Babette is toch een kind van Aafke en Jan?quote:Op zaterdag 6 september 2014 17:18 schreef PeterKelder het volgende:
OP aangepast met het "nieuwe" logo en de "huidige cast"
Ben trouwens zeer benieuwd wie nou toch de vader van Babette is
https://www.youtube.com/r(...)rch_query=onm+leaderquote:Op zaterdag 6 september 2014 21:01 schreef GTSTFreakje het volgende:
Ik ben eigenlijk op zoek naar leaders van Onderweg naar Morgen
Ah dankje! Ik heb Onderweg naar Morgen nooit gevolgd eigenlijk. Ik ken het wel, maar ik zag GTST altijd als de enige soap, ik ben wel opzoek gegaan naar info over de serie en ik weet nu wel het een en ander.quote:Op zaterdag 6 september 2014 21:08 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
https://www.youtube.com/r(...)rch_query=onm+leader
Staan wel op uploaddatum, maar het zijn de leaders
Soapie, tot de afleveringen van vandaag (komende week) had Aafke wel laten doorschemeren dat het in een periode was waar het niet zo lekker liep met Jan. Maar meer dan dat weten we op dit punt in de serie niet.quote:Op zaterdag 6 september 2014 19:00 schreef soapie het volgende:
[..]
Babette is toch een kind van Aafke en Jan?
Heb gister niet gezien, dus heb wat gemist.....
Ik heb ook alle afleveringen al eens gezien, maar kan het me niet herinneren.....quote:Op zondag 7 september 2014 20:43 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
Soapie, tot de afleveringen van vandaag (komende week) had Aafke wel laten doorschemeren dat het in een periode was waar het niet zo lekker liep met Jan. Maar meer dan dat weten we op dit punt in de serie niet.
Uiteraard hebben er een aantal later gekeken, toen het de eerste keer uitgezonden werd, en hebben dus wat meer info
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, het zal een hoop stof doen opwaaien, zeker in het geval van Braafkequote:Op zondag 7 september 2014 22:15 schreef Clemanyana het volgende:
Joh, ik moet nog beginnen aan de hele marathon, dus ik wacht nog effe
Bettina kwam met de exacte datum van Jan's sterelisatie, wat uitwees dat Jan onmogelijk de vader van Babette kon zijn. Ed confronteerde Aafke hiermee en die gaf toen toe dat Babette zijn dochter is.quote:Op vrijdag 12 september 2014 19:13 schreef Rauzer het volgende:
Heb één aflevering gemist, hoezo heeft Aafke toegegeven dat Ed de vader is? Voor de bruiloft was het nog allemaal onzin...
ja dat heb ik gezien, maar toen zei Aafke nog dat het ziekenhuis zich vergist moest hebben en gingen ze naar de bruiloft.quote:Op vrijdag 12 september 2014 19:49 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Bettina kwam met de exacte datum van Jan's sterelisatie, wat uitwees dat Jan onmogelijk de vader van Babette kon zijn. Ed confronteerde Aafke hiermee en die gaf toen toe dat Babette zijn dochter is.
Die scène had je ook ja, maar de scènes die ik noemde kwamen daarna (in de aflevering van gisteren). Bettina had de exacte datum van de sterilisatie opgezocht en dat was ver voordat Aafke in verwachting raakte van Babette. Ed haalde hier twee brieven van hem aan Aafke uit die tijd en de geboorteakte van Babette bij en had niet meer nodig om Aafke te doen bekennen dat Babette dan wel zijn dochter moest zijn.quote:Op vrijdag 12 september 2014 20:43 schreef Rauzer het volgende:
[..]
ja dat heb ik gezien, maar toen zei Aafke nog dat het ziekenhuis zich vergist moest hebben en gingen ze naar de bruiloft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |