Hoe is dit bijzonder?quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:07 schreef BaajGuardian het volgende:
Zou hier ook moeten gebeuren maar hey, schilderswijk en zwarte pieten he.
Waarom organiseer je het zelf niet als je het zon goed idee vind.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:07 schreef BaajGuardian het volgende:
Zou hier ook moeten gebeuren maar hey, schilderswijk en zwarte pieten he.
Precies, belachelijk dat hier niet gedemonstreerd wordt tegen die nazi's in Kiev.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:07 schreef BaajGuardian het volgende:
Zou hier ook moeten gebeuren maar hey, schilderswijk en zwarte pieten he.
Haha, dit dusquote:Op zaterdag 6 september 2014 00:14 schreef theunderdog het volgende:
Och. ze hebben elkaar gevonden hoor...
Het is bijzonder dat het hier niet gebeurd, al weten we wel waarom.quote:
ik ken maar een stuk of 5 russenquote:Op zaterdag 6 september 2014 00:12 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Waarom organiseer je het zelf niet als je het zon goed idee vind.
Demonstreren is geen reet aan.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:16 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Het is bijzonder dat het hier niet gebeurd, al weten we wel waarom.
Dat heb ik net gezegd, tevens iedereen hier kijkt naar eumaidanPR's directe upload rechten naar onze kranten en tv.
Mensen.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:17 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik ken maar een stuk of 5 russen
Nee, ik ben lui.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:15 schreef LelijKnap het volgende:
Stalin en Arafat zijn het eens hoor. Was je toevallig in Wales gisteren panda?
De regeringen moeten het nog goedkeuren, dat zal iets moeilijker zijn.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:32 schreef vigen98 het volgende:
Diplomats: European Union ambassadors agreed to stronger sanctions against Russia but will suspend measures if ceasefire in Ukraine holds - @Reuters
Dat zijn zeker ontploffingen. Staakt-het-vuren is dus niet in acht genomen.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:30 schreef meth1745 het volgende:
ontploffingen(?) te horen als je 2u11m (+tijd sinds deze post) terugspoelt
Wat is daar mis mee dan?quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:33 schreef vigen98 het volgende:
Interfax: Russian security service says Estonian official detained on border is suspected of spying - @BBCBreaking
Zou me eigenlijk niet verbazen met die paranoïde Esten.
De wapenstilstand is er, de partijen trekken zich er alleen geen moer van aan.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:47 schreef Infection het volgende:
Was ook wel te verwachten dat die wapenstilstand niet lang stand zou houden. Betekent dit overigens dat de wapenstilstand over is?
Ik zie ze zich nog niet zo snel overgeven eerlijk gezegd. Maar weinig andere keus is er niet denk ik zo...quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De wapenstilstand is er, de partijen trekken zich er alleen geen moer van aan.
Het is nu aan Oekraïne/Kiev om zich over te geven.
Ik hoop voor ze dat ze zichzelf snel overgevenquote:Op zaterdag 6 september 2014 00:53 schreef Infection het volgende:
[..]
Ik zie ze zich nog niet zo snel overgeven eerlijk gezegd. Maar weinig andere keus is er niet denk ik zo...
maakt niet uit, de EU moet van het Russisch gas af.quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:01 schreef meth1745 het volgende:
[..]
We verliezen al genoeg industrie aan de VS omdat het gas daar goedkoper is. Jij wil minder importeren vanuit Rusland, waardoor ga je het vervangen? Groene energie, die een stuk duurder is? Import van LNG, zoals Azië doet, waar ze nog meer betalen voor hun gas? Phracking in Europa?
[..]
http://www.washingtonpost(...)2c1cd8d1e_story.html
De andere keuzen zijn dat de separatisten ook de wapenstilstand respecteren die ze zelf hebben ondertekend. Of dat de wapenstilstand helemaal opengebroken wordt.quote:Op zaterdag 6 september 2014 00:53 schreef Infection het volgende:
[..]
Ik zie ze zich nog niet zo snel overgeven eerlijk gezegd. Maar weinig andere keus is er niet denk ik zo...
De boodschap dat je geen vrede wil.quote:Op zaterdag 6 september 2014 01:02 schreef Igen het volgende:
[..]
De andere keuzen zijn dat de separatisten ook de wapenstilstand respecteren die ze zelf hebben ondertekend. Of dat de wapenstilstand helemaal opengebroken wordt.
Wat voor boodschap zend je uit als je tijdens een wapenstilstand de tegenpartij, door je terug te trekken, beloont als ze toch schieten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |