Roos Vonk, gisteren in de Volkskrantquote:Op woensdag 10 september 2014 09:51 schreef Casiotone het volgende:
[..]
van wie is deze quote?
trouwens van wie is de quote in de OP eigenlijk??
Of geen bio-industrie shit....quote:Op woensdag 10 september 2014 05:40 schreef Lyrebird het volgende:
Eet dan geen varkensvlees als je er een probleem mee hebt.
ja sorry ik las over de "bron" link heenquote:Op woensdag 10 september 2014 10:02 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
Roos Vonk, gisteren in de Volkskrant
http://www.volkskrant.nl/(...)het-dierenleed.dhtml
Wat een kut artikel, alleen al hoe het begint.... Echt met zo'n dat je dit belangrijk kan vinden toon. Erg jammer dat er altijd zo'n toontje overheen moet.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:02 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
Roos Vonk, gisteren in de Volkskrant
http://www.volkskrant.nl/(...)het-dierenleed.dhtml
In voorgaande jaren hadden ze toch helemaal geen boeren die slachtdieren hielden?quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:11 schreef Fietsertje70 het volgende:
Bij die kippenboer liet Yvon wel een zweempje van kritiek horen. Dat kandidaat-dames dat wel eens niet zo heel leuk zouden kunnen vinden.
Nieuwe show Jaspers: Zeug plet big.quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:09 schreef UpsideDown het volgende:
Ja beter is het als je die biggetjes in hun hok laat platstampen door moederbig.
Minder is zeer zeker verstandig. Hoeft van mij ook niet officieel biologisch, als die gore zware bio-industrie maar verdwijnt.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:09 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Of gewoon eens wat minder van alles.
Volgens mij is het een klaphekje, wat je tijdelijk naar beneden kan doen.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Dacht trouwens dat dat vastzetten op de grond niet meer mocht. Niet dat de salontafel grote werphokken geweldig zijn, maar het is beter dan liggend vastleggen.
AH, het het kan nog erger dus dit geeft niet argument. Was te verwachten.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:18 schreef budvar het volgende:
Dit is echt geen dierenleed joh moet je de aflevering van Keuringsdienst van waarde eens terugkijken over hoe kwasten in China gemaakt worden. w
Jaspers die biggetjes gaat pletten... interessant format.quote:
Het dier wordt alleen vastgeklemd, niet mishandeld ofzo.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:22 schreef erodome het volgende:
[..]
AH, het het kan nog erger dus dit geeft niet argument. Was te verwachten.
Nee, het is helemaal geen dierenleed dat een intelligent en sociaal dier op de grond wordt vastgezet, dat meerdere keren per jaar.
Jij vindt het wel een goed idee om vastgeklemd te worden?quote:Op woensdag 10 september 2014 10:26 schreef budvar het volgende:
Het dier wordt alleen vastgeklemd, niet mishandeld ofzo.![]()
Vroeger lagen zeugen altijd als ze biggen hadden aan de grond vast, er is toen(jaren geleden al dus) besloten dat dat grove dierenmishandeling was. Het vastketenen werd dus verboden.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:20 schreef BORRREETJEEE het volgende:
[..]
Volgens mij is het een klaphekje, wat je tijdelijk naar beneden kan doen.
En als het niet zou mogen had hij het waarschijnlijk niet gemonteerd, zeker niet tijdens de opnames.
Ik weet heel zeker dat ik het er niet mee eens ben, maar ik ken het dan ook irl en niet alleen van TV.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:26 schreef budvar het volgende:
[..]
Het dier wordt alleen vastgeklemd, niet mishandeld ofzo.![]()
En ik weet vrij zeker dat als je die aflevering kijkt je het met me eens zal zijn.
Als dat ervoor zorgt dat de biggetjes niet vertrapt of verpletterend worden, ja dan vind ik dat een uitstekend idee.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Jij vindt het wel een goed idee om vastgeklemd te worden?
Sloegen ze de varkens in China maar, dat is namelijk nog niks met wat ze daadwerkelijk doen.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:29 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik weet heel zeker dat ik het er niet mee eens ben, maar ik ken het dan ook irl en niet alleen van TV.
Vastliggen is mishandeling, je hoeft niet te slaan om te mishandelen.
Je kan ook vlees kopen voor net wat meer geld waarbij dit allemaal niet noodzakelijk is.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:30 schreef Houtenbeen het volgende:
Alle mensen die dit dierenmishandeling vinden en wel gewoon vlees/vis eten en dierlijke producten gebruiken
Er zijn uitstekende alternatieven. Alleen wil de gemiddelde consument niet een paar dubbeltjes meer daarvoor uitgeven...quote:Op woensdag 10 september 2014 10:30 schreef budvar het volgende:
Als dat ervoor zorgt dat de biggetjes niet vertrapt of verpletterend worden, ja dan vind ik dat een uitstekend idee.
Doodligstangen, het zijn stangen die aan de wanden van het hok worden bevestigt waar de biggen onder passen. Zo kan mama ze niet perongelijk dood drukken.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:30 schreef budvar het volgende:
[..]
Als dat ervoor zorgt dat de biggetjes niet vertrapt of verpletterend worden, ja dan vind ik dat een uitstekend idee.
Je hebt nog nooit in de vee-industrie hier gewerkt of wel soms?quote:Op woensdag 10 september 2014 10:31 schreef budvar het volgende:
[..]
Sloegen ze de varkens in China maar, dat is namelijk nog niks met wat ze daadwerkelijk doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |