Ik kan het ook aan mijn buurmeisje vragen.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Heb je geen slaafje die dat doet?
Is 't voor zo'n afstand de moeite wat calorieën te stapelen?quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee
[..]
Al t begin is moeilijk.
ik weet ni laatste vlog werd keer verwijderd misschien door copyright maar zal morgen weer proberen okquote:
Jij wil vanavond nog een kapsalon naar binnen werken?quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:41 schreef Saind het volgende:
[..]
Is 't voor zo'n afstand de moeite wat calorieën te stapelen?
kijk er naar uitquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:42 schreef Tyron het volgende:
[..]
ik weet ni laatste vlog werd keer verwijderd misschien door copyright maar zal morgen weer proberen ok
Ontbijten met pasta iedere dagquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:43 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Jij wil vanavond nog een kapsalon naar binnen werken?
bahquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:43 schreef Dven het volgende:
[..]
Oh.
[Pic] Mooie politica zuigt met hakenkruis
havermoutje tochquote:
Volgens mij waren we het er over eens dat ik geen debiel/mongool etc. ben, maar wel de meest waardevolle user.quote:
Hier een voorzichtig zonnetje.quote:
Nee joh, dat is echt nog niet nodig. Sowieso wordt er vaak teveel gegeten.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:41 schreef Saind het volgende:
[..]
Is 't voor zo'n afstand de moeite wat calorieën te stapelen?
Jammerquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee joh, dat is echt nog niet nodig. Sowieso wordt er vaak teveel gegeten.
Als je rustig fietst red je het op je vet. Gewoon normaal ontbijt, banaantje en een fruitreep mee en dat is genoeg.
Ik vind het best.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:33 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat niet, maar wel een nieuwe Ondertitel
Dan moet je de hele dag rondzeulen met het klassenboekquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Vroeger werden er in de klas van Syntix verkiezingen gehouden voor klassenvertegenwoordiger. Iedereen mocht meedoen, behalve Syntix. Want niemand mocht hem.
Die bestaat niet meer. Beetje nostalgie. De hoer van de klas moest iedere ochtend voor de kamer van de afdelingsleider het klassenboek vinden in een afgebeunde krat. Het klassenboek kwam iedere dag weer in de krat te liggen als een vliegenmeppertje.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:49 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Dan moet je de hele dag rondzeulen met het klassenboek
Bij ons had je dat nietquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Die bestaat niet meer. Beetje nostalgie. De hoer van de klas moest iedere ochtend voor de kamer van de afdelingsleider het klassenboek vinden in een afgebeunde krat. Het klassenboek kwam iedere dag weer in de krat te liggen als een vliegenmeppertje.
Het had wel wat. In dat boek werd gezet wie er niet was, wie er te laat was enzo. Beetje zoals het grote boek van Sinterklaas. Heb het zelf nooit hoeven doen gelukkig, want oh wee als je het ergens vergat.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:51 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Bij ons had je dat niet![]()
Maar toen ik op school zat had je ook nog geen computers. Er is veel veranderd in 27 jaar tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |