het verder nooit echt was...quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:37 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik zie geen overreactie maar juist een onderreactie. Veel Nederlanders laten het wel erg makkelijk van zich afglijden.
En in alle realiteit is er geen sprake van dat "Zwarte Piet om zeep geholpen wordt". Dit en dat gedoe met dat speelgoed zijn feitelijk niet veel meer dan achterhoedegevechten. 99% van Nederland viert straks nog gewoon op dezelfde manier Sinterklaas: dus met Zwarte Piet.
Omdat geen één USA'er het figuur Zwarte Piet kent.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:12 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Hij wist waarschijnlijk niet van zijn bestaan af, maar ik heb nog geen Amerikaan gezien die Zwarte Piet wel een leuk figuur vindt.
Denk dat dat wel gaat meevallen. De overgrote meerderheid pro Zwarte Pieters zullen zich niet een andere Zwarte Piet op laten dringen. Die zullen gewoon door blijven gaan met het Sinterklaasfeest zoals het was inclusief de huidige vorm van Zwarte Piet.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De overreactie maakt helaas dat het waar gaat worden.
Dank tokkie-Nederland voor het om zeep helpen van Piet.
Met dank aan de Telegraaf en consorten...quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:48 schreef Montagui het volgende:
[..]
Denk dat dat wel gaat meevallen. De overgrote meerderheid pro Zwarte Pieters zullen zich niet een andere Zwarte Piet op laten dringen. Die zullen gewoon door blijven gaan met het Sinterklaasfeest zoals het was inclusief de huidige vorm van Zwarte Piet.
Ik zit er meer over in dat 'officiele' Sinterklaasfeesten en uitingen (zoals de offiele intocht, sinterklaasjournaal en andere TV-pieten) wél van bovenaf aangestuurd gaan worden. Dat kan dan leiden tot tweedeling binnen de maatschappij en verwarring bij de kinderen.
Lijkt me niet bevorderlijk voor het Algemeen Belang.
Laten we een eigen partij oprichten!quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een geloofsgenoot van mij.
Ook ik ben links en ook ik moet niets van dat geforceerde multiculturalisme hebben.
Zoals ik al zei zijn die bewegingen achterhoedegevechten: heel Nederland viert straks gewoon op de oude manier Sinterklaas. De politiek houdt zich wijselijk uit de discussie want ze vrezen de negatieve gevolgen. In iedere peiling die ik de afgelopen jaren gezien heb haalt Zwarte Piet een "approval rating" van tussen de 80 en 90%. We spelen alsof er een discussie bestaat rondom Zwarte Piet maar feitelijk kun je stellen dat ie (op basis van dat soort cijfers) niet ter discussie staat. Zwarte Piet is populairder dan ooit en daar kan geen Quinsy of wie dan ook iets aan veranderen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je ziet nu aan alle kanten bewegingen dat Zwarte Piet om zeep wordt geholpen. Juist omdat men zo hysterisch reageert en het daardoor plots wel een racistisch dingetje wordt wat het verder nooit echt was...
Cultuur kan je niet om zeep helpen met een ijzeren vuist. Zelfs in dictaturen is dat niet gelukt, in een land wat min of meer democratisch is zal het helemaal niet lukken.quote:Op vrijdag 12 september 2014 10:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je ziet nu aan alle kanten bewegingen dat Zwarte Piet om zeep wordt geholpen. Juist omdat men zo hysterisch reageert en het daardoor plots wel een racistisch dingetje wordt wat het verder nooit echt was...
Oh, dat hoeft ook niet. Die cultuur slaat hierdoor gewoon langzaam maar zeker om.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:09 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Cultuur kan je niet om zeep helpen met een ijzeren vuist.
Aanstellerij van de politiekcorrecte elite? Waarop doel je dan precies? Of heb je weer een achterlijke scheet van GS overgenomen?quote:Terzijde, ik vind de reactie van rechts Nederland - waar jij op doelt met jouw Telegraafverwijzing - niet overtrokken en zelfs al zou het zo zijn dan is dat niet het probleem maar dan is aanstellerij van de politiekcorrecte elite het probleem.
Toch lijkt het de Telegraaf en consorten nu prima te lukken om Zwarte Piet om zeep te helpen...quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:03 schreef beantherio het volgende:
[..]
Zoals ik al zei zijn die bewegingen achterhoedegevechten: heel Nederland viert straks gewoon op de oude manier Sinterklaas. De politiek houdt zich wijselijk uit de discussie want ze vrezen de negatieve gevolgen. In iedere peiling die ik de afgelopen jaren gezien heb haalt Zwarte Piet een "approval rating" van tussen de 80 en 90%. We spelen alsof er een discussie bestaat rondom Zwarte Piet maar feitelijk kun je stellen dat ie (op basis van dat soort cijfers) niet ter discussie staat. Zwarte Piet is populairder dan ooit en daar kan geen Quinsy of wie dan ook iets aan veranderen.
Transformeren in plaats van om zeep helpen zoals spinnen beter werkt dan liegen? Het heeft een betere kans maar ik voorspel dat mensen dan op een niet door de overheid gesteunde manier uiting zullen blijven geven aan die cultuur. Dat Zwarte Pieten zich massaal in en om het publiek zullen begeven en zullen doen wat ze al die jaren deden voor de dranghekken in plaats van achter de dranghekken. Thuis en op scholen zullen er ook Zwarte Pieten blijven komen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:10 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Oh, dat hoeft ook niet. Die cultuur slaat hierdoor gewoon langzaam maar zeker om.
Precies.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:03 schreef beantherio het volgende:
[..]
Zoals ik al zei zijn die bewegingen achterhoedegevechten: heel Nederland viert straks gewoon op de oude manier Sinterklaas. De politiek houdt zich wijselijk uit de discussie want ze vrezen de negatieve gevolgen. In iedere peiling die ik de afgelopen jaren gezien heb haalt Zwarte Piet een "approval rating" van tussen de 80 en 90%. We spelen alsof er een discussie bestaat rondom Zwarte Piet maar feitelijk kun je stellen dat ie (op basis van dat soort cijfers) niet ter discussie staat. Zwarte Piet is populairder dan ooit en daar kan geen Quinsy of wie dan ook iets aan veranderen.
Mwah, er is daar niet echt een schuldige voor aan te wijzen. Verandering stuit altijd op weerstand.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Toch lijkt het de Telegraaf en consorten nu prima te lukken om Zwarte Piet om zeep te helpen...
Het deel van de politieke elite die er nu op uit is om via staatssubsidie bij elke lage school een boekje met verkrachte sinterklaasliedtekstjes te doen belanden en die van plan was om voor Amsterdam de optocht aan te passen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:10 schreef 99.999 het volgende:
Aanstellerij van de politiekcorrecte elite? Waarop doel je dan precies?
Ik neem nooit scheten over van GS, zo was ik het totaal niet eens met de stelling van de Pownewsverslaggever dat "wie zoet is krijgt lekkers, wie stout is de roe" vertaald kan worden naar "als je werkt dan...". Dat heeft meer betekenissen en ook met slecht werk kan je rijk worden (huisjesmelkers, leenboeren) terwijl je met goed werk arm kan zijn.quote:Of heb je weer een achterlijke scheet van GS overgenomen?
Het zijn niet de Telegraaf-lezers en reaguurders die zulke beslissingen nemen, die worden genomen door de politici en andere bestuurders. Als zij in een paar reacties van een extreem deel van de lezers - want daar gaat het om - aanleiding zien om zulke maatregelen te nemen dan ligt het probleem toch echt bij die politici en bestuurders. Ik verwees naar hen met PC-elite aangezien niet alle bestuurders zo denken.quote:Juist door de daadwerkelijk racistische reacties vanuit de telegraaf/GS hoek gaat het bergafwaarts met Zwarte Piet. Daar ligt het probleem, niet bij je imaginaire PC-elite.
Ach ja, er zijn ook mensen die bewust geen Koningsdag vieren. Daar merkt niemand wat van, lekker boeiend.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:13 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Transformeren in plaats van om zeep helpen zoals spinnen beter werkt dan liegen? Het heeft een betere kans maar ik voorspel dat mensen dan op een niet door de overheid gesteunde manier uiting zullen blijven geven aan die cultuur. Dat Zwarte Pieten zich massaal in en om het publiek zullen begeven en zullen doen wat ze al die jaren deden voor de dranghekken in plaats van achter de dranghekken. Thuis en op scholen zullen er ook Zwarte Pieten blijven komen.
De overreactie werkt straks snel genoeg door in de maatschappij.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:13 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Transformeren in plaats van om zeep helpen zoals spinnen beter werkt dan liegen? Het heeft een betere kans maar ik voorspel dat mensen dan op een niet door de overheid gesteunde manier uiting zullen blijven geven aan die cultuur. Dat Zwarte Pieten zich massaal in en om het publiek zullen begeven en zullen doen wat ze al die jaren deden voor de dranghekken in plaats van achter de dranghekken. Thuis en op scholen zullen er ook Zwarte Pieten blijven komen.
Precies.quote:Op vrijdag 12 september 2014 09:23 schreef Vasilevski het volgende:
REWRITE ALL THE THINGS!!!
Die man is blijkbaar 'in onderhandeling' met Asscher. Ik wist niet dat een minister met elke jan lul moet 'onderhandelen' om zijn boek in een oplage van 1,5 miljoen door de staat te laten drukken. Ik ga zelf morgen even met Rutte bellen om te kijken of we niet even een dealtje kunnen sluiten om ligfietsen te verbieden.
Enfin, de bedoeling is dus inderdaad om dit boekje bij alle basisschoolkinderen door de strot te rammen. Hij zegt nog dat hij bijna met pijn in zijn hart het 'Vol verwachting klopt ons hart' uit de taal wou zuiveren. In de Griekse oudheid werden dit soort mannetjes door de goden gestraft voor hun hoogmoed, maar in het hier en nu is de kans groter dat ze subsidie krijgen.
Het meest opvallende van de nieuwe teksten heeft niet zozeer met Zwarte Piet te maken, maar met de complete afwezigheid van alle begrippen als goed, kwaad, zoet, stout, enz. Het is het totale relativisme: de Sint is er ook voor de kindertjes die pesten of die hun eigen oma beroven, want goed en fout bestaat niet, dat is allemaal maar relatief.
Alleen zal deze verandering geen voet aan de grond krijgen. Je kan als overheid enkel subsidies geven aan optochtorganisaties die een contract ondertekenen waarin staat dat er geen ZP zal deelnemen of dergelijke flauwekul, je hebt niet in de hand wat mensen op eigen initiatief (onbetaald) doen, dat bepalen die mensen zelf. (binnen de grenzen van de wetgeving)quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mwah, er is daar niet echt een schuldige voor aan te wijzen. Verandering stuit altijd op weerstand.
Oh, je spookgedachten dus.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:18 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het deel van de politieke elite die er nu op uit is om via staatssubsidie bij elke lage school een boekje met verkrachte sinterklaasliedtekstjes te doen belanden en die van plan was om voor Amsterdam de optocht aan te passen.
Je lijkt weinig anders te doen eerlijk gezegdquote:Ik neem nooit scheten over van GS,
Neuh, het zijn amper formele beslissingen in dit proces. Sinterklaas is bijna volledig een particuliere aangelegenheid. En door de overreactie van je grote inspiratiebronnen slaat de maatschappij straks ook om.quote:zo was ik het totaal niet eens met de stelling van de Pownewsverslaggever dat "wie zoet is krijgt lekkers, wie stout is de roe" vertaald kan worden naar "als je werkt dan...". Dat heeft meer betekenissen en ook met slecht werk kan je rijk worden (huisjesmelkers, leenboeren) terwijl je met goed werk arm kan zijn.
[..]
Het zijn niet de Telegraaf-lezers en reaguurders die zulke beslissingen nemen, die worden genomen door de politici en andere bestuurders.
Wat een geleuter. Het gaat niet om maatregelen maar om de maatschappelijke tendens en juist die wordt aangejaagd door de overreactie vanuit de boze hoek.quote:Als zij in een paar reacties van een extreem deel van de lezers - want daar gaat het om - aanleiding zien om zulke maatregelen te nemen dan ligt het probleem toch echt bij die politici en bestuurders. Ik verwees naar hen met PC-elite aangezien niet alle bestuurders zo denken.
Doe mij ook zo'n glazen bol.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Alleen zal deze verandering geen voet aan de grond krijgen.
Toch gek dan dat ik links ben terwijl GS rechts is.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:25 schreef 99.999 het volgende:
Je lijkt weinig anders te doen eerlijk gezegd...
Ik lees nooit de Telegraaf.quote:Neuh, het zijn amper formele beslissingen in dit proces. Sinterklaas is bijna volledig een particuliere aangelegenheid. En door de overreactie van je grote inspiratiebronnen slaat de maatschappij straks ook om.
Daar heb je geen glazen bol voor nodig, je hoeft slechts te begrijpen dat cultuur niet zomaar eventjes verandert omdat een paar mensen dat willen of omdat er een relletje is. Misschien zouden ze Grieks en Latijn moeten verplichten voor de eerste 4 jaar van het VWO, dan zouden wat meer mensen dit begrijpen.quote:
Het is dan ook niet alleen dat, die discussie woedt al wat langer en steeds meer signalen luiden wat dat betreft een verandering in. Zelfs Bram van der Bluft gaf laatst al aan dat de kleur van Piet gaat veranderen.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:31 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Daar heb je geen glazen bol voor nodig, je hoeft slechts te begrijpen dat cultuur niet zomaar eventjes verandert omdat een paar mensen dat willen of omdat er een relletje is.
Het kan best dat in de komende tientallen jaren wat verandert maar als dat gebeurt dan zal dat zeer geleidelijk gebeuren omdat de meeste mensen dit willen en omdat het beter past bij de huidige maatschappij, niet op een geforceerde manier binnen een paar jaar tijd.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is dan ook niet alleen dat, die discussie woedt al wat langer en steeds meer signalen luiden wat dat betreft een verandering in. Zelfs Bram van der Bluft gaf laatst al aan dat de kleur van Piet gaat veranderen.
Een opgelegde verandering in de grote steden misschien. Niet in de rest van NL.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is dan ook niet alleen dat, die discussie woedt al wat langer en steeds meer signalen luiden wat dat betreft een verandering in. Zelfs Bram van der Bluft gaf laatst al aan dat de kleur van Piet gaat veranderen.
Ik heb zo'n idee dat "het volk" daar ook voor openstaat. En dat er mensen zijn die zich krampachtig proberen vast te houden aan het oude, tja, die hou je altijd.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:37 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik heb nooit de behoefte gehad om ZP te spelen maar gezien de ontwikkelingen van de laatste tijd overweeg ik warempel om het toch maar eens te gaan doen. Een voorbeeld van de weerstand van een cultuur. Dat laat zich niet eventjes wegpesten of veranderen. Het verandert geleidelijk aan doorheen de jaren omdat het volk dat zelf wil, niet naar aanleiding van een kunstgekkie die iets doms roept en andere gekkies die hier tegen ageren.
De verschuiving zal uiteindelijk overal gaan plaatsvinden.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Een opgelegde verandering in de grote steden misschien. Niet in de rest van NL.
Denk jij.quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De verschuiving zal uiteindelijk overal gaan plaatsvinden.
Jouw punt?quote:Op vrijdag 12 september 2014 11:21 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ach ja, er zijn ook mensen die bewust geen Koningsdag vieren. Daar merkt niemand wat van, lekker boeiend.
Da's ongetwijfeld de droom maar dat blijft het: een droomquote:Op vrijdag 12 september 2014 11:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De verschuiving zal uiteindelijk overal gaan plaatsvinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |