Graagquote:Op donderdag 18 september 2014 09:49 schreef Books1 het volgende:
[..]
Oh nou dat geeft de burger moed zeg maar pffff... Wij gaan de 29e dus ben benieuwd. Laat het hier wel even weten.
Jiro heeft werkelijk de slechtste sushi die ik ooit gegeten heb!? Grote hompen droge rijst met flintertjes vis erin. Zelden bij zo'n slecht restaurant gegeten, ook de bediening was net slapstick. De grote baas kwam ons op een gegeven moment vragen om ajb gebruik te maken van het wokgedeelte van het restaurant, want hun sushichef kon het niet bijbenen.quote:Op zaterdag 13 september 2014 11:51 schreef xSeara het volgende:
Orient Plaza Jiro, in Nijmegen. Wel een all-in concept, maar echt goddelijke sushi. Daarnaast ook veel andere gerechtjes, zoals stoofvlees, yakitori, en nog veel meer. Echt een aanrader.En ook nog een hele leuke inrichting en fijn personeel.
Meer dan jij anders kom je niet met die baggertent aanzetten. TS zegt notabele letterlijk geen vreetschuur en jij zegt mr wongquote:
quote:Op zaterdag 13 september 2014 11:51 schreef xSeara het volgende:
Orient Plaza Jiro, in Nijmegen. Wel een all-in concept, maar echt goddelijke sushi.
Zo zie je maar hoe smaken verschillen!quote:Op zaterdag 20 september 2014 10:16 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Jiro heeft werkelijk de slechtste sushi die ik ooit gegeten heb!?
Oke! Hmm, klinkt mij niet bekend. Ik, en een hoop kennissen en vrienden komen er vaak, en ik heb eigenlijk nog nooit klachten gehoord. Maar smaken verschillen natuurlijk.quote:Op zaterdag 20 september 2014 10:16 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Jiro heeft werkelijk de slechtste sushi die ik ooit gegeten heb!? Grote hompen droge rijst met flintertjes vis erin. Zelden bij zo'n slecht restaurant gegeten, ook de bediening was net slapstick. De grote baas kwam ons op een gegeven moment vragen om ajb gebruik te maken van het wokgedeelte van het restaurant, want hun sushichef kon het niet bijbenen.
Een verdieping hoger zit Kyoto, dat is stukken beter maar ook duurder.
Die chef heeft al een tijdje zijn eigen restaurant in Rotterdam: Yama.quote:Op zondag 21 september 2014 17:53 schreef Craptacular het volgende:
Huson in Rotterdam heeft een sushi bar. De sushi chef daar hebben ze jaren terug overgenomen van het Okura hotel te Amsterdam.
Die sushi is overduidelijk geen all you can eat kwaliteit.
Wij waren er in de week dat het geopend werd en hadden mijn schoonouders bij ons. Die aten voor het eerst sushi en sloten de avond af met het idee dat ze geen sushi lustten... We kregen de eerste anderhalf uur niks en toen werd ons gevraagd om opnieuw te bestellen. Uiteindelijk, aan het einde van de avond, kwam álles wat we besteld hadden in één keer. Ik werd er gewoon benauwd van, zulke hoeveelheden die op móesten. Er liepen ook mensen boos weg.quote:Op zondag 21 september 2014 19:39 schreef xSeara het volgende:
[..]
Oke! Hmm, klinkt mij niet bekend. Ik, en een hoop kennissen en vrienden komen er vaak, en ik heb eigenlijk nog nooit klachten gehoord. Maar smaken verschillen natuurlijk.![]()
Wel jammer dat je zo'n ervaring ermee hebt. Dat is echt balen, ga je lekker uit eten, en dan valt het vervolgens tegen
Nee dat begrijp ik inderdaad. Ik ben er nu sinds een tijdje vaste klant, nog niet toen ze net geopend waren. Misschien dat er verbetering is gekomen, waardoor het nu wel ontzettend goed is. Maar als je zo'n ervaring hebt, dan begrijp ik heel goed dat je het niet nog een keer probeert.quote:Op zondag 21 september 2014 22:28 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Wij waren er in de week dat het geopend werd en hadden mijn schoonouders bij ons. Die aten voor het eerst sushi en sloten de avond af met het idee dat ze geen sushi lustten... We kregen de eerste anderhalf uur niks en toen werd ons gevraagd om opnieuw te bestellen. Uiteindelijk, aan het einde van de avond, kwam álles wat we besteld hadden in één keer. Ik werd er gewoon benauwd van, zulke hoeveelheden die op móesten. Er liepen ook mensen boos weg.
Ik heb ze nooit meer een tweede kans gegeven.
quote:Op maandag 22 september 2014 22:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik wil alleen even vermelden dat ik achter KnutDeIJsbeer sta.
O.quote:Op zondag 21 september 2014 22:20 schreef n0a het volgende:
[..]
Die chef heeft al een tijdje zijn eigen restaurant in Rotterdam: Yama.
En al geweest inmiddels Elvi?quote:Op donderdag 18 september 2014 19:53 schreef Elvi het volgende:
[..]
GraagIk wil het tijdens die openingsactie ook nog wel proberen. Atlantis vond ik ook enorm tegenvallen trouwens.
Ja ik ben er 2 weken terug geweest! Het viel heel erg meequote:Op maandag 27 oktober 2014 15:10 schreef Books1 het volgende:
E
[..]
En al geweest inmiddels Elvi?
Wij gaan dus vanavond. Eerder was uitgesteld. Ik ben wel erg benieuwd.
Look no further. De beste van Rotterdam/Zuid-Holland! period!quote:Op vrijdag 5 september 2014 15:58 schreef _Loki het volgende:
Ik wil eens écht goede sushi gaan eten. Dus geen all you can eat maar gewoon goede kwaliteit. Waar kan je dat vinden?
Ik woon in Utrecht en wil best een stukje reizen naar Amsterdam of Rotterdam oid.
Hamachi vind ik hit & mis. Nog te vaak dat ze voorgerolde sushi uit de koeling halen (koude rijst).quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 03:16 schreef MiestOr het volgende:
Past vast niet in het rijtje van megatoppers, maar de sushi van Hamachi in Schiedam vind ikzelf erg goed! en ook nog enigsinds te betalen..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |