Mwah, geluid meestal op 80 a 90% staan en hoor het verkeerd om me heen nog steeds goed, nog nooit een hachelijke situatie gehad. Heel sporadisch schrik ik een keer van auto die van achteren komt die ik verder weg had verwacht. Hier in Twente is het natuurlijk ook lang niet zo druk op de wegen als bij jullie in de Randstad.quote:Op donderdag 4 september 2014 22:23 schreef Wombcat het volgende:
nadeel van muziek op t hoofd is dat je het overige verkeer niet meer hoort
Kom een keer windstage lopen hier in de poldersquote:Op donderdag 4 september 2014 22:13 schreef Oksel het volgende:
Alleen moeilijk HF constant op 140-145 te houden, vooral met wind tegen
Maar wat is toch die drang van de huidige generatie met een koptelefoon op je harsens aan het verkeer deel te nemen. Je weet dat het een risico is dat er iets gebeurd onderweg, en toch vasthouden aan de hype dat het cool staat om met zoiets op je hoofd te lopen. En bespaar mij die kletsverhalen over "ja,lekker muziekje..eigen wereldje en zo"want dat zijn drogredenen gewoon.quote:Op vrijdag 5 september 2014 09:56 schreef poiuytr het volgende:
Mwah, geluid meestal op 80 a 90% staan en hoor het verkeerd om me heen nog steeds goed, nog nooit een hachelijke situatie gehad. Heel sporadisch schrik ik een keer van auto die van achteren komt die ik verder weg had verwacht. Hier in Twente is het natuurlijk ook lang niet zo druk op de wegen als bij jullie in de Randstad.
Echt cool manquote:Op vrijdag 5 september 2014 10:06 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maar wat is toch die drang van de huidige generatie met een koptelefoon op je harsens aan het verkeer deel te nemen. Je weet dat het een risico is dat er iets gebeurd onderweg, en toch vasthouden aan de hype dat het cool staat om met zoiets op je hoofd te lopen. En bespaar mij die kletsverhalen over "ja,lekker muziekje..eigen wereldje en zo"want dat zijn drogredenen gewoon.
Tof! Je bent ook bijna door m'n achtertuin gereden zie ikquote:Op vrijdag 5 september 2014 09:38 schreef Leonos het volgende:
Tweede rit
Beetje verdwaald, maar wel super tof door de duinen
http://www.strava.com/activities/189867237
Welke plaats ligt je achtertuin?quote:Op vrijdag 5 september 2014 10:16 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Tof! Je bent ook bijna door m'n achtertuin gereden zie ik
Heb geen eens een koptelefoon en dat gaat ook lastig met een helm op, denk ik. In het voorjaar fiets ik bijna al mijn ritjes met oordoppen in, kan met muziek in voor mijn gevoel veel dieper gaan. Als je voornamelijk alleen fietst vind ik het wel relaxt om muziek bij je te hebben tijdens soms saaie D1 tochtjes om conditie op te doen. Heb iig geen oordoppen in om cool over te komenquote:Op vrijdag 5 september 2014 10:06 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maar wat is toch die drang van de huidige generatie met een koptelefoon op je harsens aan het verkeer deel te nemen. Je weet dat het een risico is dat er iets gebeurd onderweg, en toch vasthouden aan de hype dat het cool staat om met zoiets op je hoofd te lopen. En bespaar mij die kletsverhalen over "ja,lekker muziekje..eigen wereldje en zo"want dat zijn drogredenen gewoon.
Nee das sportklasse en ik heb een amateurlicentie. Ik ga ook nog eventjes op vakantie en heb 't tot die tijd erg druk. Dus geen tijd.quote:Op vrijdag 5 september 2014 09:05 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Kaas, doe jij mee aan de Ronde van Noord?
Volgende keer ook ff Meijendal meepakken?quote:Op vrijdag 5 september 2014 09:38 schreef Leonos het volgende:
Tweede rit
Beetje verdwaald, maar wel super tof door de duinen
http://www.strava.com/activities/189867237
Kano 2.0quote:Op vrijdag 5 september 2014 11:43 schreef Zornar het volgende:
Vandaag m'n pakketje met kleding ontvangen![]()
-Castelli Puro Jersey (zwart)
-Castelli Meno
-Castelli Lightness Glove (zwart)
Zit echt super! Had bij de lokale fietsenhandel ook wat broeken geprobeerd maar waren allemaal voor erg lange benen. Dit heb ik niet bij de MenoPast super! Nu helaas wachten want het is te warm om met lange kleding te fietsen (max zo'n 24 graden hier)..
Dat mocht ik wel willenquote:
Heb ook getwijfeld over de Gabba.. Maar eventjes genoeg geld uit gegeven voor deze maandquote:Op vrijdag 5 september 2014 11:51 schreef jsprbcn het volgende:
Mooi spul, die lightness handschoenen zijn echt heerlijk!
Ik wilde er eventueel nog een Sorpasso bib bij voor de winter, maar die werd mij afgeraden wegens té warm (hier is het max 4 graden ofzo in de winter). Ik neem er nog er een Gabba jersey en Fawesome vest bij en gaan we weer lekker met nanoflex arm/been stukken fietsen zoals afgelopen "winter"
Jasper heeft geloof ik nog grotere Castelli collectiequote:
Ik enkel een shirt en een regenjackquote:Op vrijdag 5 september 2014 12:18 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Jasper heeft geloof ik nog grotere Castelli collectiewel benieuwd wat hij allemaal heeft.
Hier:
- 2x velo winterbroek lang
- 1x velo zomerbroek
- 1x zomercap
- 1x sokken kort
- 1x Gabba 2.0
Niet aan sex denken CF.quote:Op vrijdag 5 september 2014 12:26 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Wat is de beste manier om je hartslag in rust omlaag te brengen? D1 of juist met hoge hartslag trainen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |